Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

За щастие/жалост свърши Бягството :)

Само не знам защо сложиха на стола генерала, понеже като се замислим той нямаше чак такива изкривени мисли за използването на Сцила като майката на Скофилд. Генерала искаше да е запази информацията и да не предизвиква световна война. И в Fox River заедно с Т-бег да го сложат, пак беше добър сценарий, така хем можеше да има продължение :tongue . Дефакто на края е взеха хора като него един вид :) И на края Скофилд спаси всички без себе си, това ми хареса като край. Само ми стана жалко за Дон Селф, пък и останалите герои май не знаят, че той е жив и е в това състояние.Много жално гледаше агента :wacko: Обаче направили ви впечетление, че не дадоха Елджей ?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Защото генерала е наредил за всичките тези убиийства ..... недей вниквай толкова навътре в нещата :P

Важното че е свърши добре сериала .....

Link to comment
Share on other sites

Еми Линк нали казваше нещо на София за него, че трябва да вземе и да учи, че имал матури за взимане.Колкото до последните 4-5 серии, мога да кажа че умрях от кеф докато ги гледах.Стана ми точно толкова интересно и влудяващо густо колкото и докато гледах първият сезон. Отново след края на всеки епизод интереса и любопитсвото ме изгаряха супер много и задължително трябваше да си пусна и следващата серия. Добър завършек са измислили хората и показаха, че въпреки яловите втори и до някъде трети сезон, това са мога да кажа едни уникални сценаристи. Наистина доста тъжно обаче, че Майкъл умря. До колкото разбрах, след като видях оная кръв от носа явно той умира от онази си болест,за която говреха преди това, че я има генетично наследена от майка му. Само не ми стана ясно ако точно за нея става въпрос, защо умря след като нали Компанията го оперираха за да премахнат тумора и той уж се управи.

П.П Много ми харесаха няколко моемнта от последните серии: Кристина лежаша мъртва в локва кръв и преди това когато отнесе токат от Махоун преди иксполозията- толкова да ме нервеше тая, повече и от Генерала; когато в Банката Линк каза на Кристина след като зеха куфарчето: "Здравей, мамо."- умазах се тогава; и когато напъхаха на Т-Бег дъфката в устата преди да го поведат към затвора. КОлкото до Селф- доста жалко свърши.

Link to comment
Share on other sites

Добре завърши :)

Но съм на едно мнение с Генерала - " Не искам да виждам повече никой от вашето семейство" Аман от вас :) :) :)

Толкова го разводниха , че сте забравили ( и не само вие ) Първия сезон колко беше як. Ако го нямаше него, едва ли щеше да има такава еуфория около този сериал.

Но като цяло ми хареса и се радвам че го гледах. И силно се надявам да не измисят някакво инфантилно продължение ;)

Да го запомним с хубавото.

Link to comment
Share on other sites

тотална боза за мен ... целия сериал. изгледах го до последните серии, за да видя до къде ще стигне импотентността на сценаристите ... и общо взето по нищо не се различава от някой латино сапунка, а първия сезон беше добър, но ...

Link to comment
Share on other sites

Първи сезон беше велик, донякъде и втори, аз си спомням как усъмнах в 6 сутринта без да спя, докато догледам 1-ви сезон, а сутринта качиха и 1ва серия на 2 ри сезон, но наисина време беше да го спрат.

 

А колкото до края - да можеше да оставят жив майкъл, ама като цяло не е лош на фона на бозата от последните сезони :)

 

Като цяло аз съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

тотална боза за мен ... целия сериал. изгледах го до последните серии, за да видя до къде ще стигне импотентността на сценаристите ... и общо взето по нищо не се различава от някой латино сапунка, а първия сезон беше добър, но ...

Абе не ми е ясно защо се оплаквате бил боза ама тва било онова било само първият сезон бил добър

ми някой каралива да гледате даден филм

то ако става за въпрос много филми са добри само първият сезон и кво сега дай да не гледаме нищо така ли :pirate

неможе всяка година да се мисли нов сериял зашото на дадени хора не им допада продължението ай сиктир от вас

лично аз още не съм изгледал сезон 4 докрая но това ще е един от сериялите който винаги ше ми бъде от любимите и с удоволствие мога пак да гледам след време

Link to comment
Share on other sites

удоволствие мога пак да гледам след време

 

Е аз това не мога да го направя ;)

Но както казах не съжалявам че го гледах. И не мога да кажа че е като "латино боза" - дрън дрън ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен единственият слаб сезон е 3-ти но с него пък намесиха компанията ( до колкото помна беше 13 серии )

Филмчето си е много качествено изпълнено с много действие

Бил ,,латино боза'' който го е казал това е нещо :wacko:

къде къде изпъква над много серияли които вмомента се излъчват или са завършели !

Link to comment
Share on other sites

тотална боза за мен ... целия сериал. изгледах го до последните серии, за да видя до къде ще стигне импотентността на сценаристите ... и общо взето по нищо не се различава от някой латино сапунка, а първия сезон беше добър, но ...

 

:)

 

Бил ,,латино боза'' който го е казал това е нещо
Link to comment
Share on other sites

Е добреде още не съм стигнал до края но нали на 2 юни се очакват два нови епизода?

а и в Tv.com/Prison Break на Status пише Returning Series!

даневземат в новите два епизода да намекнат че завбъдеще може да очакваме нови серии :tongue :blink: :wacko: ще е ебати майтапа

Link to comment
Share on other sites

Спрях да го гледам в началото на 3ти сезон. Нещо интересно става ли по-нататък, защото много се сбози след средата на 2ри сезон. С две думи - четвърти сезон става ли за някъв *** или не?

Link to comment
Share on other sites

карат на да си мислим че е така както го дават !

но съм сигорен че с новите два епизода които предстоят да излезнат ще на изненадат приятно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

карат на да си мислим че е така както го дават !

но съм сигорен че с новите два епизода които предстоят да излезнат ще на изненадат приятно :bgrin:

 

новите-последни 2 епизода излязоха преди 1 седмица!!! Кофти че свърши така за Майкъл беше уникален :(

Link to comment
Share on other sites

Айде дългоочакваните последни две серии ( до колкото разбрах щяли да покажат какво е станало през тези липсващи 4 години :bgrin: ) Ето това е вече финалът :punk

Prison Break S04E23-24 - The Final Break

http://zamunda.net/details.php?id=173530&hit=1

Link to comment
Share on other sites

01:22:32,962 --> 01:22:37,478

And I want to promise me

... Say for

 

926

01:22:40,118 --> 01:22:43,485

To tell how much he loved every day

 

927

01:22:44,727 --> 01:22:48,481

The memorandum to him that he was lucky

, Which is free

 

928

01:22:50,524 --> 01:22:51,604

. Because it was true

 

929

01:22:53,476 --> 01:22:56,968

. We are free now, finally

 

930

01:22:59,969 --> 01:23:00,969

. We are free

 

без коментар :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хмм, още едно бягство от затвор, като за край... Ей така, набързо. Имам чуството, че авторите един вид са били гузни, затова че сериалът не оправдаваше особено името си и сега ще могат да репликират с 3те бягства.

Link to comment
Share on other sites

Бати. Изпържен като плъх от 2 кабела... Тъп край... Много тъп. Иска ми се да не бях гледал последните 2 епизода. Първия край ми допадна повече.

Link to comment
Share on other sites

Бати. Изпържен като плъх от 2 кабела... Тъп край... Много тъп. Иска ми се да не бях гледал последните 2 епизода. Първия край ми допадна повече.

 

Мда доста тъп начин да умре... Толкова не успя с какво друго да даде накъсо тия два кабела та трябваше да се убие... Преди с неща от кофите за боклук гранатомет правеше ся...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...