Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Nqkoi da e podkraval igrata s GeForce4 MX440 znam 4e e antika ama pitam ako nqkoi q e podkarval da znae s kvi driveri vurvi 4e imam problem s grafikata a sum s nai novite draiveri i mi dava samo nqkvi kvadrati i t.n.

Е на тебе вече ти е слаба картата :wacko:

 

Ako nqkoi mi nameri i podhodq6ti driveri na videoto 6te sam mnogo dovolen, 4e ve4e 1 4as ne moga da namerq ni6to :(

Ето най-новите.

 

Колите от "Car Lot" имат ли някакви ъпгрейди или това там са показателите им на чисто ? ? ?

Чисти са.В зависимост от това коя кола си земеш можеш да и слагаш само от нейната категория упгрейди по двигателя.

Пример:Колата ти е "Muscle" TIER 1, упгрейда който можеш да сложил по двигателя е TIER 1.Ако колата е от същия клас, но TIER 2 можеш само TIER 2 упгрейд и така ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Оф аз ся съм на последния Canyon Duel и имам чувството,че е направо невъзможен! :blink: :wacko:

Не мога да го бия оня чикиджия...

Link to comment
Share on other sites

10x Exploit Pusnah da go svalqm ama e nad 40mb. i kato go installna 6te pi6a.

Aide i az da pitam i tyka s risk da mi lepnat warn,no prosto mnogo mi se igrae.Toky 6to preinstalnah windowsa i nqkoi 6te mi dade li link ot koito da si drapna novite driveri na Ati Radeon 9200 Pro :)

 

Edit:Забравих да пиша,че се оправих :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кажете няква яка кола че съм на 60% и съм с Mazda RX-7 пък ме издухват кат малка гара.

charsi mazdata na max performance prai top speed do polvinata samo i s istinski zor diga 250 nachi az imam 2 koli i 2te ot pink slip ednata e dodge koqto onaq chernilkata(jenata) si e spechelih super barza e ne gledai top speeda za 2 sekundi diga 150 kilometra a az sega minah celiq grad samo gornata chast mi ostana super lesni sa mi i izvednuj sled kato minah toq bosa s mazdata i mi ostana samo gornata chast ot grada na race wara sa nqkvi super barzi s 255 kilometra karam i nqkav tapak me minava deto daje ne e s muscle car neshto igrata li mi se bugna kvo stava super nevazmojno mnogo lesni i izvednaj super trudni nqkva luja ima tuka....

Link to comment
Share on other sites

RapSs Posted Today, 18:40

Nqkoi da e podkraval igrata s GeForce4 MX440 znam 4e e antika ama pitam ako nqkoi q e podkarval da znae s kvi driveri vurvi 4e imam problem s grafikata a sum s nai novite draiveri i mi dava samo nqkvi kvadrati i t.n.

 

Lele, i az sum sus sushtata antika, sled 200tina minuti mi se svalqt i poslednite failove(uf dve noshti non stop) i se nadqvam da igraq na min! Ako trugne prosto MX440 q priznavam za THE BEST- taq karta e nqkuv veteran - igral sum NFS-ta na ludi nastroiki(do kolkoto moje de) ama govorq za rezolucii ot tipa na 1024x768 i nastroiki na high. Ako trygne....

 

btw na DEMOTO, koeto igrah za 2 chasa na BAIT Expo v sofiq napravih 345,000 na drift - ima li qki pisti v golqmata igra - shtototo tiq chek pointove sa mn zle - tamun napravq 18x9 i Chek pointa mi kasira tochkite....

Link to comment
Share on other sites

Нфс Карбон просто е много яка игра :)..Ама притеснявам се,че както съм тръгнал за няколко дена ще я превъртя няма и 20 мин и станах 30% :blink: ..Много малка ми се струва,а Мост-лантеда я превъртях за месеци а тази май за няколко дена :D..

Link to comment
Share on other sites

ГРРРРРРРРРРРР!Шибан босссс!Някой минал ли е изобщо тоя шибаняк?!!?След като завземеш всичко трябва да се състезаваш с всички босове и накрая остава само оня с шапката на Канион Дуел...Ужас много е труден :angry1 !А колата ми е SLR McLaren,тя направо лети,а не се движи! :D

Link to comment
Share on other sites

ГРРРРРРРРРРРР!Шибан босссс!Някой минал ли е изобщо тоя шибаняк?!!?След като завземеш всичко трябва да се състезаваш с всички босове и накрая остава само оня с шапката на Канион Дуел...Ужас много е труден :angry1 !А колата ми е SLR McLaren,тя направо лети,а не се движи! :D

Мисля, че това ти дава отговор:

nfsc2006110302330684lf1.th.jpgnfsc2006110302331353bj8.th.jpg

 

Още преди 24 часа е свърших кариерата останаха другите неща :)

 

Нфс Карбон просто е много яка игра :)..Ама притеснявам се,че както съм тръгнал за няколко дена ще я превъртя няма и 20 мин и станах 30% :blink: ..Много малка ми се струва,а Мост-лантеда я превъртях за месеци а тази май за няколко дена :D..

Отговората ти е малко по-долу :D

 

btw na DEMOTO, koeto igrah za 2 chasa na BAIT Expo v sofiq napravih 345,000 na drift - ima li qki pisti v golqmata igra - shtototo tiq chek pointove sa mn zle - tamun napravq 18x9 i Chek pointa mi kasira tochkite....

Да има това е малката изненада, който май никой незнае...Играта не приключва след като минеш цялата кариера.Цялата кариера ти отключва само всичко от перформънс остават от другите категории много неща.Който се отключват от Challeng Race, Online и като по-чудо Quick Race.В Quick Race-а излизат на картата още състезания който трябва да минеш и въобще не са малко ;) има и дрифт на писта за обиколки :)

 

EnJoy :)))

Абе кажете няква яка кола че съм на 60% и съм с Mazda RX-7 пък ме издухват кат малка гара.

Supra тая кола е уникално направена в тоя Карбон.Вади супер див звук и върви супер яко.С нея минах повече от 50% от играта сигурно :) пробрай гаранция, че е добра.

Link to comment
Share on other sites

a тая кола е уникално направена в тоя Карбон.Вади супер див звук и върви супер яко.С нея минах повече от 50% от играта сигурно :) пробрай гаранция, че е добра.

 

Тя колата е яка да ама тя самата игра там където ти дава съвети прочетох че в един момент от играта колкото и да я ъпграидваш колата не може да се мери с другите.Затва си търса друга.Има едно състезание дето уж ще ми отключи Lamborgini ама нали се сещаш не моа го мина :D

Link to comment
Share on other sites

Нфс Карбон просто е много яка игра :)..Ама притеснявам се,че както съм тръгнал за няколко дена ще я превъртя няма и 20 мин и станах 30% :blink: ..Много малка ми се струва,а Мост-лантеда я превъртях за месеци а тази май за няколко дена :D..

към 20% има едно състезание-2 обиколки по 14 и нещо си мили и продължава към 8 минути.освен ако не си се телепортирал на финала и да си минал останалите състезания за отрицателно време,просто няма начин да стигнеш до 30% за ПО МАЛКО от 20 минути дори ако минаваш всички състезания от първия път.

 

 

аз си играя по 3-4 състезания на ден да си я джъткам по дълго време :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз имам чувството,че играта е много къса, вече съм близо 50% , а играя когато ми доскучае.

 

 

 

А тия полицаите са много гадни,много трудно се бяга от тях .

Link to comment
Share on other sites

Аз на дрифта снощи(към един и полвина :D ) направих ~360 хиляди като на два пъти се блъснах с мн набрани точки :) .Дрифта определено много ми харесва.Абе във Vinyls гледам има една секция Online и вътре се отключват много хубави ъъъъ картинки :D .Някой знае ли как по-точно като играеш онлайн се отключват тея ралти?

Link to comment
Share on other sites

Exploit 1 vapros s koq kola moga da mina race war-a sled kato sam pobedil 3te bossa toq race war det e po sredata na map-a shot s moite ne stava mnogo sa barzi oniq goveda

 

EDIT: ole minah go sus Dodge Charger RT obache gumite gi napravih na grip inache minavane nema... btw TIER 3 chasti pochna da otvarq ma koli nema

Link to comment
Share on other sites

Колите от "Car Lot" имат ли някакви ъпгрейди или това там са показателите им на чисто ? ? ?

 

Tам са заводски :) Да се похваля. Вчера и аз я врътнах. И определемо ме кефи повече от МУ. Но сега има доста челинджа който трябва да мина. Иначе пак да попитам. Значи аз си бях сложил най-новите драйвери за видеото и сега всяка игра различна от Ф1 с коли ми насича като я играя с волан. Няма значение на каква резолюция. Защо става така

 

Exploit 1 vapros s koq kola moga da mina race war-a sled kato sam pobedil 3te bossa toq race war det e po sredata na map-a shot s moite ne stava mnogo sa barzi oniq goveda

 

EXOTIC TIER 3 ;)

 

И аз имам чувството,че играта е много къса, вече съм близо 50% , а играя когато ми доскучае.

А тия полицаите са много гадни,много трудно се бяга от тях .

 

Aз сефете нямах проблем с кукерите. Само 3 пъти в цялата игра :)

 

Играта взе нещо много да блокира,особено когато съм в safe house. :blink:

 

Не си единствен. Аз до сега никога не съм излезнал нормално от нея. Само с рес на компа и това много ме дразни

 

Аз на дрифта снощи(към един и полвина :D ) направих ~360 хиляди като на два пъти се блъснах с мн набрани точки :) .Дрифта определено много ми харесва.Абе във Vinyls гледам има една секция Online и вътре се отключват много хубави ъъъъ картинки :D .Някой знае ли как по-точно като играеш онлайн се отключват тея ралти?

 

Винили на колили тип супер спортни различни от японските таковат мамата на самата кола. Пробвай да накачиш винили на СЛР или на Карера ГТ и после някоя боя "CHROME" и ми кажи кое е по-гот.

 

Нещото което ме кефи е че най-накрая япоснките количици са сведени до минимум. Това е най-добрата част на самата игра. Поздравявам създателите за което ;)

 

към 20% има едно състезание-2 обиколки по 14 и нещо си мили и продължава към 8 минути.освен ако не си се телепортирал на финала и да си минал останалите състезания за отрицателно време,просто няма начин да стигнеш до 30% за ПО МАЛКО от 20 минути дори ако минаваш всички състезания от първия път.

аз си играя по 3-4 състезания на ден да си я джъткам по дълго време :punk

 

И аз я врътнах за два дни. Като аз не съм пълен айляк. Иначе У2 ми отне 7 дни яко попмене

Link to comment
Share on other sites

Малко офф-топик: VGA: GF4 MX440 64Mb/CPU: Athlon 1800/RAM: 512Mb има ли смисъл да е свалям. Всмисъл, че ако някой не е могъл да я играе с тая карта няма смисъл.Ако я е подкарал да казва за да се позабавлявам поне мъничко...

 

И ся като разгледах снимките от официалния сайт на играта смятам, че колиците са супер яки и не тряя пропускам да джиткам с Камаро, Алфа и прочие ;)

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая и на мен ми останаха само челиндгите. И според мен Carbon -a е по-добра от MW, с изключение на това , че в MW , можеше да се състезаваш и през деня, което на мен доста ми хареса, но тази ми беше малко скучна и в момента вобще не ми се играят челинджите. Има и някой доста изнервящи бъгове. Точно когато играта сейфа след състезанието, компа решава да зацепи и се оправя само с рестарт, и после пак наново цялото състезание.

Link to comment
Share on other sites

Вече няколко човека питат дали играта върви на GeForce4 MX. Играта тръгва, но буквите са размазани, а колата е цялата бяла. Не съм се сетил да питам хората, които са ми го казвали дали са опитвали с най-новите драйвери, но тъй като картата не се поддържа от играта сигурно няма да има разлика.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за инфото Корп :) за съжаление няма да е пробвам тогава :( ще чакам забогатяване за нова карта ;) или евентуално нова барака ;)

 

 

ПП: Някой да има да ми даде 1000 лв за комп ?

ПП²: А някой, ако може да ми даде 8500 лв също няма да му откажа :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...