Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

някой имал ли е проблем със забавяне при излизане от играта т.е. от directx среда в window-ска? при мен 10 мин. не може да ми спре играта, музиката си върви .... за първи път ми се случва подобно нещо с игра. т'ва да не е някакъв бъг? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Дай снимка на грешката?

 

Някой да знае или ако може да намери инфо как да си направим колата за да е най-ефективна и бърза?

 

Говоря като инсталваш работите кое каде трябва да седи и т.н. трябва да има из нета тази информация ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният проблем.Инсталирах играта всичко точно кракнах я всичко точно пак и когато дойде време да кликна върху иконата и да я стартирам компа ми взе че се замисли и ми изкара съобщението Донт Сенд..... и не мога и не мога да си я стартирам....полудял съм!Изчетох тука половината тема никой нямаше проблем като моя.Кажете какво да правя....Моуст Уонтед си вървеше перфектно....

 

Моля помогнете...Трябва ли да се инсталират някъкви пачове?

Link to comment
Share on other sites

ааа с воланче е супер особено с логитеч

форсефиидбак

 

A би ли обяснил защо от как смених драйверите У1 и Карбона ми сечат като съм с волан ;)

 

Дай снимка на грешката?

 

Някой да знае или ако може да намери инфо как да си направим колата за да е най-ефективна и бърза?

 

Говоря като инсталваш работите кое каде трябва да седи и т.н. трябва да има из нета тази информация ? :blink:

 

Ти си решваш според стила на каране, а и какво сикаш повече. Скорост или ускорение. Стабилност или Дрифт.

Link to comment
Share on other sites

A би ли обяснил защо от как смених драйверите У1 и Карбона ми сечат като съм с волан ;)

Ти си решваш според стила на каране, а и какво сикаш повече. Скорост или ускорение. Стабилност или Дрифт.

 

от локалния за евроком.Доста народ май от там са я дръпнали и нямат проблем.Сложих последния драйвери.Да не е щото съм с Гефорс МХ серия.Някой друг подкарал ли я е с тая карта?

Link to comment
Share on other sites

Ти си решваш според стила на каране, а и какво сикаш повече. Скорост или ускорение. Стабилност или Дрифт.

 

Има голяма разлика как ще ги направиш..повярвай ми...

Link to comment
Share on other sites

Има голяма разлика как ще ги направиш..повярвай ми...

 

Ами повярвай ми нямаш голямо поле за изобр. Влез само в Челинджа и виж настройките. Аз като гледам пистите се иска твъри амотрисьори. Гуми за GRIP. ПОвече ускорение. Или по точно нещо средно там. Турбо или супер чарджър на високи обороти и тва е. Пробвай и ми кажи :)

Link to comment
Share on other sites

от локалния за евроком.Доста народ май от там са я дръпнали и нямат проблем.Сложих последния драйвери.Да не е щото съм с Гефорс МХ серия.Някой друг подкарал ли я е с тая карта?

до ся квот съм чел по форуми за играта не върви на тая видеокарта

Link to comment
Share on other sites

Ква е мизерията да ми тръгва на някъв виньо-сив екран, мишката ми е някакъв квадрат и не се вижда картина, само звук. NFSMW си вървеше като у тях си на същото писи на макс...

Link to comment
Share on other sites

май никой не чете readme файла :)

VIDEO CARD SUPPORT

==================

 

Although Direct3D is supported, this support is only officially

extended to certain 3D accelerator devices. The following major D3D

chipsets are supported.

 

NVIDIA GeForce4 Ti-4200

NVIDIA GeForce4 Ti-4400

NVIDIA GeForce4 Ti-4600

NVIDIA GeForce4 Ti-4800

NVIDIA GeForce FX Series

NVIDIA GeForce 6200

NVIDIA GeForce 6600

NVIDIA GeForce 6800

NVIDIA GeForce 7300

NVIDIA GeForce 7600

NVIDIA GeForce 7800

NVIDIA GeForce 7900

ATI Radeon 8500

ATI Radeon 9000

ATI Radeon 9100

ATI Radeon 9200

ATI Radeon 9500

ATI Radeon 9550

ATI Radeon 9600

ATI Radeon 9700

ATI Radeon 9800

ATI Radeon X300

ATI Radeon X550

ATI Radeon X600

ATI Radeon X700

ATI Radeon X800

ATI Radeon X850

ATI Radeon X1300

ATI Radeon X1600

ATI Radeon X1800

ATI Radeon X1900

Link to comment
Share on other sites

@ DON_CHEFO :При U1 имаше огромна разлика как ще си направиш автомобила...Дори някой от частите за level 2 бяха по-добри в някой стилове за игра от тези level 3!

И ... впрочем...така като се върти и лунгурка колата наляво - надясно не означава,че човека с който играеш има чийт, а просто това е от огромния lag ... чийтове няма в online mode... и никога няма да има ... то ако имаше ,всъщност всички щяха да пукат с трейнъри и чийтове,сещаш ли се? ;)

 

А впрочем...в Carbon-a има ли вече опцията да играят повече от двама човека на една писта ,примерно? :)

Та да можем да се наговорим хора от форума на цъкаме заедно :)

Па и идея за клан не е лоша ;)

 

EDIT : Уха...осем човека...баровско ! :)

Начи ще има масовки :)

Link to comment
Share on other sites

от локалния за евроком.Доста народ май от там са я дръпнали и нямат проблем.Сложих последния драйвери.Да не е щото съм с Гефорс МХ серия.Някой друг подкарал ли я е с тая карта?

Тръгва на тая карта.

Колко са ти процесора и рама?

Link to comment
Share on other sites

@ DON_CHEFO :При U1 имаше огромна разлика как ще си направиш автомобила...Дори някой от частите за level 2 бяха по-добри в някой стилове за игра от тези level 3!

И ... впрочем...така като се върти и лунгурка колата наляво - надясно не означава,че човека с който играеш има чийт, а просто това е от огромния lag ... чийтове няма в online mode... и никога няма да има ... то ако имаше ,всъщност всички щяха да пукат с трейнъри и чийтове,сещаш ли се? ;)

 

А впрочем...в Carbon-a има ли вече опцията да играят повече от двама човека на една писта ,примерно? :)

Та да можем да се наговорим хора от форума на цъкаме заедно :)

Па и идея за клан не е лоша ;)

 

EDIT : Уха...осем човека...баровско ! :)

Начи ще има масовки :)

 

Добре тогава. Някой да пробва два различни типа настройки. Да сложи окачването на oversteer. Да сложи Скоростите на acceleration. Да сложи Турбото на LOW RPM. Гуми за ДРИФТ. И ще е цар на дрифта. Противополобни сетъпи и ще дига макс. скорост. И още нещо. Начи който иска да прави кола. Да земе една и да сложи сичко. Да види как му се държи в завой и да види какво иска. Повече завиване или недозавиване на предницата. Сещаш ли. Всеки си има някъв стил и му е лесно с него. За това това което пита ЕКСПЛОИТ - до колкото аз разбирам той иска нещо универсално а то няма. Сам трябва да пробваш да настроиш параметрите. А те са в обратна пропорция. Тва е. Не че е лесно ама не е и толкова сложно :):). Успех с играта. Аз като я врътнах и се върнах от ново на любимата ми Ф1 :)

Link to comment
Share on other sites

май никой не чете readme файла :)

VIDEO CARD SUPPORT

==================

 

Ами аз го чета и там не пише вградени карти, но моята 6100 се справя отлично с играта въпреки че не я пише в листа. Това дето го пише те от една страна нямат кяр да лъжат, защото на колкото повече карти тръгва толкова повече хора ще купят играта. От друга страна обаче НВидия бълват много карти, които им застояват по рафтовете и някой фен на НФС като види съппорта и купува нова карта, естествено ЕАгеймс са получили финансова инжекция от НВидия (Дъ уей ит ис мент ту би плейд) за този си видео кард съппорт.

Link to comment
Share on other sites

аз така и не разбрах...на лаптопска Нвидия карта NFSMW вървеше без никви проблеми на макс..със същата карта новото НФС не тръгвна, някви квадрати и други бози вади...от gamez.com.tw e

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...