Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Как съм се прецакал. Имам Lotus Elise , но в последния квартал не мога да спечеля нито едно състезание, на завоите ги наказвам,но като дойде някоя права ... А пък нещо пари няма :)

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da polzva trainari za igrata?

Че то още пачове няма ти трейнъри искаш :)

 

Супрата върви повече от ексотика.Аз така съм е направил, че даже тоя с Le Mans-a ми дишаше прахта.

 

Като искате трейнъри гледайте тука -> http://gamecopyworld.com/ винаги първо там излизат.

Link to comment
Share on other sites

Че то още пачове няма ти трейнъри искаш :)

 

Супрата върви повече от ексотика.Аз така съм е направил, че даже тоя с Le Mans-a ми дишаше прахта.

 

Като искате трейнъри гледайте тука -> http://gamecopyworld.com/ винаги първо там излизат.

 

 

Тук има някви, но са за версия 1.0 , на някой ако му се занимава нека ги пробва.

Link to comment
Share on other sites

А защо не ми дава Audi le Mans ?

Като съм превъртял вече играта...

 

Можеш да играеш с него само в Quick Race, категорията е Customize май ;)

В тази категория има 6 интересни коли :) тоест 3, но в 2 варианта направени.

 

Как съм се прецакал. Имам Lotus Elise , но в последния квартал не мога да спечеля нито едно състезание, на завоите ги наказвам,но като дойде някоя права ... А пък нещо пари няма :)

Така е като ти отключи нова кола и си дадеш парите за нея..Вместо да земеш по евтина TUNER и да я направиш изродска.

 

Другото което не ми хареса е, че си мислех, че като избереш даден клас ще играеш само с коли от този клас и ще се дърпаш само с коли от този клас...щеше да има 3 варианта за превъртане на играта и щеше да бъде още по-интересна.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да играеш с него само в Quick Race, категорията е Customize май ;)

В тази категория има 6 интересни коли :) тоест 3, но в 2 варианта направени.

Така е като ти отключи нова кола и си дадеш парите за нея..Вместо да земеш по евтина TUNER и да я направиш изродска.

 

Другото което не ми хареса е, че си мислех, че като избереш даден клас ще играеш само с коли от този клас и ще се дърпаш само с коли от този клас...щеше да има 3 варианта за превъртане на играта и щеше да бъде още по-интересна.

 

Аз само дебнах да ми отвори я СЛР я Карера ГТ и ведага продадох една кола за 80000 и мойта Брера с която започнах и си зех СЛР. И така бавно я врътнах с него но зор видях накрая на Канйона с ония последния шпек

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми липсва Drag.Доста е тъпо че го няма.Иначе и аз я врътнах.Тва СЛР макларъна не е кола ей.Като го взех и после си минавах състезанията от раз.Между другото тъпо са направили че колите от exotic могат въобще да се тунинговат.Такива грозотии имаше в играта че чак гадно ти става като те изпревари някоя карера с спойлер и мрежи отзад или пък макларън оцветен като циганска каруца.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми липсва Drag.Доста е тъпо че го няма.Иначе и аз я врътнах.Тва СЛР макларъна не е кола ей.Като го взех и после си минавах състезанията от раз.Между другото тъпо са направили че колите от exotic могат въобще да се тунинговат.Такива грозотии имаше в играта че чак гадно ти става като те изпревари някоя карера с спойлер и мрежи отзад или пък макларън оцветен като циганска каруца.

На мен също много ми липсва играта. Drag-a ми беше любимият тип състезания и се чудя защо не са го вкарали и тук, можеше все пак да минем и без Checkpoint състезанията. Не виждам с какво толкова са по - добри от Drag-a.

Link to comment
Share on other sites

На мен също много ми липсва играта. Drag-a ми беше любимият тип състезания и се чудя защо не са го вкарали и тук, можеше все пак да минем и без Checkpoint състезанията. Не виждам с какво толкова са по - добри от Drag-a.

Аз предпочитам да е без драг, ако драга е като в Моста...Ако е като в У1 и У2 идеално, но....

Link to comment
Share on other sites

от опциите за gameplay търси metric <-> imperial

 

a kak prodavate koli

che bez da iskah si kupih 3 ednakvi :bgrin:

Еми от гаража ти кадето си избираш кола трябва да има да се продава ;)

Link to comment
Share on other sites

На свяко състезание се пише какво се отключва като дадеш мишката на него се вижда от страни ;)

 

а да видиш териториите какво отключват докато си на каратата цъкаш "1" и ти сменя от състезанията ти дава по-територии играта :) и какво се отключва като завземеш определена територия.

Link to comment
Share on other sites

даааа.. много интересно! мерси, само че това го забелязах много отдавна. а сега на въпроса? до сега видях само екзотик тиер3 и мъсъл тиер 3.. супрата, скайлайна, евото .. не са ли тунер тиер 3? и как да ги отключа, след като като дам с мишката на състезанията ;) виждам разни пърформънс ъпгрейди за тиер 3?

Link to comment
Share on other sites

Сега ще погледна каде беше супрата и другите от Тиер 3

 

nfsc2006110417311548li4.th.jpgnfsc2006110417331050ql7.th.jpgnfsc2006110417332292ik7.th.jpgnfsc2006110417332885oy7.th.jpgnfsc2006110417334378ls1.th.jpg

Първото е само 1 писта за да отключиш ЕВОТО, а другите са трябва да земеш тази част която се вижда на снимките дето съм качил :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще погледна каде беше супрата и другите от Тиер 3

 

nfsc2006110417311548li4.th.jpgnfsc2006110417331050ql7.th.jpgnfsc2006110417332292ik7.th.jpgnfsc2006110417332885oy7.th.jpgnfsc2006110417334378ls1.th.jpg

Първото е само 1 писта за да отключиш ЕВОТО, а другите са трябва да земеш тази част която се вижда на снимките дето съм качил :)

Exploit moje li da si ka4i6 i save game nqkade?

Link to comment
Share on other sites

Бих ги качил, но...вътре ми е регистрацията в ЕА.ком.... и просто няма как ;)

 

Следващите сейфове може ;)

samo edin vupros az ne sum prail registraciq v EA ama to kuv e smisala ot takava registraciq nali uj ne e originalna igrata i ne moi se igrae multiplayer kaji samo kav e smisala

 

P.S. sq sam do posledniq na Canyon-a super nenormalnik e a kat pochne da se hili mi ide da strosha monitora inache kolite sa samo 2 hubavite... Mercedes McLaren i onva lamborghini-to ne Galardo a drugoto s M det pochva nai izrodskite koli i btw na bos-ovete si pravete gumite na ne na drift a na onva v dqsno shot po lesno i gladko zavivat em tva e kat e prevarta pak shte pisha

 

seki da kaje ako moje s kva kola e vratnal posledniq da se proam i az s neq ko ne e prevarta do togava

Link to comment
Share on other sites

samo edin vupros az ne sum prail registraciq v EA ama to kuv e smisala ot takava registraciq nali uj ne e originalna igrata i ne moi se igrae multiplayer kaji samo kav e smisala

 

Ползвам си регистрацията от У1 и ми трябва последния пач за Карбона за да е играя онлине.Като излезне 1.4 който е за онлине и го сложа ще играя :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...