Jump to content
BulForum.com

Истинският мъж


Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply
Странно... защо ли никога не съм имал нищо общо с жените, които описваш? Прав си... за себе си :D Хайде, говори ми цял живот... аз ще се правя, че те слушам, и ще си действам :)

 

Тема Мачо Пикчу

Malko sa tezi koito te razbirat ....... daje ima takiva koito se praviat a v kraia ti go zabivat .....

i ne mi kazvai znam mnogo dobre kak da se durja sas tiax......Nooooo nali znaish ....

Majete imat 2 glavi a Jenite 2usti ot tam si napravi izvod

 

 

Sorry za shlqkavicata ma niakade mi izchezna flexa

Link to comment
Share on other sites

Абе къде без мен. Ся тука не отива да не се изкажа аз, всенародния събирач на глупости. Така... хареса ми мнението на Дени. Аз също смятам че е супер п*ткенско да си пъхаш дънките в тесните п*далски ботушки. Един мой съученик си взе такиа ботушки за 165 лв. Е, аз направо не го виждах как аз ще дам 165 лв. и да вървя и да ми виакт че мязам на п*дал. А той наистина мяза на такъв. Пък и взе да си пъха дънките в ботушите.

 

Скорпион е прав че като си един от многото не показваш нищо. В даскало си имам една група приятели и с тях си ходим с широки дънки, торбести дрехи, водим се скейтъри уж, ама не носим дрехите защото сме такива, а защото така ни е кеф. Модата се върти. Преди 10 години пак се е носело розово, доскоро пак с еносеше. Преди 10 години всички са били изрусени, сега пак. Еми... аз си избрах един стил, този на свободните, отпуснати дрехи. Чувствам се супер свободно и удобно, едва ли не гол :laughing: :lol: :laughing: .

 

В даскало един приятел ме попита защо още ходя така и го каза така сякаш той не го е правел когато тва беше модерно. И тогава ми беше тъпо щото бях един от многото. Сега ми е яко щото мога да кажа на всички: " Майната ви! Тва съм си аз. Имам си изграден вкус и самоличност и не съм "бояджия" кат вас." А за тея момчета... Еми след 2-3 години и те ще носят черни и кафяви дрехи както е било преди, след 10 години пак ще са изрусени и т.н. Ако те искат да си останат кавали без никакъв собствен вкус да си останат. Мен тва не ме бърка. А защо женките тичат след тея дето в 2.30 ще имат коренно различно мнение от това в 2.15??? А не след тези, които са си казали: "Ето това съм аз, моя стил, това ме описва най-точно."???

 

ЗАЩО БЕЕЕЕ!

Link to comment
Share on other sites

Защото тия дето си менят мнението го менят и то става такова, че да бъде в консенсус с останалите около тях - именно това е ефикасно да впечатлиш малко по-неинтелигентната част от нежния пол ;)

 

А иначе аз лично не разбирам какво толкова плюето това, човек да се облича според модата. Но пък аз не харесвам крайностите. В смисъл хората, които едно време носеха най-изсулените дрехи, а сега имат най-стандартните и натруфени прически и ходят с панталонките в обувките или ботушките ;) И аз обичам да съм в крак с модата, но преди всичко обичам да изглеждам добре и донякъде мъжки. В крайна сметка не бива да се прекалява нито с едното нито с другото, в смисъл според мен не бива нито да си лошия мъжкар, който носи дънки модел 90 година и блузка загащена в панталончето на лижерче или нещо такова, но пък и не бива да си изрусен, проскубан, изцяло обезкосмен, с маникюри и т.н.

В общи линии не бива с нищо да се прекалява :)

Link to comment
Share on other sites

Абе къде без мен. Ся тука не отива да не се изкажа аз, всенародния събирач на глупости. Така... хареса ми мнението на Дени. Аз също смятам че е супер п*ткенско да си пъхаш дънките в тесните п*далски ботушки. Един мой съученик си взе такиа ботушки за 165 лв. Е, аз направо не го виждах как аз ще дам 165 лв. и да вървя и да ми виакт че мязам на п*дал. А той наистина мяза на такъв. Пък и взе да си пъха дънките в ботушите.

 

Скорпион е прав че като си един от многото не показваш нищо. В даскало си имам една група приятели и с тях си ходим с широки дънки, торбести дрехи, водим се скейтъри уж, ама не носим дрехите защото сме такива, а защото така ни е кеф. Модата се върти. Преди 10 години пак се е носело розово, доскоро пак с еносеше. Преди 10 години всички са били изрусени, сега пак. Еми... аз си избрах един стил, този на свободните, отпуснати дрехи. Чувствам се супер свободно и удобно, едва ли не гол :laughing: :lol: :laughing: .

 

В даскало един приятел ме попита защо още ходя така и го каза така сякаш той не го е правел когато тва беше модерно. И тогава ми беше тъпо щото бях един от многото. Сега ми е яко щото мога да кажа на всички: " Майната ви! Тва съм си аз. Имам си изграден вкус и самоличност и не съм "бояджия" кат вас." А за тея момчета... Еми след 2-3 години и те ще носят черни и кафяви дрехи както е било преди, след 10 години пак ще са изрусени и т.н. Ако те искат да си останат кавали без никакъв собствен вкус да си останат. Мен тва не ме бърка. А защо женките тичат след тея дето в 2.30 ще имат коренно различно мнение от това в 2.15??? А не след тези, които са си казали: "Ето това съм аз, моя стил, това ме описва най-точно."???

 

ЗАЩО БЕЕЕЕ!

 

А да си се сещал че може да е заради самия ти стил???

 

Щото аз както и повечето жени не харесват някви осълени дрешки, дето мясат на торби и чували и не знам защо ама в повечето случеи ги носят най-големите тънкажи дето изглеждат брутално смешно в тях, като на закачалка... Аз също смятам че съм в крак с модата стига тя да не е в разрез с моя личен стил - розово посмъртно няма да сложа!

Link to comment
Share on other sites

Хм... преди няколко години ми направи впечатление нещо интересно. Лятно време ставам един от тълпата. Защото просто няма сила на този свят, която би ме накарала юли, август месец да сложа нещо различно от бермуди, а трябва да са ми насочили десет пистолета към оная работа, пет в челото и едно RPG в носа за да обуя кубинки лятно време. Но като имах дълга коса много обичах да я наплитам. И интересното беше, че след една-две седмици забелязах още доста дългокоси хора да го правят. (практично е - по-добро оглаждане.) Според мен всеки човек, възприемащ се за малко или много различен (а всеки човек е различен) трябва да си измисли собствен стил на обличане. Във форума има хора, които ме познават и предполагам, че ще потвърдят, че не се обличам като един от многото на улицата, същевременно, не ходя като "метълите"...

 

Но в крайна сметка темата се отклони от 'истински мъж' към мода и стил на обличане. Смятзм, че това определение може да ти го сложи само жена...

Link to comment
Share on other sites

Адската статия, честно! Хахахахаха

Умори ме от смях ве пич!

:punk Критериите са убийствени , ма ако някой ги покрие сичките , ще му стисна ръката! :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

А трябва ли да се доуточнява, че "Истинският мъж" се характеризира с умението да има много, много жени?

 

Не е задължително да има много жени, и много счупени носове от него пак става :inqn На този вид "истински мъж" който си посочил, май наименованието му е женкар B)

@Zingam: Ако беше "истински мъж" на 30 години, нямаше да пишеш в този форум :lol:

 

 

И по-глупави неща съм чел, но не са много...

 

Е, да на 30 години ако си най-големия безделник, нямащ какво да прави по цял ден, търсещ с какво да си загуби времето, това е едно от местата.

Link to comment
Share on other sites

@Zingam: Ако беше "истински мъж" на 30 години, нямаше да пишеш в този форум :lol:
И по-глупави неща съм чел, но не са много...
Link to comment
Share on other sites

А да си се сещал че може да е заради самия ти стил???

 

Щото аз както и повечето жени не харесват някви осълени дрешки, дето мясат на торби и чували и не знам защо ама в повечето случеи ги носят най-големите тънкажи дето изглеждат брутално смешно в тях, като на закачалка... Аз също смятам че съм в крак с модата стига тя да не е в разрез с моя личен стил - розово посмъртно няма да сложа!

 

Ами виж ся. Аз не съм от ония дето ходят съвсем изсулени. Аз съм виждал хора да ходят с дънки, на които дъното е на нивото на колената им. И тва без базик. Просто обичам малко по-свободни дрехи. А що се отнася за тази част над кръста... еми определено не ходя с ламави сиутчерчета на които пише Еко или 50 стотинки. Ходя си нормално, според модата, но гледам да с евръзва с дънките естествено. А за розовото... еми и такива индивиди видях... за съжаление.

 

П.П. Зингам е на 30 и кусур години така че РЕСПЕКТ!!! :P

Link to comment
Share on other sites

м-да, сетих се за модата на якенцата тип: harrison

 

значи вървя си по улицата и некво гейче с такова яке

гледаш го слабичко, гелосано, с леко откочпан цип (на якето)

така лъснато, не издържаш, намигнах мо и подсвирнах след

стегнатото му дупе! идеше ми да го изплющя,

че да ме запомни за цял живот!

 

Ех, баси кво ли не прави модата!

 

Еми... кво да кажа... повечето са хора без вкус, които днес ще ти казват че тоя стил рулира и кърти мивки, на другия ден щи намилат други глупости. Ей такива кавали ме нервят. А някои от тях може наистина да са си гейове, не просто да следват модата, но е вярно че тея дето се излагат само и само за да се напраят на модерни са булшинство :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Тва с harrison-а беше наистина отвратително, честно казано и аз си бях харесал едно такова якенце ама като видях че го имат още 23461841298 човека и се отказах на секундата... Кофтито тука е че по магазините има почти едни и същи неща :angry: Аз също обичам да съм в крак с модата но трябва и по някакъв начин да съм си уникален...

Link to comment
Share on other sites

Абе в последно време всеки втори(включително сички манг...роми) имат я дисел я харисън я реплей...явно сме много богат град че всеки има такива реномирани марки...

:P

Link to comment
Share on other sites

м-да, сетих се за модата на якенцата тип: harrison

 

значи вървя си по улицата и некво гейче с такова яке

гледаш го слабичко, гелосано, с леко откочпан цип (на якето)

така лъснато, не издържаш, намигнах мо и подсвирнах след

стегнатото му дупе! идеше ми да го изплющя,

че да ме запомни за цял живот!

 

Ех, баси кво ли не прави модата!

Хахахахахах! Бахти, така не се бях смяла от доста време.karaman , направо ми се прииска да го видя това :)

NEO_DDT, с малко въображение и добър шивач се постигат чудеса. Вече продават достатъчно неща, с които можеш да изглеждаш уникално на малко по-висока цена от масовите дрехи... :P

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително да има много жени, и много счупени носове от него пак става :inqn На този вид "истински мъж" който си посочил, май наименованието му е женкар B)

 

Женкар и "истински мъж" не са едно и също нещо, бай Уфо-то! А при счупените носове може да става въпрос просто за един хулиган.

 

Истински мъжкарско ли е да кажеш нещо на контра, само заради самото казване?

 

@Zingam: Ако беше "истински мъж" на 30 години, нямаше да пишеш в този форум :lol:

 

Добро утро! :) Аз таквоз нещо не съм твърдял никъде, колега! :P

 

От мен - две забележки.

Първо - не разбирам защо се обсъждат толкова сериозно и разпалено теми като "121 неща..." и "Идеалният мъж"?! Това е все едно да обсъждаш виц... Или се смееш, или просто бавно схващаш.

 

Може би, защото е зима и навън е студено? :wub: ...и защото са скучни празници?!?

 

Второ - обърнахте темата на "Що е то кич и има ли почва у нас (и как да го изкореним)". При положение, че в повечето тукашни магазини се продават грозни дрехи, как искате 99% от народонаселението да ходи с Версаче и Д&Г? И защо веднага свързахте хомосексуалността с кичозните кожени якенца? Даже напротив - гейовете никога не биха паднали до такова елементарно ниво. Май.

Всеки с вкуса си или с липсата на такъв. :huh:

 

Нееееее.... ако 99% от народонаселението носи Версаче и т.н. това просто ще са най-обикновенни парцали, а грозните дрехи от скапани материали ще бъдат ултра-шик-лукс. Ценните неща са малко, ценните неща са редки, ценните неща са скъпи. Безценните още по...

 

Между другото Версаче едва ли би имал нещо против 99% от хората да носят неговите дрехи.

 

Иначе и по-света е същото. На мен ми трябваше 1 месец да си намеря подходящи обувки и 2 месеца да си купя лятно яке. Това е щото не исках да дам $$$ пари за тях. При наличието на достатъчно $$$$ можеш да си дадеш поръчка дори :) В същото време, когато си купувах коженото яке ми отне по-малко от 5 минути да взема решението, макар да струваше 4х повече от лятното.

Link to comment
Share on other sites

Щото аз както и повечето жени не харесват някви осълени дрешки, дето мясат на торби и чували и не знам защо ама в повечето случеи ги носят най-големите тънкажи дето изглеждат брутално смешно в тях, като на закачалка... Аз също смятам че съм в крак с модата стига тя да не е в разрез с моя личен стил - розово посмъртно няма да сложа!

Човек,тва че ти не харесваш такива дрехи незначи,че и жените не ги харесват...Просто незнам тва заключение как го измисли?!

Лично аз предпочитам за тия 165лв дето разправяше Blitz_krieg_1941 да си купя едни яки кецове или дънки и да си ходя изсулено,вместо да си купя ботушки и да си тъпча дънките в тях...просто тва с което се занимавам и ми е кеф ми е изградило някакъв стил!

ИЗВОД:Свят широк-хора всякакви!!!!

Link to comment
Share on other sites

:) ЖЕНИТЕ обичат КОСТЮМАРИ! Но предпочитат тези от тях, които не са надути, разбира се и които знаят как да ги третират.
Link to comment
Share on other sites

Човек,тва че ти не харесваш такива дрехи незначи,че и жените не ги харесват...Просто незнам тва заключение как го измисли?!

Лично аз предпочитам за тия 165лв дето разправяше Blitz_krieg_1941 да си купя едни яки кецове или дънки и да си ходя изсулено,вместо да си купя ботушки и да си тъпча дънките в тях...просто тва с което се занимавам и ми е кеф ми е изградило някакъв стил!

ИЗВОД:Свят широк-хора всякакви!!!!

 

Респект!!! Скейтинг рулезззззззз!!! :P

 

Абе Зингам. Кой каза че жените обичат костюмари. Поне жените до 25 години не ходят с такива. Само дъртите си търсят такива. Ако видиш някое момиче на 17-18 да ходи с такъв, повярвай ми няма да е от любов.

 

Истински мъжкарско ли е да кажеш нещо на контра, само заради самото казване?

 

Ми аз значи съм 1000000% мъж щото обичам просто ей така да говоря на въпреки за да дразня тея дето ме нервят. Но не смятам че си много прав. Хубаво е понякога да го направиш, но не и когато скачаш неподготвен ей така лаф да става. тогава най-много да се изложиш. А истинския мъж не може да си позволи да се изложи. Така че... зависи от много неща. ;)

Link to comment
Share on other sites

Респект!!! Скейтинг рулезззззззз!!! :P

 

Абе Зингам. Кой каза че жените обичат костюмари. Поне жените до 25 години не ходят с такива. Само дъртите си търсят такива. Ако видиш някое момиче на 17-18 да ходи с такъв, повярвай ми няма да е от любов.

 

:) Всеки си знай неговото, густу майна! Аз говоря за жени, а не за малки момиченца с панделки! Тия на 17-18 и под мене не ме вълнуват, аз тях не ги коментирам.

 

А Костюмарят не е чобанин с костюм. Чобанинът с костюм е чобанин с костюм :) Вълкът кожата си мени, но...

 

От твоето твърдение излиза, че мъж с костюм не може да бъде очарователен и привлекателен?

 

Ми аз значи съм 1000000% мъж щото обичам просто ей така да говоря на въпреки за да дразня тея дето ме нервят. Но не смятам че си много прав. Хубаво е понякога да го направиш, но не и когато скачаш неподготвен ей така лаф да става. тогава най-много да се изложиш. А истинския мъж не може да си позволи да се изложи. Така че... зависи от много неща. ;)

 

Май си разбрал въпросът ми като твърдение. Иначе не смятам, че е особенно мъжкарско да противоречиш заради самото противоречене, това по-скоро е хлапашко! Иначе истниският мъж не може да си позволи да се изложи - абсолютно добре казано!

Link to comment
Share on other sites

или половината хора които си мислят че тва е вярно и е идеалът за истински мъж са идиоти или съвсем не ви пука каво пишете.

Повече от ясно е че индивидът в тази статия е с едно стъпало по-ниско в еволюцията ,от това на което стои един съвременен мъж.

Твърдението че това всъщност са точките по които се определяме като мъже е доста жалко и дори не е смешно.Да си изцапаш лицето с кал и да се посмееш докато всички ти се смеят?

Не благодаря.

Мъжете са:

1.По организирани от жените.По целенасочено обмислят какво правят и го правят.

2.Имат поне фундаментална идея за това какво е лична хигиена и я спазват за да не се разболеят от нещо.

3. Истинския мъж си пази честта и не прави нито едно от изброените простащини,освен ако не пародира тъщата си,хахаха.Ако отговаря на тях,определено не е истински мъж.По-скоро е недорасъл идиот или расъл с диви прасета/маймуни/на улицата/т.н.

Признавам че,да,има ''мъже'' отговарящи на тези точко в известна степен,но те не са истински мъже.Не и според критерия на едно нормално обществено мнение.

 

...а казармата е дупка с лайна.Не е нужно да си потопиш главата в нея за да бъдеш истински мъж.

 

А и нещо за момичетата най-вече:Ако си мислиш че това е ''Мъжът" по принцип, .. тц-тц ...,определено мога да кажа че си една сърдита цинична лелка.

Link to comment
Share on other sites

каза истинския мъж,хаха... :P

 

:) Аз такова нещо не съм твърдял нито за секунда, обаче все повече почвате да ми правите намеци :P

 

 

 

 

 

 

 

Пропадането на една невинност

- четвърти кръг -

 

 

Две очи във мен се впиват,

бавничко ме те убиват.

Напред пристъпва тихо тя

и докосва ме с ръка.

И тогава аз се сещам,

щом погледа й с очите срещам:

"Помогни ми, Боже мили,

тя иска да ме изнасили!"

Но Всевишния не благоволи

мен от нея да спаси.

Колана тя ми разкопчава,

а оная глупост взе да става.

"О, де си, Боже мили,

тя иска да ме изнасили!"

Молба гореща аз отправям,

на колене пред нея падам:

"Моля, остави ме ти на мира.",

но ритник в корема ми забива

и ме бута долу на земята,

падам й в краката.

"Помогни ми, Боже мили,

тя иска да ме изнасили!"

О, проклет да бъде този ден,

в който взеха най-ценното от мен.

 

.

 

(Пловдив, Юни 2004)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...