Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Лелеее не мога да повярвам ,че дочаках най- после да пуснат епизод :angry:

хахахаахха

 

тоя филм става се по объркан и по объркан ......

сериата беше супер

Link to comment
Share on other sites

Ако в началото на следващия епизод Линк не получи олово в главата си, ще се откажа от сутрешното си кафе с кроасанчета :)

 

А аз от сериала :bgrin: То бива, бива нагласени случайности ама те се пооляха ( както стана с OTH,BattleStar G,Heroes и т.н. ).

Имаше толкова много издънки в тая серия, че... ( "Когато се качиха в камиона и бяха отвлечени от човек на Компанията - той звънна отвън и каза че ги е хванал, а в камиона Майкъл и Сара не можеха да се обадят на Линк, защото нямали обхват :confused )

В крайна сметка това ще е последния сезон нали и серийте ще са 20?Ако е така, може да се узоря да го изгледам, макар че ми се искаше да си остана със спомените за добрия сериал от сезон 1!

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е, че хората с парите командват парада! По принцип, серияла е бил замислен да е само 1 сезон, но поради нечувания интерес ония от Fox са казали - направете още 1, и още 1 и така. Обаче като тръгна драстично да пада рейтинга(все пак сценаристите, горките, се чудят какво да си изсмучат от пръстите), хората с парите са казали - стига толкова, това е последен сезон и сценаристите са се ослушали за 2-ри път, защото тъкмо са си преценили кога какво ще се случва и се оказава, че трябва да здъвчат цялото развитие в 4-5 епизода. И на практика какво се получава? Брутален 1-ви сезон, посредствени 2-ри, 3-ти и 4-ти с подправка разтягане на локуми и накрая в последните 3-4 епизода скоростно развитие, повишена концентрация на действие и развръзка.

Аз ви казвам - накрая на сценаристите ще им писне да се занимават с чичко-паричковци и ще убият Майкъл! То това и ще е най-добрия завършек. Тъкмо по този начин ще покажат реалната действителност, че злото е по-могъщо от доброто. А пък и не върви 4 сезона премеждия - та Фокс Ривър, та бягане от ФБР, та бягане от Сона, та крадене на най-охраняваните карти и Сцила и накрая... 3 дни яли, пили и се веселили...

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е, че хората с парите командват парада! По принцип, серияла е бил замислен да е само 1 сезон, но поради нечувания интерес ония от Fox са казали - направете още 1, и още 1 и така. Обаче като тръгна драстично да пада рейтинга(все пак сценаристите, горките, се чудят какво да си изсмучат от пръстите), хората с парите са казали - стига толкова, това е последен сезон и сценаристите са се ослушали за 2-ри път, защото тъкмо са си преценили кога какво ще се случва и се оказава, че трябва да здъвчат цялото развитие в 4-5 епизода. И на практика какво се получава? Брутален 1-ви сезон, посредствени 2-ри, 3-ти и 4-ти с подправка разтягане на локуми и накрая в последните 3-4 епизода скоростно развитие, повишена концентрация на действие и развръзка.

Аз ви казвам - накрая на сценаристите ще им писне да се занимават с чичко-паричковци и ще убият Майкъл! То това и ще е най-добрия завършек. Тъкмо по този начин ще покажат реалната действителност, че злото е по-могъщо от доброто. А пък и не върви 4 сезона премеждия - та Фокс Ривър, та бягане от ФБР, та бягане от Сона, та крадене на най-охраняваните карти и Сцила и накрая... 3 дни яли, пили и се веселили...

 

Виж бих се изкефил на такъв край.Честно!!!

Определено трябва да направят нещо драматично и разтърсващо за да върнат поне малка част от добрата слава на сериала.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с тезата на Sandman и според мен е много жалко че избщо така се получи с един тоолова добър сериал

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eто как ще свърши любимият ни сериал:

"Question: Hi, Will Michael be alive in the end? Hope you will answer thank you

 

Answer: since you keep asking i will tell you.

At the end of ep 22 the scene that is 4 years later has sara, linc, sucre, mahone and michael jr. at michaels grave. and then the show ends. in eps 23 and 24 you will find out what happened. michael ends up sacraficeing himself to save sara and get her out of prison, but the reason he did it is because he still has a tumor and was going to die anyway."

Link to comment
Share on other sites

Според мен дост тъпо е решението да убият Майкъл.Те толкова време се бореха всички да се спасят от затвора, от Компанията да са свободни да са уневинени и да се съберат и да си живеят всички на спокойствие като семейство а ся кво...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно всеки един сериал,който съм гледал досега,са го разваляли заради пари.Като не могат да измислят повече да спрат.Омръзна ми да гледам помии. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно всеки един сериал,който съм гледал досега,са го разваляли заради пари.Като не могат да измислят повече да спрат.Омръзна ми да гледам помии. :angry:

 

Ами не разбирам кое те кара да го гледаш като са помии ???!

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно всеки един сериал,който съм гледал досега,са го разваляли заради пари.Като не могат да измислят повече да спрат.Омръзна ми да гледам помии. :angry:

Със "Sleeper Cell" пробвал ли си?

Link to comment
Share on other sites

Ей това е дилема сега - "собственият ти брат или жената на живота". Да видим какво ще измисли генийчето..

Link to comment
Share on other sites

Кошмар! След прекараните страхотни часове от сезон 1 и 2 пред този сериал, разочарованието ми вече достига своя връх. Истинска агония е очакването отвратителните, баздарни, бозаджийски последни серии да се изтъркалят и да се свърши. Доста сериали съм изгледал, никога не съм виждал такова ужасно падение. Помия, сапунщина, отврат! Хората, отговорни за съсипването на този сериал заслужават сериозно наказание. Жалко, наистина много жалко...

Link to comment
Share on other sites

Episode 21: Rates of Exchange; Original Air Date—15 May 2009

Episode 22: Killing Your Number; Original Air Date—15 May 2009

Episode 23: The Old Ball and Chain; Original Air Date—2 June 2009

Episode 24: Free; Original Air Date—2 June 2009

 

Edit

В imdb са променили първоначалното инфо.... вече е такова =>

 

Season 4, Episode 21: Rates of Exchange; Original Air Date—15 May 2009

Season 4, Episode 22: Killing Your Number; Original Air Date—15 May 2009

 

Unknown Season

Free; Original Air Date—2 June 2009

The Old Ball and Chain; Original Air Date—2 June 2009

Link to comment
Share on other sites

След тези 24 серии ще има ли финален филм понататъка във времето или всичко приключва с този сезон ?

Link to comment
Share on other sites

Изключително недоволен съм от съдбата на информацията в Scylla. :(

 

След като стана ясно че никой не е достоен само той да я притежава... трябваше авторите на сериала да вземат решението не да я предоставят на UN (които между другото са в джоба на US коропорациите и реално са безсмислени служейки на същия този елит който иска да пази знанието само за себе си поради икономическия си интерес) а ясно да покажат че информацията трябва да бъде свободна като я качат в Интернет.

 

Един вид да дадат пример на милионите фенове на сериала. Да демонстрират пред всички че реално свободата на човешката мисъл трябва да бъде най-мощното authority а не само определена група от хора.

 

Е разбира се Paul Kellerman не беше забравен и заплют което донякъде демонстрира какъв тип хора се набутват във властта. Което е хубаво да се види :)

 

Но пък и генерала беше прав за едно - it's all just a game

Link to comment
Share on other sites

Това го видях, ама на много места пише само сценаристите кои са за 23-ти и 24-ти епизод, без режисьорите. В този ред на мисли нищо не пречи в началото на сезона да са си мислили, че ще има още сезони и да са написали сценария така, но в последствие, като се разбира, че това ще е последния сезон, да са махнали 2-та последни епизода, че да се навърже сюжета като за финал. Освен това, тук пише, че ще се излъчват на 27-ми. Знам, че уикипедия не е най-достоверния източник за каквато и да е информация, но все пак... А и не виждам какво още имат да разтягат, освен ако не излезе, че

Майкъл е жив и всичко е инсценирано...

Ако това стане ще е наистина много тъпо! И все пак, силно се съмнявам да има още 2 епизода, а и да има, двойно повече се съмнявам да се развият събитията така, както писах в спойлера. Така, че съвсем спокойно мога да попитам:

КАЗАХ ЛИ ВИ? :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...