Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Скофийлд дава заявка да измести от първото място Чък Норис,за най-подигравани личности в киното. :D

И поради що? Едно не мога да разбера. Защо гледаш като не ти е кеф. Мен не ми харесва футбол(вече) и не гледам. Само тровя нервите на някои авери от време на време :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
И поради що? Едно не мога да разбера. Защо гледаш като не ти е кеф. Мен не ми харесва футбол(вече) и не гледам. Само тровя нервите на някои авери от време на време :lol:

Гледам щото това си е най-уникалната комедия в последните 1-2г.

На всеки епизод се заливам от смях. :bgrin:

Тея,от 2 клечки и дъвка правят атомна бомба и избиват 3 млрд човека...

Link to comment
Share on other sites

Нали е филм? Ти какво искаш да гледаш как Маикъл става сутринта към 7:00ч, прави си кафенце, мие си лицето и зъбите, после влиза в кенефа, пали си цигарка, после се облича и отива на работа в лафката за банички до сточна гара. После се прибира, гледа Новините, пие една ракия със салатка, псува политиците и си ляга. Е вярно - малко скучно ще е, но поне ще е реалистично - точно, както вие го искатe!

Link to comment
Share on other sites

Нали е филм? Ти какво искаш да гледаш как Маикъл става сутринта към 7:00ч, прави си кафенце, мие си лицето и зъбите, после влиза в кенефа, пали си цигарка, после се облича и отива на работа в лафката за банички до сточна гара. После се прибира, гледа Новините, пие една ракия със салатка, псува политиците и си ляга. Е вярно - малко скучно ще е, но поне ще е реалистично - точно, както вие го искатe!

Да бяха сложили срещу Жанр - Fantasy и Sci-Fi,да не залъгват хората поне...

От тея затвори където бяха,дори извънземно от съзвездието Алфа Кентавър неможе да избяга,но те го направиха !!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да бяха сложили срещу Жанр - Fantasy и Sci-Fi,за не залъгват хората поне...

От тея затвори където бяха,дори извънземно от съзвездието Алфа Кентавър неможе да избяга,но те го направиха !!! :rolleyes:

 

След последната серия вече може смело да обявим появата на нов жанр в сериалите:

 

Sci-Fi Comedy :laughing:

Link to comment
Share on other sites

utre 6a ima li epizod

Има има. :)

Определено нещата се завързаха доста и ще е интересно как ще се развият. Това май беше последния епизод от сезона нали? За нов сезон да се знае нещо... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От това което прочетох разбрах, че ще позволят сериала да завърши по нормален начин. Предполагам това не значи да довършат всичките епизоди. Вероятно ще има още 1-2 епизода и след това ще приключи. :cry страшно много ми харесваше сериала.

Link to comment
Share on other sites

От това което прочетох разбрах, че ще позволят сериала да завърши по нормален начин. Предполагам това не значи да довършат всичките епизоди. Вероятно ще има още 1-2 епизода и след това ще приключи. :cry страшно много ми харесваше сериала.

По-добре така. Прекалено банално ще да е направят 5-ти сезон. Сериалчето е хубаво и не мога да разбера защо постоянно има хора които се замислят твърде много над нещата. То затова е сериал - да те държи в напрежение и да искаш да гледаш следващият епизод.

 

Някои хора които хем го гледат хем дуднат че било sci-fi само си развалят удоволствието като си търсят непрекъснато причина да не го гледат :)

 

По-скоро би трябвало вече историята да се разнищи нацяло тъй като 5-ти сезон би бил интересен само ако дойдат извънземни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми според мен логично се стигна и до края. Колкото и да беше хубав и добър филма направиха кво ли не кви ли неща не станаха имашсе сякви ситации развития и обрати и вече почват да се изчерпват и да стават безинтересни работите. По- добре докато е още време да направят един добър и достаоен край.

Link to comment
Share on other sites

не знам дали всички знаете но доколкото разбрах

договора е бил за 2 сезона

но след неочаквания успех са подписали за още 2

и затова 3ти и 4ти са мислени в движение и логично не са толкова интересни колкото първите 2 сезона

наистина страхотен сериал :punk

Link to comment
Share on other sites

Това определено обяснява нещата. Според мен причината на някои хора да изказват отрицателни мнения против сериала е донякъде подсъзнателна.

 

В смисъл че първи и втори сезон се развиваха така че едва ли не голяма част от ситуациите в които изпадаха героите бяха едва ли не предварително планирани от Майкъл. Проблема е че в един момент това започна да изглежда като фантастика което може би засегна феновете.

 

За сметка на това при 3-ти и 4-ти сезон липсват подобни елементи (или поне не се набиват на очи толкова много) но пък си остана усещането че сериала не е достатъчно сериозен колкото претендира че е.

 

Но пък като се абстрахира човек от това - всичко е наред и си държи в напрежение :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пичове вярно ли е че след паузата ще има още 6 серии и това ще е краят на серияла !

Но за финал да се разбере развръзката ще направят финален филм след краят на сезона !

Някой дали е чул същото нещо като мен или информацията не ми е вярна

Link to comment
Share on other sites

То кво стана, аз вече го забравих тоя филм. Кога ще го подновяват?

до колкото аз знам - 17 епизод ще бъде излъчен на 17ти Април, но скоро не съм обновявал информацията, това го гледах преди нова година...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...