Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
Lil Scrappy

Конзолна Тема

Recommended Posts

Аз откак играх с Wii в АМСТЕРДАМ ( :laughing: ) точно тогава, преди 10 години, ми беше мечта да имам едно само заради спортните игри. След половин час бокс с брат ми освен, че се счупихме от смях, бяхме вир вода все едно сме се били наистина. Центата тогава обаче беше... 

Физическите копия в 90% от случаите са по-евтини от дигиталните и подлежат на препродажба. :) По-добре взимай физически. Пък и си е друго диска да ти седи на лавичката.

Аз имам само една игра за продажба, че взех допълнително. Но пък ти я имаш.

Не съм някакъв таргаш. :)

И аз съм донякъде фен на физическите копия, но със сигурност не ми излизат по-евтино от дигиталните, защото аз ги взимам на специална цена :). Само за справка - утре ще взема Uncharted Drake Collection, God of War 3 Remastered и Ratchet and Clank за 70 лева общо и други бонуси, но ако те интересува - ЛС.

Останах страшно очарован от Uncharted 4, та реших да видя и предишните. Както казах - взимам само PS4 eксклузиви, защото имам доста добър комп и там мога да играя PC игри.

Пробвах филм от флашка - 6 точки е, но не успях да подкарам бг субтитри. С английските няма проблеми, а днес пробвах и PS4 Remote - няма такъв кеф да видиш как на някъв умрял таблет "върви" Пс4 игра :D

Аз ги имам точно тези конкретно. Рачет и Кланк е страхотна. Започнах да играя оригинала на ПС3, но после взех тази за ПС4. Напълно друга, по-добра, игра.

God of war трилогията я играх на PS3 и също много ми хареса.

Ънчартед я запопнах от първата аз. Искам да видя как играта се развива като игра, а и като история. Иначе ги имам и 4те.

Аз ги имам точно тези конкретно. Рачет и Кланк е страхотна. Започнах да играя оригинала на ПС3, но после взех тази за ПС4. Напълно друга, по-добра, игра.

God of war трилогията я играх на PS3 и също много ми хареса.

Ънчартед я запопнах от първата аз. Искам да видя как играта се развива като игра, а и като история. Иначе ги имам и 4те.

Рачет и Кланк има доста промени в PS4, но и е локната на 30 FPS, което е просто необяснимо за игра от такъв тип.

Иначе и аз съм се запътил да изигравам ексклузивите, но много често залитам по "външни" заглавия, защото ми е по-удобно да ги играя с пад (примерно RE HD Remaster).