Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Пичове даите някви useri i pas за арената :D

А относно сериала стигнал съм до 10 серия и ми е супер интересно :)

ако търсиш нови нещица ТУК ще ги намериш .махни ги тия тъпни арената

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

В 19-та серия ми е много интересно дали нарочно снесоха информацията на този малък дрисльо за да открият онази дупка, която май няма да им трябва вече, та ако е имало подозрения да отпаднат и да вървят по новия план или наистина ще ги клецат сега..., и този шибан джебчия дано си отнесе ножа от по-злите съкафезници :bgrin:

 

.. и тази докторка много на отворена се праи нещо :P

Link to comment
Share on other sites

Сериала е супер як. Направо днеска започнах да го гледам и изгледах 10 епизода. Евала на пичовете дето са го качили.

Link to comment
Share on other sites

В 19-та серия ми е много интересно дали нарочно снесоха информацията на този малък дрисльо за да открият онази дупка, която май няма да им трябва вече, та ако е имало подозрения да отпаднат и да вървят по новия план или наистина ще ги клецат сега..., и този шибан джебчия дано си отнесе ножа от по-злите съкафезници :bgrin:

 

.. и тази докторка много на отворена се праи нещо :P

И според мен е нарочно снесена

ония малкия ще се пресъедини към тях така мисля

а за дупката както каза ти май няма да им трябва вече

квюча за на вън е през психото

незнам но просто толкова много неща случиха последните серии че със сяка изминала ме пленява все повече

но е кофти като се гледа само по една

по добре е да се саберат 5-6 серийки и да си изгледаш с кеф от колкото само по една

Link to comment
Share on other sites

И според мен е нарочно снесена

ония малкия ще се пресъедини към тях така мисля

а за дупката както каза ти май няма да им трябва вече

квюча за на вън е през психото

незнам но просто толкова много неща случиха последните серии че със сяка изминала ме пленява все повече

но е кофти като се гледа само по една

по добре е да се саберат 5-6 серийки и да си изгледаш с кеф от колкото само по една

незнам пичове ама за 2 дена изгледах 14 серии сега пускам 15 някой има ли информация колко са общо че ми е много интересно

Link to comment
Share on other sites

незнам пичове ама за 2 дена изгледах 14 серии сега пускам 15 някой има ли информация колко са общо че ми е много интересно

19 са. чакаме 20-тата

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае саундтраците към филма? Имам предвид яките хип-хоп парчета, които озвучават когато камерата дава панорамата на затвора . Уникални са ... Питах в MP3 request ,но никой не отговори ...

Link to comment
Share on other sites

незнам пичове ама за 2 дена изгледах 14 серии сега пускам 15 някой има ли информация колко са общо че ми е много интересно

Първият сезон е 22 серии (22-рата излиза в понеделник на 15-ти май, 20:00 Централно американско време). ЕТО пълен списък на сериите, които са излезли и сериите които ще излизат ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае саундтраците към филма? Имам предвид яките хип-хоп парчета, които озвучават когато камерата дава панорамата на затвора . Уникални са ... Питах в MP3 request ,но никой не отговори ...

 

И аз го издирвам и попаднах само на следните неща само ТУК и ТУК.

Точно това с панорамата на затвора с цигулките и биитовете го няма никаде :(

Link to comment
Share on other sites

И аз го издирвам и попаднах само на следните неща само ТУК и ТУК.

Точно това с панорамата на затвора с цигулките и биитовете го няма никаде :(

ако някой може да издири списък с песните във филма само имената ми трябват аз ще си ги намеря

долу горе във всяка серия има някой яко парче обикновенно рап което пускат за малко и ми се ще да ги издиря

EDIT: Има 20 серия народе а субтитири у unacs айди наслаждавайте се :)

Link to comment
Share on other sites

Субтитрите за 20-ти еп. са готови: http://subs.unacs.bg/get.php?id=19280

 

едит: опа, не съм видял че тва инфо го има в горния едитнат пост, сорка :>

 

едит2: пфф, разцепих се с този 20-ти епизод

много яко свърши, мъка мъка кво ше става после :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Субтитрите за 20-ти еп. са готови: http://subs.unacs.bg/get.php?id=19280

 

едит: опа, не съм видял че тва инфо го има в горния едитнат пост, сорка :>

 

едит2: пфф, разцепих се с този 20-ти епизод

много яко свърши, мъка мъка кво ше става после :bgrin:

 

Дам отново върнаха интригата и напрежението. Само дето много рязко нещо се получи е сега чакам следващата серия повече от всики до сега...

Link to comment
Share on other sites

22 епизода ли е първия сезон?

 

Бахти... е за това не обичам да гледам сериали :) :angry1

Филма е невероятен , но с тея сериии............... :(

Link to comment
Share on other sites

Защо? Мисля че като сериал е по-сполучлив. Иначе щяха доста да го резнат за да го съберат на 2ч , но от друга страна наистина трудно се чака. Просто вече търпението ми се изчерпва.

 

P.S. Ще има ли втори сезон?

Link to comment
Share on other sites

Защо? Мисля че като сериал е по-сполучлив. Иначе щяха доста да го резнат за да го съберат на 2ч , но от друга страна наистина трудно се чака. Просто вече търпението ми се изчерпва.

 

P.S. Ще има ли втори сезон?

Приятел това ще се разбере като свърши първия сезон

но не ми се вярва развръзката да е в последните 2 серри

следователно трябва да има

Филма е уникален !!!

Link to comment
Share on other sites

аз доколкото рабрах ще има...

Има и втори сезон ,спокс. 1 френд сега е в Англия и казва ,че ся ги били направили и яко реклами за сериала течат по местните кабеларки. Тъй че "stay tooned "Prison break" is coming back to rock your world again"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...