Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Един хубав и стабилен сериал упорито се превръща в нещо от типа на колумбийските бози... Толкова долнопробни простотии в сценария САМО И САМО, за да се продължава напред... В тези два стартови епизода видях толкова колосални глупости, че не е истина. На Михаил Скофилдъков накрая и татуировките взеха че му свалиха без упойки... Тотални глупости... Този сериал трябваше логично да свърши с втори сезон - с отплуваща яхта с пари и двама братя с тежки питиета на палубата.

 

Всичко оттам нататък са напъвания да се удължават нещата. Напъванията все по-често водят до изпускане...

и то без никакви следи по кожата, само за 1 ден, а лазерна показалка....бръмчеше!!! :)

ел.джаджа, която смуче всичко по въздуха, независимо дали насрещното устройство изобщо има радиоинтерфейси. само кат си представих енергията необходима за дистанционно захранване на USB флашка, пък камо ли за четенето й и ми се замъгли мозъка. но се успокоих, когато видях че на криптираните военни карти с нестандартни интерфейси приятелски мига червено диодче, което позеленява докато я четат. мчиъй де, всяка памет има нужда от батерийка и трябва да мига и светка.

 

явно сериала го подготвят да го местят в някой sci-fi канал. ма май повече ще му отива да е в комедийните.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

недоволни, че ще има ще има. това е тъй като те не гледат сериала, а търсят кусури, незнайно защо. то и аз доста плюх по едно време в темата на лост, но спрях - нека да му се кефят, тези които му се кефят.

бтв - ако 20-30 човека, специалисти в различни области седнат заедно да гледат на, практика всеки сериал/филм, какво ли ще се получи като всеки се изкаже за пропуските в неговата област :D

Link to comment
Share on other sites

Виждат,че сериала се харесва на хората и защо да не продължават...

 

но пък от друга страна...

 

Един хубав и стабилен сериал упорито се превръща в нещо от типа на колумбийските бози...

Всичко оттам нататък са напъвания да се удължават нещата. Напъванията все по-често водят до изпускане...

 

мдам... момци май напипвате нишката...

Link to comment
Share on other sites

МНого хубава серия, много ми хареса. Имаше всичко- напрежение, съспенс, интрига. Ся горя от желание да излезне следващата серия за да продължи всичко и си мисля че едвма ще я дочакам. Точно както се чуствах едно време при първи сезон :D . Отново казвам че за сега тоя сезон върви много интересно и вълнъващо и се доближава като интерсност максимално до пурвия

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-новата, последна серия която излезна този вторник беше шеста и ся следващата седмица излиза седма

Link to comment
Share on other sites

а тая серия дето тамън избягват и при махоун в ония чупен бар отиваше ония.. дето тряяше да го измъкнат и плаща сметка на махоун и той му вика U're late ала бала кой епизод на кой сезон е че до там съм ги гледал?

Link to comment
Share on other sites

а тая серия дето тамън избягват и при махоун в ония чупен бар отиваше ония.. дето тряяше да го измъкнат и плаща сметка на махоун и той му вика U're late ала бала кой епизод на кой сезон е че до там съм ги гледал?
Трети сезон - последен епизод е това...
Link to comment
Share on other sites

ха сега видях че тази седмица ще почиват следващия понеделник ще се излъчи новата серия !!!

добре че взех да ги събирам че ми писна да гледам само по една серия и да се нерва после ( примерно от някоя дълга пауза от 1 месец или повече )

Link to comment
Share on other sites

и аз го харесвам повече от втори и трети, защото е по-динамичен и няма чак такива драми поне за сега:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами не ми харесва, че го разтягат толкова много, но се й радвам за това..защото за мен си е доста добър и ме кефи да го гледам.. ако е верно за договара за седем сезона - може би вече след 4-5 сезон, ще забозее като сериалите дето забозяват на 2-рия ;-)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо почнах да ги събирам сериите

и тея взеха да ги излъчват през две седмици ебати късмета

ма дано да няма скоро някаква пауза от месец два и повече дори че тогава

става кофти

За мен първият сезон беше уникален след това се нарежда сезон 4 после 2 и 3

Link to comment
Share on other sites

Да бе, свежа беше серията, ама пак успяха да ми развалят удоволствието....

Спойл:

Ако някой може да ми обясни как агента успя да простреля Сукре точно там, при положение че през цялото време се беше завъртял на другата страна в колата...Да оставим факта, че от височината от която стреляше, може би реално би го отстрелял най - ниско в гърдите....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...