Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Не знам какво точно разбирате под "ИСТИНСКИ МЪЖ" и едва ли аз ще успея да дам най-точното определение, но за мен това трябва да е човек, който проявява уважение към личността на една жена, да зачита мнението й дори и когато не е съгласен, да не потъпква достойнството й и да не се прави на мъжкар, да е чувствително същество и да умее да си признава,когато е сгрешил :punk

 

PEACE!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво точно разбирате под "ИСТИНСКИ МЪЖ" и едва ли аз ще успея да дам най-точното определение, но за мен това трябва да е човек, който проявява уважение към личността на една жена, да зачита мнението й дори и когато не е съгласен, да не потъпква достойнството й и да не се прави на мъжкар, да е чувствително същество и да умее да си признава,когато е сгрешил :punk

 

PEACE!!!!!!!

лека поправка-мъж,говорим за мъж,не за жена ;) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако щете вярвайте такова създание съществува! Ама ще си го запазя само за мен :) :devil И не е някво мекотело или плужек както ви звучи :love

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво точно разбирате под "ИСТИНСКИ МЪЖ" и едва ли аз ще успея да дам най-точното определение, но за мен това трябва да е човек, който проявява уважение към личността на една жена, да зачита мнението й дори и когато не е съгласен, да не потъпква достойнството й и да не се прави на мъжкар, да е чувствително същество и да умее да си признава,когато е сгрешил

Нека анализирам - демек той си плюе на достойнстовото понеже винаги е съгласен с жената, но пък зачита нейното. А под сгрешил доколкото разбирам авторката се има в предвид когато мнението му се различава от единственото вярно - нейното. Демек искаш мъж, който няма собствено мнение, за него единствената права си ти. Твоято същество не е мекотело - те са волни, плуват си свободно в морето. Твоето според мен е земен червей.

Като отговор цитирам това:

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:

1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.

2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.

3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.

4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.

Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже", за да си намери половинка.

След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат работа" – тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата". Жената отишла на третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви". „Божичко!" – зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи".

- Невероятно! – възкликнала жената – Много ми е трудно да устоя!

Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични".

На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание: „Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

 

А точно срещу този магазин бил открит" Магазин за жени". На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.

Link to comment
Share on other sites

В този смисъл, в който си го употребила, Lady Blue, "мъжът на място" е против природата на мъжа изобщо.

 

Ако всичко ставаше според волята на майките хоАата щяха все още да са маймуни в Африка. Всичко е тръгнало оттам, че Човекът пътува, търси и не се свърта на едно място, а това не е в природата на майките.

Link to comment
Share on other sites

Нека анализирам - демек той си плюе на достойнстовото понеже винаги е съгласен с жената, но пък зачита нейното. А под сгрешил доколкото разбирам авторката се има в предвид когато мнението му се различава от единственото вярно - нейното. Демек искаш мъж, който няма собствено мнение, за него единствената права си ти. Твоято същество не е мекотело - те са волни, плуват си свободно в морето. Твоето според мен е земен червей.

 

1.Има разлика между "съгласие" с нечие мнение и "зачитане".

2.Никъде не прочетох да пише,че няма собствено мнение,а след като не е съгласен с чуждото,поне да го зачита и " да не потъпква чуждото достойнство".Пример: аз "мразя" скорпионите,но зачитам правото ти да използваш наименованието им за свой ник(каквато и зодия да си),тъй като имаш не по-малко права от мен,да видим ще зачетеш ли ти моето ...

3.За мен единствено един доблестен мъж е в състояние да признае грешката си,след като я осъзнае,вместо да продължава да се опитва да насади собственото си мнение.

Link to comment
Share on other sites

В този смисъл, в който си го употребила, Lady Blue, "мъжът на място" е против природата на мъжа изобщо.

 

Ако всичко ставаше според волята на майките хората щяха все още да са маймуни в Африка. Всичко е тръгнало оттам, че Човекът пътува, търси и не се свърта на едно място, а това не е в природата на майките.

шегувах се :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...