Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kotora, ти сериозно ли? Хаус ако е свършил добре, здраве му кажи. Толкова беше скучен, че думи нямам. Ако следващият сезон започне с това, че Хъди целувката е била халюцинация, спирам да го гледам този сериал. Няма толкова глупав сезон, какъвто е 6-ти (изключение прави само епизодът с онази психопатка). До 3-ти сезон бяха добре, ама след това много се разводниха. Супер разочарована съм. Хаус изведнъж за 3 мин. се промени, реши да слуша Къди, тя пък си заряза целия живот за него. Супер глупаво и по-важното - нереално!!! Няма никаква интрига, нищо не се каза за Хадли (13), нито за Форман, нито за Чейс, нито за Тауб.

Link to comment
Share on other sites

Мхм, последните 2 епизода преди финала на Хаус ми дадоха надежда, че може би ще има голямото завръщане, но края съвсем го осра. Няма да се изненадам ако следващия е последен сезон или дори ако няма следващ.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам са подписали договор до 7-ми сезон. Радвам се, че споделяш мнението ми за оси*ането! Както каза една приятелка, която е луда Хаус фенка : "Заспах на предпоследния епизод 3 пъти, на четвъртия път едва го изгледах. Ако се окаже, че и това е било халюцинация, ще го намразя тоя сериал".

 

Edit : Mай съм съгласна с теб, Борисе!

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще използват халюцинациите втори път. Че беше скучно, беше. А не виждам колко по-интересен може да е сезон, в който Хаус и Къди живеят заедно и гледат бебе, излизат на двойни срещи с Уилсън и бившата му. Като цяло за мен този сериал се изчерпа.

Link to comment
Share on other sites

Каквото беше , беше. 24 свърши... Според мене беше добър завършек и добър 8-ми сезон. Мене поне успя да ме грабне :)

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми как свърши Fringe, очаквам с нетърпение следващия сезон.

А за Хаус съм сигурна, че ще намерят начин да оправят положението, не виждам бъдеще за Къди и лудия доктор.

Чакам да свърши и FF, жалко, че ще е само 1 сезон :(

Link to comment
Share on other sites

Аз след второто ми гледане на всичките "Приятели", започнах Али Макбийл, обаче се оказа, че едно време съм била по-чалната, за да го гледам този сериал (да се похваля, сега го гледах без субтитри, "Приятели" също :) ) и го изтрих, само 3 епизода изтраях. Сега свалих "Анатомията на Грей", засега много ми харесва. Нали си падам по медицински сериали...

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми как свърши Fringe, очаквам с нетърпение следващия сезон.

А за Хаус съм сигурна, че ще намерят начин да оправят положението, не виждам бъдеще за Къди и лудия доктор.

Чакам да свърши и FF, жалко, че ще е само 1 сезон :(

Save FlashForward засега действа активно и във фейсбук и с активност по twitter и т.н. Стискаме палци ABC да премислят или някой друг канал да вземе правата. Надали ама... имало е обрати заради подобна активност ;) SyFy официално са казали, че няма как да стане при тях.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми как свърши Fringe, очаквам с нетърпение следващия сезон.

А за Хаус съм сигурна, че ще намерят начин да оправят положението, не виждам бъдеще за Къди и лудия доктор.

Чакам да свърши и FF, жалко, че ще е само 1 сезон :(

 

Дано да не го оправят положението. Според мене ще е голям смях ако включват сцени от домашния им живот :) Ама да видим.

Link to comment
Share on other sites

FF - страхотен финал!

Да бе, страхотен друг път! Гадини мръсни... затрупаха ни със събития и нови лица и смеят да твърдят, че това е Краят... дааааа бе! Как ли пък не им повярвах... Тия типове трябва да са 100% сигурни, че ще им осигурят втори сезон, за да имат топки да причинят такъв финал на феновете. За страхотен финал може да се брои само Fringe, всички други се изложиха.

И между другото сцени от домашния живот на Къди и Хаус са нещо, което силно не ме интересува. Дори не искам да са заедно. Гениите трябва да страдат, за да са интересни. А жените над 40 трябва да са със значително по-млади мъже... поне така е в Снежколандия ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, страхотен друг път! Гадини мръсни... затрупаха ни със събития и нови лица и смеят да твърдят, че това е Краят... дааааа бе! Как ли пък не им повярвах... Тия типове трябва да са 100% сигурни, че ще им осигурят втори сезон, за да имат топки да причинят такъв финал на феновете. За страхотен финал може да се брои само Fringe, всички други се изложиха.

И между другото сцени от домашния живот на Къди и Хаус са нещо, което силно не ме интересува. Дори не искам да са заедно. Гениите трябва да страдат, за да са интересни. А жените над 40 трябва да са със значително по-млади мъже... поне така е в Снежколандия ;)

Аз пък съм напълно доволен от финала на FlashForward. Свърши така както започна. Много по-доволен съм от това, че не дадоха отговорите на всички загадки в 1 епизод. Би било страшно дебилно да стане така. Просто защото това е чисто просто невъзможно и надали някой би останал доволен. Така или иначе последните 2 епизода вече са били заснети когато тъпаците от ABC за решили да не продължат сериала. Стискам палци ако не сега то поне след време някой network да реши да направи втори сезон, защото идеята и мистериите определено си заслужават във FF. И колкото да е критикуван в IMDB за plot holes/imperfections и за Mark Bendford-The Legend (умението по уникално-неясен начин да открива разни неща) сериала (б)е(ше) много як. Аз стискам палци, че подкрепата на FF може да си извоюва продължение, ще чакаме и ще видим :)

 

Дали пък няма нещо общо сюжетът на последния House да има нещо общо с това, че серията е ИЗЦЯЛО СНИМАНА с... фотоапарат! Canon 5D Mark II.

 

Между другото юни започва сезон 4 на The I.T. Crowd :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво изкоментирахте последните епизоди на всички сериали и очаквания за нови сезони , но какво ще гледаме лятото?!? Освен "Warehouse 13" ,чиито първи сезон дърпам в момента (дано да става за гледане), а втори се очаква след около месец ,друг сериал не виждам в близкoто бъдеще. Очертават се летни месеци без любимите ни сериали, за сметка на това дано пълни с повече положителни емоции.

Link to comment
Share on other sites

Между другото юни започва сезон 4 на The I.T. Crowd :)

 

ЯКОООО!!! Как можа да го напишеш с толкова малки буквички? Това заслужава отделен пост с шрифт 7!!! :D

 

Ей така: започва сезон 4 на The I.T. Crowd :punk :punk :punk

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

То хубаво изкоментирахте последните епизоди на всички сериали и очаквания за нови сезони , но какво ще гледаме лятото?!? Освен "Warehouse 13" ,чиито първи сезон дърпам в момента (дано да става за гледане), а втори се очаква след около месец ,друг сериал не виждам в близкoто бъдеще. Очертават се летни месеци без любимите ни сериали, за сметка на това дано пълни с повече положителни емоции.

Ако си по мистериите и алтернативните реалности/вселени - try Charlie Jade (има го в замунда). За съжаление и там работата е като при FlashForward... :cry Телевизиите залагат на лигави и леки сериали, а свестните заминават в киреча.

 

Между другото вече две съботи хващам That '70s Show по HBO Comedy и много ме забавлява. Mila Kunis :wub:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...