Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ако е имало момент да се напия дотам, че да си помисля за конзола, то винаги в главата ми се вътри Wii... Заради спомена от шоуто Може би единствената конзола, която може да те изпоти. И все още държат тежки цени...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я да видя де това, макар че за мен и толкова за конзола са хвърлени пари... Но пък децата ще се потрошат. 

Те аксесоарите само струват повече.  

Link to comment
Share on other sites

Първата обява в OLX.

 

https://www.olx.bg/ad/nintendo-wii-4000-igri-ID5WTsy.html#f2fa7614f9;promoted

 

Ето ти и една за последната версия, преди да я спрат. Не се сещам какви точно бяха разликите между двете. Нещо в портовете май и начина за слагането на диска.

 

https://www.olx.bg/ad/igrova-konzola-nintendo-wii-mini-igra-mariokart-ID6zXP3.html#5427e499b7

 

Супер лесно се хаква софтуерно и от там вече сваляш игрите от торентите.

 

В Ebay.co.uk може и по-добра далавера да намериш, отколкото в OLX.

Link to comment
Share on other sites

Мда. Има си емулатори и всичкото му.

Игрите за Wii са само 40, но както казах, взимаш една SD карта, сваляш от торентите и слагаш на конзолата.
Аксесоарите чисто нови в UK са някакви нищожни пари, защото реално са само пластмасови приставки за контролерите.

 

Погледай и за други оферти, но тази си е окей. Иначе сам ще трябва да си я хакваш и да качваш емулатори и други игри.

 

 

 

Игрите:
Включени са 40 игри за Nitendo Wii:
* New Super Mario Bros, Super Smash Bros Brawl, Donkey Kong Coutry, Mario Kart, Street Fighter, Pokemon Battle Revolution, Super Mario Galaxy, Need For Speed, Kirby, Mario Party, Zelda Twilignt Princess и др, общо 40.

Някои от тях съдържат 5 или повече игри, но се брои като 1:
* Wii Play - 9 игри: Billiards, Air Hockey, Tank Battles, Table Tennis, Rally и др
* Great Party Games - 20 игри: Foosball, Bowling, Air Hockey, Table Tennis и др
* Wii Sports - 5 игри: Tennis, Baseball, Golf, Bowling and Boxing
* Racket Sports Party - 5 игри: Tennis, Ping Pong, Badminton, Squash и Beach Tennis
* EA Playground - 10 игри: Dart Shootout, Paper Racers, RC Car Racing Dodgeball и др

Съдържа богата колекция от хитови класически игри:
* 800 игри за Nintendo 999/Terminator - Super Mario, Contra, Танкчетата, Adventure Island, Ninja Gaiden, Zelda и др
* 800 игри за Super Nintendo - Super Mario World, Donkey Kong Country, Super Metroid, Street Fighter, Castlevania, Mortal Kombat и др
* 10 игри за Nintendo 64: Super Mario 64, Smash Bros Brawl, F-Zero X и др
* 6 игри за Nintendo GameCube: Super Mario Sunshine, Mario Kart Double Dash, Luigi's Mansion, Super Smash Bros Melee и др
* 70 игри за Game Boy Advance - всички покемони и др
* 900 игри за SEGA - Sonic, Golden Axe, Streets of Rage, Double Dragon и др
* 800 игри за Atari 2600 - Pitfall, River Raid, Frogger, Centipede и др
* 500 игри от аркадни автомати - Cadilacs and Dinosaurs, Knights of the Round, Double Dragon 1-3, Final Fight, Ghouls N Ghosts, The King of Dragons, Golden Axe, Pang, Sunset Riders, Ninja Turtles 1&2 и др.

 

Часове качествени игри има тука. И всичко на една конзола за 160лв.

N64, SNES, NES, SEGA, Game Cube, MAME.

 

Маса забавление за малки деца, а и не само. Ако имах син, щях да му я купя без да се замислям.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз друго гледасм - игрите са ала СЕГА на снимките, а аз играх 3Д бокс 2007. Да не сгафя?

Между другото оная СЕГА с 300+ игри така и не мога да я подкарам... Ъръгва само играта от касетата и не мога да се оправя. Не че съм ровил много, но не откривам списъка с игрите. Имаш ли представа какво изпускам? 

Link to comment
Share on other sites

Аз от една седмица насам разцъквам PS4 и съм доста доволен. Може да се ползва и за мултимедия, което е голям плюс. Общо взето добра покупка.

 

Видене, имам Wii вкъщи с всичките му джаджи, което купих преди година и нещо, но нямах време да й се порадвам и си седи бездейна засега. Искаш ли да я дам да я пробваш и ако ти хареса, да си купиш една, защото тази смятам да си я пазя :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм я пробвал, миличък, пази си я - умно момче си ти. 

Искам обаче да взема заради детето в мен и двете мои  :laughing: 

Просто искам да не попадам на дъска.

Ей сега легото дето купих от Ибей за кофа пари се оказва греда и след тлкова месеци не виждам как ще се оправям... Ще поръчвам оригинални части от ЛЕГО вероятно. Затова винаги по 3 пъти питам

Link to comment
Share on other sites

Аз друго гледасм - игрите са ала СЕГА на снимките, а аз играх 3Д бокс 2007. Да не сгафя?

 

Как ще са ala-Sega? Не са страхотни и не могат да се мерят с PS3 и Xbox 360, но изобщо не са за подценяване.

 

new-super-mario-bros-wii-200911160216164

Mario-Kart-Wii_07.jpg

super-mario-galaxy-20071109032021709-219

 

Няма да удариш греда, спокойно. Стига да не очакваш страхотна графика, а да го взимаш заради игрите като игри.

 

Тва в крайна сметка са ти 7 конзоли в една!

 

За другата още тогава ти казах, че е шит. На тази поне ще можеш да си поиграеш ония игри дето си купи Сега-та заради тях.

 

Аз от една седмица насам разцъквам PS4 и съм доста доволен. Може да се ползва и за мултимедия, което е голям плюс. Общо взето добра покупка.

 

Видене, имам Wii вкъщи с всичките му джаджи, което купих преди година и нещо, но нямах време да й се порадвам и си седи бездейна засега. Искаш ли да я дам да я пробваш и ако ти хареса, да си купиш една, защото тази смятам да си я пазя :)

 

Какво имаш предвид под "за мултимедия"?

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид под "за мултимедия"?

Можеш да гледаш филми (от флашка). Има вграден browser, youtube, twitch, netflix, spotify, ако не се лъжа и т.н.

Има блурей ДВД, общо взето добра конзола.

Link to comment
Share on other sites

Зимам я.

 

 Ама ми требват аксесоари за двама

 

Ами тоя е написал, че има и други обяви. Пиши му да го питаш за аксесоари направо и тъкмо ще му искаш по-ниска цена за комплекта.

Не знам какво повече ти трябва. Виж дали няма нормални контролери, да си играеш с тях, че тия nunchuck не винаги са удобни за нормални игри.

 

Можеш да гледаш филми (от флашка). Има вграден browser, youtube, twitch, netflix, spotify, ако не се лъжа и т.н.

Има блурей ДВД, общо взето добра конзола.

 

Не съм пробвал до къде са ѝ способностите за гледане на филми от флашка. Не мисля, че поддържа DTS/Dolby Digital извън Blu-Ray дисковете, както и mkv формати. За филми си имам Android TV кутийка за $28, от която съм супер доволен.

 

Spotify е със занижено качество, не знам дали го ползваш. Имам Spotify premium и качеството през PS4 приложението е плачевно. Половината честоти са орязани. Мислех, че проблема е нещо от мен, но има много хора, които се оплакват, а от Spotify не правят нищо по въпроса.

 

Slim ли си взел или Pro?

Какво играеш?

Имам един Horizon Zero Dawn за продажба ако те интересува. Мога да ти го дам на добра цена, специално като за теб. :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм пробвал до къде са ѝ способностите за гледане на филми от флашка. Не мисля, че поддържа DTS/Dolby Digital извън Blu-Ray дисковете, както и mkv формати. За филми си имам Android TV кутийка за $28, от която съм супер доволен.

 

Spotify е със занижено качество, не знам дали го ползваш. Имам Spotify premium и качеството през PS4 приложението е плачевно. Половината честоти са орязани. Мислех, че проблема е нещо от мен, но има много хора, които се оплакват, а от Spotify не правят нищо по въпроса.

 

Slim ли си взел или Pro?

Какво играеш?

Имам един Horizon Zero Dawn за продажба ако те интересува. Мога да ти го дам на добра цена, специално като за теб. :)

Slim 1TB. Игрите си ги взимам дигитални (някои тънкажно, други директно от стора), но може да ми каже какво имаш на дискове и какви цени им търсиш :)

 

За момента имам:

Horizon Zero Dawn

Uncharted 4

The last of us

The last guardian

Infamous Second son

The Division

Destiny

Elder Scrolls Online

Journey

Until Dawn

и няколко безплатни свалени от стора :)

 

PS4 главно го взех заради ексклузив игрите. Отделно гледам на него ютъп и твич.  За филмите си имам лаптоп :)

Link to comment
Share on other sites

Еми купих я. Човекът се обади, с тежък селски акцйенть, но си личи, че е серииозен и ми обеща да ми осигури всякакви допълнителни аксесоари впоследствие. 

Link to comment
Share on other sites

Slim 1TB. Игрите си ги взимам дигитални (някои тънкажно, други директно от стора), но може да ми каже какво имаш на дискове и какви цени им търсиш :)

 

За момента имам:

Horizon Zero Dawn

Uncharted 4

The last of us

The last guardian

Infamous Second son

The Division

Destiny

Elder Scrolls Online

Journey

Until Dawn

и няколко безплатни свалени от стора :)

 

PS4 главно го взех заради ексклузив игрите. Отделно гледам на него ютъп и твич.  За филмите си имам лаптоп :)

 

Физическите копия в 90% от случаите са по-евтини от дигиталните и подлежат на препродажба. :) По-добре взимай физически. Пък и си е друго диска да ти седи на лавичката.

Аз имам само една игра за продажба, че взех допълнително. Но пък ти я имаш.

Не съм някакъв таргаш. :)

 

Иначе моята колекция, без безплатните месечни игри е:

 

Mafia 3

GTA V

Watch Dogs 2

Horizon Zero Dawn

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted 4

Driveclub

Carmageddon

Tomb Raider: Definitive Edition

Raise of the Tomb Raider

The Division

Witcher 3: GOTY

Ratchet & Clank

Assassin's Creed: Syndicate

Mad Max

Batman: Arkham Knight

 

и дигитални имам

 

Fifa 17

NFS Rivals

Need for Speed

 

Еми купих я. Човекът се обади, с тежък селски акцйенть, но си личи, че е серииозен и ми обеща да ми осигури всякакви допълнителни аксесоари впоследствие. 

 

Честито. Разгледай ebay за контролери и аксесоари. Вземи си и един Classic геймпад.

 

Wii_Classic_Controller.jpg

 

B0037US4IA.01.lg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Този е от 10 години с конзолите... Дори и дъска е имал човека, но я продал. Ще ми достави всичко впоследствие за двете деца.

Link to comment
Share on other sites

Без значение от колко години е. И той за пари работи. Дъска можеш да си намериш в OLX, имаше поне 2 обяви.

В ebay ще ти излезе по-евтино, отколкото от него.

 

Има и някакви Китайски по 10 паунда. От Китай директно може и по-евтино да дойдат.

http://www.ebay.co.uk/itm/Pro-Ergonimic-Design-Remote-Nunchuck-Controller-2-in1-Set-For-Wii-U-White-NEW-DD-/262768764715?var=&hash=item3d2e3d272b:m:mNZFh8F_PGiSkr_neWqxUyA

 

Гледай да са с Motion Plus.

 

Ето ти го и класическия контролер за 5 паунда.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Wired-Classic-Pro-Controller-Gamepad-Console-Joypad-For-Nintendo-Wii-Game-Remote/382086302066?_trksid=p2045573.c100506.m3226&_trkparms=aid%3D555014%26algo%3DPL.DEFAULT%26ao%3D1%26asc%3D44944%26meid%3D3c92036dac3540529c4c96ceabf8e66a%26pid%3D100506%26rk%3D1%26rkt%3D1%26

Link to comment
Share on other sites

Sony обяви, че от 31 август ще вдигне цената на услугата PlayStation Plus в Европа. От изпратеното до потребителите писмо става ясно, че в България годишният абонамент за PlayStation Plus ще се увеличи с 20% от 99 лева на 119 лева. Цената за тримесечие се променя от 40 на 50 лева, а за един месец услугата ще струва 16 лева вместо досегашните 14.
Link to comment
Share on other sites

@w00x

 

Атари няма да вадят AAA заглавия. В момента са насочени към мобилният гейминг и част от игрите ще са именно такива (това за съвременната част).

От друга страна, носталгията в последните месеци е глобално явление и само PackMan-a ще е достатъчен да напълни коша с риба. Също така, освен "ръбатите" игри с които повечето хора свързват атари, те имат и едни не малък списък на Ягуара:

 

Jaguar Exclusives:

AirCars, Alien vs Predator* Atari Karts, Attack of the Mutant Penguins, BattleMorph, BattleSphere, Blue Lightning*, Breakout 2000, Bubsy*, Checkered Flag, Club Drive, Crescent Galaxy, Cybermorph, Defender 2000, Fight For Life, Flip Out!, Highlander, Hover Strike, Hover Strike CD, Hyper Force, Iron Soldier, Iron Soldier II, I-War, Kasumi Ninja, Missile Command 3D, Protector, Ruiner, Skyhammer, Space War 2000, Super Burnout, Supercross 3D, Troy Aikman NFL Football, Ultra Vortek, White Men Can't Jump, World Tour Racing, Zero 5.

 

 

* Games with this name exist on other platforms, but are completely different[/i]

 

 

 

 

П.С. Много ме е яд за SEGA, че не извадиха собствен порт на конзола :( В момента имат много успешни аркадни машини и спокойно можеха да наблъскат стари класики и малко ново в една кутия с ретро привкус.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Wii е при мен и се разпилях от кеф и приятни спомени... Още не мога изобщо да свика с тоя стик, но ще дойде и това време. Аксесоари ще се купуват... Още не съм разгледал 40-те игри, камо ли хилядите други, но си пуснах за малко STREETS OF RAGE, сърце юнашко не трае! Спомени... И най-якото на тази конзола - вчера изиграх 4 сета тенис и се изпотих. А дори не съм пуснал бокса още...  :grin:

 

Само се притеснявам, че Радост не се отлепя от нея и трябва да се въвежда режим... 

 

Между другото - перфектен доставчик. Конзолата е чисто нова, беше опакована прекрасно, със специално упътване за стартиране... Аз още съм като пате в калчища де, но едно по едно... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...