Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Снимките ми ги уплоадва с сайта, но каде са?Давам 1.Take a photo и ми ги уплоадва там, но не ги намирам :S

 

CREW-вете са много важни използвайте ги умело и гледайте всеки какво ви дава ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Не знам за вас, ама на мен играта ми омръзна и е изтрих, особено след превъртането другите неща като челинджа ме мързеше да ги минавам и не ми бяха интерестни вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, ама на мен играта ми омръзна и е изтрих, особено след превъртането другите неща като челинджа ме мързеше да ги минавам и не ми бяха интерестни вече :bgrin:

 

Мен ми е кеф само да си кеча колите вече

Link to comment
Share on other sites

ave za kvi onlaini pachove prostotii govorite ve az igraq online veche ama mnogo rqdko me puska drugite lainari samo gi disconnectva inache edno sustezanie spechelih super lameri sa we s audi-to gi plqkam otsqkade i s moq bezcenen McLaren de :P

 

na ranked bih edin pich na Canyon s 200 metra zad mene ^_^ na posledniq canyon a na unranked 3 pobedi i edna zaguba shot lagishe i govoreh s maika mi inache online e golqma zaribqvka...ma purvo prevartete igrata i togava online

 

o0

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ме светне набързо защто не ми дава да инсталирам играта . Като същия проблем става и с Мост уонтед. В началото показва един прозорец в които няма нищо написано а трябва да са условията с които да се съглася и след това прозорец че нямам инсталиран Директ 9.0 ц

С Уиндолс ХП със СП2 съм и Виста инспирейшън пак . И на други хора го прави този проблем но отговори не можах да прочета

Link to comment
Share on other sites

Вече Brera-та ми почна да издиша сериозно на 91% съм и просто преди ги минавах страшно трудно, но вече не става кажете нясоя по-бърза кола имам 700000 парите не са проблем.

Link to comment
Share on other sites

Вече Brera-та ми почна да издиша сериозно на 91% съм и просто преди ги минавах страшно трудно, но вече не става кажете нясоя по-бърза кола имам 700000 парите не са проблем.

Секи ще ти препоръча Mercedes SLR McLaren :) .Най-добрата кола в тая игра според мен след Audi-to ма с него не мож са играе в Carrier

Link to comment
Share on other sites

Секи ще ти препоръча Mercedes SLR McLaren :) .Най-добрата кола в тая игра според мен след Audi-to ма с него не мож са играе в Carrier

dam taka e s taq kola nai lesno se minava posledniq boss

Link to comment
Share on other sites

Добре ве майнаааааааааааааааааа минах тая тъпата кучка и ме изхвърли от играта кво да правя ве няма ли някви пачове ей ще полудея ся ако не ми пази там мама му де*ба и насраната игра.. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Добре ве майнаааааааааааааааааа минах тая тъпата кучка и ме изхвърли от играта кво да правя ве няма ли някви пачове ей ще полудея ся ако не ми пази там мама му де*ба и насраната игра.. :angry1 :angry1 :angry1

Дам и мен така ме изхвърляше!Нещо от крак-а е щото и на други хора се случва...

Link to comment
Share on other sites

ххахаа :) не се ядосвай бе...

Някой може ли да намери инфо дали може да се отключи Mitsubishi Eclipse GSX и да се играе с него ? Че само GT-то отключва?

 

ЕДИТ:Намерих трейнъри и Online Crack.Като ги сваля и пробвам ще ви ги дам, ако стават

 

Ако искате де :D

Link to comment
Share on other sites

ххахаа :) не се ядосвай бе...

Някой може ли да намери инфо дали може да се отключи Mitsubishi Eclipse GSX и да се играе с него ? Че само GT-то отключва?

 

ЕДИТ:Намерих трейнъри и Online Crack.Като ги сваля и пробвам ще ви ги дам, ако стават

 

Ако искате де :D

iskame :) davai da lapame tuka :) ma gi probvai :)

 

P.S. mene ne me dropva mnogo rqdko me dropva dava mi error ama dosq samo 3-4 pati

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният проблем.Инсталирах играта всичко точно кракнах я всичко точно пак и когато дойде време да кликна върху иконата и да я стартирам компа ми взе че се замисли и ми изкара съобщението Донт Сенд..... и не мога и не мога да си я стартирам....полудял съм!Изчетох тука половината тема никой нямаше проблем като моя.Кажете какво да правя....Моуст Уонтед си вървеше перфектно....

Link to comment
Share on other sites

cega sluchaino se padnah sniakvo balgarche ama se okaza chitar niakoi da znae neshto za chitovete to e mnogo tapo poprincip az i daimam chitove niama da gi ispolzvam i bez tva sichkite shte izleznat ako viadiat che sam chitar kak to pravia i az pak i samata kolo potsckacha i se hvarlia ot pat napat ebasi prostotiata steia chitove razvaliat odovolstvieto za istinsko sastezanie .a i xaxxa teia mnogo sami smeshni az sam sas kola tier3 pak te mi iskachat snekvi tier2 niamat nikav shans samo se gabarkam s tiah pffff..

Link to comment
Share on other sites

Играта е заребена

определено си заслужава да се превърти (още съм в началото 20%)

като гледам какви тунинги могат да се правят направо луда работа

една кола може да стане по няколко начина уникално тунингована (и какви джанти има не е истина)

но поне да бяхте каза ли че се излиза с Ctrl+Alt+Del ;)

Link to comment
Share on other sites

untitledcb5.jpg

 

asdxo6.jpg

 

 

Машинка отвсякъде тоя дето го водя с -500 метра има 10 победи на канйон 3 пъти играхме, и 3-те пъти го скъсах ама със по малко отколкото на скрийна де иам една загуба, щото натиснах сърч гейм и ме пусна с някав тръбант и ме скъсаха иначе загуба с Мерцедеса и най-вече с Ауди-то няам някой път трябва да играя с някоя машинка кат вас, щот ония са супер слабаци само един добър човек съм срешнал на канйон даже почти ме би ама краш-на :) на ънранкед трябва да играя с Exploit гледам зарибен тъкъв. :)

 

 

EDIT: Съжалявам за големите снимки ама обарках в имаджеса няма да се повтори!!

 

EDIT 2: Scrappy, аз излизам по обикновения начин...единствения проблем е, че понякога докато играя ми дава error ама е рядко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...