Jump to content
BulForum.com

Има ли жени непушачки в тоя форум!


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Като черните дробове ти станат 3, не можеш да си поемеш дъх, сбръчкаш се на 30 и зъбите ти окапят ще видиш ти какво ти харесва и какво - не!

Link to comment
Share on other sites

мда.. когато човек разчита само на външността си в живота, трябва или да върже някой чичко-паричко да плаща за всичко ;)

 

или... да остане сам на 30.. сбръчкан от цигари :devil

Link to comment
Share on other sites

Мм май следва номер 5 :punk Трудно е да се повярва, но през живота си дори и цигара не съм палила, въпреки че сигурно десетки хора се опитваха да ми повлияят. И като гледам никой и няма да успее по-скоро ще пропуша други неща отколкото цигари :devil За пиенето от време на време с много зор и не качесвтвено пък за третото нещо мм ще си замълча :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кво се кефите на пушенето. Особено жените. Има хора дето го смятат тва за секси :sick . Кво ше я гледам как 5 минути върти някъв фас в устата :sick . Кво секси има да целуваш жена която мирише на цигари. Все едно да хвана и да оближа пепелник. Кво му е якото да си вкарваш някви пушеци в дробовете. Не мога да ги разбера пушачите :dry:.

Браво на Intense че не пуши така й трябва.

Link to comment
Share on other sites

Кво се кефите на пушенето. Особено жените. Има хора дето го смятат тва за секси :sick . Кво ше я гледам как 5 минути върти някъв фас в устата :sick . Кво секси има да целуваш жена която мирише на цигари. Все едно да хвана и да оближа пепелник. Кво му е якото да си вкарваш някви пушеци в дробовете. Не мога да ги разбера пушачите :dry:.

Браво на Intense че не пуши така й трябва.

Ми тва като една приятелка...тя самата не пуши, обаче много се кефи примерно на гаджето й като пуши.И ся еди кой си пушел като бившето й гадже :blink: Ама много яко пушел :blink: :blink: тъът...

(Иначе пък е свястно момиче :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

№6 :rolleyes:

Intense не пуши!Тя ще го потвърди... :smile:

Верно,верно :) Много вреден навик е това,хубаво че съм се запазила непорочна :D :rolleyes: :woot

О,афх :D Щом казваш,с теб не споря,уважавам ти мнението :P :smile:

Link to comment
Share on other sites

Верно,верно :) Много вреден навик е това,хубаво че съм се запазила непорочна :D :rolleyes: :woot

Страхотно е че не пушиш, ама... не мисля че е навик. Толкова ли е трудно да се признае че тютюна си е един вид дрога и че всички които пушат са пристрастени или поне им харесва да употребяват същата тази дрога.

 

Някак си думата навик се употребява главно за дейности който не водят до един куп болести...

Link to comment
Share on other sites

аз съм агентка 007

не пуша

последните 2-3 години съм девствена и не пия

(преди това се случваше да пия)

но все пак съм малка все още...

Link to comment
Share on other sites

последните 2-3 години съм девствена

 

Това прозвуча като

-Ти девствена ли си?

-Още не съм.

 

:D :D :woot

Link to comment
Share on other sites

A ima li jeni "pushachki" :)

 

dude, ela ti dam da dedu лулата !

 

... че индианското ми име е Димящата Фъшкия - мога да ти го отстъпя! :lol:

още имам изцапано вкъщи на стена от твой фас!

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel - опорочи темата :D

 

Защо не каза че си жена като ти бях на гости за да взема дисковете на World of Warcraft :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

аз съм агентка 007

не пуша

последните 2-3 години съм девствена и не пия

(преди това се случваше да пия)

но все пак съм малка все още...

75 nabor-malka o.O

Link to comment
Share on other sites

Не е важен набора, важно е на колко се чувстваш.

 

И в случая, като на колко годишен ти е акъла :P

Link to comment
Share on other sites

Важното е да парадираме с това, че не пушим ! :-)

 

Важно е да раждаме здрави деца ! :-) и то МНОГО ! ;-) - да претопим пушещите от малки цигани!

Link to comment
Share on other sites

Кво се кефите на пушенето. Особено жените. Има хора дето го смятат тва за секси :sick . Кво ше я гледам как 5 минути върти някъв фас в устата :sick . Кво секси има да целуваш жена която мирише на цигари. Все едно да хвана и да оближа пепелник. Кво му е якото да си вкарваш някви пушеци в дробовете. Не мога да ги разбера пушачите :dry:.

Браво на Intense че не пуши така й трябва.

като не те кефи недей да целуваш бе,къф ти е проблема? :blink:

мен пък например ме кефи и то ужасно много мъж да мирише на алкохол,цигари и парфюм at the same time :wacko:

Link to comment
Share on other sites

farrell, ще праща въздушни целувки. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...