Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

eee ti pak,az sa6to sam zapoznat ot samoto na4alo we prosto si pravim maitap :rolleyes: az sam iz4el vsi4ko tuka,izgledal sam vsi4ki trailari clip4eta snimki wallpaperi :love dori vidqh i koq 6a e taz godi6nata macka v igrata :love :lol: za neq ni6to ne spomenavate :P v pro4em kazva se "Nikki" :love :lol: kato men :laughing: :punk i e pak gotinka takava :D

Togava sam citiral gre6niq 4ovek :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Ама и ти ли си момиче или ... ?

 

Мацката наистина не е лоша :). По-добре е от Ъндърграундчетата : )

 

 

xaxa :D 6te ti se da sam momi4e ama ne sam :P :punk no ina4e hubav vapros ima li tuka jeni fenki na NFS :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

xaxa :D 6te ti se da sam momi4e ama ne sam :P :punk no ina4e hubav vapros ima li tuka jeni fenki na NFS :rolleyes:

Тук незнам, ама от моя клас едно момиче играеше Most Wanted. И то едно от свястните.

Link to comment
Share on other sites

Ето още нещо което доказва, че Most Wanted не струва.

Хм ,,, и какво от това , че момиче играе на НФС ... не мисля , че това е показател дали някоя игра струва или не .

Link to comment
Share on other sites

А някой свали ли демото от дата.бг ?
Пробвай да го свалиш :). Ще се изненадаш от крайния резултат :)

 

Днес играх демото за X и играта не е лоша, даже е доста добра. Графиката също я бива (за Х де :) )

Link to comment
Share on other sites

Хм ,,, и какво от това , че момиче играе на НФС ... не мисля , че това е показател дали някоя игра струва или не .

 

Тва не е признак, че играта не струва (поне не винаги), а признак че момичето не струва.

Тия дето играят CS пък са най-абсурдни и смешни от всички.

Link to comment
Share on other sites

Тва не е признак, че играта не струва (поне не винаги), а признак че момичето не струва.

Тия дето играят CS пък са най-абсурдни и смешни от всички.

Незнам дали е така по принцип, но в този случай не е. Както бях споменал тя е една от свястните.

Link to comment
Share on other sites

abe po princip nali jenite ne igraqt na po4tni ni6to,taka 4e az mislq 4e ako jena po4ne da igrae na kvato i da bilo igra to tva 6a e bati i 4udoto :woot da im privle4e 4ak na tqh vnimanieto :lol: :punk taka 4e,ako momi4e igrae na ne6to to zna4i taq igra trqbva da dosta dobra :love :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Това какво означава?
Значи, че няма да ти тръгне ;)

 

 

 

abe po princip nali jenite ne igraqt na po4tni ni6to,taka 4e az mislq 4e ako jena po4ne da igrae na kvato i da bilo igra to tva 6a e bati i 4udoto :woot da im privle4e 4ak na tqh vnimanieto :lol: :punk taka 4e,ako momi4e igrae na ne6to to zna4i taq igra trqbva da dosta dobra :love :lol: :punk
Да ве, сигурно. Доста момичета играят игри. Да си виждал някъде на NFS "Играта е само за момчета, момичетата не са за игри"
Link to comment
Share on other sites

Да ве, сигурно. Доста момичета играят игри. Да си виждал някъде на NFS "Играта е само за момчета, момичетата не са за игри"

 

da we :rolleyes: imam edna poznata koqto e vratnala NFSU2 i igrae6e i na MW no vika 4e ne i haresvala kato underground 2 :P :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

абе к'во толкова важно има дали 1 момиче ще играе на игра или не ? КАт и се играе да играе.Това не показва нищо нито за нея нито за играта.

Link to comment
Share on other sites

Споко ве хора, те от ЕА винаги се изхвърлят с първоначлните изисквания, полсе ги намалят... Така беше при всички Need-ове, още помна колко се кефих на демото на пъривят Ъндърграунд, и как лагваше, ама после на същата машинка си играх и него и втория и т.н.

 

Те от ЕА да не са адвокати да изпият сичката кръвчица на горките геймъри... :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еее, вижте тази снимка. Вижда се надписа Brembo на накладката на спирачката. Дали ще има такава детайлност наистина в играта? А btw дано като сменяш спирачките и окачването да има някъв ефект по външния вид на колата. Щото в Most Wanted нямаше и беше много тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Еее, вижте тази снимка. Вижда се надписа Brembo на накладката на спирачката. Дали ще има такава детайлност наистина в играта? А btw дано като сменяш спирачките и окачването да има някъв ефект по външния вид на колата. Щото в Most Wanted нямаше и беше много тъпо.

тва брембо го видях чак като зуумнах снимката и не по добре да няма чак такава детайлност,че изискванията за видеото ще са прекомерни

Link to comment
Share on other sites

Аве аз гледам как са избарали играта в детайли , но ако колите се трошат и после трябва да плащаш за поправка ще е много добре ! Така и без това залагат на детайли и реализъм еми да го направят това ! По този начин геймърите освен бързо каране и гадни тръкчета ще се стараят да не се блъскат ! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...