Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Абе хора може ли да ви питам значи истеглих си я от www.gamez.com.tw значи файловете започват от 001 няма разархивиращ файл само от 001 до 085 само тва .има някакъв си файл нфс.ъфн нещо такова ПЛС ПОМОГНЕТЕ :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Абе хора може ли да ви питам значи истеглих си я от www.gamez.com.tw значи файловете започват от 001 няма разархивиращ файл само от 001 до 085 само тва .има някакъв си файл нфс.ъфн нещо такова ПЛС ПОМОГНЕТЕ :(

desen buton-extract edi kade si ili ako go nqma6 v menuto si otvarq6 zip ili rar i mu poso4va6 parviq fail i mu kazva6 kade da gi extractne.poqvqva se iso fail,vkarva6 go v daemona ili alcohol i si instalira6...

 

flexa se skapa i za tva pi6a na 6liokovica

Link to comment
Share on other sites

някой имал ли е проблем със забавяне при излизане от играта т.е. от directx среда в window-ска? при мен 10 мин. не може да ми спре играта, музиката си върви .... за първи път ми се случва подобно нещо с игра. т'ва да не е някакъв бъг? :blink:

 

от 4-и игри, само веднъж "излезнах" нормално. последния път чаках 20-25 мин. и накрая рестартирах, щото не ми се чакаше. ако т'ва не се оправи с някаква кръпка, направо я трия тая игра и чакам друг release (ако пуснат)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора може ли да ви питам значи истеглих си я от www.gamez.com.tw значи файловете започват от 001 няма разархивиращ файл само от 001 до 085 само тва .има някакъв си файл нфс.ъфн нещо такова ПЛС ПОМОГНЕТЕ :(

цЪк

Link to comment
Share on other sites

ZDR maniaci az vra6tnah igrata predi tridena i si cakam onlain imam si nai dobrite koli tva perfektno no nz kak mi se istriha sevovete i se ga tribva da minavam igrata otnovo neche nemoga no malko me marzi pak mi se caka vav online ako niakoi moje da mi prati seiv carer shte sam mu blagodaren akoli ne shte tribva da se postaraia pak da ia vratkam tenx predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

някой ще разясни ли как се играе online, щото не ми се листва назад темата (ако е споменто де). нали с пиратски копия не може да се цъка в мрежа?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Амм ... врътнах игрицата преди известно време.

Гледам тука се говори за настройки на колата

Започнах с шеви камаро и карах с него докато не си спелчелих астъна на тма не знам кой си от предпоследната зона.Камарото беше мн див звяр, астъна го намразих още с първото изкарване на пътя.Тва нещо не може да се управлява, то не завива-не ви го препоръчвам, освен ако не сте върли фенове на фирмата.В крайна сметка минах с тоя трошляк и с родилни мъки почти всички състезания от третата зона, с изключение на последното + каньона за мурциелагото + каньона за новия чаленджер.Последните състезания просот не можеш да ги направя дори и след рестартите, а за състезанието на боса дори не иксах и да се пробвам.

Затова си взех нова кола ... спрях се на шеви корвет (мн се двуомих между това и вайпъра) ...Настройките ми са за максимално сцепление, "недозавиване", горе-долу средна настройка на трансмисията (маскималната ми скорост е около 330 км/ч), компресорът се включва при по-ниски обороти, но пак близки до средните.Двигателят е нагласен в ползва на въртящия момент, но пак не много далече от средата.С тези настройки (такива използвам за всички мъсъл кари) опонентите нямаха шанс ... Мурсиелагото г оизпреварих още преди първия завой и състезанието свърши 10 секунди след това, с чаленджъра беше малко по-трудно понеже го изпреварих на самия завпй и замалко да изхвърча през мантинелата, но все пак се запазих първи и пак победих.Серията състезания на босовете ми беше просто смешна-с такова изродско ускорение ми беше все едно дали ще се тряскам във всяка мантинела или ще натискам сприрачката.

Ако досега никой не е пробвал вайпър или корвет с тези настройки, нека го направи, и ако желае да сподели мнението си след това.Иначе аз наистина не харесвам американските коли, но пред алтернативите: мизерен кайман С, гаярдо и мурсиелаго със смешен звук, форд ГТ40(мразя форд) и мерцедес СЛ АМГ (мразя и мерджана), супра, лансер, субаро СТи (гадни седани, наред с лансера) просто нямах друг избор :) ... Пък и звука на шевито си е ... абе усилете колонките и натиснете смело :)

Не искам да обидя почитателите на т. нар категория тунер, но в сравнение с това нещо просто нямат шанс, екзотиките също ... май в тая версия на играта малко са се поулчли на тема "американски мусколи" .. .. е беше ми кеф да играя с камарото .. то си е класика .... опитах се корвета да го направя да изглежда малко по-ретро, ама пак си лъха на съвременна бегачка...

 

ПС яд ме е че отново няма нито едно БМВ, с което даправиш кариерата

ПС Доста тъпо е че играта е толкова кратка

ПС много готини чсти и най-вече джанти се правят чрез аутосклупта.За това:поздравления ...

Скоро ще дам и снимици на моите коли ... не са нищо сосбено .. почитателите на шарениите няма да ги харесат, но пъйк спред мен са си идеални .... Най вече се гордея с джаните на Камарото :)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъмм трябва да видиш ускорението и звука на Скайлайна. Ебати американските каруци хич не искам и да ги виждам, че вече сънувам американски коли. То не беше по филми то не беше по игри по реклами клипове и по на май..... както и да е. Супрата не е правена за мене както винаги. Общо взето със RX-7 минах повечето работи, единствения проблем на тиър2 колите са каньоните. И някой от последните състезания. Ся ми остана някое друго състезание ама вече със Нисана ще ги моря. Иначе като цяло играта е тотално скучна и лесна. Всъщност е скучна докато някой от крю-то почне да ти се мота из краката и да ти пречи. Явно тва е идеята да те изправи на крака някак си тая игра. Щото с геймплей не може. Снощи за куриоз ги бях събрал към 50 ченгета да ме гонят и им трябваха 5 минути след като умишлено минах през шиповете. С едното нитро ги въртях 5мин из града и потроших сума ченгета. Бе цирк отвсякъде. Ма то така като не поемаш демидж какво да те спре не знам. Тъпа работа, аман от леймърски игри. Поне да беха направили няколко степени на трудност, че да има някъв избор. Кой излъга че играта ставала трудна в последната част? Нищо трудно няма трябва само за 3,5сек да си напънеш акъла и да минеш два чекпойнта и един спринт със старата трошка и си горд собственик на тиър3 кола. И кога тоя олигофрен дето ми кара колата ще има някъв глас бахти. За лице не искам и да мечтая даже. Бе като цяло играта е ъпгрейд на MW. Както беше с Ъндърграунд 2-ката. Следващото NFS ще има тежката дума така като гледам. Дотогава ще помечтаем :)

Link to comment
Share on other sites

И ... впрочем...така като се върти и лунгурка колата наляво - надясно не означава,че човека с който играеш има чийт, а просто това е от огромния lag ... чийтове няма в online mode... и никога няма да има ... то ако имаше ,всъщност всички щяха да пукат с трейнъри и чийтове,сещаш ли се? ;)

За лага си прав, ама за това, че няма чийтове... - за сметка на това има други неща, които аз няма да ги кажа тези програмки, защото ще стане масово читърство - а това е мн тъпо!

 

За MX - жалко, че не тръгва, при мен заби още на инсталацията. Искаше някав DirectX 0 :tongue :woot :angry: и така и не можах да играя... иначе на дрифт щях да ви спукам рекордчетата :P - на демото още от първите минути правих по 210,000 на веднъж, просто тези чек пойнтове са мн тъпи

Link to comment
Share on other sites

Сори, карал съм R34 (в игртата де :) ) и не можед а се сравнява с корвета.Едиственото което си заслужава при него е звука от турбо компресора ... много приятно пискане ...

Снощи като изчетох темата отново пуснах играта и разлгедах всичко .... кариерата е някаква нищожна част от цялото.Общо взето състезанията от reward cards те карат да преграеш доста от състезанията на кариерата, кто се представиш по-добре.Освен това последната карта (с нея се отклчва БМВ М3 ГТР) икса от теб да спечелиш не знам си колко каньона + да избягаш от 50 или 70 кукерски коли (или беше да ги разбиеш ... не помня)

 

Състезанията от challenge series също са доста... повечето от тях не са трудни, но всички са много продължителни.Случи ми се да карам 15 минути на едно състезание.

 

Като заключение игрицата е дива, само че грешката на създателите й е че не са включили всички тези гореизброени екстир в нормалната кариера, а трябва да се откриват допълнително.Заради това все ще се намери някой недогледал и възгордял се от себе си играч който току що е врътнал кариерата и му се е сторила кратка.

 

Чуват се мнения че анимацията и графиката били слаби.Анимацията и моделите на колите са много по-добре направени отколкото в кое да е НФС досега, за първи път матовата боя на колата изгледжда наиситна матова, а не като обикновен скин на колата, лишен от блясък.Има страшно много възможности за оптически промени, които вие сами можете да си ги измислите.Вярно е че света не е чк толкова детайлен колкото беше на МУ, но затова пъкй колата и пътя изглеждат много по-добре.Смятам че това е комрпомис, който авторите са направили за да може да върви играта по-лесно от предишната.Играя на почти максимални настройки с моята машина и не съм усетил лаг, това не беше така при МУ.

 

За онлайн гейминга не знам.. ще чакам да се пуснат някакви безплатни сървъри, щот нямам регистрация за ЕА спортс.

 

 

Малко съм разочарован единствено от това, че никъде не видях да може да се отключи моят любим skyline R32, а пишеше че го има ...

 

Ако имаше включен дмг на колите, в повечетосъстезания нямаше да достигате финала цели.Щото при тая измислена скорост и динамика на колите знаците и дърветата на пистата, които така лесно и незабележимо рушим, ще доведат то колосална катастрофа :)

 

Пък и никой нормален (пък и ненормален) гражднин няма да тръгне да кара из разни улички и тунелчета с 280 км/ч

Link to comment
Share on other sites

Не знам що си мислиш, че не съм минал въпросните дълги и скучни серии. Това че има дълги състезания е вярно, но това че са скучни също е вярно. Кое му е зарибителното да преигравам едни и същи писти амнайсе пъти не разбрах. Има и други по-интересни игри където да си цикля. Един рейсър не трябва да се превръща в циклене. Играта си е тотален лейм. За визуалната и част нямам забележки. То не че имам забележки изобщо към цялата серия за визуалната част. Нещата при тунинговането на пърформанса са тотално наакани, че да е по-лесничко на конзолните играчи. Явно предните менюта са им били по-трудни. Едно от нещата които правеха Ъндърграундите зарибителни и преиграваеми беше Дино тестовете и смея да отбележа, че съм се зарибявал по цели нощи да си играя с настройките на колата. Тука цъкаш наляво надясно стрелкичките и хоп, готова колата. Бе като цяло хората дето не са хардкор рейсъри и се кефят и тва е по-голямата част от играчите дето ги пуцат тея игри. То затова и демидж по колите няма от Поршето насам. Колкото и да ми спориш, ти ми кажи какво да кажа за игра в която за пръв път натиснах спирачката на 70% от кариерата. Тва да не е Револт бе мааму стара. И след 70% спирачката се натиска чат пат. Пускаш малко газта и айде завоя готов. Мога да се плюнча до утре ама няма смисъл. Тея дето знаят какво е истински рейсър разбират какво говоря. Другите така и така няма да разберат.

Link to comment
Share on other sites

ам то ако беше истински рейсър 80% от това дето се слува в играта нямаше да е възможно

и ако беше истински рейсър тука от 120-130 човека само 6-7 биха съумели да направят свестни настройки (ако не и по-малко)

Признавам си че на симулаторите на Ф1 аз не мога да си насторя колата, по дефалт ми върви 100 пъти по-добре отколкото ако я разбъзикам сам.Просто си трябват определени технически знания за целта, нещо което е нормално да липсва при средностатистическия гамер

 

Истински симулатор е примерно life for speed само че се иска да се плати за да можеш да цъкаш като хората.

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да кажа, че трябва всеки да е механик от Формула 1 за да може да я играе тая игра. По-скоро ме дразни прекаленото леймизиране на серията. Всяка следваща е по-лесна от предишната. Не пречи да поработят малко повече и да добавят такива екстри за да им е кеф на всички дето играят. Повярвай ми, не са никак малко хардкор играчите дето се интересуват от автомобили, тунинговане и настройки по колите и т.н. Не говоря само за Българските играчи. Прочети тук там по чужди форуми да видиш, че това не е само мое мнение. Нека си има дефолт настройки за който не му се занимава, ама нека и другите дето искаме да ни е по-трудно, съответно и по-интересно, да можем да играем с кеф. Проблема е, че ЕА бързат да си спазят сроковете на излизане за да могат да лапнат големия кокал, пък дали играта е станала нещо повече от поредната игра с NFS в заглавието, това много много не ги вълнува. Това дразни, не друго. Голям фен съм на поредицата и затова ме дразни всичко това. Играл съм още първото NFS, когато голяма част от играчите тука са минавали прави под масата. Затова ми е кофти като гледам как една наистина легендарна серия става нещо като сериал. Ама от тия латино-американските. Както се случи и с ФИФА серията и почти всички спортни серии на ЕА. Сроковете, бизнеса и големите пачки унищожиха всичко креативно в едни наистина талантливи разработчици. Но няма смисъл да спорим, щото всеки си има мнение и спора тук няма да го промени. А и без значение. Не искам да кажа че е лоша играта просто отблязах негативите според моята гледна точка. Очаквах повече и се надявах че този път може и да го получа, но уви, ще остане да се надявам за следващия път. Надеждата умирала последна, а един оптимист от един култов филм казваше, че "Някой ден слънцето ще огрее и кучия гъз". :)

Link to comment
Share on other sites

Ако има желаещи да ми минат босса на canion че съм се отрепал и не мога да го мина ....

ето го и save :) http://store2.data.bg/onlyshits/save/

 

 

пише, че не може да ти зареди save-а!

 

P.S Така и не разбрах защо не ми дава да карам колите на шефовете на градовете след като ги бия - най ме хвана яд за якото Audi на Wolf

Link to comment
Share on other sites

пише, че не може да ти зареди save-а!

 

P.S Така и не разбрах защо не ми дава да карам колите на шефовете на градовете след като ги бия - най ме хвана яд за якото Audi на Wolf

а ти направи ли ми папка Onlyshits и вътре да вкараш файлчето ... и след тва да пробваш дали ще тръгне .. Аз мисля че така трябва да стане

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO stiga pravi tapi izvodi i se hvali bii posledniq i togava otvarqi golqma usta chengetata sa lesni ama idi na posledno nivo i draj polvin chas da vidim kolko sa lesni chengetata sa po umni ot na most wanted imat poveche taktiki nishto lichno ama na mnogo otvoren sa praish ko si tolkova golqma bahta bii mene s RX 7 kat e po huava ot skailaina i istinata e v online game-a btw mnogo dalgi postove nesam ti gi chel

Link to comment
Share on other sites

оффф, още един проблем ... след като "отключи" розовата територия горе, играта почна да засича, да ме изхвърля, като дава грешка. общо взето се усеща, че е тежка .... което е много странно според мен, защото в другите участаци съм нямал подобен проблем. даже не е насичала, а тук изведнъж "натежа" ...

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO вярно че се комерсиализира играта, ама и възрастта на геймърите падна дрстично през последните години.Така де ...Не можеш да искаш от 13-14 годишн да се задълбочават ...

 

А ние ... ние нямаме мн голя избор ... Поне за ПЦ,Играта дето я споменах по-горе изглежда млко грозно но пък е яка.Отдруга страна може би-най добрия симулатор си е гран туризмото .. жалко че излиза само за ПС2.Бъзиците по колата са смислени и имат ефект, нещо повече ... с дефалт настройки на повечето резачки не можеш да направиш нищо на състезанията.

 

Тъйй ... я кажете отде да си регистрирам акаунт за онлайн на НФС? Вече се чудя кво да правя и започнах да я въртя отново тоя път с екзотик коли.

Link to comment
Share on other sites

Абе всичко добре, ама много еднотипна работа бе, направо ми омръзна да я играя, постоянно едно и също и вече ми стана малко тъпичко. Мисля да се върна пак към доброто старо NFS Hot Pursuit 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се оплаквали бе...Това е игра не е действиелност.Направена е за развлечение не за да играеш нон-стоп на нея.Много ясно, че като играеш постоянно ще ти омръзне.Тя е рейсър и много ясно, че ще има неща, който да се повтарят.ЕА немогат да направят така, че на всички да се хареса.Това е невъзможно.

 

Стига сте мрънкали за демидж.Всички знаем, че няма как да не се блуснеш в тази игра.И всички знаем, като се блъснем, какво ще стане.Ако искате да е като реалноста трябва да ти пише Game Over и да почнеш от начало.Или най-малкото нова кола, защото с 250км (и това е примерно) нищо няма да остане от колите.Дори и упгрейдите няма да може да сложиш на другата си нова кола.Стига сте ревали.Играта е добра за развлечение.

 

Който има кола и книжка да не се вживява защото ТОВА НЕ Е ИГРА НА УЛИЦАТА ВЪНКА! И се пазете!

Link to comment
Share on other sites

Значи първо:

ТОВА НЕ Е ИГРА НА УЛИЦАТА ВЪНКА[/b]
- NO SHIT!

И второ, не е вярно че ЕА не са издавали по-интересни и динамични издания, както споменах и по-горе NFS Hot Pursuit 2, ето ти racing, който е 300 пъти по-интересен, там поне играеш в различни ситуации и по различен начин. Не искам да изброявам racing-и, които не са на ЕА с по свястен gameplay от Carbon, защото са над 30. Ако щеш вземи дори и доброто старо NFS Porche, въпреки че е на 100 години, пак е по-интересна от тая, там поне ПРАВИШ НЕЩО, освен да държиш газта.

Link to comment
Share on other sites

Не си схванал смисъла на поста ми.Престанете да се правите на разбирачи всичките.Разбери смисъла на поста ми човече.Никаде не съм казъл, че няма по-така рейсинги.Стига сте праскали глупости.

Link to comment
Share on other sites

Не се правя на никакъв разбирач, споделям си мнението, той тоя форум мисля, че е за това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...