Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Ето едни по-приемливи изисквания от един по-сигурен източник. Но все пак 1GB е доста.

 

OS: Windows XP Service Pack 2 (only 32-bit Version),

Windows 2000 Service Pack 4

CPU: 1.7 GHz or faster

1GB RAM

8x or faster DVD drive *

3 GB or more hard disk space

Video: DirectX 9.0c compatible

Sound: DirectX 9.0c compatible

Controller: Keyboard, Mouse, Dual Analog Gamepad or Steering Wheel

 

Supported Steering Wheels:

Logitech Rumblepad

Logitech Dual Action

Xbox 360 Wired Controller

Logitech Momo Racing Wheel

Logitech G25 Racing Wheel

 

Graphic Cards with 64 MB or more memory and one of these chipsets:

NVIDIA GeForce4 Ti-4200

NVIDIA GeForce4 Ti-4400

NVIDIA GeForce4 Ti-4600

NVIDIA GeForce4 Ti-4800

NVIDIA GeForce FX Series

NVIDIA GeForce 6200

NVIDIA GeForce 6600

NVIDIA GeForce 6800

NVIDIA GeForce 7300

NVIDIA GeForce 7600

NVIDIA GeForce 7800

NVIDIA GeForce 7900

ATI Radeon 8500

ATI Radeon 9000

ATI Radeon 9100

ATI Radeon 9200

ATI Radeon 9500

ATI Radeon 9550

ATI Radeon 9600

ATI Radeon 9700

ATI Radeon 9800

ATI Radeon X300

ATI Radeon X550

ATI Radeon X600

ATI Radeon X700

ATI Radeon X800

ATI Radeon X850

ATI Radeon X1300

ATI Radeon X1600

ATI Radeon X1800

ATI Radeon X1900

Suggested resolutions: 640x480 / 800x600 / 1024x768 / 1280x1024 / 1600x1200

 

Note: Notebook versions of these chipsets can work but won't be supported. NVIDIA GeForce MX-series is not supported.

 

*) The DVD drive is only required in Europe, in the USA Need for Speed Carbon will be released on CD-ROM. :)

Link to comment
Share on other sites

Конфигурацията ми е Celeron 2.4 Ghz, Radeon 9200 и 512 ram и съм 99% сигурен, че ще я подкарам просто изискванията са прекомерно надути, историята с Far Cry ще се повтори май уж беше свръх тежка и нямала да тръгне на никой и накрая кво некав я подкара на Duron 1.7 Ghz 128 Ram и MX 440 с 64 mb ram оттогава разбрах, че изискванията на производителя са всичко останало, но не и реални. Още от сега съм готов да се хвана на бас, че и макар на минимални настройки ще ми тръгне като за тръгнала считам игра вървяща без грам лаг макар и на ниски настройки.

Link to comment
Share on other sites

Конфигурацията ми е Celeron 2.4 Ghz, Radeon 9200 и 512 ram и съм 99% сигурен, че ще я подкарам просто изискванията са прекомерно надути, историята с Far Cry ще се повтори май уж беше свръх тежка и нямала да тръгне на никой и накрая кво некав я подкара на Duron 1.7 Ghz 128 Ram и MX 440 с 64 mb ram оттогава разбрах, че изискванията на производителя са всичко останало, но не и реални. Още от сега съм готов да се хвана на бас, че и макар на минимални настройки ще ми тръгне като за тръгнала считам игра вървяща без грам лаг макар и на ниски настройки.

Вярно е, че има доста игри които вървят дори перфектно на конфигурация по-ниска от минималната изискана. Но има и такива при които е обратното. NFS е една от тях. От Hot Pursuit 2 до сега никоя не може да върви добре с компютър който покрива точно минималните. За по-старите незнам, не съм имал възможност да ги изпробвам на толкова слаби щайги, ама и там може да е така.

Link to comment
Share on other sites

Че ти видял ли си нещо ново в последните 3-4 години? Тия игри са с цел да задоволяват малоумниците, които се кефят да правят цигански коли и да печелят лесни състезания....като по филмите. Точно в стил Бързи и Яростни.

 

Еваларка за това мнение. Според мен НФС се развали от порше нататък. Преди бях голям фен. И кво се кефите на тунинг. Точно циганска работа. Мен много повече би ме задоволило една игра от типа V-rally, CMR серията или Rally Championship. През последните 3-4 години игрите взеха да стават все по-лесни. Вече няма тръпка, защото вече 4/5 от населението на света са цитирам "хардкор геймъри". Къде беше времето където имаше игри дето се превъртаха за 20-30 че и повече часа игрално време сега е много по-лесно. Ся за 5 до 10 часа и айде. Вече всичк осе прави за пари а не за пари иудоволствие на потребителите. Ето Call of duty 2. COD 1 беше според мен и сега още е една от най-великите игри правени някога. COD 2 е с убийсвтвен Single player, но multiplayer-а е претупан. Колкото да кажат че има. Пък и вече не се правят хубави игри за PC-та -.-....... Отиде си доброто старо време :/.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че ще я подкарам на моя комп. До сега само Hitman новия не ми е тръгвал.

С Duron 1,44 Ghz, 512 ram, 64 МХ 440 и какви ли не игри съм играл, Дори когато имах 256 рам играх U2 i U1 на максимални изсиквания на 1024x768 - без anti-aliasing ама сега не може хем играта безплатна, хем компа не мн бърз и претенции да имам :P

Сигурен съм, че ще я играя... Това не го казвам да се похваля, а да Ви дам по-голяма надежда :)

Пък и аз като "голям" фен на NFS мисля, че тази игра няма да е същата... MW беше боза - мн лесна и мн еднотипна, тази като гледам филмчетата и направо ми изглежда като игра за малки деца - сигурно ще е мн мизерна горката игра, те вече за по една година правят игри - половината година умуват върху сценария и за половина година правят играта - прекалено мн гледат вече на парите... дано бъркам, лично аз се надявам дълбоко да греша, ама не ми се вярва...

 

NVIDIA GeForce MX-series are not supported. - дадададад имат да вземат - сигурен съм, че е възможно да тръгне, но инвидия искат да им купуват новите карти! Дано ако съм прав да има някакъв крак, сигурен съм, че има тука гадния номер да си купуваме нови видеокарти...

 

A na men 6te mi tragne li Duron 1.3 512 ram 128 mb video :blink:

Естествено! - може да се наложи да плейваш на ниски резолюции от рода на 640х800 или 800х600, без мн настройки, но не мога да ги разбера тия от nfs правят колата да изглежда все едно е от стъкло и пътя все едно, че е гладък и той да го кажем е от стъкло, не направиха нищо по демиджа и другите неща ами слагат тъпи ефекти като blur само да дигнат изискванията, ама кой ме пита, нали все пак играя на аванта, няма да се оплаквам повече!

 

EDIT: Как си мечтая да има демидж - тъкмо няма да ги има тези карания по края на завоя с 200 км/ч тъкмо като се халосам и ретсарт- така поне ще се науча да карам по завоя и ще е по интересно а, не да се халосам с 300 в стената и да съм жив - като ми е толкова акъла да се халсоам да умирам - нали все пак е игра има рестарт, пък нека има dmg off и всеки е доволен

Link to comment
Share on other sites

Еваларка за това мнение. Според мен НФС се развали от порше нататък. Преди бях голям фен. И кво се кефите на тунинг. Точно циганска работа. Мен много повече би ме задоволило една игра от типа V-rally, CMR серията или Rally Championship. През последните 3-4 години игрите взеха да стават все по-лесни. Вече няма тръпка, защото вече 4/5 от населението на света са цитирам "хардкор геймъри". Къде беше времето където имаше игри дето се превъртаха за 20-30 че и повече часа игрално време сега е много по-лесно. Ся за 5 до 10 часа и айде. Вече всичк осе прави за пари а не за пари иудоволствие на потребителите. Ето Call of duty 2. COD 1 беше според мен и сега още е една от най-великите игри правени някога. COD 2 е с убийсвтвен Single player, но multiplayer-а е претупан. Колкото да кажат че има. Пък и вече не се правят хубави игри за PC-та -.-....... Отиде си доброто старо време :/.

 

Я чакай.

 

Това че вие не харесвате играта и на вас ви е скучна не значи, че тези които и са фенове са малоумници.

Link to comment
Share on other sites

Еваларка за това мнение. Според мен НФС се развали от порше нататък. Преди бях голям фен. И кво се кефите на тунинг. Точно циганска работа. Мен много повече би ме задоволило една игра от типа V-rally, CMR серията или Rally Championship. През последните 3-4 години игрите взеха да стават все по-лесни. Вече няма тръпка, защото вече 4/5 от населението на света са цитирам "хардкор геймъри". Къде беше времето където имаше игри дето се превъртаха за 20-30 че и повече часа игрално време сега е много по-лесно. Ся за 5 до 10 часа и айде. Вече всичк осе прави за пари а не за пари иудоволствие на потребителите. Ето Call of duty 2. COD 1 беше според мен и сега още е една от най-великите игри правени някога. COD 2 е с убийсвтвен Single player, но multiplayer-а е претупан. Колкото да кажат че има. Пък и вече не се правят хубави игри за PC-та -.-....... Отиде си доброто старо време :/.

ми вземи играй gran turismo 4-колите са към 700,абсолютна симулация е и се превърта за повече от месец сериозна игра

Link to comment
Share on other sites

Ето официалните за демото:

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

 

OS - Windows XP/2000

Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 1.4 GHz

Memory - 512MB RAM

Hard Drive - 2.0 GB

CD Drive - 8 SPEED (Demo Disc only)

Video Card - 128MB

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0 c

Online - Broadband; 2-4 Players

Input - Keyboard, mouse or USB Steering Wheel/Gamepad

 

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

 

OS - Windows XP/Vista

Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 2.5 GHz

Memory - 1GB RAM

Hard Drive - 5 GB

CD Drive - 8 SPEED (Demo Disc only)

Video Card - 256MB or higher 512MB

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0 c or higher

Online - Broadband; 2-4 Players

Input - Keyboard, mouse or USB Steering Wheel/Gamepad

Link to comment
Share on other sites

Ето официалните за демото:

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

 

OS - Windows XP/2000

Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 1.4 GHz

Memory - 512MB RAM

Hard Drive - 2.0 GB

CD Drive - 8 SPEED (Demo Disc only)

Video Card - 128MB

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0 c

Online - Broadband; 2-4 Players

Input - Keyboard, mouse or USB Steering Wheel/Gamepad

 

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

 

OS - Windows XP/Vista

Processor - Intel Pentium 4 or equivalent 2.5 GHz

Memory - 1GB RAM

Hard Drive - 5 GB

CD Drive - 8 SPEED (Demo Disc only)

Video Card - 256MB or higher 512MB

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0 c or higher

Online - Broadband; 2-4 Players

Input - Keyboard, mouse or USB Steering Wheel/Gamepad

Тея по-ги бива. Щом за демото са такива, значи и за пълната версия ще са същите. Ама къде ги видя?

Link to comment
Share on other sites

Форума на ГГБит.Сега ще проверя и в форума на ЕА на играта да видя дали са така и дали са зети от там :)

 

 

Абе имам 1 въпрос...искам да си отключа на Underground-a всички лепенки ама не става ве :( някви идей ? и с кодове се опитвах и не става и не става :( "gotcharobzombie" кадето е супер яко за кола не ми го дава и други такива :((( някви идей плссс хелп меее

 

ако го отключва каде да го търся подяволите... в vinyl го няма ;(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...