Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

за мен първи епизод беше доста интересен и наситен с действие, докато втори беше малко по-скучноват, но пък поне ги пуснаха заедно :)

 

кофтито обаче е, че като цяло идеята на сериалчето се измести доста от първи сезон, ама пак се гледа де :)

Link to comment
Share on other sites

а бе, тоя епизод почва с "проследих ги до лос анджелис" ... а си спомням, че последната серия която гледах от 3-и сезон, оня уистлър им избяга ... и така свърши. :unsure:

да не съм пропуснал някоя серия ...

Link to comment
Share on other sites

ха ... на сценаристите явно бая им е парило под краката (след фиаското с "края" на 3-и сезон), за да наблъскат в една серия толкова събития, колкото в половин сезон преди това не са "пускали" ... общо взето аз очаквах нещо такова, макар и не точно наведнъж - връщат романтичната нотка, махат хлабавите брънки във веригата(сценария), събират "старите муцуни", вкарват елемента отмъщение и ... "добрите срещу лошите" :lol:

 

очаква ни поредния шаблонен сезон (като изключим първия сезон, всички следващи търпяха регресия)

Link to comment
Share on other sites

а бе, тоя епизод почва с "проследих ги до лос анджелис" ... а си спомням, че последната серия която гледах от 3-и сезон, оня уистлър им избяга ... и така свърши. :unsure:

да не съм пропуснал някоя серия ...

Свърши с разговор между Уислър и Махоун и махоун каза, че Майкъл щял да ги намери заради това което оная е сторила на Сара и Майкъл намери някви неща в къщата на Уислър...
Link to comment
Share on other sites

да като гледам най-интересните моменти ще са като "проникват" в различи сгради да събират сили-те и накрая големия план да проникнат в hq-то на компанията другите "драми" по пътя са само за пълнеж :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да го прекръстят, вече няма нищо общо с Break out of Prison :lol:

Въпреки че изчерпаха блестящата идея на 1ви сезон, този 4ти ще е добър, но вече няма да видим нищо ново, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

Spored men kolkoto i da be6e genialen interesn i zavladqva6t parviq sezon vse pak ne mogat da tap4at postoqnno na edno i sa6to mqsto i vinagi ne6tata da se vartqt izri4no okolo zaglavieto a imenno vse da bqgat ot nqoi zatvor po cql sezon 6tot dori i togava na zritelite 6te im omrazne i 6te po4nat da go pluqt filma(izvinqvam se ama mi se preeba flextyp-a)

Link to comment
Share on other sites

Обаче най-интересното за една серия ги изловиха всички .. докато преди това 2 сезона ги гонат и не могат да ги хванат :D

Ама и аз съм на мнение че 4тият сезон ще е зарибен....

ама тая Сара само мен ли ме дразни .......

Link to comment
Share on other sites

Един хубав и стабилен сериал упорито се превръща в нещо от типа на колумбийските бози... Толкова долнопробни простотии в сценария САМО И САМО, за да се продължава напред... В тези два стартови епизода видях толкова колосални глупости, че не е истина. На Михаил Скофилдъков накрая и татуировките взеха че му свалиха без упойки... Тотални глупости... Този сериал трябваше логично да свърши с втори сезон - с отплуваща яхта с пари и двама братя с тежки питиета на палубата.

 

Всичко оттам нататък са напъвания да се удължават нещата. Напъванията все по-често водят до изпускане...

Link to comment
Share on other sites

Само в първи епизод на този сезон се случиха много неща на веднъж. Сега ще има да се влачат сума ти време, докато открият останалите 4 карти. И пак свърши на най-интересното!

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал с всеки следващ сезон все повече и повече го развалят...

Трябваше да си го спрат като свърши първия или максимум втория сезон и тва да е...

ма на проста човешка лакомия...

Link to comment
Share on other sites

Айде бе... трябвало да го спрат.

Няма нужда да се правите на интересни.

 

Виждат,че сериала се харесва на хората и защо да не продължават...

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал с всеки следващ сезон все повече и повече го развалят...

Трябваше да си го спрат като свърши първия или максимум втория сезон и тва да е...

ма на проста човешка лакомия...

Ами що не спря да го гледаш тогава и тва е... Иначе нищо не може да се доближи до качеството на първия сезон. Винаги ме е учудвало как в повечето филми ако има някой намесен, който разбира от техника - задължително е и един от най-добрите хакери в света за който проникване в системата на FBI става за броени минути :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Само в първи епизод на този сезон се случиха много неща на веднъж. Сега ще има да се влачат сума ти време, докато открият останалите 4 карти. И пак свърши на най-интересното!

аз пък го наричам това - удължаване на удоволствието :music

Link to comment
Share on other sites

Може би този сезон най- много се доближава до първия като интрига и интересност- поне от тва което виждам до момента

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...