Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Дръпнете си това видео

да видите за какъв тунинг става въпрос

NFS Carbon Click Download

Много яко изглежда и хубавото е , че сам можеш да си направиш частите по собствен вкус :)

Link to comment
Share on other sites

дали демото излиза на тази дата, която пише тук:

 

http://www.nfs-planet.de/nfsc_demo.php?lang=eng

Нормално :) винаги демото излиза 2 седмици или 1 месец преди цялата игра за да може да ни зариби и от там играта да се купува, а ние няма да е купим де ;)

Link to comment
Share on other sites

Като гледах филмчето с геймплея видях, че опцията "забавяне на времето" пак присъства. Не мога вече да ги разбера направят една добра игра и сложат няква ламеска простотия която е направена за малоумен американец защото неможе да си натиска бутоните за управление навреме.Тц Тц колко мъка има по тоя свят боже. Не ме дразни за това, че я има ако искам ще я използвам ако искам не обаче някво ламе да ми се прави че е добро само за това, че се е добрал до мойте времена щот си е използвал простотията на трудните завой (не повече от 3 на обиколка) е меко казано дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Като гледах филмчето с геймплея видях, че опцията "забавяне на времето" пак присъства. Не мога вече да ги разбера направят една добра игра и сложат няква ламеска простотия която е направена за малоумен американец защото неможе да си натиска бутоните за управление навреме.Тц Тц колко мъка има по тоя свят боже. Не ме дразни за това, че я има ако искам ще я използвам ако искам не обаче някво ламе да ми се прави че е добро само за това, че се е добрал до мойте времена щот си е използвал простотията на трудните завой (не повече от 3 на обиколка) е меко казано дразнещо.

 

xaxa to moje da e lamersko ama nqkoi hora go polzvat za 4isto gusto :rolleyes: :punk da se kefi6 kakto davat po filmite na zabaven kadar da gleda6 kvo stavaa,de da znam gotino e kato efekt :)

Link to comment
Share on other sites

Изисквания пуснали ли са ги или още не ако някой има информация нека да каже да видим дали ще може да се играе от мойта Тенекия (за сиРИНИ)

Link to comment
Share on other sites

Изисквания пуснали ли са ги или още не ако някой има информация нека да каже да видим дали ще може да се играе от мойта Тенекия (за сиРИНИ)

още не.и аз тва чакам,че почти съм сигурен че на мен няма да ми тръгне ама да видим :love

Link to comment
Share on other sites

още не.и аз тва чакам,че почти съм сигурен че на мен няма да ми тръгне ама да видим :love

и аз също то на мен NFSMW ми зареждаше 3минути в играта ама се справяше добре с играта на 800х600

Дано малко се смелат към ламарините :(... то сигурно минимума ще е 512 ма няям пара да сложа малк орам

Link to comment
Share on other sites

2500+ Mhz, FX5500,512 RAM и моста ми вървеше добре.Надявам се и новата да е така ;)

 

БТВ: на моста някой да е обръщал камион :) ?

 

Аз 2 пъти съм обръщал

Link to comment
Share on other sites

С нетърпение чакам новата версия :punk

Дано да ми тръгне на моята щайга - AMD Athlon64 3000+ 1.8GHz@2.0GHz, Venice s.939, 512MB A-Data + 2x256MB Kingmax Dual Kit и ATI Radeon X550 256MB, 128bit(само видеото не го бива :cry)

Link to comment
Share on other sites

С нетърпение чакам новата версия :punk

Дано да ми тръгне на моята щайга - AMD Athlon64 3000+ 1.8GHz@2.0GHz, Venice s.939, 512MB A-Data + 2x256MB Kingmax Dual Kit и ATI Radeon X550 256MB, 128bit(само видеото не го бива :cry)

Ще баца споко! ;)

Link to comment
Share on other sites

а излязоха ли накрая системните изисквания,че на мен мост уонтида ме насичаше,а тая незнам дали изобщо ще тръгне?

Link to comment
Share on other sites

кво стаа ся тука?нещо лудник :punk

 

Незнам какъв лудник по-точно виждаш. Аз виждам същия геймплей като на предните части. Даже пак си ринеш колите движещи се по пътищата като танк. Според мен това ще си е старата боза, но с нови писти и коли.

Link to comment
Share on other sites

Незнам какъв лудник по-точно виждаш. Аз виждам същия геймплей като на предните части. Даже пак си ринеш колите движещи се по пътищата като танк. Според мен това ще си е старата боза, но с нови писти и коли.

 

Че ти видял ли си нещо ново в последните 3-4 години? Тия игри са с цел да задоволяват малоумниците, които се кефят да правят цигански коли и да печелят лесни състезания....като по филмите. Точно в стил Бързи и Яростни.

Link to comment
Share on other sites

Че ти видял ли си нещо ново в последните 3-4 години? Тия игри са с цел да задоволяват малоумниците, които се кефят да правят цигански коли и да печелят лесни състезания....като по филмите. Точно в стил Бързи и Яростни.

Lamborghini i Porsche Carrera GT sa edni ot nai-ciganskite koli v istoriqna na avtomobilizma :D .Kato ne ta kefi igrata ne q igrai-nqkoi da ti e oprql pistolet v glavata,pi''a do g'za :D

Link to comment
Share on other sites

Lamborghini i Porsche Carrera GT sa edni ot nai-ciganskite koli v istoriqna na avtomobilizma :D .Kato ne ta kefi igrata ne q igrai-nqkoi da ti e oprql pistolet v glavata,pi''a do g'za :D

Виж човека е казал, че "малоумниците"(не знам въобще що го слагам в кавички...) се кефят да правят цигански коли, не че колите са цигански. Аз го подкрепям в това му мнение, и въпреки това най-вероятно ще я играя щото ми е скука... :sick

Link to comment
Share on other sites

а излязоха ли накрая системните изисквания,че на мен мост уонтида ме насичаше,а тая незнам дали изобщо ще тръгне?

 

Minimum System Requirements:

 

Windows XP, Windows XP 64-bit

1024MB System RAM

3.0 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

256MB Direct3D compatible video card

and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.3 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse

 

Recommended System Requirements:

 

Windows XP, Windows XP 64-bit

2048MB System RAM

3.6 Ghz Intel Xeon or equivalent processor

512MB Direct3D compatible video card

and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.6 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse

 

Supported Video Card Chipsets:

 

ATI X1900 series

ATI X1800 series

ATI X1600 series

ATI X1300 series

ATI X850 series

 

NVIDIA GeForce 7950 series

NVIDIA GeForce 7800 series

NVIDIA GeForce 6800 series

NVIDIA GeForce 6600 series

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...