Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Minimum System Requirements:

 

Windows XP, Windows XP 64-bit

1024MB System RAM

3.0 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

256MB Direct3D compatible video card

and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.3 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse

 

Recommended System Requirements:

 

Windows XP, Windows XP 64-bit

2048MB System RAM

3.6 Ghz Intel Xeon or equivalent processor

512MB Direct3D compatible video card

and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.6 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse

 

Supported Video Card Chipsets:

 

ATI X1900 series

ATI X1800 series

ATI X1600 series

ATI X1300 series

ATI X850 series

 

NVIDIA GeForce 7950 series

NVIDIA GeForce 7800 series

NVIDIA GeForce 6800 series

NVIDIA GeForce 6600 series

Мухахахах!Яки изисквания! :D

Хубаво,че си зех нов комп,щото на стария щях да мечтая за тая игра...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Ако изискванията са такива има само едно сигурно нещо - това ще е последното NFS.
Еми има вече такава информация, така че изискванията е много вероятно да са такива ... в такъс случей, няма NFS този път :)
Link to comment
Share on other sites

В някоя доста якичка зала тряя да идеш! :)

и коя ще е тая зала ????? хахаха стига смях бе ....... Къде има такава зала която ще могат да се играят максималните примерно ( за минималните ОК) ама за максималните еда ли (не че някой е казал за максималните но ) ..... По залите щял да играе ... Кажи ми една зала ... Май май в Зеон до колкото знам там машините съм им зли ....

Link to comment
Share on other sites

Хах, бахти и високите изисквания :lol: Не ми се вярва да са толкова високи... Разбирам да е игра, която ще излезне след примерно 2 години и да има такива, но в момента доста хора няма да могат да я играят...

И на мен не ми се вярва, че ще са толкова високи... То тогава няма да мога да я играя ва :blink:

Link to comment
Share on other sites

Във форумите на eagames друго говорят за изискванията :) Предполага се ,че ще са малко по-високи от тези на мост уонтед. Ама като излезе играта ще видим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хмм незнам, вече трябваше да излезнало... До колкото разбрах към 3 тоя месец уж трябвало да излезне, но се появи само за PS2...

Link to comment
Share on other sites

Това демо аз лично го чакам само ,за да видя какви ще са горе-долу изискванията :D

Много ясно, къв е смисъла да изиграя демото и след това да не е останала изненада за истинската игра, освен това най-много да си бъгна ПЦ с това демо.

За мене най успешния НФС досега е hot pursuilt 2 (6), не вярвам тоя да го надмине.

Link to comment
Share on other sites

Уж изчетох всичко тук, но не видях дали ще има дрифт. Та въпроса ми е ясен: "Има ли дрифт?"

Ако няма сигурно няма и да я играя...

 

Еми то пика от първия пост ми прилича на дрифт състезание ,така че би трябвало да има :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

При мисълта, че е правят по филма бързи и яростни.. и като видите пистата дето е в играта и в последния филм мисля, че получавате отговора на въпроса "Има ли дрифт" ?

Link to comment
Share on other sites

Drift ! Ей тва е съзтезание ! Всяка кола се държи коренно различно и само този , който си е свикнал с нея може да накара точките да минат 100000 без затруднения ! Аз само затова ще си сваля играта ! Добър съм само на Дрифт , Драг и Циркуит , но на циркуита не съм от най-добрите ! Та искам да се похваля и да ви попитам , кой е най-големия дрифт , който сте правили ... независимо на коя версия на играта ! :P Моя е 189 573 за 89 секунди на скорост обиколка и половина с Пежо 206 , NFS U 2 И НЕ става въпрос за крайния резултат на някоя малка писта ! :) След това може и да не успеете да си раздвижите пръстите , НО спокойно , кефете се на постигнатото , а пръстите ви ще се оправят след един ден ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ехоу ... това демо е за Хбокс или за нещо др. беше , но за комп още няма , но и да имаше щях да чакам пълната версия !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...