Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
Споко пич, ще се оправиш!Пробвай да смениш отбора може и да има ефект!

Аз съм си добре...

Link to comment
Share on other sites

:wtf: И кво щот не са прая на гей съм изостанал :blink:

 

 

Ами изостанал си весо, изостанал! Вече е модерно да немаш косми и дето ги имаш да са изрусени, НО забележете - русите мъже не са на мода, а ИЗРУСЕНИТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Споко пич, ще се оправиш!Пробвай да смениш отбора може и да има ефект!

Ааааааа тука вече налитам на бой мамка му :angry:

 

Познавам Аладиновци и последния път бях втрещен от метаморфозата на един "пич".Ударна простотия и идиощинализация на населението подраставащи, от които съм и аз.Аве кво говора ... кръчма, жица и бира :punk Е тва е :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе к'вото и да си говорим МЪЖ е човек...който е създал семейство,деца и има силите и желанието да ги изхранва и да се грижи за тях-т'ва е МЪЖ.Може да съм недорасъл,но т'ва е моето мнение ;)

 

 

А! Каза им го! :) БРАВО!

 

ФАК! Аз съм гей!? Тогава що се заглеждам по пу... жени?

 

- Защо изглеждаш толкова измъчен?

- Абе остави... Разхождаме се вчера из парка с приятелката ми, и насреща ни - маниак...

- Сексуален?

- Бисексуален.

 

 

 

 

Скорпио, може да ти излезе късмета момче :) Аз като бях по-младичък, на два пъти - аха да стане работата, ама не би... Единият път ми дадоха дори телефона си.

 

 

П.П. Zingam - нека силата бъде с теб!

 

 

Коя сила? Силата на 250 коня, силата на разума, силата на $$$, силата на водните пари или сексуалната сила на 75 годишен дядка?

 

:blink: :confused :wtf: WTF!?!?!?!?!? :blink:

Криворазбрана Цивилизацияяяяяяяяяяяяяяяяяя,Криво ама кривоооо :blink: :)

 

:) Какво й е криворазбранота на цивилизацията? Тя от време оно си е такава! Едно време е бил бял ат и лъскава броня, а сега е черно БМВ \или нещо подобно\ и дебел портфейл. Нравите не са се сменили, само технологиите са се развили.

 

:) А затуй са виновни жените, щото каквото и да ми приказват, всъщност се заглеждат с предимство и предпочитание по тези дето ги имат, а не по онези, дето ги нямат, без значение дали са изрусени и обезкосмени или приличат на модерния сега Кинг Конг 2.

Link to comment
Share on other sites

Доста философски се карате бе, истински мъже :)

 

Всичко си е до човека, ако има вежди като Гайтан Веждю що да не ги скубне тук таме, а за обезкосмяването - хммм, тази тема мисля, че е коментирана и се стигна до извода, че има места и места :) Ако разбирате.

 

Панталончето в обувчиците - ми няма лошо, стига околните да те харесват такъв какъвто си :) Ако те кефи прави го, но не и само и единствено да привличаш внимание с това. Аз лично не го правя.

Азисчо - силиконче - истински мъжага :)

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Разбрах всъщност какъв съм. Аз съм лезбианец! Бръсна си ушите, изрусявам си веждите, скубя си косата, правя си коло-маска на таш...топките въобще аз съм пич и две половини. А, да, и си вкарвам дънките до джобовете в маратонките. (трудно се ходи, но в името на модата се правят жертви)

Link to comment
Share on other sites

:) А затуй са виновни жените, щото каквото и да ми приказват, всъщност се заглеждат с предимство и предпочитание по тези дето ги имат, а не по онези, дето ги нямат, без значение дали са изрусени и обезкосмени или приличат на модерния сега Кинг Конг 2.

ами тия деца искат да се хранят и обличат ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз взех,че получих някво прозрение!

Вървях си днеска по главната и като ги видях колко са се навъдили от онези....бррр...някви лигльовци все под 20 год и 90% от тях бяха такъв тип-дънките в маратонките,стандартните модни комерсиални дрешки и фешънските прически....тогава си помислих"майкоо,те са се размножили!!!"и май бях права,де...

Та идеята ми беше...абе причината за тези същества всъщност не са ли момичетата???Т.е. момиченцата,дето пищят по разни там Superstars,които изглеждат перфектно в очите им...и наште пичове се опитват да им подражават,ама някой е вкарал грешната матрица и всички до един са станали....някак женствени...И щом всички те се променят толкова бързо на цели стада в тази посока,значи не са особено умни,щом се влияят така от външни въздействия...

 

Да се върнем на думата за истинския мъж...ами тук кварталните престаряващи повечето са такива и може би след определена възраст всеки става по-мъжествен(според точките)

P.S.Който иска да види истински мъже-да заповяда в наш'то село!!!

Ама не заставайте между Него и Телевизора,че побеснява...

Второ прозрение!!!!AL BUNDY Е ИСТИНСКИ МЪЖ!!!

Link to comment
Share on other sites

дънките не се ли пъхат в кубинките да не се цапат?

Аааа не, тука става дума за нещо по-различно. Дънките представляват жалък остатък от дънки, разбира се изкуствено нацепени, избеляли и с хиляди надписчета по тях. А ролята на кубинки играят маратончици (които струва ми се до преди година-две само жените носеха), и те изкуствено разръфани, избеляли тук-таме ...

Такива хора не си позволяват да се изцапат и все пак ме тормози мисълта, че се носят така само заради модата. По-скоро май биха си сложили и изкуствена мръсотия стига (не дай си Боже) да стане модерно.

И тръгнали да ме убеждават, че са мъже .. леле на къде върви света .. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да си говорим тея аладинчета са сичко друго,но не и мъже...

Аз не ги разбирам как може да си сложат толкова много гел на косата да стой акто колосана щот е модерно да се правят гребени...йеее щот брата по сексуалност бекъм го е направил начи е модерно.

 

Я стегнете се бе аладинчета...ставате за смях.Никой не ви уважава(освен някой други като вас с интелекта на кисела краставичка)

 

НАдявам се някой да не ме набие след тфа мнение... :P

Link to comment
Share on other sites

А От Тва някои неща ги имам...АМа има и някои раоти който са прекалили .......

Но ина4е Путките са си ПУТки ГлуПави и Устати Освен Да им прайш шибинга за друго не стаат и да ти готват.....

Може и warn да полу4а ама съм си прав ....Айде някои ако иска да ме успорва мога да му говоа цял живот!

Link to comment
Share on other sites

А От Тва някои неща ги имам...АМа има и някои раоти който са прекалили .......

Но ина4е Путките са си ПУТки ГлуПави и Устати Освен Да им прайш шибинга за друго не стаат и да ти готват.....

Може и warn да полу4а ама съм си прав ....Айде някои ако иска да ме успорва мога да му говоа цял живот!

Странно... защо ли никога не съм имал нищо общо с жените, които описваш? Прав си... за себе си :D Хайде, говори ми цял живот... аз ще се правя, че те слушам, и ще си действам :)

 

Тема Мачо Пикчу

Link to comment
Share on other sites

Едно време чух една приказка, че истинският мъж преди всичко трябва да е с

 

1. изгладен панталон

2. нова риза

3. лъснати обувки

 

Едно време истинския мъж беше не с най-новия модел телефон, с най-скъпите дрешки, с лъскавата колица на тате, с 2 джоба пари, както е сега.

Едно време който "истинския мъж" излизаше в голямото междучасие да хвърли малко бой на някой сополанко сам, а не 20 маймуна срещу 1-2 в дискотеката, да набие някой мангал който се е осмелил да мине с каручката през неговата улица...

Link to comment
Share on other sites

ами тия деца искат да се хранят и обличат ;)

 

Хах доста плоско оправдание за желянието да ви се угажда...

 

дънките не се ли пъхат в кубинките да не се цапат?

 

За мен да си напъхаш дънките в обувките е супер путкинско и не го приемам...

 

От тая тема човек може да получи мозъчна диария :]

 

Теб пък кой те кара да я чеш тогава

Link to comment
Share on other sites

Странно... защо ли никога не съм имал нищо общо с жените, които описваш? Прав си... за себе си :D Хайде, говори ми цял живот... аз ще се правя, че те слушам, и ще си действам :)

 

Тема Мачо Пикчу

 

 

Въпросът тогава ще да бъде: имал ли си общо нещо с каквито и да е жени?

 

Едно време истинския мъж беше не с най-новия модел телефон, с най-скъпите дрешки, с лъскавата колица на тате, с 2 джоба пари, както е сега.

Едно време който "истинския мъж" излизаше в голямото междучасие да хвърли малко бой на някой сополанко сам, а не 20 маймуна срещу 1-2 в дискотеката, да набие някой мангал който се е осмелил да мине с каручката през неговата улица...

 

Кога е било това бе? Как се осмеляваш да споменаваш "междучасие" и "мъж" в едно изречение. Ебати смешките, които се пишат из този форум. :devil Тинейджърска работа?

 

И сега и преди 1000 години най-вече се е котирал онзи, който е се е возил на превозно средство с най-много конски сили и е имал най-много парици в кесията, бронята му е била най-яка, а оръжието най-точно. Нищо ново под слънцето за последните 100 000 години, освен атомните бомби.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът тогава ще да бъде: имал ли си общо нещо с каквито и да е жени?

Отговорът ще бъде Да.

 

 

Кога е било това бе? Как се осмеляваш да споменаваш "междучасие" и "мъж" в едно изречение. Ебати смешките, които се пишат из този форум. :devil Тинейджърска работа?

 

И сега и преди 1000 години най-вече се е котирал онзи, който е се е возил на превозно средство с най-много конски сили и е имал най-много парици в кесията, бронята му е била най-яка, а оръжието най-точно. Нищо ново под слънцето за последните 100 000 години, освен атомните бомби.

Да вземем да създадем форумски речник за иронията. Или различен текстов формат, за да може да се разбира...
Link to comment
Share on other sites

Отговорът ще бъде Да.

 

А освен майка ти?

 

Да вземем да създадем форумски речник за иронията. Или различен текстов формат, за да може да се разбира...

 

Какъв е смисълът на всяка ирония да се уточнява: това е ирония?

Link to comment
Share on other sites

Ей, момчета! Хайде да се кротните малко :)

Аз пък се радвам, че в обкръжението си нямам "Истински мъже" само където съдбата от време на време ми спретва номерца и ме принуждава да търпя присъствието им :cry

Иначе това е мъжът :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ей, момчета! Хайде да се кротните малко :)

Аз пък се радвам, че в обкръжението си нямам "Истински мъже" само където съдбата от време на време ми спретва номерца и ме принуждава да търпя присъствието им :cry

Иначе това е мъжът :wub:

 

 

Да но на този мъж - съответната жена! Останалите трябва да се задоволяват с останалите видове мъже.

 

А трябва ли да се доуточнява, че "Истинският мъж" се характеризира с умението да има много, много жени?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...