Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Carbon


Corp

Recommended Posts

Abe hora zatrudnqva me edno ne6to: zna4i ima edna misiq kadeto moje da kara6 bezkrai tq e 2 i mi p6e Press Activis Button koi e toq buton ne znam tam ima edin s edna Mazda i ni6to ne mojej da naprai66 PLS pomognete ako nqkai znae kak :(

 

Do kade ste stignali na misite???? Ako nqkoi q e podkaram pls da pi6e ili da mi isprati seifa??? :bgrin: :P :sayjin :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply
Abe hora zatrudnqva me edno ne6to: zna4i ima edna misiq kadeto moje da kara6 bezkrai tq e 2 i mi p6e Press Activis Button koi e toq buton ne znam tam ima edin s edna Mazda i ni6to ne mojej da naprai66 PLS pomognete ako nqkai znae kak :(

 

Do kade ste stignali na misite???? Ako nqkoi q e podkaram pls da pi6e ili da mi isprati seifa??? :bgrin: :P :sayjin :wir

 

Достатъчно е да си прегледаш контролите, Active Key по default ти е Right Ctrl. В началото на играта за точно това става дума, има обяснения.

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO stiga pravi tapi izvodi i se hvali bii posledniq i togava otvarqi golqma usta chengetata sa lesni ama idi na posledno nivo i draj polvin chas da vidim kolko sa lesni chengetata sa po umni ot na most wanted imat poveche taktiki nishto lichno ama na mnogo otvoren sa praish ko si tolkova golqma bahta bii mene s RX 7 kat e po huava ot skailaina i istinata e v online game-a btw mnogo dalgi postove nesam ti gi chel

 

Че аз последния го бих мойто момче. Да ти прата сейфче да може и ти да го минеш мамин хубавец, а ? И къде съм писал че RX-7 е по-хубава от Скайлайн ??? И като не си ми чел постовете що се обръщаш изобщо към мене. Ако играеш както пишеш ще те бия и с Трабант. Жалко че няма такива колици в играта. И ако се обърнеш по тоя начин и с тоя тон към мене още един път ще ти е последното обръщане към който и да било в този форум докато свят светува. Както забелязваш човека с който споря разбира какво му говоря и спора си върви в нормалния за форума тон. Не виждам що трябва да има и селско участие в нормален спор. Затова се въздържай от тъпи коментари на мнения които не си чел за в бъдеще за да можем да ти се радваме на изисканото присъствие по-дълго време.

 

Exploit, то сигурно хиляда пъти повторихме че играта не е лоша, просто споделяме кои са и недостатъците СПОРЕД НАС. Да кажа пак С П О Р Е Д Н А С. Ясно ли е сега на всички супер играчи в тая тема че това е лично мнение и го изразявам. И очевидно се споделя и от други играчи. Щото 90% постовете са тъпизми от сорта на NFS RULZZZ и т.н. Нещо освен шарена графика и звук споменава ли се като характиристики на тая игра. Да не сме ревяли за демидж, щото нямало как да не се блъснем. Лейм !!!!

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще дам и снимици на моите коли ... не са нищо сосбено .. почитателите на шарениите няма да ги харесат, но пъйк спред мен са си идеални .... Най вече се гордея с джаните на Камарото :)

Няма ли да ги пускаш, че аз чакам? Щото и аз не съм фен на циганските перли и очаквам нещо добро.

Link to comment
Share on other sites

Че аз последния го бих мойто момче. Да ти прата сейфче да може и ти да го минеш мамин хубавец, а ? И къде съм писал че RX-7 е по-хубава от Скайлайн ??? И като не си ми чел постовете що се обръщаш изобщо към мене. Ако играеш както пишеш ще те бия и с Трабант. Жалко че няма такива колици в играта. И ако се обърнеш по тоя начин и с тоя тон към мене още един път ще ти е последното обръщане към който и да било в този форум докато свят светува. Както забелязваш човека с който споря разбира какво му говоря и спора си върви в нормалния за форума тон. Не виждам що трябва да има и селско участие в нормален спор. Затова се въздържай от тъпи коментари на мнения които не си чел за в бъдеще за да можем да ти се радваме на изисканото присъствие по-дълго време.

 

Exploit, то сигурно хиляда пъти повторихме че играта не е лоша, просто споделяме кои са и недостатъците СПОРЕД НАС. Да кажа пак С П О Р Е Д Н А С. Ясно ли е сега на всички супер играчи в тая тема че това е лично мнение и го изразявам. И очевидно се споделя и от други играчи. Щото 90% постовете са тъпизми от сорта на NFS RULZZZ и т.н. Нещо освен шарена графика и звук споменава ли се като характиристики на тая игра. Да не сме ревяли за демидж, щото нямало как да не се блъснем. Лейм !!!!

 

Рядко пиша напоследък в форума, но в случая немога да не се съглася с теб.

Инсталирах играта, видях колко е нереална и проста (тунинг, сложност.....) и я изтрих веднага :( За съжаление поредицата найстина се комерсиализира напоследак. А може и просто ние да остаряваме :( Просто играта е насочена към масовия потребител на възраст 10-16год :(

Прочетох назад някаде че Голф неможе да бие Ламборджини никога в реалноста. Не само че може а и примерите са налице. Справка писта Божурище. Моля не се изказвайте така неподготвени

И накрая - играта не е лоша , но не задоволява мойте изисквания за рацинг симулатор :(

Link to comment
Share on other sites

Играта мен си ме кефи и не ми е лесно чак толкова. Жалко, че е толкова тежка за моя комп.

Тунинга става готин един такъв. Няма много японски коли, мо за жалост дори и една Модена не са сложили :(

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за колите в играта ...

Винаги съм се чудел защо има какви ли не коли и модели , а Ферари няма ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за колите в играта ...

Винаги съм се чудел защо има какви ли не коли и модели , а Ферари няма ? :ghost

 

Пари бате пари. Някой не е искал да даде малко повече. ПОне така си мисля

Link to comment
Share on other sites

Прочетох назад някаде че Голф неможе да бие Ламборджини никога в реалноста. Не само че може а и примерите са налице. Справка писта Божурище. Моля не се изказвайте така неподготвени

Аз го казах. И както се поправих след това може и да бие Ламбо, но не и тунинговано Ламбо (въпреки че тунинговано Ламбо звучи налудничево, ама всякви ги има :wacko: ). А и ако Ламборджинито го е карал някой 25 годишен турбо гъзар с купена книжка нищо чудно. После единичен случай нищо не означава. А да те питам това да не е било на дръпки? Ако е било означава още по малко. Освен това на голфа двигателя ще изпърди за 5-10 хил. километра, а купувачите на Ламборджини очакват "малко" повече.

Link to comment
Share on other sites

а ти направи ли ми папка Onlyshits и вътре да вкараш файлчето ... и след тва да пробваш дали ще тръгне .. Аз мисля че така трябва да стане

 

 

точно това направих, ама не става!

Link to comment
Share on other sites

ми .. ако голфера си е сложил реактивен двигател на колата мн ясно че ще бие ламборджинито

 

Или пък ако лборджинито за гавра е съсдакажем моторче на мазда 121 1,2 литра :) .. макар че тва е мн пъргаво двигателчеи пак не се знае :)

Link to comment
Share on other sites

Оле,Божке...

Ламборгини (L-A-M-B-O-R-G-H-I-N-I) с моторче на Мазда 121 ? ? ?Ти знаеш ли,че това е абсолютно невъзможно и просто някак си глупавичко ,по начина както го казваш ти.

Както и да е...неща да коментирам повече. :huh:

 

Ш,пичове,осъзнайте се малко.Темата е станала фабрика за флууд.Стига!Като не намирате нещо или по-точно сейфове...намерете си онякъде или превъртете играта, за Бога! :angry1

 

И още две неща...

Не се изказвайте неподготвени,по дяволите,защото просто сте смешни.

 

Последно... айде научете се вече да пишете имената на автомобилите граматически правилно...баси!

Едно ЛАМБОРГИНИ ли не можете да напишете или ... ако не ви мързи,сменете шибания шрифт и го напишете на латински - L A M B O R G H I N I !!!

 

Извинявам се,ако някой се чувства засегнат от моя пост,не съм целял да обидя нокой,ама нещо ме изчовърка отвътре и просто не се стърпях.

Link to comment
Share on other sites

imam problem.instaliram igrata, crackvam q i kato q startiram mi dava 4eren ekran i posle pak se vru6ta na desktopa i kazva 4e ima greshka!

пробвах на лаптопа и на ПС, същата работа!

изтрих я, свалих си я от София и същия проблем.

сложих си и Директ Х с и пак неще!

моля помогнете, защото само чета различни мнения за играта и се дразня като не мога да я видя.

Link to comment
Share on other sites

"There are some problems with the savegames of Need for Speed Carbon. Actually every savegame contains the CD-Key of the game which created the file, which is quite a security risk and also a reason why we haven't put any savegames online yet.

 

If you want to know more: If you open a savegame with a hex-editor you can find a 20 characters between the hex-offset 0000003c and 00000050 which is the CD key.

To use foreign savegames you either have to replace this code, or update the cd key of your NFS Carbon to match with the one in the savegame file.. Both not a good solution, but maybe EA will fill this security hole with a patch."

 

Иначе казано: засега не може да ползвате чужди сейвове освен ако не ги почовъркате малко.

 

Последно... айде научете се вече да пишете имената на автомобилите граматически правилно...баси!

Едно ЛАМБОРГИНИ ли не можете да напишете или ... ако не ви мързи,сменете шибания шрифт и го напишете на латински - L A M B O R G H I N I !!!

Както го казвам така и го пиша.

Link to comment
Share on other sites

На мен пак ми се ще да го видя тоя голф дет е бил ламборджинито. :laughing:

 

ОФФ:

 

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=19980&start=0

 

Има няколко голфа в България ,който дават между 11,3 и 13сек на 400метра. Колко според вас би дало едно Ламбо на тази дистанция? А знаете ли колко коли от различни марки дават под 13 в БГ? Ако искате и примери и за обиколки на писта? :D Аман от ламерски изказвания. Вместо да се излагате по този начин просто проверете ;) Чак сега разбирам защо играта ви харесва. След като 90% си мислят че по-бързо от Ферари и Ламбо нема, значи наистина няма рейсинг общество в БГ :(

Запоследно пиша в темата. Вие докато си играете измислената игра някой си играят в реалния живот и искрено ви се забавляват на мненията. Да ще живи и здрави ;)

Link to comment
Share on other sites

ОФФ:

 

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=19980&start=0

 

Има няколко голфа в България ,който дават между 11,3 и 13сек на 400метра. Колко според вас би дало едно Ламбо на тази дистанция? А знаете ли колко коли от различни марки дават под 13 в БГ? Ако искате и примери и за обиколки на писта? :D Аман от ламерски изказвания. Вместо да се излагате по този начин просто проверете ;) Чак сега разбирам защо играта ви харесва. След като 90% си мислят че по-бързо от Ферари и Ламбо нема, значи наистина няма рейсинг общество в БГ :(

Запоследно пиша в темата. Вие докато си играете измислената игра някой си играят в реалния живот и искрено ви се забавляват на мненията. Да ще живи и здрави ;)

Дам, тея дето си играят с Ламбо само нашия форум четат.

 

Вече няколко пъти казах, че едно Ламбо с пипнат двигател би дало повече и пак не ме разбра.

Ще ти го кажа по друг начин: А дали един голф със стандартен двигател ще бие Ламбото?

Link to comment
Share on other sites

Дам, тея дето си играят с Ламбо само нашия форум четат.

 

Вече няколко пъти казах, че едно Ламбо с пипнат двигател би дало повече и пак не ме разбра.

Ще ти го кажа по друг начин: А дали един голф със стандартен двигател ще бие Ламбото?

 

Ми не е така. Потърси из google и намери Ламбо за под 12сек ;) Просто този двигател не става за баране, а и не си заслужава ;) Просто тази кола е направена за съвсем друга цел ;)

Никога не съм говорил за базов двигател, но даже и така да е , има ФВ , който са си доста мощни базово. Не знам как биха завършили с Ламбото , но може и да има изненада ;)

 

И накрая: недей да подценяваш форума ;)

 

Нека престанем с офтопика. Попрочете малко ;) Не е излишно :D

Link to comment
Share on other sites

Оле,Божке...

Ламборгини (L-A-M-B-O-R-G-H-I-N-I) с моторче на Мазда 121 ? ? ?Ти знаеш ли,че това е абсолютно невъзможно и просто някак си глупавичко ,по начина както го казваш ти.

Както и да е...неща да коментирам повече. :huh:

 

Не се изказвайте неподготвени,по дяволите,защото просто сте смешни.

 

Последно... айде научете се вече да пишете имената на автомобилите граматически правилно...баси!

Едно ЛАМБОРГИНИ ли не можете да напишете или ... ако не ви мързи,сменете шибания шрифт и го напишете на латински - L A M B O R G H I N I !!!

 

Виж на тая кола не можеш да сложиш двигател на ИФА щото просто няма къде да го побереш, но няма причина да не мож да се сложи "моторче" на 121 ... ако искаш и на MR-2 (няма голямо значение дали двигателят е бил предноразположен, задвижващ предните колела, предноразположен, задвижващ задните колела или какъвто и да е, има значение единствено как ще се монтира трансмисията)

 

Така че не засягай темата

 

А глупавичък си ти че не разбираш бъзика а се хващаш на сериозно.

 

Н есъм съгласен че двигател на такава кола не може да се пипне.Щом може да има 3 литрова супра с 1200+ (мм ... този двигател вероятно ще се стопи след 30000 км но няма нищо) к.с. и турбокомпресор, занчи от 5- или 6-литров двигат може да се очаква дори още повече ако се снабди с подходящ компресор.Само с едно турбо или механичен компресор това ест че няма да стане, вероятно ще трябва да се пипне цялата електроника на двигателя НО вярвам че може да се направи.Ммм обаче не знам кой собственик на такава кола ще даде да я човъркат някакви побъркани :).

 

Това не е тема за тунинг все пак ... пък и аз не съм привърженик на супер-турбо-мега-убер изцешпващите двигатели.Кефя се на всички 6- и 8-цилиндрови между 2,5 и 5 литра с механичен компресор (не с турбо!)

 

Все пак темата беше за грата НФС

Link to comment
Share on other sites

ОФФ:

 

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=19980&start=0

 

Има няколко голфа в България ,който дават между 11,3 и 13сек на 400метра. Колко според вас би дало едно Ламбо на тази дистанция? А знаете ли колко коли от различни марки дават под 13 в БГ? Ако искате и примери и за обиколки на писта? :D Аман от ламерски изказвания. Вместо да се излагате по този начин просто проверете ;) Чак сега разбирам защо играта ви харесва. След като 90% си мислят че по-бързо от Ферари и Ламбо нема, значи наистина няма рейсинг общество в БГ :(

Запоследно пиша в темата. Вие докато си играете измислената игра някой си играят в реалния живот и искрено ви се забавляват на мненията. Да ще живи и здрави ;)

 

Гледам се правиш на чок отворен. А аз макар не харесващ Ламбо стана дума и за името, тъй като колата е Италианска се чете ЛамборГини, искам да защитя италиянските коли. ТИ баце знаеш ли Хаман какво правят. Гайгер знаеш ли какво правят. Кьонинг спешъл и те. ПО принцип такива големи двигатели бая изцедени трудно се правят, но се правят. За пример едно Ф50 от 95-гонина Кьнинг го кара да бяга 385 км в час. Кажи ми един Голф кога ще го може това. А тия Голфове не са правени за Супер спортни коли. Така че колкото и турбнини да му сложат си остава ГОлф. Един нищо и никакъв Голф. А аз продължавам да твърдя че в Бг почти няма качествен тунинг. Освен това Голфа не е на килата на Ламбото от там съотношението коне/маса играе бая голяма роля. Спора ми хареса, ако сте навити да се принесем в другата секция и да се почваме ама цивилизовано ;)

 

А сега за играта. За сефте не ми хареса нещо и то е: На челинджите като се кара има един камион. И как като се засиля с 200 по магистралата ще се одаря в бариката и ще застана на едно място като пирон забит. Ето това наистина е глупост.

 

B-Engineering Edonis 3.8 biturbo - 715ch а 8000 - 81.9 a 3500 2002 18.9 3.2 360 Ferrari Koenig Competition Evolution - 1000ch а 7100 1985 3.5 370

Chevrolet Camaro ZL1 - 770ch а 6900 2000 10.4 2.7 370

Mclaren F1 - 627 ch а 7400 1997 11.6 3.4 371

Mclaren F1 - 627 ch а 7400 1995 11.6 19.6 3.3 373

Ford GT90 - 720ch а 6600 1995 10.9 3.1 378

Porsche 962 LE MANS - 670ch а 7700 1982 2.8 380

Porsche 917/30 5.4 - 1100cv a 7200 - 100mkg a 6400 1973 2 384 Mclaren F1 LM - 668 ch а 7800 1995 2.9 386

Koenigsegg CC - 654ch а 6500 2000 3.2 390

Ferrari F60 (Modified) - 800cv 900nm 2004 8.5 16.2 2.6 420

 

Тва в червено е макс скорост, а най-малките цифри е ускорението от 0-100

В синьо е 400 метра със старт от място. Та къде са тия голфове дето ги правили за 11,6 сек

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...