Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Да бе, свежа беше серията, ама пак успяха да ми развалят удоволствието....

Спойл:

Ако някой може да ми обясни как агента успя да простреля Сукре точно там, при положение че през цялото време се беше завъртял на другата страна в колата...Да оставим факта, че от височината от която стреляше, може би реално би го отстрелял най - ниско в гърдите....

не се научихте да не търсите перфеткната реалност в сериали/филми. имаше едно предаване отдавна, в което даваха точно такива гафове в най-сполучливите филми за всички времена. вярно гафовете бяха меко казано уникални и въпреки това всички филми, където дадоха гафове са без забележки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Трябваше да застрелят негъра - напълно нелогично е да очакват да изкопчат нещо от него.
Всъщност погледнато реално, може да се очаква да изтръгнат нещо от него.... Защо да не продаде работодателя си за който той е напълно заменим и да не опита да изтъргува живота си ? :) На мен друго не ми е ясно, за какво и е било на Гретчен да измъчва Сара, след като тя и трябваше само за заложник ??
Link to comment
Share on other sites

Защо да не продаде работодателя си за който той е напълно заменим и да не опита да изтъргува живота си ?

Защото е професионалист. В тия среди има код на честта, ала бала :)

Link to comment
Share on other sites

На мен друго не ми е ясно, за какво и е било на Гретчен да измъчва Сара, след като тя и трябваше само за заложник ??

Е... има и нещо еротично в болката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защото е професионалист. В тия среди има код на честта, ала бала :)
При положение, че работодателя ти казава свърши работата до края на деня или ще свършиш в чувал... :)
Link to comment
Share on other sites

Защо започнаха да пускат сериите през седмица

щото 24 епизода могат да се излъчат за около 6 месеца, а сезона е 9 месеца, затова разтягат всичко и правят коледна почивка :sick

Link to comment
Share on other sites

Брад Белик за президент! :punk

 

Подкрепям, този епизод ми върна малко надеждата в сериала, буквално настръхнах като го гледах, много добре направено ! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

От най-гадния персонаж в 1-ви сезон, се превърна в най-милия....айде сега, като на филм. Иначе епизодчето беше яко. Тая Гретчен играе двойна игра май. Нарочно се внедрява - когато се обади Т-Бег тя беше приготвила 2 пистолета, а ползва само 1-ния. Другия епизод ще стане ясно.

Link to comment
Share on other sites

Кой епизод ще дават тази вечер по нова, за да мога да си го сваля да го гледам, защото няма да съм си вкъщи

Link to comment
Share on other sites

Кой епизод ще дават тази вечер по нова, за да мога да си го сваля да го гледам, защото няма да съм си вкъщи

Предпоследния от 3тия сезон.

Link to comment
Share on other sites

Season 4, Episode 11: Quiet Riot

Original Air Date—17 November 2008

 

 

Next US airings:

Mon. Nov. 179:00 PMFox

Season 4, Episode 12: Selfless

Original Air Date—24 November 2008

 

 

Next US airings:

Mon. Nov. 249:00 PMFox

Season 4, Episode 13: Episode #4.13

Original Air Date—????

 

Season 4, Episode 14: Episode #4.14

Original Air Date—????

 

Season 4, Episode 15: Episode #4.15

Original Air Date—????

 

Season 4, Episode 16: Episode #4.16

Original Air Date—????

Link to comment
Share on other sites

сериалчето все повече олеква, но съм любопитен от "бомбастичния" му финал, който ще ме изненада, ако е нещо по-различно от :sick

Link to comment
Share on other sites

Майкъл го хващат, вкарват го в затвора и почва римейка на първи сезон :lol:

 

 

 

Що да няма? Нали си махна татуировките!?

 

edit : tru, :ghost

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...