Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

*Deniiiiiii почти се просълзи като прочете последните няколко post-а. Не за друго - просто България наистина копае все по-дълбоко и накрая ще се закопаем сами...

Не очаквах да прочета нещо толкова смислено в форум. Малко се отклоняваме от темата ама ... тва е по-важно от разсъжденията дали като смлатиш 4-5 дребосъка си голям мъж.

Сега засега на такива като мене и Гудо се гледа с пренебрежение и насмешка.
Не е вярно. Не от всички. Браво на вас! Respect B)

 

Във връзка с казаното от NEO_DDT :

една от причините да не пиша този пост беше именно това, че в последно време е станало "модерно" да се пише така по форумите. И по-точно не поради факта, че е модерно, а защото заради тази "мода" не се взима на сериозно. За това да отбележа, че това "Respect" го казах от уважение. Не разбирам къв е тоя мерак да ... не знам и аз как да се изразя. Да омаловажиш казаното (така се изразявам че да не ползвам обидни думи). Вярно, така изпъкваш. Подсъзнателно сигурно си мислиш и че така ти пък ще направиш добро впечатление на модератор (което да поясня НЕ Е целта ми). Ама да не тръгвам да обяснявам на дълго и на широко. Някой път е по-добре човек да си замълчи. Замисли се малко и го приложи някой път... Ае стига офтопик. Не се обърнах към теб на ЛС за да не останат другите с грешно впечатление.

Не ми се говори .... :wir

 

А последно:

почти винаги излиза така че някой се мазни на модер/админ. Ми аз кво да направя че почти само те пишат смислени постове (наблягам на "почти"). Точно те си заслужават уважението. Неслучайно са ги сложили за такива. Не разбирам защо всеки опит да изкажа съгласие с някого се взима за опит за подмазване.

 

 

Поздрави =)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
*Deniiiiiii почти се просълзи като прочете последните няколко post-а. Не за друго - просто България наистина копае все по-дълбоко и накрая ще се закопаем сами...

Не очаквах да прочета нещо толкова смислено в форум. Малко се отклоняваме от темата ама ... тва е по-важно от разсъжденията дали като смлатиш 4-5 дребосъка си голям мъж.

Не е вярно. Не от всички. Браво на вас! Respect B)

 

Да ве поклон, respect, даже национални герои ще ви направим че и паметници ще издигнем... :wacko: Кво са направили само че не мога да се сетя? Или щото съвпадат с модата която гледам се е наложила в тоя форум - или си в депресия или ако не плюеш всичко и всички, че те ти са криви за твоите несполуки, естествено ти си най-добрия и всичко е против теб... Есествено че е най-важно на теб да ти е добре! Или вие сте някви супер безкористни алтруисти и вашето благоденствие е на заден план :huh: :dry: Естествено че ще гледаш първо себе си и после всичко останало... И стига с тва другаде и добре само тука на мен ми е зле! В развитите държави да не поднасят всичко на тепсия?? Да не би там да няма простащини и егоизъм?! Навсякъде ако не си поне малко непукист и егоист няма да успееш...

 

И ква е тая тенденция да лижете г*зовете на модераторите?! Като е такъв значи винаги е прав и винаги сте съгласни даже го хвалите : "Кефиш" "Respect" и т.н.

 

:huh: :dry:

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT, пиле, вече се убедих, че или не можеш да четеш или не искаш да четеш. Помисли малко. Ако искаш се поразходи, за да може текстът да улегне малко в главицата ти. Помисли и пиши, но преди да пишеш пак помисли ;)

Link to comment
Share on other sites

Или вие сте някви супер безкористни алтруисти и вашето благоденствие е на заден план

Да, по дяволите, *ибан безкористен алтруист съм и благоденствието на хората, които обичам, е най-важно за мен.

Точно това имах предвид по-горе - става все по-"ненормално" това да си загрижен не само за собствения си задник. А не трябва да е така. Ако всеки гледа само себе си и мачка де що види, за да стигне до заветната облага - баси, накъде отиваме?

Link to comment
Share on other sites

И ква е тая тенденция да лижете г*зовете на модераторите?! Като е такъв значи винаги е прав и винаги сте съгласни даже го хвалите : "Кефиш" "Respect" и т.н.

 

Да те успокоя млади приятелю, мога да ти кажа, че моя задник е най-малко лизания в този форум. Представител си на хората, които определих като животни. Простата причина е, че таиква като тебе са прекалено първосигнални, тоест, точно като животните. Не си първия с малко мозъче дето не стопля какво искам да кажа. Съжалявам, но не мога да се изразявам с речник от 100 думи, за да може всичко живо да ме разбира. По-важното е, че има такива дето разбират. Да ти го кажа на просто език, ако искаш. Не съм неуспял, не съм и депресиран. Работя услиено и се развивам непрексънато, както в личен така и в професионален план. В личен план можеш да ми погледнеш писанията отпреди 2-3 години и да сравниш. На този етап имам планове за по нататъшно развитие и се стремя да ги изпълня. Не плюя, а критикувам, ако можеш да схванеш разликата. Плюене е твоето изказване. Странно ти изглежда предполагам, че може някой да прояви уважение към някой друг, без да го е пребил преди това. Твоята представа за уважение все още се управлява от детските комплекси, и от думите на татко ти. Ще пораснеш и ще схванеш доста повече от помията която бълваш в момента. Хубаво е човек да се опита поне за 30 секунди да помисли, преди да избълва поредната глупост, но това с мисленето го няма при тебе. Смяташ че като се държиш просташки и гадно, другите няма да забележат какъв головодник си ?? Да ти го кажа с думи прости, вижда се от километри. Ще се радвам ако някой ми покаже твое мнение, в което си проявил капчица разум. До тука гледах да не ти обръщам внимание, но очевидно е, че има за какво да се обадя. И моля не ме кани на спаринг, както покани Психо. Поне покажи малко креативност и измисли нещо по-умно от групата хора в този форум, дето ме бият вече не знам колко пъти. Прочети внимателно какво съм писал и се погледни какво представляваш в моите очи. После сам си реши дали ти харесва, това което виждаш. Смея да отбележа, че това не е само мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Есествно че е най-важно на теб да ти е добре! Или вие сте някви супер безкористни алтруисти и вашето благоденствие е на заден план :huh: :dry: Естествено че ще гледаш първо себе си и после всичко останало... И стига с тва другаде и добре само тука на мен ми е зле! В развитите държави да не поднасят всичко на тепсия?? Да не би там да няма простащини и егоизъм?! Навсякъде ако не си поне малко непукист и егоист няма да успееш...

 

И ква е тая тенденция да лижете г*зовете на модераторите?! Като е такъв значи винаги е прав и винаги сте съгласни даже го хвалите : "Кефиш" "Respect" и т.н.

 

Какво да ти кажа ...

Не лижа ничий гъз и не се прекланям пред никой човек особено на админи и модератори в тоз форума щот ич не ми дреме кат отнеса бан тъкмо ще успея да спестявам време така отгоре на това с голяма част от началството в тоз форум се познаваме така че не виждам да има смисъл да им се моля или да им се мазня.

Мога да ти кажа че всеки мисли за себе си ... то не знам къф трябва да си че да се жертваш ей така за някой дет не го ебе за теб и да правиш чудеса за да му дойде акъла в главата ... по-добре покажи му пътя и после ако те послуша евала му направи ако па не го заеби ... Простащина и егоизъм има навсякъде то без това не минава и тука ние дет говорим за такива добродетели и ние не сме цветя за мирисане но поне имаме някакво самосъзнание какво трябва да бъде кое е правилно и се съобразяваме, естесвено че и понякога и ние правим простотий и не мислим но не това ни е целта на живота и не това е пример за подражание. Колкото до непукизма и егоизма понякога се налага задължително трябва да си такъв иначе нямаш шанс да успееш примерно професионалната реализация понякога се правят мизерий на другите за да се издигнеш не може да си перфектен и безгрешен щом искаш да успееш. Но в крайна сметка ние говорим за това колко е зле положението нито сме казали че ще се жертваме или че сме кой знае какви. Просто осъзнаваме на какво дередже сме и че нищо не можем да направим.

Обаче ми е направило впечатление че като се заговори за малко по-сериозно и почти всички бягат от проблема или обръщат проблема на базик защото ги е страх да осъзнаят истината както пък и някой трябва да се прояви кат големия "гъзар" или "разбирач" или "реалист" и всички стават изведнъж много компетентни по въпросите от живота аз не казвам че разбирам та кой съм аз ... един бай х♚й дет пише само простотий във форума ... аре нека разбирачите да пишат и да не спират нека си покажат колко е яко да си като Азис или некой си там друг дет карал ново BMW или Мерджан ...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо подхождате толкова плоско към темата :confused

Че нещата не са тръгнали на добре не са....И на мен не ми допадат въобще някжи гъзарчета с възраст,която се брои на пръстите на ръцете ми,нито тия с лъскавите автомОбили дето едната им ръка винаги стърчи през джама и т н...Ама не виждам кво толкова ги коментирате...

Наистина не знам защо отделяте толкова време и нерви за тях,да не би да им завиждате??? :sick

И друго което ама наистина ме притеснява майна...темата май беше за истинския мъж,нали?

Ами мъжът си се чувства истински какъвто и да е!Мъжете които не се чустват """"истински"""" по няква причина трябва да имат няккъв сериозен проблем...тва е!!!

Мисля че останалото доколко един мъж е истински по-скоро трябва да се коментира от жените - мисля че те реално могат да предоставят обективно мнение по въпроса...

А вие пичове....по-добре се спрете!!!

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT, пиле, вече се убедих, че или не можеш да четеш или не искаш да четеш. Помисли малко. Ако искаш се поразходи, за да може текстът да улегне малко в главицата ти. Помисли и пиши, но преди да пишеш пак помисли ;)

 

juji "пиле" ами не мога да чета трудно ми е още сричам, ама след 2-3 часа успявам :huh: А и нямам нужда от твоите методи за осмисляне на нещата, успявам и по нормалния начин.

 

Да те успокоя млади приятелю, мога да ти кажа, че моя задник е най-малко лизания в този форум. Представител си на хората, които определих като животни. Простата причина е, че таиква като тебе са прекалено първосигнални, тоест, точно като животните. Не си първия с малко мозъче дето не стопля какво искам да кажа. Съжалявам, но не мога да се изразявам с речник от 100 думи, за да може всичко живо да ме разбира. По-важното е, че има такива дето разбират. Да ти го кажа на просто език, ако искаш. Не съм неуспял, не съм и депресиран. Работя услиено и се развивам непрексънато, както в личен така и в професионален план. В личен план можеш да ми погледнеш писанията отпреди 2-3 години и да сравниш. На този етап имам планове за по нататъшно развитие и се стремя да ги изпълня. Не плюя, а критикувам, ако можеш да схванеш разликата. Плюене е твоето изказване. Странно ти изглежда предполагам, че може някой да прояви уважение към някой друг, без да го е пребил преди това. Твоята представа за уважение все още се управлява от детските комплекси, и от думите на татко ти. Ще пораснеш и ще схванеш доста повече от помията която бълваш в момента. Хубаво е човек да се опита поне за 30 секунди да помисли, преди да избълва поредната глупост, но това с мисленето го няма при тебе. Смяташ че като се държиш просташки и гадно, другите няма да забележат какъв головодник си ?? Да ти го кажа с думи прости, вижда се от километри. Ще се радвам ако някой ми покаже твое мнение, в което си проявил капчица разум. До тука гледах да не ти обръщам внимание, но очевидно е, че има за какво да се обадя. И моля не ме кани на спаринг, както покани Психо. Поне покажи малко креативност и измисли нещо по-умно от групата хора в този форум, дето ме бият вече не знам колко пъти. Прочети внимателно какво съм писал и се погледни какво представляваш в моите очи. После сам си реши дали ти харесва, това което виждаш. Смея да отбележа, че това не е само мое мнение.

 

Ами естествено ти винаги си недоразбран, неоправдан и т.н. Доста банално оправдание не мислиш ли? Ако беше успял в професионален или личен план нямаше да имаш нужда да си избиваш комплексите по форуми плюейки всичко и всички... Уважението ми трябва да се спечели! Не уважавам сульо и пульо! Ами честно казано не виждам с какво се държа просташки в момента и кое му е гадното ама карай... Ако ти вземеш да си напрегнеш мозъчето ще разбереш че в думите ми има смисъл, както между другото е направил Лорда! А това как изглеждам в твоите очи е последната ми грижа, я сега ти вземи попрочети кво съм написал аз и прецени как изглеждаш ти в моите очи!!

 

Наистина не знам защо отделяте толкова време и нерви за тях,да не би да им завиждате???

 

Ох и още как, за какво мислиш на преуспелия са му криви всички - щото те имат това което той иска...

Link to comment
Share on other sites

Ами мъжът си се чувства истински какъвто и да е!Мъжете които не се чустват """"истински"""" по няква причина трябва да имат няккъв сериозен проблем...тва е!!!

Ние ли гледаме плоско, или ти?

Нещата не опират нито до биология, нито до сексуална ориентация. Става дума за манталитет, за предразсъдъци и криворазбрани идеали.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че останалото доколко един мъж е истински по-скоро трябва да се коментира от жените - мисля че те реално могат да предоставят обективно мнение по въпроса...

А вие пичове....по-добре се спрете!!!

Само да се добавя и аз като мерудия в манджата с едно мнение за това кой как си показва "мъжеството"... Знам, че тестостеронът е виновен за това да се състезаваш с другите, да се ядосаш, като те надминат и ти засекат пътя на шосето, ама когато като стигнеш на паркинга на работата си, излезеш, засилиш се към другия, напсуваш го и после си размените няколко юмрука и ритника - това вече е неумение да се сдържа тестостерона и се нарича агресия.

 

Колкото и да харесва този начин на решаване на конфликти (или на създаването им) на някои, за такива неща на запад (където се е развила тази случка) провинените ги викат при шефовете на обяснение и ги грози уволнение. Имам честта да познавам отблизо единият от участниците хехехе, този който е нападнат, но се е отървал без видими белези от боя, за разлика от другия. Спомнян си колко засрамен беше от това, че не е успял да се сдържи и да избегне физическата разправа, съзнавайки как това можеше да му коства иначе доста добре платената работа. Колегите му и досега го подиграват за начина, по който разрешава противоречията си с другите :)

 

Та мисълта ми беше, като пораснат хората, отговорностите вече са други и разсъжденията се променят, не че винаги мъжете са подвластни на ума си хехехе :P

Link to comment
Share on other sites

Ние ли гледаме плоско, или ти?

Нещата не опират нито до биология, нито до сексуална ориентация. Става дума за манталитет, за предразсъдъци и криворазбрани идеали.

 

Прдразсъдъци....криворазбрани идеали.....

Не казвам нито че харесвам,нито че подкрепям такива хора....

Просто се опитвам да кажа че мъжът намира истинското в себе си според неговите разбирания...

Гъзарчето си мисли че е истински пич заради гъзарията

Оня дет са бие смята че тва го прави мъжествен

и.т.н....

Вие кво искате а?

Цялото мъжко съсловие да прилича на вас ли....

хахааххах...

сигурно!

Винаги е имало хора и хора;мъже и мъже.....

Всеки да си гледа в своята чиния....и да не рови из тези на другите!!

Иначе добри разсъждения,но прекалено едностранчиви!

Link to comment
Share on other sites

И друго което ама наистина ме притеснява майна...темата май беше за истинския мъж,нали?

Ами мъжът си се чувства истински какъвто и да е!Мъжете които не се чустват """"истински"""" по няква причина трябва да имат няккъв сериозен проблем...тва е!!!

Мисля че останалото доколко един мъж е истински по-скоро трябва да се коментира от жените - мисля че те реално могат да предоставят обективно мнение по въпроса...

А вие пичове....по-добре се спрете!!!

Благодаря за съвета, но от такива като теб и NEO_DDT (извинявай, че те слагам наравно с него) не приемам съвети. Давам за пример себе си - не се имам за истински мъж. Не защото съм нямал косми по гърдите, бръсна си подмишниците или пък съм хилав - това за мен няма значение. Баща ми е по-хилав от мен, по-нисък от мен, но за разлика от мен го намирам за истински мъж. Защо ли? Защото на 30 години вместо да ходят с майка ми по кина, по дискотеки и въобще да си гледат лайфа, докъто аз тъна в собствените си лайна, той се е скъсвал от работа, излизал е по тъмно и се е прибирал по тъмно разглобен, силите му стигат да вземе един душ, да прочете два реда и да си легне. За да може да живеем със стандарт над средния, за да може пикльото да израстне материално осигурен, да има пари да ходи по зали и дискотеки, да има компютър и да ходи добре облечен на училище...

 

А защо не се определям себе си като мъж ли? Ами най-малкото защото дори и да живея самостоятелно, сам да си готвя и чистя (предполагам, че дори и с това не може да се похвалят доста от "мъжете" в този форум), все харча парите на родителите ми. Все още те ме издържат. Та ти господин NEO, без извинения 17 годишния пикльо, дето е писнал на целия форум с непокритото си балонно самочувствие и егоцентризъм, да те питам: кой ти пере осраните гащи бе, г-н Мъж? Кой ти плаща нета, кой ти дава пари да ходиш да пиеш, кой ти носи храната вкъщи?! Кой ти чисти и готви? Кой ти плаща образованието? Сам ли се издържаш, като си такава голяма работа?!

 

Слез малко на земята, преди живота да те смъкнал, щото тогава наистина ще те заболи гъза...

Link to comment
Share on other sites

Абре кво се изпокарахте тука!Мъж- това е човек с пишка!Толкова е просто а вие изписахте 2 милиона глупости...

Link to comment
Share on other sites

Абре кво се изпокарахте тука!Мъж- това е човек с пишка!Толкова е просто а вие изписахте 2 милиона глупости...

 

 

Не е вярно! Мъжът е Пишка с човек. А жена, се пита, какво е?

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за офф-а, ама не се почувствах особено комфортно, виждайки толкова много постове срещу NEO.

И на мене не ми харесва по-голямата част от възгледите му, но те се си негови и той има право на тях. Животът си е негов и ще си го живее както си иска. Някой ден може и да успее да промени мисленето си, но това ще стане едва, когато е преосмислил живота си. Той може да е всякакъв, може много пъти да сме се джафкали с него и най-вероятно ще продължаваме да го правим, но това за мене не е спортсменско.

 

Не е вярно! Мъжът е Пишка с човек. А жена, се пита, какво е?

Това, което съществото с мишка гони...

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за офф-а, ама не се почувствах особено комфортно, виждайки толкова много постове срещу NEO.

И на мене не ми харесва по-голямата част от възгледите му, но те се си негови и той има право на тях. Животът си е негов и ще си го живее както си иска. Някой ден може и да успее да промени мисленето си, но това ще стане едва, когато е преосмислил живота си. Той може да е всякакъв, може много пъти да сме се джафкали с него и най-вероятно ще продължаваме да го правим, но това за мене не е спортсменско.

 

Како за какво спортсменство говорим? Това е форум, не ти е спортно мероприятие. Въпросния охлюв се ежи на всеки, смята се за нещо повече от всеки, в което няма лошо, стига да не се опитваше с плоските и банални си разсъждения да се старае да ни го доказва. От всеки е повече, всички се старае да ни оприличава като по-низши, докъто не се вижда какъв хелиев балон е. Не ти било особено комфортно. Ми да не се репчи на всеки, да не се заяжда със всеки и може и да няма толкова постове срещу него... Тресат го хормоните и сам ще си бере посятото.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за офф-а, ама не се почувствах особено комфортно, виждайки толкова много постове срещу NEO.

И на мене не ми харесва по-голямата част от възгледите му, но те се си негови и той има право на тях. Животът си е негов и ще си го живее както си иска. Някой ден може и да успее да промени мисленето си, но това ще стане едва, когато е преосмислил живота си. Той може да е всякакъв, може много пъти да сме се джафкали с него и най-вероятно ще продължаваме да го правим, но това за мене не е спортсменско.

 

 

Не се безпокой, ще се промени! Повечето се променят. Хората между 16 и 30 години се променят много бързо и многократно, вече след тая възраст промените се забавят, докато човекът се утвърди окончателно.

 

Като го поотупат малко, ще се промени със сигурност, особенно ако е достатъчно интелигентен и осъзнае, че да се перчиш всъщност не е мъжествено, а примитивно и че предизвиква повече отвръщение, отколкото възхищение... и т.н.

 

 

Това, което съществото с мишка гони...

 

 

То верно, че мишките предизвикват писъци от ужас и страх! Но има и такива дето не ги е страх и тогава мамата си трака...

 

Како за какво спортсменство говорим? Това е форум, не ти е спортно мероприятие. Въпросния охлюв се ежи на всеки, смята се за нещо повече от всеки, в което няма лошо, стига да не се опитваше с плоските и банални си разсъждения да се старае да ни го доказва. От всеки е повече, всички се старае да ни оприличава като по-низши, докъто не се вижда какъв хелиев балон е. Не ти било особено комфортно. Ми да не се репчи на всеки, да не се заяжда със всеки и може и да няма толкова постове срещу него... Тресат го хормоните и сам ще си бере посятото.

 

Ами да си намери подходящо гадже :rolleyes: , ако не може, да се научи, какво може да прави с двете си ръце по-добре от всичко друго на света :P

Link to comment
Share on other sites

Слез малко на земята, преди живота да те смъкнал, щото тогава наистина ще те заболи гъза...

 

Повече от убеден съм, че ще дойде този момент. Майка му няма да му пере насраните гащи вечно, и баща му няма да му плаща интернета вечено. Ще дойде време и ще изглежда смешен не в мойте, а в собствените си очи. Сега е наперен, не мисли за нищо освен за следващата дискотека. Кара я напринципа, каквото хвърчи се яде. Ама не му остава много време да ти кажа. Ще усети тръпката и ще разбере за какво говорим. Сега е като младите петленца, дето се опитват да кукуригат все по-силно че да се чуят между кудкудякането на кокошките. С времето ще се оправи. Ако не се оправи, ще го оправят. Коловоза е ясен и мърдане от него няма.

 

я сега ти вземи попрочети кво съм написал аз и прецени как изглеждаш ти в моите очи!!

 

Мислиш ли че ми пука, петленце.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за съвета, но от такива като теб и NEO_DDT (извинявай, че те слагам наравно с него) не приемам съвети. Давам за пример себе си - не се имам за истински мъж. Не защото съм нямал косми по гърдите, бръсна си подмишниците или пък съм хилав - това за мен няма значение. Баща ми е по-хилав от мен, по-нисък от мен, но за разлика от мен го намирам за истински мъж. Защо ли? Защото на 30 години вместо да ходят с майка ми по кина, по дискотеки и въобще да си гледат лайфа, докъто аз тъна в собствените си лайна, той се е скъсвал от работа, излизал е по тъмно и се е прибирал по тъмно разглобен, силите му стигат да вземе един душ, да прочете два реда и да си легне. За да може да живеем със стандарт над средния, за да може пикльото да израстне материално осигурен, да има пари да ходи по зали и дискотеки, да има компютър и да ходи добре облечен на училище...

 

А защо не се определям себе си като мъж ли? Ами най-малкото защото дори и да живея самостоятелно, сам да си готвя и чистя (предполагам, че дори и с това не може да се похвалят доста от "мъжете" в този форум), все харча парите на родителите ми. Все още те ме издържат. Та ти господин NEO, без извинения 17 годишния пикльо, дето е писнал на целия форум с непокритото си балонно самочувствие и егоцентризъм, да те питам: кой ти пере осраните гащи бе, г-н Мъж? Кой ти плаща нета, кой ти дава пари да ходиш да пиеш, кой ти носи храната вкъщи?! Кой ти чисти и готви? Кой ти плаща образованието? Сам ли се издържаш, като си такава голяма работа?!

 

Слез малко на земята, преди живота да те смъкнал, щото тогава наистина ще те заболи гъза...

 

Господин малоумния мислител, мислиш ли че ти не си писнал на форума с твоите глупости? Може да не съм чистат, готвач и перач, ама нета, парите за харчене и повечето парцалки съм си ги купил сам моето момче! Щото аз не съм израстнал материално осигурен, щото наште са обикновенни учители, които не дават уроци и няма да ти споменавам колко пари искарват! Отдавна съм си намерил собствени начини за изкарване на пари за себе, щото просто няма кой да ми даде иначе!!! Да живя при родителите ми, ама съм все пак още на 17, и след като завърша средно се изнасям... Аз съм си на земята философе, няма нужда никой да ме сваля!!!

 

Господин модератора, не всички са обречени да споделят твоите провали, има време то ще покаже кай какъв е!!! А и общо взето в момента мисля само за пари, и как да изкарам такива за следващата седмица, щото ако не го направя, ще кисна вкъщи и ще минавам без глезотийки!!!

 

juji Да не ти пука :tongue :)

Link to comment
Share on other sites

Язък ти за даскалите вкъщи - неграмотен си си останал :) Трябва да ме научиш как да си купя пари за харчене... при какъв курс ги купуваш? Хубаво е, че си толкова надъхан. Жалко, че са малко другите ти плюсове ^^

 

Обобщено - барабар петльо с мъжете :]

Link to comment
Share on other sites

Нали си големия мъж и философ вземи помиси малко и ще намериш начини да изкарваш пари, ама трябва да имаш желание и кураж, щото само с умуване не става!!! И кои са мъжете само дето не мога да се сетя...

Link to comment
Share on other sites

Добре драги господа....

Дотук сте стабилни....

Едно от нещата който един мъж тряа да прави е да си отстоява мнението!

Браво!

Поне за това печелите точки! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...