Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Лошо няма, само поясних за да няма 12-14 годишни разсъждения върху новата игра на базата на тези тапети и да се изспами могъщо цялата тема :) Не че сега е малко спама.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Лошо няма, само поясних за да няма 12-14 годишни разсъждения върху новата игра на базата на тези тапети и да се изспами могъщо цялата тема :) Не че сега е малко спама.

 

Няма проблеми, а да ви питам варлува слух, че ще е за DRX10 някой знае ли дали е вярно

Link to comment
Share on other sites

Ето карта на играта. Като гледам така има един доста дълъг прав участък. Това много ме радва.

Тук някой си е направил труда да намери Карбон каньон в Google Earth, където вече съм споменавал, че ще се провеждат част от състезанията.

А това долу ми мяса на новия Dodge Challenger, който е пълен кенеф. Да бяха сложили тоя от 1970та, който е супер. Много искам някоя яка американсака класика. Хубаво, сложиха Camaro (любимата ми дърта кола), ама поне да бяха позволили да пипнеш двигателя и да си я купуваш. Има един мод, с който става, ама може да слагаш само уникалните ъпгрейди.

И накрая: за тези, които са се претиснили, че PC версия няма да има вижте това.

А, и малко инфо:

- NFS Carbon will play at night (already known)

- you will have to conquer step by step some districts. Once you got a district under your control, you get rewards like discount on new components

- There will be a drift mode on montains, where you drive against opponents

- the police will be less important than in NFS Most Wanted

Link to comment
Share on other sites

Ето карта на играта. Като гледам така има един доста дълъг прав участък. Това много ме радва.

Тук някой си е направил труда да намери Карбон каньон в Google Earth, където вече съм споменавал, че ще се провеждат част от състезанията.

А това долу ми мяса на новия Dodge Challenger, който е пълен кенеф. Да бяха сложили тоя от 1970та, който е супер. Много искам някоя яка американсака класика. Хубаво, сложиха Camaro (любимата ми дърта кола), ама поне да бяха позволили да пипнеш двигателя и да си я купуваш. Има един мод, с който става, ама може да слагаш само уникалните ъпгрейди.

И накрая: за тези, които са се претиснили, че PC версия няма да има вижте това.

А, и малко инфо:

- NFS Carbon will play at night (already known)

- you will have to conquer step by step some districts. Once you got a district under your control, you get rewards like discount on new components

- There will be a drift mode on montains, where you drive against opponents

- the police will be less important than in NFS Most Wanted

Е corp шапка ти download-вам за доброто инфо :) .Иначе и тоя Doge не е лош.Само да има малко "американски мускули" :D .Сега остава да сложат и така близките ми до сърцето BMW Z серията (става въпрос за една кола от серията) и екстра,а и айде да не са сърдите са надявам да видим и новата Toyota Celica(тя не е ного нова ама карай) и екстра.Също както някой по-нагоре беше писал се надявам да има джипки,но да не е като в NFSU 2

Link to comment
Share on other sites

release znae li nekoi koga sha ima

Май ще е тази година по същото време както и предишните части. Май ноември се пада това.

Link to comment
Share on other sites

Скрийншот, клип и инфо:

 

Now it is official: Need for Speed Carbon has been announced and will be released this fall.

 

Redwood City, Calif. - June 22, 2006 - Electronic Arts (NASDAQ: ERTS) announced today that Need for Speed™ Carbon is in development and will hit the streets this November. Developed by EA Black Box in Vancouver, British Columbia, Need for Speed Carbon delivers the next generation of adrenaline-filled street racing and will challenge players to face the ultimate test of driving skill on treacherous canyon roads.

 

"We pride ourselves on our ability to reinvent the franchise and continually uncover new and exciting trends in car culture. Canyon Racing is a real test of a driver's skill and we think it provides a fantastic game play opportunity to lean into," said Larry LaPierre, the game's executive producer.

 

What starts in the city is settled in the canyons as Need for Speed Carbon immerses you into the world's most dangerous and adrenaline-filled form of street racing. You and your crew must race in an all-out war for the city, risking everything to take over your rivals' neighborhoods one block at a time. As the police turn up the heat, the battle ultimately shifts to Carbon Canyon, where territories and reputations can be lost on every perilous curve. Need for Speed Carbon delivers the next generation of customization giving you the power to design and tweak your crew's cars in every way using the ground-breaking new Autosculpt™ technology. Represent your car class, your crew, and your turf in Need for Speed Carbon, the next revolution in racing games.

 

Need for Speed Carbon will be available for Xbox 360™ video game and entertainment system, PlayStation®3 computer entertainment system, and Wii™ as well as the PlayStation®2 computer entertainment system, Xbox® videogame system from Microsoft, Nintendo GameCube™, Nintendo DS™, Game Boy® Advance, PSP™ (PlayStation Portable) handheld entertainment system, PC and mobile.

Link to comment
Share on other sites

Апфф имам 1 въпрос?Значи имах НФС У1 и исках да кача НФС МВ, но ми даде вместо инстал плай? и ми пусна НФС У1.Махнах е качих НФС МВ и след това се опитах да кача НФС У1 и пак същатат работа...Има ли начин да ги кача и 2-те игри на факЪния хАрд ?

Link to comment
Share on other sites

Делваш папката с ъндърграунд и я оставяш в кошчето после правиш каквото трябва за да инсталнеш мост уантед и като си готов ресторваш ъндърграунда и готово поне аз така направих и стана.

Link to comment
Share on other sites

Апф ще пробвам дано да стане.Ако имате и др идей казвайте?А и как се прави филмче в играта бре? Кво ми тряя за да запиша 1 дръпка или нещо ?

Link to comment
Share on other sites

Апф ще пробвам дано да стане.Ако имате и др идей казвайте?А и как се прави филмче в играта бре? Кво ми тряя за да запиша 1 дръпка или нещо ?

Никой ли не знае бре?????

Link to comment
Share on other sites

Ся ако ми дадеш и нещо да компресна ще си супер.

Според мен Windows Movie Maker върши повече от добра работа. Върви с Windows-а. Ако си с XP.

Link to comment
Share on other sites

Да благодаря ся ако ми поясните как да стане и въпроса ми от пост #61 ще е добре :wacko: :unsure: ;)

Абе, ся се сетих. Копираш си някъде играта, след това даваш uninstall и си играеш NFSU от копието, а MW си я инсталираш.

Link to comment
Share on other sites

Може някой от скрийновете да са показвани,но не всички.Та ето какво изрових аз

 

SCREEN 1

SCREEN 2

SCREEN 3

SCREEN 4

SCREEN 5

SCREEN 6

SCREEN 7

 

Охх как ми харесва тфа Ламбо :love :D

 

ohaa gledam neshto driftersko moje da e! OLe kak obojavam drifta - osbeno sled F&F3 :) BTW izvinqvam se za offtopika ama mislq che e po dobre ot kolkoto da pisha i v druga tema - iskam igra za PC s drift. I oshte edno izvienie ot men - che pisha na latinica ama imam seriozni prob si windowsa - i shte go preinstall

Link to comment
Share on other sites

az mislq 4e EA Games trqbva da se potrudqt dosta za da iznenadat po4itatelite si za6toto poslednite im dve igrici ne6to ne bqha na koi znae kakvo nivo v sravnenie s nfs1.Nqkak si im sa bedni ot kam gameplay

 

Теб май нещо те е напекло май а :confused

Как ще кажеш, че Underground има по добър Gameplay от Most Wanted бе :confused

Може да си има много недостатъци самата игра ама да кажеш подобна щуротия :wacko: :confused

Link to comment
Share on other sites

По принцип не ми харесват американските каруци, обаче в случая ги приветствам. Не ка да има малко raw power в тая игра. Стига коли, които вървят по релси. Нека нещо по-така...

Дано малко да барнат реализма, че общо взето двата Ъндърграунда и Мост Уонтед само картинките са различни...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...