Jump to content
BulForum.com

Трябва ли непълнолетните да имат нощен час?


Recommended Posts

Изобщо не сте хора - раничко ви е да сте ;) Някои от вас евентуално ще станат. А за това, че няма какво да правите не сте виновни вие. Виновни са родителите и училището. Ако трябваше да си на даскало от 8 до 16.00 да кажем и след това трябваше и да учиш - едва ли щеше да се чудиш какво да правиш.

Даскало от 8 до 4?И според теб тва е рецептата за ставане на човек?Тва е рецепта за ставане на машина,робот,психопат.Казват че именно тея години са най-хубавите в живота.И ти предлагаш да ги прекарам затворен вкъщи,залегнал над учебниците,без приятели,без свободно време,без забавление?И после ще стана на 20 и няколко,ще започна работа и се почва работа,вкъщи,работа,вкъщи......

Извинявай,не искам да те обидя по никакъв начин,но ако наистина мислиш така,то тогава си адски тъп и ограничен.Поправи ме,ако съм те разбрал погрешно.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

bratmito sorry oba4e mnenieto ti spored men e dosta glupavo za6toto to4no seg ana 17 da kajem e momenta da zalegne6 nad u4ebnicite i da si nameri6 kude 6te produlji6 obrazovanieto si za6toto naprimer az sega u4a imam izpiti imam planove i edinstveniq na4in da gi napravq realni e da u4a , ne kazvam 4e u4a prez cqloto vreme naprotiv izlizam si redovno drema si na pc-to no kogato ne6tata sa seriozni u4a prosto tfa : "da ne sum lud da u4a tfa e nai-qkoto vreme neka kuponqsvam" sa dumi na 4ista4i i tehni kolegi , kapi6 ?

i sorry za offtopica i 6liokovicata

Link to comment
Share on other sites

Даскало от 8 до 4?И според теб тва е рецептата за ставане на човек?Тва е рецепта за ставане на машина,робот,психопат.Казват че именно тея години са най-хубавите в живота.И ти предлагаш да ги прекарам затворен вкъщи,залегнал над учебниците,без приятели,без свободно време,без забавление?И после ще стана на 20 и няколко,ще започна работа и се почва работа,вкъщи,работа,вкъщи......

Извинявай,не искам да те обидя по никакъв начин,но ако наистина мислиш така,то тогава си адски тъп и ограничен.Поправи ме,ако съм те разбрал погрешно.....

Ами купонясвай си като са ти хубавите години, ;) Кое предпочиташ. 4-5 години купон и цял живот къртовски труд за огризки, или 4-5 години учене и после цял живот нормален живот ? Това е мнението точно на 16 годишно българче, което му се е изпил мозъка от твърде много чалга/масури. Та като ти свършат хубавите годинки и забавленията пак ще си говорим кой е тъп и кой - ограничен. Но пък всеки сам си прави избора. Щом искаш да си обща бичкия - бъди си.

Link to comment
Share on other sites

bratmito sorry oba4e mnenieto ti spored men e dosta glupavo za6toto to4no seg ana 17 da kajem e momenta da zalegne6 nad u4ebnicite i da si nameri6 kude 6te produlji6 obrazovanieto si za6toto naprimer az sega u4a imam izpiti imam planove i edinstveniq na4in da gi napravq realni e da u4a , ne kazvam 4e u4a prez cqloto vreme naprotiv izlizam si redovno drema si na pc-to no kogato ne6tata sa seriozni u4a prosto tfa : "da ne sum lud da u4a tfa e nai-qkoto vreme neka kuponqsvam" sa dumi na 4ista4i i tehni kolegi , kapi6 ?i sorry za offtopica i 6liokovicata

 

aide begai ot tuka s tiq izkazvaniq........

po-tupo ne6to i da iska6 ne moje6e da napi6e6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами купонясвай си като са ти хубавите години, ;) Кое предпочиташ. 4-5 години купон и цял живот къртовски труд за огризки, или 4-5 години учене и после цял живот нормален живот ? Това е мнението точно на 16 годишно българче, което му се е изпил мозъка от твърде много чалга/масури. Та като ти свършат хубавите годинки и забавленията пак ще си говорим кой е тъп и кой - ограничен. Но пък всеки сам си прави избора. Щом искаш да си обща бичкия - бъди си.

Само за протокола:Не слушам чалга,ненавиждам я,не пуша трева и не,че се хваля,но имам най-високия,или един от най-високия успех в класа.Далеч съм от мисълта да не се учи,но съм още по-далеч от това по цял ден да уча.Защото от твоете изказване съдя,че според теб един тинейджър трябва да учи по толкова,че да не му остава време за нищо друго.Освен ако под "Ако трябваше да си на даскало от 8 до 16.00 да кажем и след това трябваше и да учиш - едва ли щеше да се чудиш какво да правиш.",нямаш нещо друго в предвид.Казваш "после цял живот нормален живот".Незабравяй,че в тея години се формира характера.Познавам хора които са на тоя хал по цял ден да учат....повярвай ми от тях хора няма да станат.До такава степен са затворени в себе си и са ограничени от комплексите си,че едва ли биха могли да си намерят свястна работа,където да оползотворят знанията си,камо ли да се запознаят с момиче и още повече да се оженят,или поне да си намерят приятели.За мен нормален живот е щастлив живот.Естествено без пукната пара в джоба неможе да се живее щастливо,или поне е много трудно.Наясно съм с това.Но без приятели,любов,забавление също неможе да се живее пълноценно.

Link to comment
Share on other sites

Само за протокола:Не слушам чалга,ненавиждам я,не пуша трева и не,че се хваля,но имам най-високия,или един от най-високия успех в класа.Далеч съм от мисълта да не се учи,но съм още по-далеч от това по цял ден да уча.Защото от твоете изказване съдя,че според теб един тинейджър трябва да учи по толкова,че да не му остава време за нищо друго.Освен ако под "Ако трябваше да си на даскало от 8 до 16.00 да кажем и след това трябваше и да учиш - едва ли щеше да се чудиш какво да правиш.",нямаш нещо друго в предвид.Казваш "после цял живот нормален живот".Незабравяй,че в тея години се формира характера.Познавам хора които са на тоя хал по цял ден да учат....повярвай ми от тях хора няма да станат.До такава степен са затворени в себе си и са ограничени от комплексите си,че едва ли биха могли да си намерят свястна работа,където да оползотворят знанията си,камо ли да се запознаят с момиче и още повече да се оженят,или поне да си намерят приятели.За мен нормален живот е щастлив живот.Естествено без пукната пара в джоба неможе да се живее щастливо,или поне е много трудно.Наясно съм с това.Но без приятели,любов,забавление също неможе да се живее пълноценно.

 

Виж, колкото и да е жалко и да не им се иска на някои хора да го приемат всичко се върти около парите. И любовта, и приятелите, и щастието. В повечето случаи, да не ми скочи сега някой :)

Замисли се защо връстниците ти, които споменаваш, са затворени и с цяла торба комплекси. Ще ти подскажа - не е заради самото учене.

Сам си го каза - в тези години се формира характера. А как мислиш, характера на улицата ли трябва да се формира ? Сега като гледам The`ScorpioN какво е написал и направо тъжно ми става. Много жалко, че е точно така.

 

Просто начина по който гледаш на училището е грешен. И не защото ти нещо си се объркал, а защото цялата система е грешна, учителите са загубили авторитета си, някои са загубили и други неща. Училището трябва да е мястото, където се формира характера, където завършва възпитанието на децата. Да се помага на талантливите да развиват таланта си и да се отделят глупавите, за да не дърпат надолу умните, да се учи на неща като морал, лидерство, достойнство, трудолюбие и уважение към другите и техния труд. Все неща, което твоето поколение ги няма.

Link to comment
Share on other sites

Хах като стана въпрос за поколения-абсолютно съм съгласен че всяко едно поколение става все по зле и по зле :( Аз съм 90 набор и виждам че моето поколение(в смисъл всичките ми врастници) е малко изчанчено но какво да кажа за тези от 1991 нагоре :wacko: :blink: Не искам да обиждам никой просто така виждам аз нещата.Моя брат е 1998 и е олицетворение на.... :wacko: Но не смятам че нашето поколение е "празно" ;)

Link to comment
Share on other sites

може би по-точният термин е lost generation. същото като онова в цивилизования свят преди половин век. за съжаление май сме точно това, ама малко по-балканско.

Link to comment
Share on other sites

Характера трябва да се формира комплексно...на улицата,в училище в семейството и където още се сетиш.Човек трябва да си има понятие от всички сфери в които живее,като вижда дорбите и лошите им страни,и също така трябва да отсява добрите и лошите им страни.

Причината на тези мои врътсници,за които говорех за това да учат непрестанно най-често са родителите им.Самите те неосъзнават защо го правят.Както класната ми казва "Родителите винаги искат най-доброто за децата си,но тяхните представи за добро много често са различни от вашите и често грешни".

Колкото до парите.Stefan,напълно прав си.Но това съвсем не означава,че това е прявилно.

Колкото до самото училище отново ще цитирам:

"В училище всички влизате различни,с различни наклонности,виждания,дарби и таланти и всички излизате еднакви".

Така,че училището не дава поле за индивидъално развитие,още по-малко там да се формира характера.Именно индивиуалността е основата на характера.За да добие човек индивидуланост,той трябва да познава всички страни на живота- не само учлище и работа.Това което отличава машината от човека е,че човек има емоции,чувства,мисли,желания......а когато единствената емоция е да отидеш на учлище,единственото чувство е страха да не бъдеш изпитан,единствените мисли-как да науча и единственото желание-да огодиш на родителите си......това за мен не е човек.Бъдете роботи!

 

"4-5 години купон и цял живот къртовски труд за огризки, или 4-5 години учене и после цял живот нормален живот?"

Отоговрът е около 90 години машина.Конструирана 18 години,използвана още 72 и забравена за около месец.Поне през моите 72 години искам да помня тези 18.....тези в които всеки ден съм се променял за добро или за лошо,а не тези на всекидневна еднообразна експлоатация,тези на застой и еднообразие.

Искам си тези 18 години,искам сам да се изградя,искам свобода!Много ли искам и на кого преча,че ограничават тази моя свобода,която заслужавам като живо същество?!

 

същото като онова в цивилизования свят преди половин век. за съжаление май сме точно това, ама малко по-балканско.

И там света все още си е цивилизован.....И не всяко следващо поколение става все по-зле,а всяко предишно поколение забравя колко зле е било....

Link to comment
Share on other sites

Пичове (и мацки), малко офтопик, ама не съвсем. Нека ви разкажа какво стана с мен. Карах си даскалото като повечето ми връзници - яко айляк - бягах от час, пиех, идвах пиян на даскало, ако ще и съм влизал по джапанки с плувна шапка, плувни очила и хавлия през рамото в час - тоест идиот, или герой в очите на един нормален тийнеджър. Учене - ба, кой ще ти учи - яко преписване, подсказване, и тук-таме, като опре ножа до кокала попрочета нещо, го забравям в деня, в който са ме изпитали (щото съм полял четворката с приятели)... Уж МГ, уж елитно училище, но си бях абонат за наредбите на директора, все на границата за изключване по неизвинени, все оплаквания до наш'те за 'геройствата' ми. Въобще - бях си направо герой за по-малките... 11-ти клас пропуших трева и доста здраво си дърпах до 2004-та година, когато си дадох сметка какво ми дава и какво ми взима и я спрях.

 

И к'во?! След завършването ми (2000-та година) бяха 4-5 години абсолютно лутане. То не ставах музикант, филолог, в чужбина щях да ходя, въобще си беше чисто лутане. И в един момент си седнах на трите букви, защото си дадох сметка, че съм на 23 години и съм една нула. Нито имам някаква специалност, дипломата ми за програмист беше една нула - друг ми направи дипломната. Да, имах опит в работата като администратор в интернет клуб - идеално бъдеще с възможност за израстване. И какво - реших все пак да изкарам едно визше. Само че... сега, когато уча физика ми излиза без извинение през гъза. Защото когато имахме математика Петър Стоянов гордо обяви, че няма нужда да я учи, че е тъпа и т.н. И сега наведнъж уча нормална и визша математика и се опитвам да уча физика с материала на визшата математика, която почти разбирам. Налага ми се да уча, да се разцепвам от учене, за да съм горе-долу на средното ниво в курса... за да мога да си изкарвам изпитите с 3-4...И ми се сцепва гъза от учене, защото едно време карах математиката в интернет залите или търкаляйки се пиян зад релсите до МГ-то...

 

Та... замислете се дали и вас не ви чака подобно бъдеще.

 

Край на OffTopic-а,

Link to comment
Share on other sites

И всички тея неша си ги правил преди 22 часа.....

Който е решил да се прецаква няма да му попречи някъв вечерен час....

Link to comment
Share on other sites

Характера трябва да се формира комплексно...на улицата,в училище в семейството и където още се сетиш.Човек трябва да си има понятие от всички сфери в които живее,като вижда дорбите и лошите им страни,и също така трябва да отсява добрите и лошите им страни.

Причината на тези мои врътсници,за които говорех за това да учат непрестанно най-често са родителите им.Самите те неосъзнават защо го правят.Както класната ми казва "Родителите винаги искат най-доброто за децата си,но тяхните представи за добро много често са различни от вашите и често грешни".

Колкото до парите.Stefan,напълно прав си.Но това съвсем не означава,че това е прявилно.

Колкото до самото училище отново ще цитирам:

"В училище всички влизате различни,с различни наклонности,виждания,дарби и таланти и всички излизате еднакви".

Така,че училището не дава поле за индивидъално развитие,още по-малко там да се формира характера.Именно индивиуалността е основата на характера.За да добие човек индивидуланост,той трябва да познава всички страни на живота- не само учлище и работа.Това което отличава машината от човека е,че човек има емоции,чувства,мисли,желания......а когато единствената емоция е да отидеш на учлище,единственото чувство е страха да не бъдеш изпитан,единствените мисли-как да науча и единственото желание-да огодиш на родителите си......това за мен не е човек.Бъдете роботи!

 

"4-5 години купон и цял живот къртовски труд за огризки, или 4-5 години учене и после цял живот нормален живот?"

Отоговрът е около 90 години машина.Конструирана 18 години,използвана още 72 и забравена за около месец.Поне през моите 72 години искам да помня тези 18.....тези в които всеки ден съм се променял за добро или за лошо,а не тези на всекидневна еднообразна експлоатация,тези на застой и еднообразие.

Искам си тези 18 години,искам сам да се изградя,искам свобода!Много ли искам и на кого преча,че ограничават тази моя свобода,която заслужавам като живо същество?!

И там света все още си е цивилизован.....И не всяко следващо поколение става все по-зле,а всяко предишно поколение забравя колко зле е било....

 

Прочети пак какво съм написал - вие не сте виновни, виновна е цялата система, родителите и жалкото подобие на общество. Точно в училище трябва да се стимулира индивидуалното развитие, но при нас не е така - тъпи, умни, мързеливи, амбициозни - всички са в един казан. Погледни на нещата от друга страна. Не визирам теб - взимаме средното българско тинейджърче. То също си мисли като теб. Цял живот бачкане ме чака, дай сега да си поживея, че после цял живот робот. И то си живее, живее, живее, и наистина цял живот после бачка - в голям процент от случаите от тъмно до тъмно, за да може да свърже двата края. Прибира се, понабие жената, тя му сипе ракията, после пак я понабие, и така. Ето ти го средностатистическия българин. И на него не му остава нито време, нито пари за да си поживее. А някой негов връстник си е научил урока, и в двата смисъла, работи от 9 до 5 и вечер пак си живее живота. Ходи на почивка всяка година, не се притеснява с какво ще нахрани децата. Та ти кое би си избрал ? 5-6 години купон и цял живот си късаш гъза, или 10 години си сядаш на **** и после пак си го късаш, но знаеш за какво ? Това не става във всеки случай, но е най-обичайния сценарии. Някои деца изобщо не излизат от това - те са станали на 20,25,30 и още се чудят как да отидат на бар да се напият, как по цял ден да пият кафета и т.н. Това нормално ли е според теб ? Ето за това говорех. Просто не ви е времето сега. Защо трябва всичко на един дъх да изпиете ? Накрая излиза, че това което сте изпили е горчиво.

Мога да ти изброявам цял ден негативи, които се трупат от всичксам ще ги видиш, ако си умен.

 

Моята история е подобна на The`ScorpioN. Даже същите "умения" за работа имах ( и общи колеги сме имали ;)) Имам си много хубави спомени и много весели случки, много добри познати. Но ако можех да се върна назад нямаше да мина по същия път.

 

Излез в един произволен работен ден в който е хубаво времето към 12-13 часа и си направи една разходка по центъра. Пробвай да си намериш свободно място по кафенетата. Ще видиш зор. Огледаш се хубаво и ще видиш все млади хора. Тези млади хора защо не са на работа ? Не е защото няма работа. От цялото купонясване излизат само едни мекотели, които мислят само как да отбият номера и как да си направят нещата по-лесничко. Ама нали знаеш, глупавите хора се манипулират лесно ;)

Link to comment
Share on other sites

"В училище всички влизате различни,с различни наклонности,виждания,дарби и таланти и всички излизате еднакви".

Така,че училището не дава поле за индивидъално развитие,още по-малко там да се формира характера.Именно индивиуалността е основата на характера.За да добие човек индивидуланост,той трябва да познава всички страни на живота- не само учлище и работа.Това което отличава машината от човека е,че човек има емоции,чувства,мисли,желания......а когато единствената емоция е да отидеш на учлище,единственото чувство е страха да не бъдеш изпитан,единствените мисли-как да науча и единственото желание-да огодиш на родителите си......това за мен не е човек.Бъдете роботи!

 

Аз бях напът да се превърна в такъв и не смятам че училището формира характера ми. Просто засега няма условия в даскало да ни учат на уважение, достойство и т.н. Не знам къде се изградих като това, което съм сега. И ще продължавам да с еизграждам, но фактите са налице - не пафкам, не пия твърдо почти никога или ако пия ще е много малко 50-60 грама макс. Не уча малко ма не се и скъсвам от учене и пак успеха ми е сред най-високите в класа ( засега де ), хората пред мен се броят на пръстите на едната ми ръка като съм сигурен че ще ми останат пръсти. Естесвено страх ме е от изпитване и т.н. ама гледам да се набутам да съм сред първите изптани и да не ме занимават за да мога да си отдъхна малко и да помисля з апо-сериозни работи -> гадже например, приятели, хобита, ето тези неща изграждат характера. В училище всичко е помия. 70% от това, което учим е помия и НЯМА да ни трябва. Сега си имам даже и планове за кандидатстването въпреки че още съм 9-ти клас.

Но сега се замислям и виждам че характера се формира чрез общуването с хоарата. Не могат да ти го налеят с кофа в главата. С какъвто се събереш, такъв ставаш е казал народът, не винаги е така ама иам доста верни работи.

Даскала ми по литература казва че има 2 вида отличници - тези с хоби, гадже и приятели и тези, които само учат и карат на Алергозан и е прав, така че гледайте по-рано да си свършите работата за даскало но не я претупвайте щото ако успехът ви падне тва ще има огромен ефект майна върху личния ви живот. Така че майна трябва да се кара по-спокойно, но не заспало и коагто виждаш че трябва да учиш да имаш волята да си седнеш на гъза и да учиш, а не ся да се напиваш майна, да имаш всяка седмица ново гадже, псевдо приятели,д а пафкаш тревяа, да тие през к*ра за даскалото.

Link to comment
Share on other sites

ei mita4ec znaeh 4e 6e zakove6 svqsten post moito mom4e:)

btw naisDina ve4erniq 4as sega nz kolko e no v aristokrata koito ne znae edno "VIDNO" kafe mi kazaha 4e pod 18 godini moje da si v kafe do 9h 4asa koeto kakvoto i da si govorim ne moje da ne priznaem 4e e prostotiq i kfo stane 9 i se pribiram mi izvinqvaite no ne e pravilno ve4erniq 4as trbva da e pone 11 ako ne i 12 spored men ne kazva da nqma no ne i da e 9 v4era taq servitiorka mi digna nervite , no pove4e se qdosah 6toto edna servitiorka ptia za godini druga ne edno zavedenie pita drugo ne prosto ima zakon koito ne se spazva e za tfa vsi4ko e na toq hal ot nai-drebnite ako moje da se nare4at drebni izob6to ne6ta se po4va ta do kraq prosto 9h e super rano da de sorry 4e nqma "," i takia raboti no sum malko zaet i burzam

Link to comment
Share on other sites

Вижте... вечерния час е като закона за еднократната доза - прошепнато признание от страна на властващите, че са безпомощни да направят нещо за младежта, че не знаят какво и как... И измислят абсурдни крайни мерки, с надеждата, че ще позамаже бъркотията, която самите те са надробили с комбинацията от лакомия и некомпетентност, качества притежавани от всички управляващи...

 

Та идеята е Вие, младежи да се замислите малко , да погледнете отвъд гърлото на бутилката и картончето в масура и да погледнете напред, нещо, което аз не можах да направя едно време и сега си нося последствията. Та надеждата ми е вие да сте нещо повече от мен... за това ги пиша тия излияния...

Link to comment
Share on other sites

e ok de 4ovek da re4em 4e az ili nqkoi drug e napulno naqsno sus sebe si s tova kakvo iska i e vzel jivota si v ruce taka da kaja e za6to trqbva v 9h da e u tqh ? ideqtata ti za zakona e pravilna i spored men no prosto adski glupav zakon kakto kazah pone da se spazva6e ama to i tva ne stava taka4e predi mladejite da se zamislqt trqbva misulta da prote4e prez drugi glavi :)

Link to comment
Share on other sites

e ok de 4ovek da re4em 4e az ili nqkoi drug e napulno naqsno sus sebe si s tova kakvo iska i e vzel jivota si v ruce taka da kaja e za6to trqbva v 9h da e u tqh ? ideqtata ti za zakona e pravilna i spored men no prosto adski glupav zakon kakto kazah pone da se spazva6e ama to i tva ne stava taka4e predi mladejite da se zamislqt trqbva misulta da prote4e prez drugi glavi :)

 

Абе виж кво... вечерния час епълна простотия щото ако всички сме вкъщи в 9 няма гаранция че всички ще станем примерни за общесвото. Който иска да се прибiра в 6, които иска в 12. Ти пак можеш да се прибереш в 4, но пак да си си пич. А можеш да се прибереш и в 5 следобяд и пак да се издъниш в живота. Всичко зависи от човека, един вечерен час не може да ни сложи под общ знаменател.

Link to comment
Share on other sites

abe moje da promeni dosta raboti nai-malkoto v 12 4asa nqma ulicite da sa pulni s piqni tupanari na 15 :)

Те пияните тъпанари на по 15 си ги има постоянно.Човек не е тъп от 8 до 12,а си е тъп нон-стоп ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблема не е колко си тъп или колко пиеш, какви са ти ценностите и т.н. Повечето хора ще се съгласят, че когато си на 18 (да вземем горната граница) нямаш реална преценка за живота, вселената и всичко останало :) Ако си решил(а) да се напушиш или да се наковеш като говедо, можеш да го направиш и в 12 наобяд (а още по-грубо и в 9 сутринта). Та мисълта ми е, че трябва да има вечерен час, не заради самия вечерен час, а заради идеята. Както имаше една поговорка "Бий самара, да се сеща коня". Ясно е, че този вечерен час няма да се спазва (както е и в момента) и се извличат комерсиални облаги (някои заведения обират хората до 18 години след вечерния час и им сервират алкохол за да им вземат парите :angry: ). От друга страна за "органите на реда" това си е още една възможност да си докарат "някой лев" на гърба на недобросъвестните заведения. Просто тази идея за вечерен час се простира далеч зад ограничаването на тийнейджърите да се омазват до безобразно състояние ;)

Link to comment
Share on other sites

Bulgarian Post

26.04.2006 г.

"Родителите, които пускат непълнолетните си деца без придружител в заведение след 22 часа, ги грози глоба от 300 лева. От една на две години се увеличава срокът, през който Дирекция „Социално подпомагане” ще наблюдава детето след неговото осиновяване.

 

Народното събрание започна работа с обсъждане на второ четене на промените в Закона за закрила на детето. Законът прeдвижда глоба до 300 лева да бъде налагана на родител, който пусне детето си без придружител след 22 часа в заведение. При повторно нарушение глобата за родителите става до 500 лева.

 

Депутатите гласуваха и глоба до 2 000 лева за лицата, които продават алкохол или цигари на деца, както и за онези, които допускат в заведенията си деца под 16 години без придружител във времето между 22 часа и 6 часа сутринта. "

 

Eто го и поредният закон, който никой няма да спазва и за чието изпълнение едва ли някой ще следи!

Link to comment
Share on other sites

Снощи много смешно ми стана..

Бях на кафенце към 22:30ч и минава полиция за проверка.

Искат ми личната карта-давам я.

И ми казаха нещо от рода на да се радвам, че живея на близо..

преслушаха ми чашката,видяха че пия само сокче и си тръгнаха по живо по здраво.. :woot

Link to comment
Share on other sites

Снощи много смешно ми стана..

Бях на кафенце към 22:30ч и минава полиция за проверка.

Искат ми личната карта-давам я.

И ми казаха нещо от рода на да се радвам, че живея на близо..

преслушаха ми чашката,видяха че пия само сокче и си тръгнаха по живо по здраво.. :woot

Как ти я преслушаха? Пийнаха си малко и казаха "Тфа не е Джим Бийм"? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...