Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Vidqx iziskvaniqta v data bg torenta tam deto e demoto kakto i v google iv inspirit.1.vg ne si pravq az bazik zemete potarsete i v google da vidite i 4e tam taka pi6e :blink: .

Според мен е плъзнала няква фалшива информация. И се надявам да е така.

Link to comment
Share on other sites

Същата боза, изискванията ще са само от към видео и нищо повече. Дисково пространство не повече от 4-5 Гига и Рам отново 512 препорачително ;) кво ги гледате тия ;) измищльотини за 3Гхерца и прочие. Това ще доведе до пълна загуба за ЕА Геймс. Един комп. с тези изисквания е от порядъка на 800 лв :) кой нормален ще пусне такава игра. Тя трябва да върви с волан и всякви екстри ;) иначе.

Link to comment
Share on other sites

Em i az se molq da ne e taka 6ot mai mai 6te xoda da q igraq v zalite :(

Малко офф ама :)

Те пък залите все едно имат такива пц-та , сигурно се броят на пръстите на едната ми ръка . И трябва да дадеш сумати пари на вятъра ...

Link to comment
Share on other sites

Ама то попринцип не видях да е уточнено от къде е взета информацията. Проверих тук - там и никаде не пише за изисквания все още ? Жон Сена - човече от де го изкопа това ? Да не е от Нийд Фор Спийд 15 версия ?

Link to comment
Share on other sites

Ама то попринцип не видях да е уточнено от къде е взета информацията. Проверих тук - там и никаде не пише за изисквания все още ? Жон Сена - човече от де го изкопа това ?
Vidqx iziskvaniqta v data bg torenta tam deto e demoto kakto i v google iv inspirit.1.vg ne si pravq az bazik zemete potarsete i v google da vidite i 4e tam taka pi6e :blink: .
Link to comment
Share on other sites

Изискванията ги има в някакъв чешки сайт :wacko: на играта. След това ги видях на още 2 места, но ме съмнява доста. Това наистина няма да е реално. И то без кой знае какъв гейм-плей ? Както и да е извинявам се че не сам чел всичко - и жестоко огорчих Жон Сена. Направо си връщам думите.

 

 

И все пак според мен, нормалните биха били:

 

CPU: 2Ghz

RAM: 512 Mb

VGA: 128Mb

HDD: 4-5Gb

DVD: 8x

Link to comment
Share on other sites

Ама то попринцип не видях да е уточнено от къде е взета информацията. Проверих тук - там и никаде не пише за изисквания все още ? Жон Сена - човече от де го изкопа това ? Да не е от Нийд Фор Спийд 15 версия ?

 

Според мен са глупости. Най-вероятно когато излезне демото всичко ще стане ясно ;)

 

 

 

P.S. Верно ли е, че това е последния NFS ?

Link to comment
Share on other sites

И като почнахме да си говорим за имена и материали ( :D ) ,Corp,мисля че вече е време да на правиш едно сериозно обновление на темата като за начало - поне смени това "бета" лого с официалното и запазено лого на играта ;)

Link to comment
Share on other sites

И като почнахме да си говорим за имена и материали ( :D ) ,Corp,мисля че вече е време да на правиш едно сериозно обновление на темата като за начало - поне смени това "бета" лого с официалното и запазено лого на играта ;)

Ами аз доста дълго време бях извън Пловдив и много не съм наясно с новостите. Ще видя какво мога да добавя. Но засега ще оставя това лого защото ми харесва повече. А и като гледах един клип от демото за PS2 си беше то, така че не се знае кое е официалното.

 

Относно игрта, ся като гледам какви коли резачки ще има... направо супер. Най-много ме радват тея до 70г. (и май няма да са само бонус) и това, че са вкарали Алфа. А начина на тунинг е направо невероятен. Незнам дали вече не е споменато, ама това променяне на височината на брони, прагове и дори покрив. Избираш си къде да има дупки и колко да са големи и дълбоки... Да изкарваш това за вкарване на въздух в компресора (не помня как се казваше) на мускулестите коли... А с лепенките може да правиш каквото си искаш. Всяка година тея хора ме изумяват с нещо.

 

 

edit: Добавих няколко линка в първия си пост.

Link to comment
Share on other sites

Mda o6te v na4aloto na temata se obqsni 4e CARBON E MESTNOST V AMERICA :excl: :D

Значи един ден могат да направят НФС Пловдив или НФС Коматево... още по-яко звъчи :woot

А и да кажа за изискванията ако са наистан тези който сте казали в темата то ЕА ще са на загуба тоя път :) А те едва ли ще допуснат това да се случи. Не ги вярвам тия изисквания...

Link to comment
Share on other sites

Значи един ден могат да направят НФС Пловдив или НФС Коматево... още по-яко звъчи :woot

 

 

xaxaxax :rolleyes: napravo NFS Haspi4an a? :lol: ili NFS Stara Planina a? :D tam 6a ima ebati i qkite zavoi a? :woot i za soundtrack "Stefka Sabotinova - Prituri se planinata" xaxaxaxa :lol: dobre 4e ne ni gledat na6iq forum tiq ot NFS :) no vse pak neka se pridarjame kam originalnata tema :love :P

Link to comment
Share on other sites

xaxaxax :rolleyes: napravo NFS Haspi4an a? :lol: ili NFS Stara Planina a? :D tam 6a ima ebati i qkite zavoi a? :woot i za soundtrack "Stefka Sabotinova - Prituri se planinata" xaxaxaxa :lol: dobre 4e ne ni gledat na6iq forum tiq ot NFS :) no vse pak neka se pridarjame kam originalnata tema :love :P
Да да да да... сигурно това ще стане ;) Особено за Хаспичан

 

Като гледам screenshot-овете играта не ми изглежда като за 1GB RAM ...

Link to comment
Share on other sites

xaxaxax :rolleyes: napravo NFS Haspi4an a? :lol: ili NFS Stara Planina a? :D tam 6a ima ebati i qkite zavoi a? :woot i za soundtrack "Stefka Sabotinova - Prituri se planinata" xaxaxaxa :lol: dobre 4e ne ni gledat na6iq forum tiq ot NFS :) no vse pak neka se pridarjame kam originalnata tema :love :P

Eii mnoo otvorkovci stanahte!6to ne si napraihte tryda da potarsite v temata 6toto az q sledq o6te ot samoto i na4alo-daje parviq post v neq e moi-CARBON CANYON ROAD

Link to comment
Share on other sites

Eii mnoo otvorkovci stanahte!6to ne si napraihte tryda da potarsite v temata 6toto az q sledq o6te ot samoto i na4alo-daje parviq post v neq e moi-CARBON CANYON ROAD

 

 

eee ti pak,az sa6to sam zapoznat ot samoto na4alo we prosto si pravim maitap :rolleyes: az sam iz4el vsi4ko tuka,izgledal sam vsi4ki trailari clip4eta snimki wallpaperi :love dori vidqh i koq 6a e taz godi6nata macka v igrata :love :lol: za neq ni6to ne spomenavate :P v pro4em kazva se "Nikki" :love :lol: kato men :laughing: :punk i e pak gotinka takava :D

Link to comment
Share on other sites

eee ti pak,az sa6to sam zapoznat ot samoto na4alo we prosto si pravim maitap :rolleyes: az sam iz4el vsi4ko tuka,izgledal sam vsi4ki trailari clip4eta snimki wallpaperi :love dori vidqh i koq 6a e taz godi6nata macka v igrata :love :lol: za neq ni6to ne spomenavate :P v pro4em kazva se "Nikki" :love :lol: kato men :laughing: :punk i e pak gotinka takava :D
Ама и ти ли си момиче или ... ?

 

Мацката наистина не е лоша :). По-добре е от Ъндърграундчетата : )

Link to comment
Share on other sites

Ама и ти ли си момиче или ... ?

 

Мацката наистина не е лоша :). По-добре е от Ъндърграундчетата : )

vapros na vkus.men nai mnogo me radva ot u2 :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...