Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Ехоу ... това демо е за Хбокс или за нещо др. беше , но за комп още няма , но и да имаше щях да чакам пълната версия !

Ти можеш да си свалиш да пробваш демото и пак можеш да си чакаш пълната версия....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
При мисълта, че е правят по филма бързи и яростни.. и като видите пистата дето е в играта и в последния филм мисля, че получавате отговора на въпроса "Има ли дрифт" ?

Гледах един клип където казаха, че този дрифт по каньони сега привлича най-много хора. Споменаха и филма, но беше че никоя кола не може да бие американсли мускул надолу по хълма. Знам, че веднага ще се появи бурно недоволство, но аз сам цитирах. По-добре да не почваме пак безмислен спор.

Drift ! Ей тва е съзтезание ! Всяка кола се държи коренно различно и само този , който си е свикнал с нея може да накара точките да минат 100000 без затруднения ! Аз само затова ще си сваля играта ! Добър съм само на Дрифт , Драг и Циркуит , но на циркуита не съм от най-добрите ! Та искам да се похваля и да ви попитам , кой е най-големия дрифт , който сте правили ... независимо на коя версия на играта ! :P Моя е 189 573 за 89 секунди на скорост обиколка и половина с Пежо 206 , NFS U 2 И НЕ става въпрос за крайния резултат на някоя малка писта ! :) След това може и да не успеете да си раздвижите пръстите , НО спокойно , кефете се на постигнатото , а пръстите ви ще се оправят след един ден ! :lol:

89 сек :punk . Не е зле. Е, аз съм постигал по-добър резултат за доста по-малко време. Виж.

Не е толкова трудно. Пускаш се на една от пистите надолу по хълма, където можеш да минеш през двора на една голяма къща или може би замък. През този двор се правят луди точки.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия дрифт който има в НФС е на Underground за тва предпочитам да покажа от там снимки от колко 2-ката щот на завойте по хълмовете е елементарно :)

 

Тука и Т'ва е 1 приятел :)

 

Иначе моя рекорд е над 100 000, но тогава не се бяхме хванали с него да правим снимки ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия дрифт който има в НФС е на Underground за тва предпочитам да покажа от там снимки от колко 2-ката щот на завойте по хълмовете е елементарно :)

 

Тука и Т'ва е 1 приятел :)

 

Иначе моя рекорд е над 100 000, но тогава не се бяхме хванали с него да правим снимки ;)

А т'ва е нищо. Преди бях свалял един клип където един обикаля всичките осем писти с по един дрифт (без да прекъсва). Ама не го знам къде беше. Ако го намеря ще го дам. Това е нещо подобно. Свалете го, супер е.

 

 

edit: Намерих го: ето. А тук някъв прави над милион на втората писта.

Предполагам, че това е един и същи маниак и на трите клипа.

Link to comment
Share on other sites

Ся ще ги видя, но все пак аз не съм някъв дето постоянно седи преди пц-то и тва прави.. такаче се замисли... + това и за У2 могат да се намерят такива филми :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да обясни т'ва хамачи к'ви настройки да се направят за да може да се конектнем 1 към друг ? Намира сървара, но не успява да се конектне ?

Link to comment
Share on other sites

Някой да обясни т'ва хамачи к'ви настройки да се направят за да може да се конектнем 1 към друг ? Намира сървара, но не успява да се конектне ?

Като инсталнеш програмата даваш power on

После има един триъгъник долу в дясно. Единия от вас дава create... и пише име и парола.

Другия дава join existing network пише името и паролата и готово.

Така и други хора могат да влизат в мрежата ти.

тва е

Link to comment
Share on other sites

Май неразбра нищо...Това ми е ясно, но защо не може като види сървара да се конектне ? Това ми е въпроса? Трябва ли да се пише нещо в Network Connect-a дето излиза ?

Link to comment
Share on other sites

Май неразбра нищо...Това ми е ясно, но защо не може като види сървара да се конектне ? Това ми е въпроса? Трябва ли да се пише нещо в Network Connect-a дето излиза ?

Не. Или поне аз незнам. Аз и приятели нямаме проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Хехехехе тва дрифта е наистина много яко животно ! Но , на хълместите писти не се кефа толкова ! Обичам заградените с много гадни завойчета и ръбчета ! На такива места много често ми се е случвало да не успея в задържането на колата и лееееко да се чукне в някое гадно ръбче ! А , преди говорех за дрифт на един дъх , което ще значи максимална скорост според трасето и се спускаш да летиш по завоите на ръчни скорости с леко прицъкване на ръчната спирачка и при отпускане да натискаш задна ! Тогава като навлезеш в бонус зоната и от една зона литиш към друга точките почват да скачат с по 10000 ! :)

Link to comment
Share on other sites

На оградените места и тесните завои аз рядко успявам. Не съм чак толкова добър с дрифта, но той доставя удоволсвие, когато се направят много точки. Но когато се ударя съвсем леко на някой ръб, това предизвиква удар по бюрото :D Супер е че ще има дрифт в тази версия на need for speed. Също е готино когато минеш на сантиметри от колата или камьона на някой случаен шофьор.

Link to comment
Share on other sites

Pyrvo... sorry za Skliokavicata...

Vtoro... neka vi kaja neshto za Carbon-a i drifta v nego...

Igrah veche demoto na PS2 na edna promociq v edin magazin(WalMart) ...v Houston,Texas...

Igrah malko s Lamborghini-to ... qka kolica si e ,ama tiq otbornite systezaniq sa mnogo preebani...nikyv smisyl...nai-loshoto e che tiq systezaniq mnogo gadno sa kopnati ot drugi igri kato Ford Racing...

Zleto e tam che drifta i fizikata v drifta e strashno ,ama STRASHNO preebana.....az lichno ne igrah na nego,kakto kazah igrah samo s Lambo-to,obache vidqh edin drug tip da igrae pyk i mernah edno-dve filmcheta v net-a ... bati!To kato natisnesh rychnata i kolata ti se priplyzva super nerealno i kamerata se vrytva po super nepriqten nachin...

Mai v taq chast drifta shte e strashno gaden...kak moje bash drifta da precakat...neznam... :sick

Ama da ne izbyrzvame/izbyrzvam...vse pak e samo demo pyk i e za PS2 ... imam v predvid che kato izlezne moje da e syvsem druga igrica...

Emi...tva e ... vie ako imate vyprosi...pitaite...Nadqvam se che ne sym vi ubil mechtite otnosno igrata,ama ... taka stoqt neshtata prez moite ochi...

 

Oshte vednyj edno golqmo izvinenie otnosno SHLIOKAVICA-ta i za tova che ne moga da si namerq FlexType 2K vse oshte...

 

Aide ... sys zdrave! :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера за какво давате толкова зор за това глупаво демо ,,, ? Все едно не може да изчакаме още 1-2 месеца докато излезе пълната версия . Най-много да има 1 кола и 2 писти :)

Link to comment
Share on other sites

Искам линк за Download на всичките парчета :D

 

Не съм нахален :rolleyes:

Не, не си. Ама едва ли вече ги има накуп някъде.

 

Ето един много як клип. От него може да се види какво представлява дрифта. А много ме кефи, че където няма осветление е пълен мрак и това, че яко хвърля огън от ауспуха и вече изглежда доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Тоя клип го свалих веднага кат даде 1-вия линк:) ама чакай с наще щайги такава графика ;)

Да, той беше в коментарите, ама някой може да не е обърнал вимание, а си струва да се види. Иначе отосно машините, на моята кофа и Most Wanted не вървеше хубаво, а тая част или ще я пропусна или ще я цъкам след някой ъпгрейт, който мисля да правя след нова година или към края на зимата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...