Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

:) Аз такова нещо не съм твърдял нито за секунда, обаче все повече почвате да ми правите намеци :P

Извинявай,мислех че ти ''намекваш'' нещо.

Помислих че вярваш в тея глупости.Радвам се че не е така. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
Извинявай,мислех че ти ''намекваш'' нещо.

Помислих че вярваш в тея глупости.Радвам се че не е така. :)

 

 

Аз пък не мога да разбера, как можете да ги вземате тези неща на сериозно изобщо. :) Дори по-малките сред нас.

Link to comment
Share on other sites

Женкар и "истински мъж" не са едно и също нещо, бай Уфо-то! А при счупените носове може да става въпрос просто за един хулиган.

 

Истински мъжкарско ли е да кажеш нещо на контра, само заради самото казване?

 

Не е истински мъжларско да си контра само заради самото казване, ама ако си истински мъж няма да позволиш да те обиждат, да ти се присмиват или да те подиграват - започва се с контрата, пък ако трябва и до носовете се стига...

 

Човек,тва че ти не харесваш такива дрехи незначи,че и жените не ги харесват...Просто незнам тва заключение как го измисли?!

Лично аз предпочитам за тия 165лв дето разправяше Blitz_krieg_1941 да си купя едни яки кецове или дънки и да си ходя изсулено,вместо да си купя ботушки и да си тъпча дънките в тях...просто тва с което се занимавам и ми е кеф ми е изградило някакъв стил!

ИЗВОД:Свят широк-хора всякакви!!!!

 

Ами смятам че моето мнение се споделя от по-голямата част от хората, както в тоя форум така и навън... Една от причините да не ги харесвам е може би хората с които ги свързвам - гадните ъндърграундчета, дето се разхождат със стърчащи бутилки алкохол от джобовете и обичат да седят по земята и разни бордюри... :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Не е истински мъжларско да си контра само заради самото казване, ама ако си истински мъж няма да позволиш да те обиждат, да ти се присмиват или да те подиграват - започва се с контрата, пък ако трябва и до носовете се стига...

 

Знаеш ли, имало едно време един такъв... истински мъж. Тук бил мъж, там бил мъж, накаря се направил на мъж на един дребосък в един бар, дребосъкът извадил един пистолет, после истинският мъж го погребали. Иначе бил добро момче, яко, спортистче, мутричка в изгрева на кариерата си, бая носове бил счупил и т.н. бил от квартал Смирненски :)

 

Понякой път това да си истински мъж значи да си премълчиш и да преглътнеш с чест.

 

Като ви слушам в тоя форум, какви сте ми побойници, не мога да разбера, какво удоволствие ви доставя това. Тоя бил оня, оня бил тоя, тукати юмруци, чупени зъби, мама мия! Само дето имам чувство, че малко послъгвате, ама карай!

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, имало едно време един такъв... истински мъж. Тук бил мъж, там бил мъж, накаря се направил на мъж на един дребосък в един бар, дребосъкът извадил един пистолет, после истинският мъж го погребали. Иначе бил добро момче, яко, спортистче, мутричка в изгрева на кариерата си, бая носове бил счупил и т.н. бил от квартал Смирненски :)

 

Понякой път това да си истински мъж значи да си премълчиш и да преглътнеш с чест.

 

Като ви слушам в тоя форум, какви сте ми побойници, не мога да разбера, какво удоволствие ви доставя това. Тоя бил оня, оня бил тоя, тукати юмруци, чупени зъби, мама мия! Само дето имам чувство, че малко послъгвате, ама карай!

 

Ами риск, всичко се случва, то и на улицата както си вървиш някой пиян може да извади пистолет и да те гръмне... Да преглъщаш не е мъжко, може да го отложиш и след време да си върнеш но не забравяш!

 

Ами честно казано и аз не вярвам като ми се хвалят по форуми и чатове затва ако си навитак мога да уредя рингче и ръкавички и да направим едно спаригче...

Link to comment
Share on other sites

Ами риск, всичко се случва, то и на улицата както си вървиш някой пиян може да извади пистолет и да те гръмне... Да преглъщаш не е мъжко, може да го отложиш и след време да си върнеш но не забравяш!

 

Ами честно казано и аз не вярвам като ми се хвалят по форуми и чатове затва ако си навитак мога да уредя рингче и ръкавички и да направим едно спаригче...

 

Не благодаря. Не мога да се бия, но мога да стрелям. :D

Link to comment
Share on other sites

Големи мъже ей, вече ме е страх да излезна на улицата, току-виж без да искам настъпя някой истински мъж, а пък той видиш ли НЕ ЗАБРАВЯ, защото е истински мъж. Лелеее :)

Ако на всички представата за истински мъж е свързана само или поне предимно с физическата сила, то тежко и горко на Майка България и българските мъже ;)

Link to comment
Share on other sites

Големи мъже ей, вече ме е страх да излезна на улицата, току-виж без да искам настъпя някой истински мъж, а пък той видиш ли НЕ ЗАБРАВЯ, защото е истински мъж. Лелеее :)

Ако на всички представата за истински мъж е свързана само или поне предимно с физическата сила, то тежко и горко на Майка България и българските мъже ;)

 

Кой пък е казал че с тва се изчерпва представата за истинския мъж има още хиляди неща които трябва да притежава и прави! Боли ма х*я дали ша излизаш по улиците...

Link to comment
Share on other sites

Кой пък е казал че с тва се изчерпва представата за истинския мъж има още хиляди неща които трябва да притежава и прави! Боли ма х*я дали ша излизаш по улиците...

 

Казах го иронично това за улиците всъщност, та отговорът ти не е много уместен, ама карай :)

И всъщност да, ти си го казал. Не директно де, но така излиза от думите ти.

Link to comment
Share on other sites

Кой пък е казал че с тва се изчерпва представата за истинския мъж има още хиляди неща които трябва да притежава и прави! Боли ма х*я дали ша излизаш по улиците...

 

Като бях в казармата, служих с 5-6 годишни по-малки от мен и ми беше много интересно да ги наблюдавам. Казармата е едно място, където всъщност си проличава, кой какъв е и бях много очуден да остановя, че големи, едри, яки момчета се държаха точно като путки - гледаха как да наклюкарят някой на старшината или капитана, за да изкарат някоя отпусчица, въртяха интрижки, гледаха как да скатават, пък и най-много скатаваха, за самочувствието им да не говорим и не бяха един и двама, много масово. В същото време много по-дребни и слаби момчета се държаха мъжки, караха си службата и траеха простотиите на ония с големите самочувствия. Да ги еба в мъжете, иначе всеки ден вдигаха едни железа и надуваха перки един на друг.

Link to comment
Share on other sites

Като бях в казармата, служих с 5-6 годишни по-малки от мен и ми беше много интересно да ги наблюдавам. Казармата е едно място, където всъщност си проличава, кой какъв е и бях много очуден да остановя, че големи, едри, яки момчета се държаха точно като путки - гледаха как да наклюкарят някой на старшината или капитана, за да изкарат някоя отпусчица, въртяха интрижки, гледаха как да скатават, пък и най-много скатаваха, за самочувствието им да не говорим и не бяха един и двама, много масово. В същото време много по-дребни и слаби момчета се държаха мъжки, караха си службата и траеха простотиите на ония с големите самочувствия. Да ги еба в мъжете, иначе всеки ден вдигаха едни железа и надуваха перки един на друг.

 

Ма то далеч не е само в казармата така. Във всяка сфера на живота може да се наблюдава подобно нещо. Ако щеш и най-простият и най-нагледният пример - в даскало. Винаги, ама винаги ще се намерят тарикати дето да скатаят някой ден, някое изпитване, някоя контролничка....и понеже на никой не му се занимава се разминават, въпреки че вБички знаят за какво става въпрос. В казармата примерите са малко по-очевидни, но всъщност е същото. Не съм ходил в казарма още, но честно казано от истории, които съм слушал добивам впечатлението, че не е място, където се става мъж - напротив, по-скоро е място, където се става боклук. И ако нямаш воля да се контролираш и акъл да се опазиш....

Link to comment
Share on other sites

ТЕмата много се измени от първонаяалния й смисъл.ИСкам да кажа един жив пример.

Има един тип от класа ми...той изглежда като истински мъж(здрав е,не се лигави не се държи като п**ка) и ми правеше много добро впечатление до едно време...видях го как се дъжи приятелката му с него и той как обикаля около нея като малко кученце.Все едно й е някаква слуга.Чакаше я за среща около 2 часа...Просто няма никакво достойснтво.

ОТ тогава знам че той не е никакъв мъж.По-късно почна да изказава(та аз съм 9 клас бе пич)

:blink: че сме направили някаква простотия и от тогава много се намразихме с него :angry1

Link to comment
Share on other sites

Та да си кажа наистина какво мисля, не само да коментирам познатите си (благодаря ти кечисте-нео за убидата, но просто нямаш никакво право). Според мен да си мъж означава да поемаш отговорности, да оправдаваш и надминаваш очаквания, да можеш да си гледаш както своя гъз, така и на още няколко човека, да търпиш живота, да може да се разчита на теб! Няма нищо общо облеклото или манталитета ти! Щом искате, продължавайте да се заяждате, но май няма да издържи така темата много дълго

Link to comment
Share on other sites

Та да си кажа наистина какво мисля, не само да коментирам познатите си (благодаря ти кечисте-нео за убидата, но просто нямаш никакво право). Според мен да си мъж означава да поемаш отговорности, да оправдаваш и надминаваш очаквания, да можеш да си гледаш както своя гъз, така и на още няколко човека, да търпиш живота, да може да се разчита на теб! Няма нищо общо облеклото или манталитета ти! Щом искате, продължавайте да се заяждате, но май няма да издържи така темата много дълго

 

:) Като я напусна и горе долу - приключи темата :) което между другото точно смятам да направя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Римски таксиметров шофьор обяснява на турист:

- В Рим само истински мъж може да бъде таксиметров шофьор.

- Защо?

- Защото ние използваме лявата ръка, за да подаваме сигнали, а с дясната ръка поздравяваме жените...

- Ами тогава, как карате колата? - удивено пита туриста.

- Нали ви казах, че само истинските мъже, могат да бъдат шофьори на такси в Рим!

 

 

 

 

 

Sofiqn4e go izpra6tat na purvi u4eben den v provinciqta,ba6ta mu bil komandirovan tam za pove4ko pari,pribira se i ba6ta mu go pita:

kak mina!?

-super-pitaha ni za azbukata ,vsi4ki q znaqt do bukvata-D,a az q kazah cqlata!

Bravo,na ti 10 lv.

Na dr.den ba6ta mu pak go pita -a dnes kak mina!?:

ok,pitaha ni za 4islata,vsi4ki gi znaqt do 10,a az gi kazah do 100!

Bravo moeto mom4e,na ti 100lv.

Na tretiqt den ba6tata vijda 4e sinut mu se vru6ta unil,gotov da zapla4e,kakvo stana!!!???

-Mi dnes ni vodiha na medecinski pregled-abe tate-vsi4ki mom4enca 4urkite im edni muni4ki,a moqta e edna golqma i kosmata-za6to taka???

Ami tupanar s tupanar,te sa na 7,a ti si na 27 godini be !!!

Link to comment
Share on other sites

Та да си кажа наистина какво мисля, не само да коментирам познатите си (благодаря ти кечисте-нео за убидата, но просто нямаш никакво право). Според мен да си мъж означава да поемаш отговорности, да оправдаваш и надминаваш очаквания, да можеш да си гледаш както своя гъз, така и на още няколко човека, да търпиш живота, да може да се разчита на теб! Няма нищо общо облеклото или манталитета ти! Щом искате, продължавайте да се заяждате, но май няма да издържи така темата много дълго

 

Ти пък откъде изпълзя че сега съм те и обиждал??! Пак повтарям че това което казах не изчерпва изтинсия мъж! Обаче всичко е свързано! Как ще се грижиш за още няколко човека като само търпиш, "преглъщаш мъжки" и те е страх да отстояваш своето???

 

Анаболите размътват мозъка!

 

Тая идиотщина смятам че е насочена към мен, та затва ще я коментирам: Първо казват се стероиди! Второ аз не употребявам! Трето самата мисъл е пълна простотия!!!

Link to comment
Share on other sites

Айде сега и аз да покоментирам, ще се постарая да бъда ясен и кратък :)

Ти пък откъде изпълзя че сега съм те и обиждал??! Пак повтарям че това което казах не изчерпва изтинсия мъж! Обаче всичко е свързано! Как ще се грижиш за още няколко човека като само търпиш, "преглъщаш мъжки" и те е страх да отстояваш своето???

Представи си, че имаш жена и дете. Някъв нещастник ти се прави, но ти видиш ли ^^ си истински мъж, решаваш, че ще му спукаш главата от бой. Правиш го.

И видиш ли ^^ онзи не може да те набие, но пък видиш ли ^^ и той е истински мъж и решава че ще набара 15 годишния ти син и ще го спука от бой. Точно тук е границата на твоята безотговорност. Освен това на 16 години не виждам какви мисли можеш да имаш относно кой е и кой не е истински мъж.

Eclipse досега се е изказал най-вярно може би в темата. Евала брато! Напълно подрепям казаното от теб. Човек трябва да мисли преди да прави нещо.

А тези, които описваш ти(NEO_DDT), са или безотговорни и нехайни или бъкани с тестостерон. Няма действие без противодействие.

 

Тая идиотщина смятам че е насочена към мен, та затва ще я коментирам: Първо казват се стероиди! Второ аз не употребявам! Трето самата мисъл е пълна простотия!!!

Кой ти е казал, че е насочена срещу теб. Гузен негонен бяга.

 

Айде и по-полека с тия крайни определения какъв е истинския мъж :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, мисля си, че един истински мъж не би чувствал нужда да храни егото си стараейки се да се себедоказва като такъв в един форум, както доста хора правят, опитвайки се да дадат определението за идеалния мъж описвайки себе си :) И то в шеговите тема. Погледнете се отстрани :]]

 

Eclipse - поздрави!

 

 

Редакция: Айде, ще се включа и аз в тона на темата:

 

X. Домашния любимец на истинския мъж винаги е куче. Котките са за п*тките. Кучето задължително трябва да е питбул, ротвайлер, кавказка овчарка, по възможност най-злобното и/или голямо куче. Колкото по-злобно е - толкова по-добре. Кучето на истинския мъж сдавя всички кучета в махалата.

Също така истинския мъж бие кучето си - иначе няма да го слуша.

 

XX. Истинския мъж бие децата си. Какви пу*ьовци или лигли ще израстнат, ако не ги понашамарва?!

Link to comment
Share on other sites

Айде сега и аз да покоментирам, ще се постарая да бъда ясен и кратък :)

 

Представи си, че имаш жена и дете. Някъв нещастник ти се прави, но ти видиш ли ^^ си истински мъж, решаваш, че ще му спукаш главата от бой. Правиш го.

И видиш ли ^^ онзи не може да те набие, но пък видиш ли ^^ и той е истински мъж и решава че ще набара 15 годишния ти син и ще го спука от бой. Точно тук е границата на твоята безотговорност. Освен това на 16 години не виждам какви мисли можеш да имаш относно кой е и кой не е истински мъж.

Eclipse досега се е изказал най-вярно може би в темата. Евала брато! Напълно подрепям казаното от теб. Човек трябва да мисли преди да прави нещо.

А тези, които описваш ти(NEO_DDT), са или безотговорни и нехайни или бъкани с тестостерон. Няма действие без противодействие.

 

 

Кой ти е казал, че е насочена срещу теб. Гузен негонен бяга.

 

Айде и по-полека с тия крайни определения какъв е истинския мъж :)

 

Аве смешко не ми се прави на голям батко щото си 4 месеца по голям от мен! Я си представи ти нещо сега: пак имаш жена и дете, една вечер в къщата влиза някъв извратен крадец, събуждате се отивате да видите кво става, той ти бие един ти лягаш на пода и си мълчиш, в тва време той изнасилва жена ти и дъщеря ти а ти лежиш и "преглъщаш мъжки" за да не стане по-лошо...

 

А ей го и философа исипа своя мозъчен отпадък ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве смешко не ми се прави на голям батко щото си 4 месеца по голям от мен! Я си представи ти нещо сега: пак имаш жена и дете, една вечер в къщата влиза някъв извратен крадец, събуждате се отивате да видите кво става, той ти бие един ти лягаш на пода и си мълчиш, в тва време той изнасилва жена ти и дъщеря ти а ти лежиш и "преглъщаш мъжки" за да не стане по-лошо...

 

А ей го и философа исипа своя мозъчен отпадък ;)

 

 

Т'ва беше тъпо!Нищо че си с 2-3 години по голям от мене ама т'ва наистина е тъпо.Прочети пак думите на KnoppiX !

Link to comment
Share on other sites

Ми кат за начало за мен, за да си истински мъж не са от значение 2-3 години, няколко дена и т.н. Някои "мъже" на по 30 години пак са си деца, така че възрастта не винаги е критерий. Наистина Eclipse май се изрази най-добре ... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...