Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Абе да ви кажа, няма как да се разводни. След последните кадри на 9 епизод съм сигурен, че ще има развръзка до края на сезона. Някой ми викаше, че щел да бъде цели 5. Глупости, супер готин и динамичен си остава и ще бъде така сигурно до края.

 

спойлер

само да не почнат да бягат пак от друг затвор след като хванаха брата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Новото епизодче ме израдва доста,най-доброто от втория сезон,заедно с "First Down" .Определно вече не всичко върви "по ноти"

Субс

 

Напротив. Аз не твърдя, че цялата история върви по ноти. Просто действията стават точно така както трябва. Например, агента разшифроваше думите, намери тази която трябва (ок, тука всичко е наред, все пак той доста време ги гледаше), намери щата, отдели "EL" от остатъка (и тука си е всичко fine and dandy), и накрая, на цифрата 63, той веднага, без да се замисли, слага тере и вижда, че е дата?!??! В предния случай. веднага се сети, че е име на гроб. Защо не помисли, че е номер на стая или номер на улица или номер на пощенска кутия, шкафче на автогара или едно от десетки други неща които можеше да бъде?!?! Или пък когато Майкъл взе телефона на бившата на агента, щрак щрак и какво да види? Алекс прилежно записан по име, че дори и фамилия сложена отзад. Колко от вас записват всичките имена по име и фамилия? сигурен съм, че няма нито един. Затова не обяснявайте колко сериала "не е нареден". Интересен е, но си е нареден отвсякъде.

 

Дано не стане скучен както стана Лост.... ама този май никога няма да ми доскучае да го гледам :D :rolleyes:

 

тц тц тц. Срамота да говориш така за толкова добър сериал като LOST.

Link to comment
Share on other sites

тц тц тц. Срамота да говориш така за толкова добър сериал като LOST.

Той LOST добър-добър и на мен ми писна.Запокитени на тоя остров,действието са развива безкрайно бавно-виж Prison Break-друга работа :) .Чудя се как не съм седнал да изгледам сичките епизоди от първи сезон :D .Ма няма-ша чакам да свърши по нова и тогава почвам online

Link to comment
Share on other sites

По ТВ-то гледах как снимат Prison Break и там един от актьорите каза че ще е 2 сезона , някой спомена горе за сезоните и затва отбелязвам. Така че наистина развива се доста динамично и скоро би трябвало да започне развръзката , невярвам точно в последната серия всичко да се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Напротив. Аз не твърдя, че цялата история върви по ноти. Просто действията стават точно така както трябва. Например, агента разшифроваше думите, намери тази която трябва (ок, тука всичко е наред, все пак той доста време ги гледаше), намери щата, отдели "EL" от остатъка (и тука си е всичко fine and dandy), и накрая, на цифрата 63, той веднага, без да се замисли, слага тере и вижда, че е дата?!??! В предния случай. веднага се сети, че е име на гроб. Защо не помисли, че е номер на стая или номер на улица или номер на пощенска кутия, шкафче на автогара или едно от десетки други неща които можеше да бъде?!?! Или пък когато Майкъл взе телефона на бившата на агента, щрак щрак и какво да види? Алекс прилежно записан по име, че дори и фамилия сложена отзад. Колко от вас записват всичките имена по име и фамилия? сигурен съм, че няма нито един. Затова не обяснявайте колко сериала "не е нареден". Интересен е, но си е нареден отвсякъде.

 

Мисля, че прекалено много се вглеждаш в детайлите и не обръщаш внимание на цялосното действие. Разбирам да бягат от затвора без нищо да се обърка(аз лично немога да се сетя за серия в която нещо да не се прецака), никой не ги гони, взимат парите без проблем и оп в Мексико. На това му викам наредено ;) .

Иначе относно продължителноста на сериала преди - време бях споменал, че един от сценаристите в едно интервю е казал, че втори сезон "най-вероятно ще е финалното приключение на братята" и някой разправяше, че сезоните били 4-5, което не много вярно ;) .

Link to comment
Share on other sites

Той LOST добър-добър и на мен ми писна.Запокитени на тоя остров,действието са развива безкрайно бавно-виж Prison Break-друга работа :) .Чудя се как не съм седнал да изгледам сичките епизоди от първи сезон :D .Ма няма-ша чакам да свърши по нова и тогава почвам online

Не хвали Prion Break преди да започнеш да гледаш втория сезон :). За лост мога да кажа че е бавно, но интересно и най-важното НЕПРЕДЗКАЗУЕМО...

Link to comment
Share on other sites

определно тва е един от най-фантастичните сериали ;) толкова глупости се случват,че не е истина,но все пак е интересен

 

чудя се тоя агента да не е супермен :lol: как се мести от щат на щат толкова бързо

 

междодругото очаквам скоро време да се появи бащата на братята :) все пак той се появи за малко и пак изчезна в първи сезон... сигурно ще го оставят за накрая да ги спаси :punk

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че прекалено много се вглеждаш в детайлите и не обръщаш внимание на цялосното действие. Разбирам да бягат от затвора без нищо да се обърка(аз лично немога да се сетя за серия в която нещо да не се прецака), никой не ги гони, взимат парите без проблем и оп в Мексико. На това му викам наредено ;) .

Иначе относно продължителноста на сериала преди - време бях споменал, че един от сценаристите в едно интервю е казал, че втори сезон "най-вероятно ще е финалното приключение на братята" и някой разправяше, че сезоните били 4-5, което не много вярно ;) .

най-наредено е точно начина им на прецакване :)

например губят всякакъв досег с реалността от начина по който абсолютно всички американци (особено тези, които имат реплики по сериите) ги разпознават и се обаждат в полицията. как пък някой не ги пропусна?! да не говорим как цялата полиция на всички щати точно с тях се занимава, все едно не се случват никакви други неща из америките. хайде де!

що линк не мина с гъзарското купе през некой черен квартал да го опукат и да го нае..т преди да му земат колата примерно?! щото сериала ще свърши бързо и милите американци-домакини ще бъдат много разочаровани, гледайки сериала и ще щракнат на друг канал. друго си е да се успокояват колко са бдителни и какви примерни членове на перфектното им общество са....

Link to comment
Share on other sites

А,бе,хора,защо разваляте темата за Prison Break с онзи другия сериал...ъ-ъ-ъ как му беше името...а-а-а да:LOST.

Има си хора за всеки сериал.Дори и тези по ТВ-то,които са по 165246532 серии.Аз онези не ги гледам.Нито пък съм се зарибил по LOST.Не,че не се опитах но не се получи.От друга страна не съм поствал в темата за LOST колко ме кефи Prison-а.Защо ли? Защото не искам да им развалям кефа на феновете.

Това е присъщата черта на българина. Смеем се на другия , че се изкашлял без да си сложи ръката , докато естествено в същото време си бъркаме в носа и ухото и то едновременно.Отиваме на мач и вместо да възпяваме собствения си отбор, принизяваме противниковия. Нямаме респект един към друг. Особено, когато сме застанали зад защитата на антивирусната си програмка и тъпия си firewall !

Link to comment
Share on other sites

Епизода е много добър и нямам търпение да излезе следващия. Дано да продължават все така. :punk

Link to comment
Share on other sites

Епизода е много добър и нямам търпение да излезе следващия. Дано да продължават все така. :punk

 

То ще дойде следващата серия, ама разбра ли се дали ще е само 2 сезона???

Link to comment
Share on other sites

То ще дойде следващата серия, ама разбра ли се дали ще е само 2 сезона???

 

По ТВ-то гледах как снимат Prison Break и там един от актьорите каза че ще е 2 сезона...

Сигурно ще е 2 сезона ;)

Link to comment
Share on other sites

Сериала е много готин.

Изгледах го за около 5 дена. Някъде по 7 епизода на ден гледах.

И все едно това се случваше на мен. Особенно при бягството стоях на тръни.

 

Сценария е супер як.

И се надявам да не свърши до 2 сезон, а да има продължение.

Има още доста неща да се случат.

Link to comment
Share on other sites

Сериала е много готин.

Изгледах го за около 5 дена. Някъде по 7 епизода на ден гледах.

И все едно това се случваше на мен. Особенно при бягството стоях на тръни.

 

Сценария е супер як.

И се надявам да не свърши до 2 сезон, а да има продължение.

Има още доста неща да се случат.

 

аз пък се надявам да свъши до 2 сезон защото нямам търпение да разбера какво ще стане накрая :) също така няма да мога да издържа да чакам по цели седмици за да гледам 1 епизод :)

Link to comment
Share on other sites

Да до някаде чакането дразни обаче все пак трети сезон аккво ще бъде ? ПРосто 2 сезона са си идеални иначе ще стане сапунен сериал .

Link to comment
Share on other sites

Да до някаде чакането дразни обаче все пак трети сезон аккво ще бъде ? ПРосто 2 сезона са си идеални иначе ще стане сапунен сериал .

А съгласем съм с теб.Да вземем за пример LOST.Те толкова се омотаха с тоя сериал,че вече и любовни историй и трагедий взеха да вкарват.Два сезона са перфектния брой за такъв сериял :)

 

Edit:frodo според мен това е напълно безсмислено тъй като двата сериала са напълно различни по жанр и нямат нищо общо.Аз ги сравних с цел да потвърдя мнението си,че е по-добре малко сезони :)

Link to comment
Share on other sites

понеже и в двете теми-за лост и за призона се сравняват двата сериала,предлагам да се направи една тема,може и само за гласуване,кой от двата аджеба е по добър

Link to comment
Share on other sites

Кво става с 2х11, не излиза ли днес? Айде някой да го качи скоро по възможност тук.

Утре излиза :) Сутринта трябва да го има по торентите , а може и във филмите да го ъплоаднат ако не към обяд .

Link to comment
Share on other sites

добреее, хареса ми и този епизод, макар да не беше толкова напрегнат колкото предходните ... иначе пак завършва така, както последният - кара те да чакаш с нетърпения следващия (*мамка му)

 

за разлика от lost, този сериал се развива добре ... според мен :)

 

btw за release-a на XOR се споменава че е:

out.of.sync_audio.video.freezes.12m12s-12m29s

... но аз честно не го усетих тоя момент. даже сега пробвах за въпросния отсек и нищо. наред си е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...