Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Ти ли палиш цигарите или те те палят?

 

Ти ли ги пушиш или те - цигарите - те пушат?

 

- ето това е въпросите, на който би трябвало да си отговориш най-напред, Драга!

Link to comment
Share on other sites

оф вчера изпуших 6 цигари и неска целия ден съм като труп повече няма да пуша

тва е отвратително тъпо и гадно а иначе яко е да припалваш примерно веднъж на 2-3 седмици по малко щото тогава наистина усещаш цигарата ама по принцип си е мноо гадно пълен отврат

Link to comment
Share on other sites

оф вчера изпуших 6 цигари и неска целия ден съм като труп повече няма да пуша

тва е отвратително тъпо и гадно а иначе яко е да припалваш примерно веднъж на 2-3 седмици по малко щото тогава наистина усещаш цигарата ама по принцип си е мноо гадно пълен отврат

е като е пълен отврат кой те кара да го правиш?

някой да не ти е опрял пистолет и да те кара ??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ти ли палиш цигарите или те те палят?

 

Ти ли ги пушиш или те - цигарите - те пушат?

 

- ето това е въпросите, на който би трябвало да си отговориш най-напред, Драга!

мчи ко муй :blink: :bgrin: те мен ,аз тях- се тая,важното е да се буфти :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз също не пуша пробвала съм и нищо интерестно не намирам в тия цигари освен когато си депресирпан да ама иначе за гъзария не бих си вредила на здравето

Link to comment
Share on other sites

мчи ко муй :blink: :bgrin: те мен ,аз тях- се тая,важното е да се буфти :lol:

 

Теб ли да те буфтат или ти да го буфташ или да ти го набуфтат? :ghost

 

 

Ти май си пристрастена :D И като гледам постовете - държиш да го показваш! :P

Link to comment
Share on other sites

Теб ли да те буфтат или ти да го буфташ или да ти го набуфтат? :ghost

Ти май си пристрастена :D И като гледам постовете - държиш да го показваш! :P

бинго!супер закачена съм и държа да се знае :P

аре че е време вече да прикадя :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че няма начин да не отговориш :D

 

Четирите чудеса на жената:

1. Влажна е без да се къпе

2. Кърви без да се е порязала

3. Дава мляко без да пасе трева

4. Говори глупости без да я питат

Link to comment
Share on other sites

непушачите са ужасна напаст. дървени философи, само се опява колко кофти било да се пуши.

Завиждате, ей, супер яко си е да си пушиш :)

Link to comment
Share on other sites

пушачите са ербап докато не стане белята...после има "ох защо трябваше да пуша, много са гадни цигарите" и така... :)

Link to comment
Share on other sites

бинго!супер закачена съм и държа да се знае :P

аре че е време вече да прикадя :bgrin: :lol:

 

Евала !

 

аз на ходещи мъртъвци не завиждам

 

То това е твърде относително в наши дни. Всичко може да те убие.. дори да решиш да си седиш затворен вкъщи, като в оная история с детското камионче. А пък ще ти дам един пример - на една комшийка от блока - баба и ..почина на 98 години с цигара в устата. И през целия си живот е пушила - та в общи линии ..на кой квот' му е писано :D

Link to comment
Share on other sites

непушачите са ужасна напаст. дървени философи, само се опява колко кофти било да се пуши.

Завиждате, ей, супер яко си е да си пушиш :)

 

 

смешен си, но не и забавен :P

Link to comment
Share on other sites

А пък ще ти дам един пример - на една комшийка от блока - баба и ..почина на 98 години с цигара в устата. И през целия си живот е пушила - та в общи линии ..на кой квот' му е писано :D

Представи си, ако не беше пушила колко щеше да живее :D

Link to comment
Share on other sites

на една кръчма висяла табела: "Който яде,пие и пуши-умира!Който не яде,не пие и не пуши също умира!"

айде холан,секи да си прай квот си знае :wacko:

Link to comment
Share on other sites

айде холан,секи да си прай квот си знае :wacko:

правилно. живейте си с идеята, че ние ще се убием, а вие ще живеете 100 години и кротувайте. аз предпочитам да умра по-млад, отколкото да водя 20 години непълноценен живот като изкуфял и неподвижен старец.

Link to comment
Share on other sites

Представи си, ако не беше пушила колко щеше да живее :D

Че кой по дяволите иска да живее повече от 100 години ? То на тая възраст живот ли е ? Е, естествено, че говоря така от позицията на млад човек, ама замисли се на 98 к'во можеш да правиш... почти нищо :D А пък идеята на примера беше по-скоро в посока, че умираш когато ти е писано. Ако трябва да умреш на 30 и никога да не си палил цигара и да не си пил алкохол... просто шъ тъ блъсне кола ...и все тая дали си пушил, пил... и т.н. :) А бе съдбинка... безсмислено е да го коментираме ...

 

Zingam, ако беше пушач може би щеше да знаеш к'во има предвид момчето, като ти казва, че пушенето доставя удоволствие... наистина доставя :)

Link to comment
Share on other sites

Това малко напомня дилемата : 1) да имаш всичко за 15-20 години и да те застрелят на 45, или 2) да си лишен от много неща, но да починеш от "естествена" смърт на 85. Избирайте... Дано всички да имате възможност за избор. Или както се казва: желая ви животът да ви предостави много възможности и опции, а вие да изберете най-верното. Късмет!

Link to comment
Share on other sites

правилно. живейте си с идеята, че ние ще се убием, а вие ще живеете 100 години и кротувайте. аз предпочитам да умра по-млад, отколкото да водя 20 години непълноценен живот като изкуфял и неподвижен старец.

 

:) Цигарите и алкохола ще ти помогнат точно за това - да живееш 20 години :) като по млад - непълноценен живот, като преждевременно изкуфял и неподвижен старец!

 

:D Пък като дойде време за умирачката - няма да мислиш така :D Ще викаш като пра-баба ми на 999 години - "Ех, няма ли да оздравея, за да си поживея още малко." А жената беше напълно неподвижна, дори на тоалетна не можеше да ходи сама.

 

В болницата имало двама дядовци. Докторът ги питал:

- Пушиш ли дядо?

- Аз цял живот не съм пушил и не съм пил.

- На колко години си дядо?

- На 95.

Сле това докторът питал другия дядо:

- А ти дядо?

- Аз цял живот съм пил и съм пушил и само с жени съм се занимавал.

- А на колко години си дядо?

- На 35.

 

 

Zingam, ако беше пушач може би щеше да знаеш к'во има предвид момчето, като ти казва, че пушенето доставя удоволствие... наистина доставя :)

 

 

:D - на някои им доставя удоволствие да си пъхат разни неща в задника - наистина им доставя!

 

:D

 

 

Ако нищо друго не е вярно - то едно нещо си е очебийно - пушачите погрозняват доста бързо, особенно жените!

 

 

О, фон-дьо-тен, о фон-дьо-тен,

прикриваш ти моите огромни пори.

Закриваш ти, о, мойта груба кожа,

о, фон-дьо-тен, о, фон-дьо-тен,

да знаеш само колко съм си грозеееееееен.....

 

(изпълнява се с мелодията на Oh, Tannenbaum...)

Link to comment
Share on other sites

По темата: не пуша (жена съм, да).

Също така не пия алкохол, нито неща, съдържащи кофеин. И за да прозвучи съвсем по сектантски: не ям месо, мас или желатин. Мисля от другия месец спирам и сладкото. Не съм от войнстващите въздържатели; не се гордея с всичко това.

Никого не осъждам - животът и здравето са си ваши, имате си глава на раменете, би било редно да си я използвате по предназначение :))

Усещам, че навлизате в някакви излишни спорове, а май никой не се нуждае от тях.

Link to comment
Share on other sites

ултра сектантско :)

зингам, пуша, пия и с жени се занимавам, а на всичкото и отгоре съм си красив :)

Link to comment
Share on other sites

ултра сектантско :)

зингам, пуша, пия и с жени се занимавам, а на всичкото и отгоре съм си красив :)

 

С теб отказвам да коментирам - ти си тинейджър т.е. нямаш разум! То времето ще те научи... :punk

 

 

По темата: не пуша (жена съм, да).

Също така не пия алкохол, нито неща, съдържащи кофеин. И за да прозвучи съвсем по сектантски: не ям месо, мас или желатин. Мисля от другия месец спирам и сладкото. Не съм от войнстващите въздържатели; не се гордея с всичко това.

 

Аннаааа.... от едната крайност в другата крайност! Аз пък казвам: яжте месо, пийте бира, спортувайте и на 30 ще сте кат на 20... иначе на 30 ще ви е вечно криво и ще сте все уморени, на 40 - прегърбени, а на 50 в гроба... а времето как летиииии... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Явно е въпрос на нагласа, аз лично рядко съм се чувствала по-добре. Нито ми е криво, нито уморено, а пък не е като да липсват неща за вършене. Движа се много, храня се разумно, избягвам заведенията с кофти вентилация ('Петното' ми е номер едно в черния списък :sick )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...