Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Ако биеш жена си, и ако можеш просто така да захвърлиш премазаното коте в канавката, си животно не мъж, даже не човек. Ако пък всички жени са просто "путки" за тебе..... Бе кво да говорим то е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Ако биеш жена си, и ако можеш просто така да захвърлиш премазаното коте в канавката, си животно не мъж, даже не човек. Ако пък всички жени са просто "путки" за тебе..... Бе кво да говорим то е ясно.

 

За първото и последното съм съгласен донякъде, ама тва за котето наистина кво толкова :confused Вие кво погребение ли ще му направите???

Link to comment
Share on other sites

За първото и последното съм съгласен донякъде, ама тва за котето наистина кво толкова :confused Вие кво погребение ли ще му направите???

тогава в следващия живот-ще си такова коте или такова дете ,на което му се къса сърцето за такива неща и ще разбереш ;) ама сега май няма да е! :(

Link to comment
Share on other sites

тогава в следващия живот-ще си такова коте или такова дете ,на което му се къса сърцето за такива неща и ще разбереш ;) ама сега май няма да е! :(

 

Мда ве, сигурно :huh: Или пък господ ще ме накаже и ще горя вечно в ада хахахахахах :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Измислих:

 

1. Истинският мъж е инжинерин или поне работи като техник.

2. В едната си ръка държи тръбен ключ, а в другата отверка, целият омазан в масло и докато се опитва да поправи пералнята на жена си, но разбира се без да гледа схема или да чете, каквото й да е ръководство - той е компетентен по рождение. Изгърмяват 3 бушона, микровълновата спира да работи, бойлерът протича, пералнята потича и залива апартамента. Вратата на спалнята се откача и пада. Мъжът псува. Опира се с ръце на наскоро боядисаната стена и остава летопис за своите дела до следващото боядисване.

След като така и не успява да сглоби нищо - псувайки напуска къщата и отива да играе карти някъде.

3. Отчаяна жена му се обажда на сервиза на другия ден.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих продължила така:

3. Отива при баджето(баджанака не за нещо друго, а защото се оказа, че всеки може да ти е баджанак) и започва да порка.

4. Жена му се обажда по телефона и той със супер нежен глас отговаря:"Да, коте! Прибирам се след десет минути." и в същото време поръчва поредната водка.

5. Започва да разправя на всички, че трябва да се прибере, защото жена му ще пусне тежката артилерия(т. е. детето ще започна да се обажда вместо жената), но уверява, че ще приспи дзверо(т.е. жен..котето де) и ще се върне, за да продължи с приказките за екзистенцията на брака(превод: защо съм склонен към изневяра и защо искам да ми вържеш).

6. Прибира се вкъщи доста замотан.

7. На другия ден сам се обажда в сервиза и урежда всичко, защото трябва да омилостиви дзверо.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих продължила така:

3. Отива при баджето(баджанака не за нещо друго, а защото се оказа, че всеки може да ти е баджанак) и започва да порка.

4. Жена му се обажда по телефона и той със супер нежен глас отговаря:"Да, коте! Прибирам се след десет минути." и в същото време поръчва поредната водка.

5. Започва да разправя на всички, че трябва да се прибере, защото жена му ще пусне тежката артилерия(т. е. детето ще започна да се обажда вместо жената), но уверява, че ще приспи дзверо(т.е. жен..котето де) и ще се върне, за да продължи с приказките за екзистенцията на брака(превод: защо съм склонен към изневяра и защо искам да ми вържеш).

6. Прибира се вкъщи доста замотан.

7. На другия ден сам се обажда в сервиза и урежда всичко, защото трябва да омилостиви дзверо.

и после що съм бил ергенин?!

Link to comment
Share on other sites

Аз бих отбелязал само, че допълнението на Жюжи е страхотно!

 

 

"Дзверо" - не е ли по-добре да е в кавички и да не е на шопски! Все пак туй Майнланд.

Link to comment
Share on other sites

А жена му докато мъжът и е на работа, седи вкъщи да чака сервизджиите. Те идват, оправят ел.удерите, жената им прави по една сви*ка, съответно има 50% discount на услугата ;) Жената продължава ежедневните си занимания, като една истинска жена (трябва взе пак да е истинска жена, защото е съпруга на истинския мъж), а именно:

 

1. готвене в кухната (свинско със зеле, зелен фасул с кремвирши и тн)

2. пране на чорапи/гащи (светло жълти, до тъмно кафяви)

3. проскане на прането (по възможност да е пред-блоков простор)

4. чистене вкъщи (тоалетна, тераса, баня, хвърляне на боклука)

5. ходене до тавана за кисели краставички (може и в мазите)

6. пазаруване до кварталния магазин (хляб, боб, захар, шарлан, салам кучешка радост, прах за 1лев, сапун за пране)

7. мохабед с комшииката на вратата (около 1:30-2 часа)

8. гледане на лусесита-де-мари-сол-де-лас-риос-де-лас-естрегяс (епизод 1355)

9. слагане на трапезата (ракия с кисели краставички)

 

...

Link to comment
Share on other sites

Май ще пишем сапунка :)

 

ThE_UfO, ти за такава жена ли мечтаеш :wub: :)

 

Кой каквото търси това намира!

 

 

 

...аз съм голям графоман - много обичам да пиша колективно простотии! Имах едни стихотворенийца за мацките, за които бях споменал, ама се отказах да ги пускам, щото ме хвана срам, като ги прочетох отново - пък не съм особенно талантлив

 

 

Еdit: Мани, мани... мен ме гони параноята, че един ден ако се оженя, ще се оженя точно за такава, каквато я е описал ThE_UfO и ще трябва да си трая.

Link to comment
Share on other sites

За първото и последното съм съгласен донякъде, ама тва за котето наистина кво толкова :confused Вие кво погребение ли ще му направите???
Мда ве, сигурно :huh: Или пък господ ще ме накаже и ще горя вечно в ада хахахахахах :laughing: :laughing:

Мне ве, ти вече си наказан, ама още не го знаеш... :wacko: ;) :P

Link to comment
Share on other sites

- Кой е главният във вашето семейство? Вие или съпругът ви?

- Разбира се, че съпругът ми! Той е главен изпълнител на всичките ми разпореждания.

Link to comment
Share on other sites

- Във вашето семейство как се разбирате за решаването на проблемите?

- Ами аз решавам локалните проблеми, а мъжът ми решава глобаните.

- Е как така?

- Ами аз решавам в коя детска градина да ходи детето, от къде да пазаруваме, какво да пазаруваме, къде да ходим на почивка и така нататък...

- А кои са глобалните тогава?

- Ами мнението ни за членството ни в НАТО, за членството в Европейския съюз, за глобалното затопляне....

Link to comment
Share on other sites

- Във вашето семейство как се разбирате за решаването на проблемите?

- Ами аз решавам локалните проблеми, а мъжът ми решава глобаните.

- Е как така?

- Ами аз решавам в коя детска градина да ходи детето, от къде да пазаруваме, какво да пазаруваме, къде да ходим на почивка и така нататък...

- А кои са глобалните тогава?

- Ами мнението ни за членството ни в НАТО, за членството в Европейския съюз, за глобалното затопляне....

 

 

Ама това не е виц. Това си е точно така в живота.

Link to comment
Share on other sites

Оф гледам описанието за "Истински" мъж и благодаря че няям общо!Такъв какъвто съм си си ми е добре пък който се стреми да бъде мъж според това описание го съжалявам!

Link to comment
Share on other sites

Май ще пишем сапунка :)

 

ThE_UfO, ти за такава жена ли мечтаеш :wub: :)

 

Като изключим свирката на майсторите, и свинското със зеле - ДА, за такава жена ще се оженя - жена тип "къщна буба", бръмчалка не ми трябва. Следващият път като правя кастинг, ще те имам в предвид B)

Link to comment
Share on other sites

Като изключим свирката на майсторите, и свинското със зеле - ДА, за такава жена ще се оженя - жена тип "къщна буба", бръмчалка не ми трябва. Следващият път като правя кастинг, ще те имам в предвид B)

т.е. да ми изпратиш изришно предупреждение да не се явявам :) Не се притеснявай. Дори и да забравиш, не е фатално. Аз ходя само на кастинги за звероукротители :) (кой кого не се знае), а бубите определено не са моята дестинация :music :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Като изключим свирката на майсторите, и свинското със зеле - ДА, за такава жена ще се оженя - жена тип "къщна буба", бръмчалка не ми трябва. Следващият път като правя кастинг, ще те имам в предвид B)

 

 

Ето още един виц от моята колекция:

 

Попитали "Радио Ереван":

- Каква е разликата между мечти и действителност?

"Радио Ереван" отговорило:

- Всеки мъж търси да намери за съпруга жена, която да е дама в обществото, курва в леглото и домакиня в кухнята. Това са само мечти. Вместо това винаги намира за съпруга жена, която е курва в обществото, домакиня в леглото и дама в кухнята. Това е действителност!

 

 

 

 

 

...в живота твърдо важи принципът - де го чукаш, де се пука!

 

 

То и аз търся да се оженя за много богата бразилка... :bgrin: ама... нещо не намирам. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Парадокс: Съвременнта жена си боядисва косата, слага си фалшиви нокти и мигли, прави си корекции на фигурата, опъва си кожата на лицето, слага си силиконови гърди...

И се оплаква, че в днешно време е трудно да се намери истински мъж.

Link to comment
Share on other sites

Парадокс: Съвременнта жена си боядисва косата, слага си фалшиви нокти и мигли, прави си корекции на фигурата, опъва си кожата на лицето, слага си силиконови гърди...

И се оплаква, че в днешно време е трудно да се намери истински мъж.

:)Айде сега...

Всеки ловец с трика си. Между другото, мъжете са ужасно искрени и най-вече истински, когато ловуват

 

Справка...

Link to comment
Share on other sites

:)Айде сега...

Всеки ловец с трика си. Между другото, мъжете са ужасно искрени и най-вече истински, когато ловуват

 

Справка...

 

Това беше цитат, а не мое мнение - но съм съгласен с казаното :P

 

Относно искреноста намъжете има следния виц:

 

- Вуте, оти лажеш Пена?

- Оти ако не я лажем, че иде друг да я лаже!

 

Моят горчив опит показва, че жените хич не ги обичат искреностите. Май един щастлив и успешен мъж освен да знае, какво трябва да каже, не е зле и да си вярва (дори да не е вярно).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...