Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

Аве смешко не ми се прави на голям батко щото си 4 месеца по голям от мен! Я си представи ти нещо сега: пак имаш жена и дете, една вечер в къщата влиза някъв извратен крадец, събуждате се отивате да видите кво става, той ти бие един ти лягаш на пода и си мълчиш, в тва време той изнасилва жена ти и дъщеря ти а ти лежиш и "преглъщаш мъжки" за да не стане по-лошо...

 

А ей го и философа исипа своя мозъчен отпадък ;)

 

 

 

:) Точно такива големи мъжаги първи бягат като пукне топчето! Тия дето не бягат не се хвалят наляво надясно! Тия дето не бягат могат да си мерат приказките.

 

Като мине някоя друга годинка и ще запееш друга песен, млади момко! :) Внимавай само някой да не ти охлади ентусиазма. Не съм те виждал, може да си якичък, може да си силничък, но всеки си намира майстора. Не ти го пожелавам, ама трябва да си разумен. Щото "майсторът" не седи пред компютъра и не се прави на мъж по Интернет. "Майсторът" в момента млати някъде или стреля на стрелбището.

 

Хора опитни в боя са казвали не веднъж, че боят е последното средство, след като всички други са се изчерпали.

 

Имахме един в даскалото, който се правеше на голям мъж, тукати въртял и т.н. Яко, едро, здраво момче. Отишъл бил в Англия да учи, но срещнал един негър - негърът го нацелил един единствен път в ченето и нашето яко момче не излязло от болницата няколко месеца. Това ли си търсиш и ти бе пич?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
:) Точно такива големи мъжаги първи бягат като пукне топчето! Тия дето не бягат не се хвалят наляво надясно! Тия дето не бягат могат да си мерат приказките.

 

Като мине някоя друга годинка и ще запееш друга песен, млади момко! :) Внимавай само някой да не ти охлади ентусиазма. Не съм те виждал, може да си якичък, може да си силничък, но всеки си намира майстора. Не ти го пожелавам, ама трябва да си разумен. Щото "майсторът" не седи пред компютъра и не се прави на мъж по Интернет. "Майсторът" в момента млати някъде или стреля на стрелбището.

 

Хора опитни в боя са казвали не веднъж, че боят е последното средство, след като всички други са се изчерпали.

 

Имахме един в даскалото, който се правеше на голям мъж, тукати въртял и т.н. Яко, едро, здраво момче. Отишъл бил в Англия да учи, но срещнал един негър - негърът го нацелил един единствен път в ченето и нашето яко момче не излязло от болницата няколко месеца. Това ли си търсиш и ти бе пич?

 

Ех добре ве, нали казах ако искаш може да се пробваме на рингче... Ся звуча глупаво и сигурно повечето ще си помислят че съм някъв тънкаж с очилца дето е цар в чатове и форуми ама честно казано не ми пука... Абе и аз познавам хора големи - 25+, доста опитни в боя дето въобще не го смятат за последно средство... Нищо чудно и аз да си намеря майстора ама тва е... Риск. То може да си го намериш и без нищо да правиш... ;)

 

Спирам да пиша вече в тая тема че ми омръзна да споря за глупости...

Link to comment
Share on other sites

Спирам да пиша вече в тая тема че ми омръзна да споря за глупости...

 

:) Ееее! Най-сетне нещо умно да кажеш и ти! Поздравления!

 

А за спаринга ти казах - не благодаря, но мога да се бия. Дори да можех да се бия като Майк Тайсън, нямаше да се навия пак, защото не съм пропаднал, чак толкоз, че да си избивам комплексите върху тинейджъри, които не знаят, какви глупости пишат по форумите. Аз не те мисля за "тънкаж с очилца", мисля те за глупав, надут и недозрял. Sorry!!!

Link to comment
Share on other sites

:) Ееее! Най-сетне нещо умно да кажеш и ти! Поздравления!

 

А за спаринга ти казах - не благодаря, но мога да се бия. Дори да можех да се бия като Майк Тайсън, нямаше да се навия пак, защото не съм пропаднал, чак толкоз, че да си избивам комплексите върху тинейджъри, които не знаят, какви глупости пишат по форумите. Аз не те мисля за "тънкаж с очилца", мисля те за глупав, надут и недозрял. Sorry!!!

 

Съжалявам ама ще допълня последно - няма нищо лошо в спарингчето, правил съм го с приятели, не е избиване на комплекси а даже разпуска и освобождава стреса и напрежението... Колкото до другото, не се обиждам всеки има право на мнение...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам ама ще допълня последно - няма нищо лошо в спарингчето, правил съм го с приятели, не е избиване на комплекси а даже разпуска и освобождава стреса и напрежението... Колкото до другото, не се обиждам всеки има право на мнение...

 

Нямаше да има нищо лошо, ако ти бях приятел. Обаче аз останах с впечатлението, че ми го предлагаш, за да ми покажеш, какъв голям мъж си. :rolleyes: Що предлагаш спаринг на някой, който не си го виждал дори? Ако случайно съм 150 висок и тежа 45 кг с дрехите, ебати спаринга дето ще имаш. Ще искаш ли още да се биеш?

 

 

 

 

 

П.П. Добре темата изтъпя напълно :) - признавам моя приност за това! Извинявам се на всички, които без да искат са ми чели глупостите! Лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Т'ва беше тъпо!Нищо че си с 2-3 години по голям от мене ама т'ва наистина е тъпо.Прочети пак думите на KnoppiX !

 

10х и аз щях да му кажа същото.

Има ли смисъл пак да отговарям или просто пак ще прочетеш поста ми :) Тва е все едно аз да ти дам пример и ти така да го извъртиш и да ми кажеш Не не е така ;) Освен това недей да си позволяваш да определяш кой е смешко и кой не, защото ти гарантирам, че на твоите мнения в тази тема доста хора са се посмяли доста ;) Не виждам какво значение има колко съм по-голям от теб, ако смяташ, че ще се стигне до физическа разправа, каквато явно си предложил и на други хора от форума, няма да се стигне до такава, просто наистина не виждам какво значение има колко години/месеци/векове съм по-голям/малък от теб.

Приятни спарингчета с приятелите ти, разпусни и за мене следващия път, че имам нужда след психическата умора, която натрупах пишейки този пост, щото вече се чудех как да обясня по-просто какво искам да кажа :)

 

Айде лека нощ, аз пък смятам, че истинският мъж или айде да не прекалявам ^^ поне точния пич, който си държи на думата не прави това, което е казал, че няма да прави повече и именно затова като кажа сега, че няма да пиша повече мнения насочени към теб изобщо в целия форум, ти гарантирам, че няма да го направя :)

 

Лека.

Link to comment
Share on other sites

Някои "мъже" на по 30 години пак са си деца, така че възрастта не винаги е критерий.

А някои и на 40 даже пак са си деца.Признавам,имаш добър поглед върху нещата

palec.gif

Link to comment
Share on other sites

Това постоянно мерене на пишки при мъжете ми е страшно смешно. Поне се научете да го правите по-интелигентно, то е ясно, че ви е заложено да се конкурирате един друг. Ама изказвания от рода на "аре едно спарингче" някак си изглеждат като реплики от тъпа комедия когато не се разменят м/у трениращи някакво бойно изкуство. Едно е Шумахер и Хакинен да се надпреварват кой е по-бърз и хитър, друго е Митьо и Кольо с Москвичите да трепят хора по улиците в Тракия докато си "мерят пишките". Според мен истинският мъж си е неизбежно подвластен на тестостерона и адреналина, но знае кога, как и защо.

Link to comment
Share on other sites

Според мен истинският мъж си е неизбежно подвластен на тестостерона и адреналина, но знае кога, как и защо.

 

 

 

Мноо добре казано!Немога да разбера на кви се прайте тука майна!Кво щот тук кат се заяждате помежду сте големите мъже ли?Къв спаринг кви пет лева бе момчета....тва е ебати тъпотията майна боя винаги тряя да е на точното място и точния момент а не когат ти падне да се правиш на големия мъж...темата се отклони страшно много от оригинала и бълвате глупости на килограм майна ай спрете се и кат ще спорите ЛС...айде Оф Топик Форевър!

Link to comment
Share on other sites

Мноо добре казано!Немога да разбера на кви се прайте тука майна!Кво щот тук кат се заяждате помежду сте големите мъже ли?Къв спаринг кви пет лева бе момчета....тва е ебати тъпотията майна боя винаги тряя да е на точното място и точния момент а не когат ти падне да се правиш на големия мъж...темата се отклони страшно много от оригинала и бълвате глупости на килограм майна ай спрете се и кат ще спорите ЛС...айде Оф Топик Форевър!

 

Пак не се сгържах... Тва звучи доста тъпо от някво футболно хулиганче или поне мислещо се за такова...

Link to comment
Share on other sites

Пак не се сгържах... Тва звучи доста тъпо от някво футболно хулиганче или поне мислещо се за такова...

 

 

Ти въобще знаеш ли какво означава хулиган?И запознат ли си с casual културата че да говориш?Не ми се занимава с такива кат теб...отворен си във форума кой знае къв си навън!Айде тихичко и спри да се прайш на голямата работа щот не си никакъв!Някой от модераторите да изчисти темата от безмислените постове а ТИ ако имаш проблеми с мен ми пиши на лично!

Link to comment
Share on other sites

Мноо добре казано!Немога да разбера на кви се прайте тука майна!Кво щот тук кат се заяждате помежду сте големите мъже ли?Къв спаринг кви пет лева бе момчета....тва е ебати тъпотията майна боя винаги тряя да е на точното място и точния момент а не когат ти падне да се правиш на големия мъж...темата се отклони страшно много от оригинала и бълвате глупости на килограм майна ай спрете се и кат ще спорите ЛС...айде Оф Топик Форевър!

Пич, стегни се малко :excl:

Link to comment
Share on other sites

Twa razbirane za istinskiq maj spored men e otpredi dowolno wreme ili w momenta se pridarjat kam nego na dowolno zabito mqsto. Trudno sa wpiswam w kartinkata za taq ideq za maj maina ako trqbwa da sam 4esten maina :D .

Link to comment
Share on other sites

Това постоянно мерене на пишки при мъжете ми е страшно смешно. Поне се научете да го правите по-интелигентно, то е ясно, че ви е заложено да се конкурирате един друг. Ама изказвания от рода на "аре едно спарингче" някак си изглеждат като реплики от тъпа комедия когато не се разменят м/у трениращи някакво бойно изкуство. Едно е Шумахер и Хакинен да се надпреварват кой е по-бърз и хитър, друго е Митьо и Кольо с Москвичите да трепят хора по улиците в Тракия докато си "мерят пишките". Според мен истинският мъж си е неизбежно подвластен на тестостерона и адреналина, но знае кога, как и защо.

 

Ама това ще е така, докато има Пенки и Еленки, които избират по-големите пишки.

 

 

 

 

 

 

 

NEO_DDT,

 

станахме за смях с тебе бе, момче!!! Да та и в мъжа! :P Резииил!!! Резил със сапун се не измива, ей!

Link to comment
Share on other sites

Ама това ще е така, докато има Пенки и Еленки, които избират по-големите пишки.

 

 

 

 

 

 

 

NEO_DDT,

 

станахме за смях с тебе бе, момче!!! Да та и в мъжа! :P Резииил!!! Резил със сапун се не измива, ей!

 

Да не ти пука :D Ела ще те запозная с Пенка от наш'та махала :P

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че сме роби на пишките си, както и на стремежа да си ги заврем във възможно най-голям брой дупки, като през това време изглеждаме куул в очите на слепите. Жените също усилено се конкурират коя от коя ще е по секси и как да накарат мъжлетата да им текат лигите. Седнали да ми говорят за истински мъже хехе. Говори ми колко истински жени останаха, и защо след като броя им е такъв, очакваш да има истински мъже. Момченцата се правят на гейчета, щото тва се търси. Чалга вълната вилнее в пълна сила. Ако не е чалга ще е Шамара. Момиченцата пък се правят на курви, щото, познай какво, това се търси ето какво. Там са паричките, там е секса и за едните и за другите. Помията е пълна откъдето и да я погледнеш. Нося аз цветя на втора среща с едно девойче, то ме пита кво да ги прави. Отговора беше не по-малко груб от въпроса. След което си тръгнах, че не виждам какво повече да правя с това нещо. Нещата са яко изпростели и аз затва се дразня от такива теми, щото вместо да се опитаме да оправим някак си положението, ние изпростяваме още повече. Ама каквото е фешън, такова ще го караме.

 

Забравих да питам двамата по-горе. Така и така сте се навили да правите спаринг, дай да дойдем и ние с Дребния да се включим, че да оправдаем женските очаквания, пък и вие таман ще разберете, че бирата е по-добрия изход от боя :) Тва е майтапче. Пояснявам за тези дето може да не стоплят какво пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Буффффффф :confused :blink: :cry

Абе хора ко ви става уеееееееееее!!!?

Мъжът си е мъж майна,ако не е мъж значи е педал!

Няма кво да коментирам!!!

А така :punk Подкрепям :punk

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че сме роби на пишките си, както и на стремежа да си ги заврем във възможно най-голям брой дупки, като през това време изглеждаме куул в очите на слепите. Жените също усилено се конкурират коя от коя ще е по секси и как да накарат мъжлетата да им текат лигите. Седнали да ми говорят за истински мъже хехе. Говори ми колко истински жени останаха, и защо след като броя им е такъв, очакваш да има истински мъже. Момченцата се правят на гейчета, щото тва се търси. Чалга вълната вилнее в пълна сила. Ако не е чалга ще е Шамара. Момиченцата пък се правят на курви, щото, познай какво, това се търси ето какво. Там са паричките, там е секса и за едните и за другите. Помията е пълна откъдето и да я погледнеш. Нося аз цветя на втора среща с едно девойче, то ме пита кво да ги прави. Отговора беше не по-малко груб от въпроса. След което си тръгнах, че не виждам какво повече да правя с това нещо. Нещата са яко изпростели и аз затва се дразня от такива теми, щото вместо да се опитаме да оправим някак си положението, ние изпростяваме още повече. Ама каквото е фешън, такова ще го караме.

 

Забравих да питам двамата по-горе. Така и така сте се навили да правите спаринг, дай да дойдем и ние с Дребния да се включим, че да оправдаем женските очаквания, пък и вие таман ще разберете, че бирата е по-добрия изход от боя :) Тва е майтапче. Пояснявам за тези дето може да не стоплят какво пиша :)

 

Мога само да споделя само че 100% съм съгласен !!! И само уважение към Килъра :)

 

Повечето от тези така наерчени "ценности" се смятат за висша простащина а това мъж да пръца мъж си е нещо нормално. Един голям ум е казал "никой не остава недокоснат от вълната на чалгата" ... еми така е обаче при някой е прекалено, гледам аз некаф малък пикьо се разкарва из центъра прегърнал няква малка п*тка и вече се гъзари напраов ша се насере от щастие на години не изглежда повече от 12 че едно време аз на 14 не си мислих да ходя по дискотеки те ся с GSM-и за по над 500 лв с маратонки за по 150 и вече света е техен. "Мъжете" вече почнаха и да се епилират и да стават кьосета, скубят си веждите, изрусяват се .... тоз свят на къде отива ??? То всички взеха педераси да стават ... пият 1-2 водки и ареее аз съм най-големия тва че не може да носи не е срамно всичко е до организъм ама след това да се показваш колко си велик че аз имам много добри приятели които фиркат по 1 бутилка и питат за още и кво да се тупат в гърдите ли ? Лошото е че на тези малките няма кой да им вкара малко уважение всички са свикнали на свободия и не мислят изобщо родителите им не хаят за тях и в общи линий тез чийто родители мислят за тях притесняват се звънят биват нарочвани за "педалчета" защото аджеба не можели да останат до 1-2 сутринта и да се напият кат свине още на 12 години ... е ще ме извинявате ама тва са некви малки лайнарчета дет по една лопата в главата и повече да не се разправяш с тях аре поставете се на мястото на някой родител и да видиме какво е аз също имам проблеми с наще по същите въпроси въпреки че съм на почти 20 години но има си и начини за споразумение всеки трябва да мисли за себе си до таква степен че да бъде нормален по представи изградени от самия него а не видял некъф манаф по ТВ Планета да си върти мазния гъз и да подражава на него както и на хората дет му се кефят същото се отнася и за некой метълюга пример Дани Филт и лапето да го гледа по някоя ТВ или в нет-а и да почне да си маже с бяло лицето и подпбни глупости. В момента повечето лапета са пълни непукисти не се интересуват за нищо освен собствения си интерес не се подчиняват на никой и на нищо подражават на некви лешпери без да осъзнават какво правят с живота си в крайна сметка не знаят колко неща пропускат и в колко бъркат вярно е че човек не е безгрешен няма безгрешен човек аз също съм за много ебане но това трябва да се промени към нещо по-добро но от къде може да дойде ... едва ли има смислен отговор на това и едва ли ще стане децата ще стават все по-разкрепостени и ще почват от все по-малки и по-малки .....

Link to comment
Share on other sites

Направо ми взе думите от устата. Напълно те подкрепям ама хора като нас в момента са малцинство и се считат за задръстени и тъпи, така че дай да си траем, че да не ни се подиграват големите гЪзари. :P :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

На бас че ся някой ще почне да обяснява, че видите ли нещата не са толкова лоши и че ще се оправят някой ден хехе.

Мне, според мен нещата са тръгнали толкова стремглаво надолу, че няма оправия. Само ми е чудно колко още надолу могат да стигнат и какво ще стане, като се стигне дъното и няма накъде повече да се пада.

И дали малкото свестни хора ще успеят да се предпазят и да се спасят от вълната, която повлича все повече невинни жертви към небитието.

Нищо чудно скоро стандартите и разбиранията на обществото за това кое е нормално толкова да се изродят, че на всичко, което е извън рамките на изброеното от Килъра и Гудо, да се гледа с отвращение и насмешка.

Link to comment
Share on other sites

Според мене дъното сме го стигнали, в момента просто копаем надолу. Сега засега на такива като мене и Гудо се гледа с пренебрежение и насмешка. Отвращение не съм забелязал, но пък има време за него. Малкото свестни хора, няма да се спасят, поради простата причина, че човек трудно може да вирее сам. В един момент се оказва че е изхвърлен от общата маса и за да не е непрекъснато сам, се оставя да бъде повлечен. Погледнато реално и този период ще мине. Ще дойде време когато нравите ще се променят и има голяма вероятност да го доживеем този момент. Повечето, да не кажа всички, държави са минали през такива периоди. Кофтито е че другите държави се оправят доста по-бързо, а ние сме си като бавноразвиващи се. Каквото е такова, лошото е че най-хубавите ни години минават сред някаква помия и посредственост. Много млади и кадърни хора се провалят и стават част от масата непукисти. В момента приоритетите са, да се напием, да се напушим, да се изчукаме, да се натъпчем и да отебем всичко живо дето мърда. Най-важното нещо на света е на нас да ни е добре. Всичко друго е за такива като мене, дето още им пука от някои работи. Като влезна в дискотека имам чуството че влизам сред стадо животни, прекалено първосигнални за да усетят нещо повече от животинска тръпка. И на никой изглежда не му пука от всичката тая работа. Абе.... кво да говора, тва сме го говорили хиляди пъти и нищо не променяме с приказките си.

Link to comment
Share on other sites

Да, с приказки нищо не можем да постигнем, освен само да си скапем настроението като отново и отново визираме положението.

Свестни хора винаги ще има, дори и в минимални количества.

А лично на мен не ми трябват купища хора - достатъчно ми е да знам, че тези, които ги има, са като мен - истински.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...