Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Аз лично Дариус го наядох с Гаярдото, спестявах пари да си взема после я неговото Ауди, я някой Koenigsegg, а то се оказа, че ги няма в кариерата. 5-6 пъти го играх последното ниво, много ме изнерви. Всъщност единственото, което рестартнах в цялата игра. Прекалено лесна е и се превърта за има-няма 12 часа.

 

А който каза по-нагоре, че не може да се играе с Ауди-то... може, ама на куик рейс и там в категорията къстъм.

 

Аз искам друго да питам, при финалните надписи нещо разправят, че Pagani Zonda било запазена марка на не-знам-кой-си, а в играта тая кола изобщо я няма. Някой да знае нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Ползвам си регистрацията от У1 и ми трябва последния пач за Карбона за да е играя онлине.Като излезне 1.4 който е за онлине и го сложа ще играя :)

Хубаво, на тебе тая регистрация от U върши ли ти работа? Щото и аз имам и съм опитвал да играя с нея на U2 обаче пак ми иска CD-Key. Ти играеш ли я онлайн?

Link to comment
Share on other sites

За дрифтовете-не дръжте постоянно газта до ламарината,а помпете,чат-пат спирачка,ако усетите,че изпускате колата и се движите към външната част на завоя...респективно към мантинелата-нитрото помага доста.И останалото е упражняване

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз я превъртях играта...Единствения и кусур е,че е много кратка... :( За има няма 8-9 часа я врътнах...

Link to comment
Share on other sites

За дрифтовете-не дръжте постоянно газта до ламарината,а помпете,чат-пат спирачка,ако усетите,че изпускате колата и се движите към външната част на завоя...респективно към мантинелата-нитрото помага доста.И останалото е упражняване

 

M da има такъв пиниз. А ако някой я врътне с масъл кар. Примерно Чарждър ама от ония старите модел 68 и му ститскам ръката. Тва така им сеят задниците на тия :)

Link to comment
Share on other sites

Превзех цебия град без горния квартал и сега на състезанията се появиха едни Курвети и Ламборджинита които по смъртно не мога да ги минааааааа :angry1

те направо летят и никъв шанс да ги изпреваря поне и за малко.

Колата ми е Астон Мартин до последно тунингована,която взех от втория бос.

Кво трябва да направя че само се дразня???

Link to comment
Share on other sites

Превзех цебия град без горния квартал и сега на състезанията се появиха едни Курвети и Ламборджинита които по смъртно не мога да ги минааааааа :angry1

те направо летят и никъв шанс да ги изпреваря поне и за малко.

Колата ми е Астон Мартин до последно тунингована,която взех от втория бос.

Кво трябва да направя че само се дразня???

 

Да си купиш ЕКЗОТИК КОЛА ТИЕР 3 и да я тунинговаш. Виж на кое състезание е СЛР или каквото ти душа сака и така. И аз бях с Астън МАртин и се принудих да купя нещо по здраво

Link to comment
Share on other sites

Превзех цебия град без горния квартал и сега на състезанията се появиха едни Курвети и Ламборджинита които по смъртно не мога да ги минааааааа :angry1

те направо летят и никъв шанс да ги изпреваря поне и за малко.

Колата ми е Астон Мартин до последно тунингована,която взех от втория бос.

Кво трябва да направя че само се дразня???

Мини едно , две състезания с Астън Мартина (като използваш NIKI , е доста по - лесно) и ще си отключиш корвета, или ще трябва да си купиш(ако не си я спечелил) muscle колата на жената от южния континент.

Link to comment
Share on other sites

BRACHE I AZ BIAH TAKA MINAVASH NAI GORNATA OT LIAVO CHERVENA ZVEZDA I OTKLUCHVA LOMBOTO I TUNIK I GI CEPISH PEDERASITE I AZ SE IZDRAZNIH NO SAS POMOSHTA NA NIKI USPIAH DA MINA TAIA ZVEZDA I MI OTKLUCHI 3 KLASA KOLOA DAVAI MAICHKAI;))

Link to comment
Share on other sites

Image1

 

Image2

 

 

i az e vratnah s nai qkata kola v igrata McLaren probvah i s Lamborjini-to (ne galaradoto a drugoto) ama prosto e pochti nevuzmojno i kat pusnah McLarena gumite gi napraih na onva v dqsno(ne na drift) i onq na Canyona nasra oshte 5-6 opit :)

 

P.S. bez da iskam uploadnah images na .bmp ama me domarzq pak da gi uploadvam na jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз я врътнах, ползвах голяма част от играта Lotus Elise , след това замалко мерцедеса, но останалото го свърших с може би най-добрата кола в играта - Carrera GT

Къде тая Carrera GT :blink: .Аз само едно порше съм засичал-Cayman S(ся съм с него).Иначе с Поршето ги праа за две стинки :D .Ся отключих северната част от картата(с най-хубавите коли)и ги почвам и там та да си купя Мерцедеса :love .Кариерата в играта-мнооого кратка.Неска толкова много ми се играеше-от 0% ся съм на незнам колко(до северната част :lol: ) от 11 на обяд до към 7 часа.И то с много мотане,обикаляне из града и така нататък :P .Дано другата част е по-дълга :)

Link to comment
Share on other sites

Тая малоумна игра супер много нерви вкарва

Толкова псувни не съм фърлял в ЦС и ФМ :angry1 та в някви си лайняни колиииии

Дори вече взех да си повтарям псувните от уж богатия ми репертоар :bgrin:

 

>>>DELETE Carbon

Link to comment
Share on other sites

Тая малоумна игра супер много нерви вкарва

Толкова псувни не съм фърлял в ЦС и ФМ :angry1 та в някви си лайняни колиииии

Дори вече взех да си повтарям псувните от уж богатия ми репертоар :bgrin:

 

>>>DELETE Carbon

На слаб играч,играта му е виновна...

Link to comment
Share on other sites

Кога ще разберете, че играта не приключвам с това, че сте минали кариерата?

 

Хубаво, на тебе тая регистрация от U върши ли ти работа? Щото и аз имам и съм опитвал да играя с нея на U2 обаче пак ми иска CD-Key. Ти играеш ли я онлайн?

Не У2 не тръгва така.За моста незнам, а за карбона ми иска само последния упдейт иначе няма проблем.Даже като влезна в играта и ме логва автоматично в ацц-то ми :)

Link to comment
Share on other sites

Мини едно , две състезания с Астън Мартина (като използваш NIKI , е доста по - лесно) и ще си отключиш корвета, или ще трябва да си купиш(ако не си я спечелил) muscle колата на жената от южния континент.

 

аз проблема си го реших чрез един скаут... аз играех с каймана, той беше със супра... спечели 3-4 състезания за мен, успях да отключа евото и в крайна сметка овъртейкнах дариус...

Link to comment
Share on other sites

Не У2 не тръгва така.За моста незнам, а за карбона ми иска само последния упдейт иначе няма проблем.Даже като влезна в играта и ме логва автоматично в ацц-то ми :)

Ами дано да може да се играе, че и аз като я подкарм след някой месец да попукам онлайн. Ама ме съмнява да може. Тук пише, че скоро ще има пач. И също така пише, че този пач само ще добавя възможността да се играе онлайн. Защо по дяволите не са могли да направят играта така, че да си се играе онлайн без пач. Тая мизерия я има и на други игри (на други NFS-та със сигурност).

Link to comment
Share on other sites

Ами дано да може да се играе, че и аз като я подкарм след някой месец да попукам онлайн. Ама ме съмнява да може. Тук пише, че скоро ще има пач. И също така пише, че този пач само ще добавя възможността да се играе онлайн. Защо по дяволите не са могли да направят играта така, че да си се играе онлайн без пач. Тая мизерия я има и на други игри (на други NFS-та със сигурност).

 

Винаги е така ;)

За У1, ако не си с 1.4 пач няма как да е играеш :) за другите не съм пробвал защото съм нямал желание..

и аз се надявам, че след като сложа пача ще мога да си използвам ацц-то от У1 както ме логва сега в него, но не ме пуска да играя онлине заради пача ;)

Link to comment
Share on other sites

Винаги е така ;)

За У1, ако не си с 1.4 пач няма как да е играеш :) за другите не съм пробвал защото съм нямал желание..

и аз се надявам, че след като сложа пача ще мога да си използвам ацц-то от У1 както ме логва сега в него, но не ме пуска да играя онлине заради пача ;)

Това дето те логвa май е за една друга екстра. Я си пусни официалния сайт и дай малко по-надплу където пише PHOTO MODE. Там има ли някви данни на Stats? Трябвa да се логнеш в сайта. Използвай юзъра си от U1.

Ако някой друг е влизал в онлайн профила са в играта може да провери също.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми само от каде да слогна?Пише, че ти трябва логин за тази страница, но не виждам от каде да се логна? :blink:

 

ЕДИТ:Май го намерих ;)

ЕДИТ 2:Пусна ме с ацц-то ми от У1 и ми даде да избера Кой юзър наме да ползвам от 3-те си в ацц-то ;)

 

За какво трябваше да се логвам, каква ти беше идеята?

Не ми дава на статса, че съм превъртял играта и т.н. всичко е чисто?

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми само от каде да слогна?Пише, че ти трябва логин за тази страница, но не виждам от каде да се логна? :blink:

 

ЕДИТ:Май го намерих ;)

ЕДИТ 2:Пусна ме с ацц-то ми от У1 и ми даде да избера Кой юзър наме да ползвам от 3-те си в ацц-то ;)

Ами, избери единия и кажи дали има нещо в PHOTO MODE->Stats. Струва ми се, че трябва да има информция за профила ти в играта.

Link to comment
Share on other sites

Виж предния ми пост.Има статас, но не ми отваря фото албума или не съм оцелил каде е, защото като цъкна на линка от долу ми отваря юзър гаража?Не ми дава, че съм превъртял играта нито, че съм направил нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...