Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Да ви питам някой играе ли карбон под Виста, щото аз нещо немога да я подкарам? То вообще може ли да се подкара или да се отказвам?

 

EDIT: Оправих се тръгва като се пусне в Compatibility Mode на Windows 98!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

абе хора искам да попитам как да си направя така че като вдигна висока скорост и да ми се размазва картината???? 10х предварително :)

Link to comment
Share on other sites

абе хора искам да попитам как да си направя така че като вдигна висока скорост и да ми се размазва картината???? 10х предварително :)

Не съм много сигурен, но май беше от anti-aliasing-а. Пробвай да го вдигнеш. На мен без да пипам настройките се размазва като вдигна по-висока скорост. Но мисля, че това зависи от видео картата.

Link to comment
Share on other sites

абе хора искам да попитам как да си направя така че като вдигна висока скорост и да ми се размазва картината???? 10х предварително :)

 

motion blur -> on

Link to comment
Share on other sites

играта има ли ниво на трудност

Доколкото имам спомени (мина се доста време когато я играх -1год вече) мисля че при избора на състезание имаше или нещо подобно. Дано не се бъркам

Link to comment
Share on other sites

moje6 i po vreme na Careera da go smeniash . naprimer ako ti stane po trudno moje da go smeni6 na Easy..ne4e na poslednite sastezanie ne e trudno i na Easy-de ama

Link to comment
Share on other sites

Като ме арестуват какво става?

Май няква глоба имаше. Обаче ако те хванат няколко пъти с една и съща кола (май 3 пъти) ти я конфискуват. Някъде на кариера като си гледаш колите, долу трябва да има няква графа или знаци колко пъти са те хванали с тази кола и колко ти остават.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

здравейте , пц-то ми е със следните характеристики:

 

Asrock P4I65G/I865G/VGA/478

Celeron 2.4 Ghz/ 128K Cache

512MB DDr400 A-DaTA BLITZ

 

за да ми тръгне както трябва играта, каква видео карта трябва да купя ? и само това ли ще ми е нужно за да ч подкарам?

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

здравейте , пц-то ми е със следните характеристики:

 

Asrock P4I65G/I865G/VGA/478

Celeron 2.4 Ghz/ 128K Cache

512MB DDr400 A-DaTA BLITZ

 

за да ми тръгне както трябва играта, каква видео карта трябва да купя ? и само това ли ще ми е нужно за да ч подкарам?

 

благодаря предварително

 

ами аз съм с абсолютно същия хардуеар и с сапфир 9550 128мб и ми работеше едно време като излезе

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...