Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

По принцип не ми харесват американските каруци, обаче в случая ги приветствам. Не ка да има малко raw power в тая игра. Стига коли, които вървят по релси. Нека нещо по-така...

Дано малко да барнат реализма, че общо взето двата Ъндърграунда и Мост Уонтед само картинките са различни...

Реализъм в NFS повече няма да видиш. Поне няма изгледи за нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Е скоро е...

Тъкмо до тогава ще имам нов комп и ще мога да се насладя на игрицата! :devil :love

Link to comment
Share on other sites

Е скоро е...

Тъкмо до тогава ще имам нов комп и ще мога да се насладя на игрицата! :devil :love

добре си ти.аз съм убеден че няма да ми върви дори на минималните изисквания :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1-вия трейлър го знам :)

 

като гледах 2-рия клип ми направи впечатление че тунинга на колите е същия.... леко е променена кар листата и трасетата ... може би малко и лепенките ама клат гледам само тва ....

Link to comment
Share on other sites

Като гледам в най добрия вариянт играта ще е някакъв хибрит между NFS-u2 i NFS-MW можеби с леки промени в гейм плея!

Не мисля че ще ни изненадат с някоя нова платформа на играта, такаче бъдете по пестеливи пък да вивидм какво ще стане!

Link to comment
Share on other sites

На мен най-много ми хареса ъндерграунд 2 ... ся ако в тая повече са наблегнали на тунинговането ще е по-добре ! Не ми харесва мост лантед , защото има коли , които може и без външен тунинг , ако и карбона е такава ще е гадно ! Но , като гледах трейлърчетата неочаквам да е нещо особенно ! :(

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен тая игра дали ше става за нещо... акио се разгледате малко в youtube.com ще видите за какво става въпрос - там има много интервюта със създателите. Доколкото чух и видях играта има уникален нов начин за тунинг който е по така freeform ако мога така да се изразя. Проблема е в скапаното управление - ако е същото като в Most Wanted то тази игра няма да бъде нищо по различно от поредния скучен аркаден рейсър като ония дет ги искарват непрекъснато с по 1-2 диска. Най - сполучливата до сега е NFSU2. Те я направиха супер боза - караш наляво надясно из некъф град блъскаш коли и им праиш демидж па ако не можеш натискаш едно копче и изведнъж се появява некъф помощник който незнайно как изкарва няква бясна кола и почва да блъска противниците се едно седат на едно място. На едното от интервютата както си караше пича на второ място и едвам стигаше първия, извика си помоща и изскочи една кола с бясна скорост и отнесе първата пффф хаха! Имам чувството че в сладващата игра ше има и оръжия в колите - луда работа

 

http://www.youtube.com/watch?v=1KHfk3UUWcQ

- Autosculp (тунинга)

http://www.youtube.com/watch?v=Mjjgxj5Oa04 - 10 минутен поглед върху играта

Link to comment
Share on other sites

Нз за другите неща ама от това което видях за тунинга в клипчето много се изкефих :) Самото преливане от един детайл в друг е яко измислено и напрравено .

Link to comment
Share on other sites

Всичко е яко, но все пак да питам ? някой успя ли да обърне цял камион на пътя в МВ ? Предната има доста недостатъци, но трябва да съдим хората. все пак това е огромен труд за да направят нещо такова ? + това не ми хареса че са слушили някви Лаборджинита и т.н. да се състезават срещу Лексус и така не е ли смешно ? абе има си доста недостатъци, но ми е любимата игра все пак ... :rolleyes:

 

+ това предната драга не е драг.... а дрифове вобще няма :( както и да е :) все пак е добра :)

Link to comment
Share on other sites

+ камера отватре -> Need for Speed 2

+ смяна далги/каси фарове -> Need for Speed 3: Hot Pursuit

+ полиция -> Need for Speed 3: Hot Pursuit

+ чупене на колите -> Need for Speed 4 : High Stakes

+ Уникално преживяване кагато играеш полицаи/особено когато сте 2-ма -> Need for Speed 4 High Stakes

+ мигачи,авариини -> Need For Speed Porsche

+ настроики по колата -> Need For Speed Porsche

+ смяна на някои коли с покрив или кабрио -> Need For Speed Porsche

+ мисии -> Need For Speed: Porsche ( factory driver ) & Need for Speed: Hot Pursuit 2 ( chalenge series )

+ Полицията има нива на трудност-звездичките(така измислих да го формулирам) -> Need for Speed: Hot Pursuit 2

+ сериозен тунинг -> Need for Speed Underground

+ Drag & Drift -> Need for Speed Underground

+ хидравликата /тва просто картеше мивки/ -> Need for Speed Underground 2

+ кадето като видиш някой в града можеш да го предизвикаш на састезание и които се отдалечи ( на 200м ли бяха ) от другия печели -> Need for Speed Underground 2

+ полиция++ -> Need for Speed Most Wanted

 

като цяло мога да кажа че за мен по трудната игра = по хубавата игра ....

 

o_O tuninga karti

i ako znae nqkoi kolko mnogo se nadqvam v tava NFS da ima dmg ....

Link to comment
Share on other sites

отне ми около час до де прегледам всички screenove clipove trailari и коментари ама си струваше :punk :love тая игрица ще има зарибени неща в нея :P количките ша си ги бива макар че пак нищо не видях за Ferrari :cry тцтцтцтц ама все пак ша е яка сигурно и пак ша има Drift :punk :love и ще бъде хубаво ако някои спомене нещо конкретно за изисквания :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Тунинга от NFS MW Бодикит фулл пакт + екстрата да си нагласяш всяка броня на какъв размер да е от земята. + правенето на жантите по свой вкус.

 

Доста добра се очертава, но и предната така беше преди да излезе.Все пак ще има недостатъци не може да са перфектни.

Link to comment
Share on other sites

сега.. нека и аз да кажа нещо.. Просто разгледах първите 12 коли в официалният сайт на карбон .. така четях си аз и на какво се натъквам 2007 Audi Le Mans quattro e ..... кво да кажа свикнахме с Ламботата ... Астъните и поршетата.. ама се пак тва ауди има към 1000 магарета под капака се пак .. щеше да е добре и винаги съм се надявал да има Interior tuning .. монитори, конзоли, бла бла и така нататака все пак с сигурност ше играя карбон... аа и още нещо тва Аутоскълпт е супер яко :)

Link to comment
Share on other sites

сега.. нека и аз да кажа нещо.. Просто разгледах първите 12 коли в официалният сайт на карбон .. така четях си аз и на какво се натъквам 2007 Audi Le Mans quattro e ..... кво да кажа свикнахме с Ламботата ... Астъните и поршетата.. ама се пак тва ауди има към 1000 магарета под капака се пак ..

Едва ли ще я направят толкова бърза колкото е по принцип....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...