Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

Да знае кои е мъжа в къщата:) Пък и ако я ступаш наобед сигурно прави по-хубава салата вечерта:)....и не забравя ракииката да я сложи в хладилника!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
Не мислите ли, че т. 21 не е много на място? Докато другите точки са подчертано иронични, се очаква и тази да бъде такава, но не виждам защо това трябва да е така!

 

Ами всъщност тя е :)

Аз повече се посмях на коментарите ви, отколкото на самите правила на "Истинския мъж" :)

Кефи ме как някои не фаща иронията, после друг го избъзика иронично и той не схване, отговори с ирония и трети се обажда пак неразбрал ;)

А иначе само ще ви кажа, че във всеки един мъж има поне една малка частица от това описание, колкото и да го отричате. Това е малко като байганьовщината, всеки носи в себе си малко от него :)

Link to comment
Share on other sites

Ако беше прочел, щеше да видиш, че съм посочил от къде съм я взел ;) . Нямам нищо против да сложа и директен линк.

 

Дай направо да сложим линка на е-бането като цъкнеш на "Тя й Той". Дразня се защото имам 3-4 статии в е-бането и съм ги виждал по други форуми, в раздел "лично творчество".

 

По темата, отговарям на 2,3,6,7,11,13,14,17,19,20, тоест ~ 50% B)

Link to comment
Share on other sites

Но има и едни такива хем възпитани, хем хетеросексуални с обикновени коси, естествени нокти и що годе свястни дрехи... Те как се наричат? :confused

Не, не се наричат средностатистически...наричат се пичове(like me)!!!

Link to comment
Share on other sites

Заобиколени сме от тея истински мъже, не можем да се оплачем от липсата им :tongue Е да, и доста изрусенички има налице, но има и едни такива хем възпитани, хем хетеросексуални с обикновени коси, естествени нокти и що годе свястни дрехи... Те как се наричат? :confused

 

 

може би... нещастници?

 

ама нека правим разлика между момченца на под 20, такива между 21-25 и останалите над 25 :) Първата група изобщо няма смисъл да я обсъждаме, те мъже със сигурност не са (освен ако не са от ромски произход)!

 

Не, не се наричат средностатистически...наричат се пичове(like me)!!!

 

Не пичове, а путьовци :) Пичовете имат перки 135-ти размер и карат 3-тонни возила, както имат и някои други неща.

Link to comment
Share on other sites

нещастници?

 

ама нека правим разлика между момченца на под 20, такива между 21-25 и останалите над 25 :) Първата група изобщо няма смисъл да я обсъждаме, те мъже със сигурност не са (освен ако не са от ромски произход)!

 

 

Недей че ще ти скочи 2/3 от форума, на контра ;) "Що да не съм мъж бе, Ти кат си на 25, а аз на 15 що да не съм мъж" :D B)

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност тя е :)

Аз повече се посмях на коментарите ви, отколкото на самите правила на "Истинския мъж" :)

Кефи ме как някои не фаща иронията, после друг го избъзика иронично и той не схване, отговори с ирония и трети се обажда пак неразбрал ;)

А иначе само ще ви кажа, че във всеки един мъж има поне една малка частица от това описание, колкото и да го отричате. Това е малко като байганьовщината, всеки носи в себе си малко от него :)

 

 

Точка 21 не е много точно измислена, но все пак си е на мястото! Истинският мъж трябва да слуша серизона музика :)

 

Недей че ще ти скочи 2/3 от форума, на контра ;) "Що да не съм мъж бе, Ти кат си на 25, а аз на 15 що да не съм мъж" :D B)

 

 

Да скачат бе! :) Много е весело да гледаш дечурлигата, как подскача, разтапя сърцето навежда на бащински чувства!

 

То между другото по тая причина дълго време се въздържах да пускам, каквито и да е постове тук - в крайна сметка няма да съм си на мястото в повечето теми. Въпреки че има няколко други нетинейджъри. Ама напоследък ме е хванала скуката край тия празници и се изтървах.

Link to comment
Share on other sites

Не пичове, а путьовци :) Пичовете имат перки 135-ти размер и карат 3-тонни возила, както имат и някои други неща.

Окей бе съгласен съм.Айде кажи ти като какъв се определяш мой 99-годишни мъдри съфорумнико?Да видим и ние простите люде към какво трябва да се стремим!

Link to comment
Share on other sites

Окей бе съгласен съм.Айде кажи ти като какъв се определяш мой 99-годишни мъдри съфорумнико?Да видим и ние простите люде към какво трябва да се стремим!

 

Като путьо :) ама на 99 години ще съм след три пъти по толкоз десетилетия.

Link to comment
Share on other sites

Абе к'вото и да си говорим МЪЖ е човек...който е създал семейство,деца и има силите и желанието да ги изхранва и да се грижи за тях-т'ва е МЪЖ.Може да съм недорасъл,но т'ва е моето мнение ;)

Link to comment
Share on other sites

може би... нещастници?

 

ама нека правим разлика между момченца на под 20, такива между 21-25 и останалите над 25 :) Първата група изобщо няма смисъл да я обсъждаме, те мъже със сигурност не са (освен ако не са от ромски произход)!

Не пичове, а путьовци :) Пичовете имат перки 135-ти размер и карат 3-тонни возила, както имат и някои други неща.

 

:blink: :confused :wtf: WTF!?!?!?!?!? :blink:

Криворазбрана Цивилизацияяяяяяяяяяяяяяяяяя,Криво ама кривоооо :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

ФАК! Аз съм гей!? Тогава що се заглеждам по пу... жени?

То и аз сьм с тебе ;) Иначе като се замисля тои полувината даже повече от полувината тряя се Геичета...Тва е смешно,но абсурдно (Говоря за 22-те неща)

Link to comment
Share on other sites

смей се бе народе,смей се!кво се джафкате ,като "истински мъже"? :P :lol:

къде ви изчезна и хумора и всичко?

btw-такива истински мъже с лопата да ги ринеш,а за изрусените с ноктите и т.н. че тва да не ги прави гейове бе?

Link to comment
Share on other sites

А не бе, басма!Ми какви са ако не са гейове?

Виж ся има мъже(в някои случаи)които се подават на желанието на жените си да се изрусат. :) Наскоро гледах по някво модно предаване че било суууупер модерно мъже да си скубат веждите,да си праят там ноктите...и да си праят коламаска(или голамаска се казваше :D )

BTW мноо силно впечатление ми праят момчетата които си вкарват дънките в високите си маратонки и варвят катоо....така наречения тип "АлиБаба" Мноо са ми смешни :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виж ся има мъже(в някои случаи)които се подават на желанието на жените си да се изрусат. :) Наскоро гледах по някво модно предаване че било суууупер модерно мъже да си скубат веждите,да си праят там ноктите...и да си праят коламаска(или голамаска се казваше :D )

BTW мноо силно впечатление ми праят момчетата които си вкарват дънките в високите си маратонки и варвят катоо....така наречения тип "АлиБаба" Мноо са ми смешни :woot :lol:

Кольо аладин му са вика уе, не али баба. Пак не си разбрал. И аз много им са смея на тия, кат ги вида и са насирам от смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

в началото докато го четох ми беше смешно, но като стигнах до точка 12 направо щях да се съдера от смях,

Link to comment
Share on other sites

Кольо аладин му са вика уе, не али баба. Пак не си разбрал. И аз много им са смея на тия, кат ги вида и са насирам от смях :lol:

 

Ахаххаххахаха бахти сумати време само като видя някой си викам "Аааа един Аладин" ся за ко така съм написал :) :lol: Ахахахах Али Баба ми се е въртял в главата :)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета как може да не ходите с дънките в обувките бре!Баси изостаналите хора!Че аз дори у нас като съм си слагам панталона в чехлите.Пък веждите си ги мъкна през 30мин.Пък вие ся коламаска.Че това още по времето на Оскар Уайлд са го правили "нормалните" мъже!Не, не вземете се в ръце хора!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета как може да не ходите с дънките в обувките бре!Баси изостаналите хора!Че аз дори у нас като съм си слагам панталона в чехлите.Пък веждите си ги мъкна през 30мин.Пък вие ся коламаска.Че това още по времето на Оскар Уайлд са го правили "нормалните" мъже!Не, не вземете се в ръце хора!!!

:wtf: И кво щот не са прая на гей съм изостанал :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета как може да не ходите с дънките в обувките бре!Баси изостаналите хора!Че аз дори у нас като съм си слагам панталона в чехлите.Пък веждите си ги мъкна през 30мин.Пък вие ся коламаска.Че това още по времето на Оскар Уайлд са го правили "нормалните" мъже!Не, не вземете се в ръце хора!!!

 

 

Ахахххахаххаах!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...