Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Хубава игричка.Само едно ме дразни много.В началото на кариерата,когато не разполагаш с кой знае колко бързо возило,като те прихванат ушевите-няма измъкване...т.е има,разбира се,но до 15 мин са ме гонили,а не може да се излезе от играта докато те гонят.Точно си свърша гонката и аааааааййдеее...идва чичко ушев..Вместо да си изляза от играта-бягай от куките... :angry1 :angry1

Ако ти е включен autosave - ALT+F4 и нямаш повече грижи :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Еми, ако всичко е 6 не виждам, как да има проблеми? Също, така има значение дали ти е скапан Win-a вече или ти е 6+ и още къп неща..Не е само до параметрите на компа?Не си ли съгласен? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Прекалено прецакан е дрифта...Изключително много дразни!В каньона бива..минава се..ама там по полигоните си е е***о майката :angry1 Няма състезание,което да не мина,но дрифта ми бърка в червата!

Link to comment
Share on other sites

Все се кана да питам и се забравям .. Къде да си вида Audi le mans-а никъде го няма ...

А уж ми изписа че съм го отключил....

 

И аз имам същото питане... :)

Link to comment
Share on other sites

Един тъпичък въпрос ;) минах почти цялата кариера(без червения квартал) минах и почти сички състезания от chalige series и все още не мога да разбера как да си купа др кола в самата кариера :confused :confused :angry: аз съм с мазда рх8 . Нека някой да ми обясни МОЛЯ

Link to comment
Share on other sites

Osven tova che se izliza normalno ima i nqkvi blaginki za online mode...demek opraveni problemi ili neshto takova!

Sorry che pisha na shliokavica,no tezi dni shte si izteglq Flextype i shte edit-na! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Въпроса ми не е точно за тая тема, ама някой може ли да ми даде линкове към саундтракове на НФС-та? В локала има Carbon, Most Wanted, Underground 2 и в другия локален май имаше Hot Pursuit 2 (сега не ми го отваря и не съм сигурен). Всичко друго ще ми е от полза.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...