Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Не си струва да наливаш пари в нещо което не ти ги изкарва :)... За 1 игра ? хмм абе може, ако и само ъпгрейдЪ ти е доста добър и няма да го барнеш това пс поне 2 години :) такаче се замисли много добре дали да го правиш..Незнам на колко години си и за какво го ползваш, но това е глупаво, да наливаш пари в нещо което не ти ги дава :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Не си струва да наливаш пари в нещо което не ти ги изкарва :)... За 1 игра ? хмм абе може, ако и само ъпгрейдЪ ти е доста добър и няма да го барнеш това пс поне 2 години :) такаче се замисли много добре дали да го правиш..Незнам на колко години си и за какво го ползваш, но това е глупаво, да наливаш пари в нещо което не ти ги дава :)

Ами аз си мисля за nForce4, AMD Sempron 2800+, 512MB рам и GeForce 6600 128 или 256 MB. А и с каквато скорост събирам пари сигурно ще карам с него повече от две години. А и то няма да бъде само за тази игра. Мога да се сетя поне за няколко игри които много съм искъл да играя, но не съм могъл (напр. Lada Racing Club, Driv3r, NFSU/U2/MW без урязани ефекти и още), а и почти нищо, ново и свястно не ми тръгва. Аз от доста време мисля да го ъпгрейдна ама все не стигат кинтите или пък това, което съм събрал го изхарчвам за нещо друго. Аз съм на 17 и ползвам компа за игри, музика и филми.

Link to comment
Share on other sites

ццц Направи рама 1ГБ или повече, а отностно видеото тъй като ще даваш пари за NV GF 6600 по-добре виж това Цък :)

 

Цената на 6600 Ultra коята е доста добра е 130$, но това е по-ново и виж на кви пари :)

 

ЕДИТ:На мене ми трябва само още 1 платна 512MB RAM и 1 добро видео което ще е GeForce 6600 Ultra или GeForce 7900 GS :)

Ако има нещо питай на PM B) или си прати ICQ-то

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах един нов game-play

и останах много впечатлен ( графиката е много добра ) лудница ще е играта :bgrin:

Gameplay Trailer

13237-t_nfscarbon_gptrailer.jpg

Един може би тъп въпрос.

Трейлара е във формат .mov Пробвах да го отворя с winamp и wmp и не става.

Как да го гледам ?

Link to comment
Share on other sites

Не си струва да наливаш пари в нещо което не ти ги изкарва :)... За 1 игра ? хмм абе може, ако и само ъпгрейдЪ ти е доста добър и няма да го барнеш това пс поне 2 години :) такаче се замисли много добре дали да го правиш..Незнам на колко години си и за какво го ползваш, но това е глупаво, да наливаш пари в нещо което не ти ги дава :)

 

 

Интересно виждане изкара и не можах да се стърпя. Според твоята логика то и за храна пари не трябва да даваме :) Щото какво ни дава храната... ми, лайна ни дава. Тва пък да не е много практично баси. Да даваш пари за нещо дето ти дава лайна. Ами водата и другите напитки ?? За тях пари даваме ли ? Даваме. И какво ни дават те... айде ще оставя сам да се сетиш :)

Link to comment
Share on other sites

А според тебе има ли разлика това от което се нуждаем и неможе да живеем от материалното което след точно 2 месеца даже няма и толкова вече е стара и иска пак ъпгреид ?

 

Щото без храна и вода неможе да се живее, но без ъпгрейд може нали ?

Link to comment
Share on other sites

А според тебе има ли разлика това от което се нуждаем и неможе да живеем от материалното което след точно 2 месеца даже няма и толкова вече е стара и иска пак ъпгреид ?

 

Щото без храна и вода неможе да се живее, но без ъпгрейд може нали ?

по тая логика, защо изобщо имаш компютър? Работиш ли на него? Защо живееш в къща, тя дава ли ти пари, живей на палатка... доста тъпа логика

Link to comment
Share on other sites

Ако продължавате да коментирате простотии в темата, ще бъде затжорена за известно време!

А юзарите ъорнати! Аре пък с здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ти май пак неможеш да различиш нужното от одоволствието. много си ми смешен с тоя последния пост :wacko: :D

Добре що имаш компютър?

Link to comment
Share on other sites

Добре що имаш компютър?

1-но е да си купил 1 път компютър, друго е да го имаш и всеки месец да буташ по $$$ в него за ъпдейт.

Мисли малко бе пич.Размърдай си тоя 90-наборски мозък.

Ако продължавате да коментирате простотии темата, ще бъде затжорена за известно време!

А юзарите ъорнати! Аре пък с здраве!

Извинявам се!

 

ЕДИТ: Ето нещо ново като говорехме за дрифт :)

 

0obb9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ъ това 1 от саунтраците на Карбона ли е ? :rolleyes:

da ;) :) :punk :tongue daje oshte 1 BG pesen ima

Artist - Song

 

Dynamite MC - Bounce

Dynamite MC - After Party

Eagles Of Death Metal - Don't Speak (I Came to Make A Bang!)

Ekstrak feat. Know-1 - Hard Drivers

Every Move A Picture - Signs Of Life

Gary Numan/Tubeway Army - Are 'Friends' Electric

Grandmaster Flash And The Furious Five - Scorpio

Goldfrapp - Ride A White Horse (Serge Santiago Remix)

Kyuss - Hurricane

Lady Sovereign - Luv Me Or Hate Me

Ladytron - Sugar (Jagz Kooner Remix)

Ladytron - Fighting In Built Up Areas

melody. - FEEL THE RUSH (Junkie XL Remix)

Metro Riots - Thee Small Faces

Part 2 feat. Fallacy - One Of Dem Days (Remix)

Pharrell feat. Lauren - Skateboard P Presents: Show You How To Hustle

Priestess - I Am The Night, Colour Me Black

Roots Manuva - No Love

Spank Rock - What It Look Like

Sway - Hype Boys

The Bronx - Around The Horn

The Presets - Steamworks

The Vacation - I'm No Good

Tiga - Good As Gold

Tigarah - Girl Fight (Mr. D Hyphy Mix)

Tomas Andersson - Washing Up (Tiga Remix)

Valient Thorr - Heatseeker

Vitalic - My Friend Dario

Wolfmother - Joker And The Thief

Yonderboi - People Always Talk About The Weather (Junkie XL Remix)

Link to comment
Share on other sites

Бяхме на тема Дрифт е никой от нас не е чак такъв маняк като тия от филмчетата да седи нон-стоп и да цъка :) е аз искам да ви покажа нещо и да оцените как е :rolleyes:

 

driftkc9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бяхме на тема Дрифт е никой от нас не е чак такъв маняк като тия от филмчетата да седи нон-стоп и да цъка :) е аз искам да ви покажа нещо и да оцените как е :rolleyes:

 

driftkc9.th.jpg

 

Бяхме на тема Дрифт е никой от нас не е чак такъв маняк като тия от филмчетата да седи нон-стоп и да цъка :) е аз искам да ви покажа нещо и да оцените как е :rolleyes:

 

driftkc9.th.jpg

Ами това е близо до постижението ми на U2, но тъй като условията са други ще ти кажа много добре :punk . Аз на U съм правил май малко над 100 хил.

Link to comment
Share on other sites

Има голяма разлика в 1-цата и 2-ката :)

 

Все пак там на спускане е супер лесно да се направят, но на 1-цата да дрифтваш постоянно из цялата писта не е толкова лесно ;)

 

Най-качествения дрифт според мене е напревен на Underground-а.На 2-ката имам чувството че го развалиха малко, а на Моста няма :)

Link to comment
Share on other sites

Pris ти тая картинка дет си е дал ... малко си се изложил ! То на тея писти най-як става дрифта ! :) Трябваше да си дадеш повече зор бе човек ! 3 обиколки на тая писта 368 315 общ резултат без затруднения ... тва е последното ми състезание преди да си истрия нфс у 2 !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...