Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Мисля че georgi_bg е малко по-отворен от теб на тая тема,ама не му е тук мястото да се мерят пишки.Никой не говори,че голф е най-маняшката кола/освен пернишки голф естествено :D /.Иде реч за нещо,което и аз споменах преди няколко страници,а сега и georgi_bg-повечето от хората,като чуят Ламбо или Ферари,си представят космическа совалка.А то не е баш така ;) Винаги ще има коли,които са по-добри на някаква дисциплина от други коли.Въпрос на желание,средства,познания и малко късмет е да седнеш и да подобриш разни показатели на колата.Все пак не всеки има средства да кара Ферари и Ламбо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Врътнах кариерата..айляче е..мен ме изкефи..аудито рулира и маже наред :) Обаче играта много изхвърля и ще побеснея!

Link to comment
Share on other sites

Мисля че georgi_bg е малко по-отворен от теб на тая тема,ама не му е тук мястото да се мерят пишки.Никой не говори,че голф е най-маняшката кола/освен пернишки голф естествено :D /.Иде реч за нещо,което и аз споменах преди няколко страници,а сега и georgi_bg-повечето от хората,като чуят Ламбо или Ферари,си представят космическа совалка.А то не е баш така ;) Винаги ще има коли,които са по-добри на някаква дисциплина от други коли.Въпрос на желание,средства,познания и малко късмет е да седнеш и да подобриш разни показатели на колата.Все пак не всеки има средства да кара Ферари и Ламбо.

 

Aз само едно нещо ще кажа и спирам. Философията на Сър Енцо Ферари е на като тази на Тойота да ръга по 2362379523 турбини и да вади кола която да се движи на право. Той прави коли който да са максимално бързи и да конкурентни на ПИСТА, там където трябва и да се завива. ТОй НЕ прави коли за масова употреба и за всички прослойки, а прави само скъпи и хубави коли. И това е още от 1947 година когато започва с Алфа и като прави първата негова кола ААС. Феручо пък се скарва с Енцо заради съединител и той решава да докаже че може да прави коли и той започва по същия начин. А това че някой иска да си направи Голфа с музика тип сватба, рязани преден и заден спойлер и турбина. МИ нека заповяда. Нищо против нямам ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже дали мога да играя онлине с колата която сам превъртял карера. И ако може как става това. Благодаря предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

И аз превъртях кариерата, изключително недеволен съм от играта. Моуст уонтит беше уникално по-добра. Музиката на ниво, коли, графика определено е на ниво но все пак не хваща окото. А изискванията много ме утрепаха, както обикновено.

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз съвсееем леко да се вметна даже да скокна в спора... :)

DON_CHEFO , разбирам те и те подкрепям относно италиянските коли,аз самият съм огромен фен на Lamborghini,както и на немските автомобили (VW,BMW,Porsche),но в света не са само те.Оценявам това,което правиш,респектирам те за всичко и нека следните доказателства да не звучат като нападки! :)

 

Първи пример,че има по-мощен автомобил от Ferrari F60 за 400 метра (прав участък) е Vauxhall от 1983 година с 2200 коня и 9.3 двигател с два турбо-компресора , ускорение от 0-100 за по-малко от една секунда и 400-те метра ги яде буквално за 7.8 секунди : Fastest car in the world

И впрочем...както ти сам можеш да видиш от клипчето ... не е с jet-engine! ;)

 

Втория пример е с твоя "любим" Golf ...

Volkswagen Golf IV RSI на компанията Dahlback с 900 коня под капака...докато горния пример беше само за прав участък или по-точно само drag ,тук при случая с Golf-a има и писта,което както се досещаш засенчва всякакви "екзотики" :

 

Извинявам се ,че клипчето с Golf-a не е на английски и е с малко прее*ано качество,ама и ти можеш да се поинтересуваш и да потърсиш инфо относно тоз Golf! :)

 

Надявам се да не ме намразиш за горните линкове към клипчетата и се надявам отношенията занапред да си останат невраждебни! :)

 

EDIT : Точно ... с двигател на легендарното AUDI е ! :)

 

EDIT 2 : Не знаеш,колко съм съгласен с теб! :P

И мен ще ме изкефи да си фукна парите за манияшко Gallardo Spyder отколкото да дам 4 пъти по-малко и да имам двойно повече мощ...обаче не в Lamborghini,а в обикновена кола...

Прав си ... друго си е на решетката да има конче или бикче...но просто дадох тия примери ,за да се види,че има истинска мощ и под някой други,на пръв поглед обикновени колици...

 

EDIT 3 : Кой спомена за омраза? :D

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз съвсееем леко да се вметна даже да скокна в спора... :)

DON_CHEFO , разбирам те и те подкрепям относно италиянските коли,аз самият съм огромен фен на Lamborghini,както и на немските автомобили (VW,BMW,Porsche),но в света не са само те.Оценявам това,което правиш,респектирам те за всичко и нека следните доказателства да не звучат като нападки! :)

 

Първи пример,че има по-мощен автомобил от Ferrari F60 за 400 метра (прав участък) е Vauxhall от 1983 година с 2200 коня и 9.3 двигател с два турбо-компресора , ускорение от 0-100 за по-малко от една секунда и 400-те метра ги яде буквално за 7.8 секунди : Fastest car in the world

И впрочем...както ти сам можеш да видиш от клипчето ... не е с jet-engine! ;)

 

Втория пример е с твоя "любим" Golf ...

Volkswagen Golf IV RSI на компанията Dahlback с 900 коня под капака...докато горния пример беше само за прав участък или по-точно само drag ,тук при случая с Golf-a има и писта,което както се досещаш засенчва всякакви "екзотики" :

 

Извинявам се ,че клипчето с Golf-a не е на английски и е с малко прее*ано качество,ама и ти можеш да се поинтересуваш и да потърсиш инфо относно тоз Golf! :)

 

Надявам се да не ме намразиш за горните линкове към клипчетата и се надявам отношенията занапред да си останат невраждебни! :)

 

Ako не ме лъже паметта отностно Голфа. Той май беше с ДВГ на Ауди Р8. Ще проверя и ще ти кажа. Иначе го знам това парче ;)

 

EDIT: Aми аз имах цял филм с този ГОЛФ. Как се прави как се тества. И от доло шасито има само стомана като пяжина за да не се скъса нещо. Да са живи и здрави хората. Не ме разбирай грешно не мразя Голф. Но Голф 2 ся някой е тръгнал да сравнява с Ламбо. Ами не върви. Може да се повторя ама това е като да избереп КОН ИЛИ КАТЪР. Ламбото си е направено с една цел: Да "гъделичка" притежате;ите си знаеш как. А за мен щом двигателя не е Голфов тогава за какво говорим :);).

 

Едит2: Няма смисъл от омрази.

Link to comment
Share on other sites

Спора ви е абс. безмислен.Вие сравнявате неща от разл. калибър.И какво Воукхол-а може да направи една права от 400 ама след това какво следва?Пълна диагн. на двигателя и прибиране с ремарке нали?А ти можеш да си седнеш междувременно в Ферарито/Ламбото или каквото там имаш и да си стигнеш до вас на собствен ход ,нали?Въпроса при марки като Ферари не е вече само в скороста или мак. бързото взимане на завоя.Там вече почва да се гледа и каква е возията ,добре ли работи двузон. климатик и т.н.Тази кола като си я купиш си купуваш класа ,а VW( ся да не се сърдят ) са си наистина народни автомобили...както например Форд въпреки победите на Льо Ман ще си останат амер. селяни с големи кубатури и вървящи само направо коли спрямо европ. екзотики.

Link to comment
Share on other sites

Абе я престанете с тея спорове.Някой добросъвестен модер да премести спамовете в някоя от темите Спортни Коли или Tuning Cars или нещо от сорта.Хора моля ви стига обръщайте сяка игра за коли в спор коя е по-добра :) .

 

Сега по темата.Аз чак сега чух българската песен-уникална боза.Добре,че чужденците не знаят български.Хич не ми хареса.Иначе врътнах кариерата,врътнах там другите ралита и сега цъкъм онлайн.Викам някой път да се съберем да праснем една по форумски ;) :P

 

 

П.П.Ти jozo не са оплаквай-нали си имаш Clio V6-то :D.Тряа да са оплакваме феновете на Ferrari,че още не се е появила тази велика марка,макар че нещо не мога да си представя F50 редом до някфа смачкана Мазда да са дърпат из улиците :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ako не ме лъже паметта отностно Голфа. Той май беше с ДВГ на Ауди Р8. Ще проверя и ще ти кажа. Иначе го знам това парче ;)

 

Хич не те лъже!!Лично аз освен тенекиите и фаровете друго на Голф не видях в тая кола!!

Link to comment
Share on other sites

Момчета , то дефакто май спор няма. Като гледам всички се съгласихте с мен ;) Естествено че Ламбото и Ферарито са несравними с Голфа. С 99% от мненията ви съм съгласен, но спора беше може ли голф да победи Ламбо. Никаде не се споменаваше коя е по-добра, коя е по-красива, коя е по-луксозна, коя е по-надеждна и т.н и т.н. Единственото което казах е че не е проблем една тунингована кола да победи скъпите коли ;) . Няма нищо нереално в това ,както беше написано ;)

DON_CHEFO обичам цивилизованите спорове , но не съм някое лапе за да ме напичаш "чок отворен". Моля не използвай повече такива епитети към мен ;) Иначе с по-голямата част от постове ти съм съгласен, НО спора беше друг. А ако прочетеш внимателно какво съм написал , ще разбереш ,че си се съгласил с мен ;)

Наистина прекалихме с ОФФ-а в темата ;) .

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че никой не ми чете постовете, щото сто пъти написах едно и също нещо, ама карай, аз пак ще си кажа мнението и може да се повторя.

 

Ето от къде започна спора.

 

Да, може и да има такова нещо, защото бях гледал един клип, където казаха, че вече няма колите да се изравняват по перформанс, така че Голф да бие Ламборджини например. Ама за това не съм сигурен. Абе иначе ако е така и те малко да се върнат към реалноста. Догодина туко виж са ни изненадали с още нещо такова.
Точно обратното е-няма нищо странно в това Голф да бие Ламборджини ;) Почетете малко из интернет,доказателства за това и подобни на него твърдения-бол.Ако са ограничили барането на пърформанса спрямо показателите на колата в сток вид,то явно наистина целят да зарибяват яко младежта,която си мисли,че щом една кола струва стотици хиляди евро,то тя е самолет.

аз само не мога още да усетя кво е положението с тунинга обаче-има си разни performance,visuals,ала-бала,ама има и aftermarket,което малко ме обърква

Е виж ся, Голф с пипнат двигате, окачване и т.н. може и да бие Ламбото, ама да бие Ламборджини с пипнат двигател и т.н., в това вече има разлика.

 

Май само DON_CHEFO взе под внимание последното казано от мен и даде тези данни:

 

B-Engineering Edonis 3.8 biturbo - 715ch а 8000 - 81.9 a 3500 2002 18.9 3.2 360 Ferrari Koenig Competition Evolution - 1000ch а 7100 1985 3.5 370

Chevrolet Camaro ZL1 - 770ch а 6900 2000 10.4 2.7 370

Mclaren F1 - 627 ch а 7400 1997 11.6 3.4 371

Mclaren F1 - 627 ch а 7400 1995 11.6 19.6 3.3 373

Ford GT90 - 720ch а 6600 1995 10.9 3.1 378

Porsche 962 LE MANS - 670ch а 7700 1982 2.8 380

Porsche 917/30 5.4 - 1100cv a 7200 - 100mkg a 6400 1973 2 384 Mclaren F1 LM - 668 ch а 7800 1995 2.9 386

Koenigsegg CC - 654ch а 6500 2000 3.2 390

Ferrari F60 (Modified) - 800cv 900nm 2004 8.5 16.2 2.6 420

 

Тва в червено е макс скорост, а най-малките цифри е ускорението от 0-100

В синьо е 400 метра със старт от място. Та къде са тия голфове дето ги правили за 11,6 сек

 

Следващия който иска да искара Голф (или нещо подобно) по-бърз от Ламбо или кола от неговия клас моля да вземе под внимание, че Голфа не е излезнал така от завода и не е правилно да се сравнява стандартна кола с такава с изцеден двигател. И освен, че е възможно да се подобри двигателя на екзотична кола в реалния живот е възможно и в играта а именно оттам започна спора.

 

 

Относно Ламборджини и Ламборгини: смятам че първия вариант е побългарен, а втория е както го казват чужденците. А как казвате Порше или Порше, Мерцедес или Мерцедес. А както и да е си е побългарено, защото чужденците не използват нито един от вариантите. Общо взето повечето марки имат побългарено име.

 

Иначе и аз се радвам, че все още се държим като цивилизовани хора и не сме се разпсували един друг или по колите :thumbs-up: .

 

 

И един въпрос относно играта. Възможно ли е да се завърши кариерата с някой звяр от края на 60-те и началото на 70-те, че съм голям фен?

Link to comment
Share on other sites

Ima li nqkakuv nachin tazi igra da trugne na GeForce 4 MX 440 128MB?

Otnachalo film4eto ima samo zvuk, a sled tova cvetovete sa nenormalni. Ako nqkoi igrae igrata s takava karta da kaje kak stava magiqta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета , то дефакто май спор няма. Като гледам всички се съгласихте с мен ;) Естествено че Ламбото и Ферарито са несравними с Голфа. С 99% от мненията ви съм съгласен, но спора беше може ли голф да победи Ламбо. Никаде не се споменаваше коя е по-добра, коя е по-красива, коя е по-луксозна, коя е по-надеждна и т.н и т.н. Единственото което казах е че не е проблем една тунингована кола да победи скъпите коли ;) . Няма нищо нереално в това ,както беше написано ;)

DON_CHEFO обичам цивилизованите спорове , но не съм някое лапе за да ме напичаш "чок отворен". Моля не използвай повече такива епитети към мен ;) Иначе с по-голямата част от постове ти съм съгласен, НО спора беше друг. А ако прочетеш внимателно какво съм написал , ще разбереш ,че си се съгласил с мен ;)

Наистина прекалихме с ОФФ-а в темата ;) .

 

Извинявай. Просто малко повече емоция ми дойде. Ама щото глей сега. Нали ГОлфа колко тежи 1000% е под 1,5 тона та дори може и под тон и 300 а другите са по около 1,7 тона грубо. И така вече дори и с по-малко коне ще има нещо което да дърпа тия кила, но за 11,3 сек на 400 метра е това вече трябва ОКО да види Ръка да пипне. Щото видя какви коли с какви коне за колко бягат до 400-те метра.

 

Ima li nqkakuv nachin tazi igra da trugne na GeForce 4 MX 440 128MB?

Otnachalo film4eto ima samo zvuk, a sled tova cvetovete sa nenormalni. Ako nqkoi igrae igrata s takava karta da kaje kak stava magiqta. ;)

 

До колкото знам от няколко човека играта не потдържала такива карти, но ако има някой който я е подкарал .........

Link to comment
Share on other sites

И един въпрос относно играта. Възможно ли е да се завърши кариерата с някой звяр от края на 60-те и началото на 70-те, че съм голям фен?

Аз изкарах кариерата над 90% с Brera-та а превартях кариерата с Cuda-та много трудно беше с нея на състезанието с боса преди каньона, но после на каньона го минах на 2-рия път на пъвия по хубав завой го пратих в дерето както правя обикновенно така по-принцип се минават каньоните най-лесно с изблъскване а пък Cuda-та си е доста тежичка и беше още по лесно.Btw с камарото, астън мартина и оня последния най-якия мерджан я вратнах втори път без проблем за двойно по-каратко време.

Link to comment
Share on other sites

Аз изкарах кариерата над 90% с Brera-та а превартях кариерата с Cuda-та много трудно беше с нея на състезанието с боса преди каньона, но после на каньона го минах на 2-рия път на пъвия по хубав завой го пратих в дерето както правя обикновенно така по-принцип се минават каньоните най-лесно с изблъскване а пък Cuda-та си е доста тежичка и беше още по лесно.Btw с камарото, астън мартина и оня последния най-якия мерджан я вратнах втори път без проблем за двойно по-каратко време.

 

Аз пък каньоните ги минавам с Вайпъра :) Последния бос свърши на втория завой. На първия завой влзнах пръв, задържах го зад мене и на втория завой минах плътно от вътрешната страна и те 10сек изтекоха :) Предните каньони са още по-лесни. Вайпъра дори без тунинг има супер бясно ускорение. Не съм играл с всички коли още, но определено тая поне засега ускорява най-бързо. Иначе предното превъртане със Скайлайна беше по-трудничко ама се минава. Бе като цяло последната част на града е общо взето малко над общия лейм, но и там има много какво да се желае. Айде днеска утре ще пусна някоя друга кола в другата тема :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък каньоните ги минавам с Вайпъра :) Последния бос свърши на втория завой. На първия завой влзнах пръв, задържах го зад мене и на втория завой минах плътно от вътрешната страна и те 10сек изтекоха :) Предните каньони са още по-лесни. Вайпъра дори без тунинг има супер бясно ускорение. Не съм играл с всички коли още, но определено тая поне засега ускорява най-бързо. Иначе предното превъртане със Скайлайна беше по-трудничко ама се минава. Бе като цяло последната част на града е общо взето малко над общия лейм, но и там има много какво да се желае. Айде днеска утре ще пусна някоя друга кола в другата тема :)

 

Пробвай с Корвета направи го за ускорение. Повече от 290 няма да вдигнеш, но ускоряваш така че сякаш бягаш от чума :):)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с Корвета направи го за ускорение. Повече от 290 няма да вдигнеш, но ускоряваш така че сякаш бягаш от чума :):)

няма смисъл всичко на макс за ускорение ... аз направих първоначално на макс всичко и накрая върнях някой на скорост и се получи следното: пак същото набиране но до 315км/час

Link to comment
Share on other sites

Малко чийтове:

givemethedb9 - 2005 Aston Martin DB9 Unlocked

givemethechargersrt8 - 2006 Dodge Charger SRT8 Unlocked

bigredfiredrive - Fire Truck Unlocked For Quick Race

friendlyheadlocksapplied - Infinite Crew Charge

inthezoneskin - Autozone Vinyl Unlocked

5grand5grand - Castrol Cash Unlocked

syntecskin - Castrol Syntec Vinyl Unlocked

shinycarsarethebestcars - Chrome Cars Unlocked

slowitdownwhenyouwant - Infinite Speedbreaker

chasingheadlocksappliedrashtalk - Mazda Dealership Unlocked

speed3foryou - Mazda Speed3 Unlocked

lotsoffreelogos - Need for Speed Carbon Logo Vinyls Unlocked

lotsoffreevinyls - Need for Speed Carbon Special Logo Vinyls Unlocked

pharrellvinylgogo - Pharrell Vinyl Unlocked

cooperlogofreeforyou - Cooper Tire Logo Unlocked

chasingmobile - Corvette Z06 Interceptor (Unlocked For Quick Race)

guesswhoisback - Cross Corvette Z06 Unlocked For Quick Race

canyonalltheway - All Tracks Unlocked

watchoutthebigtruckishere - Dump Truck Unlocked For Quick Race

nosforeverever - Infinite Nitrous

trashtalking Rhino - Unlocked For Quick Race

Link to comment
Share on other sites

Хубава игричка.Само едно ме дразни много.В началото на кариерата,когато не разполагаш с кой знае колко бързо возило,като те прихванат ушевите-няма измъкване...т.е има,разбира се,но до 15 мин са ме гонили,а не може да се излезе от играта докато те гонят.Точно си свърша гонката и аааааааййдеее...идва чичко ушев..Вместо да си изляза от играта-бягай от куките... :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...