Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ето един човек,който хаква Lite-On в Пловдив и София.Не го познавам просто потърсих в нета и го намерих. :)

скайп:www.gsmdoktor.com

Edited by GeNaTa*
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Конзолата е Lite-on.Благодаря за помоща момчета и най вече - @NeRoX :) .Сега остава да се свържа с майсторите :)

Най-близкото и сигурно място е при kainy в София. Skype: kainy_legacy

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

Вече не съм голям фен на игрите но въпреки това има заглавия които ми взимат вниманието

Едно от тях е новият Fight Night Round 4 няма такава физима просто разликата между 3-4 е видима отвсякъде

Exclusive Producer Doc: Physics

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Март месец си купих Xbox 360 от мултирама, и няма и 20 дена и се развали червените светлини яко ви е познато, но преди това бях го хакнал и даже небях играл почти никви игри на него.

И после ми дадоха нов защото неможали да го управят.

И новия все още не се е развалил даи боже да не става така, и сега мисля да си го хакна ама ме е страх да не се развали пак, и се чудя дали е от хакването този проблем, или не е.

Някои може ли да ми помогне искам да го хакна, ама ме е страх :unsure:

Edited by Ultras_1936
Link to comment
Share on other sites

Проблемът не идва от хакването.Просто си попаднал на такъв xbox,защото някои се добре сглобени,а други не.Но ако те е страх си сложи допълнително охлаждане и още работи,с които не съм много добре запознат и не мога да ти кажа точно какви са.Говори с kainy(skype:kainy_legacy) или с nazista(skype: nessebarmoto).Успех и дано повече не ти излизат тея рингове.

Edited by GeNaTa*
Link to comment
Share on other sites

Вече не съм голям фен на игрите но въпреки това има заглавия които ми взимат вниманието

Едно от тях е новият Fight Night Round 4 няма такава физима просто разликата между 3-4 е видима отвсякъде

Exclusive Producer Doc: Physics

Физиката и е*и майката. А колко е тъпа играта и представа си нямаш. 495430 комбинации от буотни, за да направиш един обикновен удар и се пулиш като идиот с физиономия тип "К'во тряяше да натисна ся бе мамка му" докато ония ти бие шамари. Недей си боже го набиеш и к'во голямата радост - пикня в бурканче. Праиш си някви боксьори там ииии голямото турбо батко. Тия игри са били зле винаги, зле са и зле ша останат. Като искаш биткаджийски - Mortal Kombat стайл ги има колко си щеш. Друго си е някое шутарче или да разходиш някой огнедишащ звяр по Нюрбургринг.

 

Проблемът не идва от хакването.Просто си попаднал на такъв xbox,защото някои се добре сглобени,а други не.Но ако те е страх си сложи допълнително охлаждане и още работи,с които не съм много добре запознат и не мога да ти кажа точно какви са.Говори с kainy(skype:kainy_legacy) или с nazista(skype: nessebarmoto).Успех и дано повече не ти излизат тея рингове.

Нали знаеш, че като сложиш вентилаторите трябва да отвориш конзолата и пак да прецакаш гаранцията. Та с 2 думи, ако не ти пречи толкова да играеш оригинални игри по-добре си играй така. Много са такивата хора в БЪлгария вече. Ако искаш да пестиш пари от игри се хващаш на хорото. Ама си знаеш к'ви може да те очаква. За сметка на т'ва нов бокс не е нищо пред парите, които ще спестиш от игри. Вечно щастие няма! ;)

Link to comment
Share on other sites

(Sujelqvam ama kirilicata mi se razvali)

Az ve4e go reshih, shte si igraq sus originalni igri za men e po qko shtoto si pravij kolekciq :rolleyes:

I sq mislq da si kupq kormilo, gledam 129 lv kormiloto za Xbox 360 nqma li po evtino ?

Edited by Ultras_1936
Link to comment
Share on other sites

NeRoX

Недей така да плюеш Fight Night Round 4 играта си е ненормална ти какво искаш все шак е боксов симулатор

точно аз ги знам и двете и тази новата се доближава точно до реалистиката

Ма нали знаеш всеки харесва различни неща затова има един куп заглавия

Link to comment
Share on other sites

NeRoX

Недей така да плюеш Fight Night Round 4 играта си е ненормална ти какво искаш все шак е боксов симулатор

точно аз ги знам и двете и тази новата се доближава точно до реалистиката

Ма нали знаеш всеки харесва различни неща затова има един куп заглавия

Абе, вярно е ама играта не струва и никой не я игра повече от 1-2 дена... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не успях да изчета всичките 51 страници защото едва ли ще намеря отговори на всички въпроси.

Та имам PS2 NTSC 60Hz от САЩ и 5-6 игри за нея. В един магазин в мол-а ми казаха че продават само PAL и трудно ще си намеря игри.

Искам да ме посъветвате дали да и слагам чип(ако въобще е възможно)

или от къде да се набавя с игри за нея(ако има и 2-ра ръка игри даже е по-добре)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Колеги Отбора по игрите имаме възможност да качваме вече всякакви конзоли за това ако желаете просто пускайте заявки ? Ам за малко да забравя има и някакъв софтуеър за различните конзоли за тва ако някой разбира да пита ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Малко инфо, ревю за едно handheld устройство! :)

Защо няма тема за ревюта?

 

Новото е това дингоо а320, което е евтино, няма wifi и мулти плеър, което е голям минус, обаче забелязвам че вече са успяли да подкарат линукс на него и има доста други предимства за цената си... погледнете линковете за това нещо.

Направено е да се играят игри чрез емулатори, СНЕС, НЕС, Сега, ЦПС1, ЦПС2 и прочие... има собствени игри. Пример е един много дпбър хорор който ще излиза за смартфоните скоро, 7 days salvation, играта е уникат, с много добра графика и мисля че върви с конзолата. (зависи от къде се купува самата конзола)

 

Dingoo A320 FAQ / WIKKI

250px-Dingoo_A320_White.jpg

CPU: Ingenic (MIPS) 400MHz

RAM: 32MB

Storage: 4GB built in, SD up to 8GB

Display: 2.8" LCD, 320 x 240

Weight: 110g

Dimensions: 125mm x 55.5mm x 14mm

Price: Price £69.99

 

*Product Info: Outlook: premium design fashionable, slim and portable size with comfortable hand grip.

*Display: 16,000,000 color 2.8-inch LTPS-TFT true color high-definition screen , broadcast effect 320 * 240, the true and clear picture quality, unique DVD Optimization technology .

*Games: play games in (8 bit/16bit/32bit) GBA/3D formats and play more by upgrading the software

* GBA

* NES

* NeoGeo

* SNES

* CPS1

* CPS2

* Sega Mega Drive/Genesis

AV-out:AV-out technology gives DVD output quality, can be a portable DVD player and game console.

*Video player: Video function supports in various format such as RMVB, RM, AVI, WMV, FLV, MPEG, DAT, MP4, ASF and help users encold video files in an easy and convenient way.

*MP3 player: Audio function supports MP3,WMA APE, FLAC audio format, synchronous lyrics display function, multiple EQ options,3D virtual sound field, surround sound effect and play mode options. Music can keep playing while using other application.

*FM radio: Wide channel rang from 76.0MHz~108.0MHz, support manual/auto channel scanning, FM recording and can keep playing while using other application. User can save up to 40 channels.

*Digital recorder:Voice recording and supports MP3/WAV formats.

*Image Browser: Image browsing format includes JPG, BMP GIF, PNG, with zoom, rotate and image slide show function.

*E-book: Feather function includes bookmark, auto browsing, font sizing, TTS oral reading and can open with music player application.

*U-disk virus protection: Build in anti-virus software protect and keep the system at its best performance.

*USB2.0 Transmission Interface: Support WIN2000/XP?VISTA/MAC Operation System.

*Capacity: 4GB memory, supports inserted MINI SD card to expand capacity.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

колеги имам дилема ,напоследък ми се играят игри и се чудя какво да си взема на старо, Xbox 360 , PS 3 или PC.ПЦ-то обаче ще струва доста пари за да се играят съвременните игри и клоня към конзолка която да играя на 40 ' Full HD в къщи.Какво ще ме посъветвате за втора употреба ,ако може хакнати ,че пари за игри не давам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

колеги имам дилема ,напоследък ми се играят игри и се чудя какво да си взема на старо, Xbox 360 , PS 3 или PC.ПЦ-то обаче ще струва доста пари за да се играят съвременните игри и клоня към конзолка която да играя на 40 ' Full HD в къщи.Какво ще ме посъветвате за втора употреба ,ако може хакнати ,че пари за игри не давам :laughing:

Ако тв-то ти става за 3д земи си nvidia 3d, но само ако ти се играят някои от игрите тук - някои от графите exellent и good.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Наскоро се сдобих със старо ПС2,но няма как да се сложи чип,защото моделът е твърде стар.Нямам възможност да си купувам оригинални игри затова единствения вариант е Free McBoot в memory card-a.Един приятел се опита да го инсталира,но успя само до някаде и виждам просто логото... :angry: Ако има някой който може да се справи със задачата да ми сложи McBoot на card-a нека да пише :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Demon's Souls, Infamous, The Ico & Shadow of the Colossus Collection. И когато излезне The Last of Us. Не съм ги играл, нямам конзоли, но във всички теми и дискусии, които съм чел/слушал се споменават тези игри. Ако искаш нещо наистина неизвестно и с леко типичен японски произход - Tokyo Jungle.

Link to comment
Share on other sites

Tokyo Jungle и аз я видях някъде. Графиката е зле, но като геймплей изглежда интересна.

 

Проблемите с PS3 игрите обаче са 2:

 

1. Много трудно се намират по-стари или по-малко известни заглавия по тракерите.

2. Много са големи.

Link to comment
Share on other sites

Tokyo Jungle и аз я видях някъде. Графиката е зле, но като геймплей изглежда интересна.

 

Проблемите с PS3 игрите обаче са 2:

 

1. Много трудно се намират по-стари или по-малко известни заглавия по тракерите.

2. Много са големи.

Аз винаги гледам Quick Looks на Giant Bomb. Обикновено са забавни и показват достатъчно от игрите, за да видиш дали ще ти е кеф да цъкаш, така че може и това да пробваш. А и както каза, GB са пичове и самите видеота са доста забавни.

Link to comment
Share on other sites

Heavenly Sword - уникална игра , от първите ексклузиви ( графиката все още е невероятна ) , Resistance 1/2/3 също

 

Аз винаги гледам Quick Looks на Giant Bomb. Обикновено са забавни и показват достатъчно от игрите, за да видиш дали ще ти е кеф да цъкаш, така че може и това да пробваш. А и както каза, GB са пичове и самите видеота са доста забавни.

 

Благодаря. Ще ги погледна.

Heavenly Sword изглежда добре.

 

Преди време, някъде бях гледал геймплей трейлър на една конзолна игра, не съм сигурен дали за Xbox 360 или PS3, а може и за двете да е била, та тя си беше Hack and Slash тип, но беше много масова. Героя беше една жена, на средата на едно бойно поле. Около нея се биеха някакви чудовища едно с друго и тя вършееше по средата, като враговете бяха повече от на останалите Hack and slash игри. По мой спомен се казваше Black, но като потърсих за Black, видях някаква съвсем различна игра, която няма нищо общо с мечове и Hack and Slash. Някой да се сеща случайно?

Разгледах всякакви Hack and Slash класации и намерих толкова игри, че трябва да се затворя в къщи за 4 месеца, докато ги изиграя, но тази я нямаше, или поне не видях нещо, което да ми подскаже, че е тя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...