Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

айде и аз да се изфукам..макар че то ps2-ката е дърта вече..неска се сдобих с такова животно :) без чип е ама ...имам Mk armageddon , gta sa , devil may cry , някво рали и dynasty warriors - тва последното още не съм се зарибявал яка ли е ? мойта е 5та част... =]

Edited by snoop-dogg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От няколко месеца съм собственик на PS2 слим внесен от Италия ,но проблема е че не е чипната. Не мога да си позволя да давам пари за оригинални игри и сега ми стои за красота. Искам да я чипна ,но ме притеснява евентуалната некомпетентност на майстора или последсвията върху лазера след слагането на чипа. Ако някои може да насочи къде мога да сложа качествен чип и за какви пари ,ще му бъда ного благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Ето един линк , дано ти е от помощ , не се "чипва" в този случай , а се използва мемори карта .

п.п. С други думи външен чип ... може да си го махаш и слагаш .

ЛИНК

:)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Ето един линк , дано ти е от помощ , не се "чипва" в този случай , а се използва мемори карта .

п.п. С други думи външен чип ... може да си го махаш и слагаш .

ЛИНК

:)

Имаше вариант и с някакъв диск. Тя конзолата е стара и вече има много възможности за хакване. Чувал съм обаче, че най качественото и безпроблемно хакване е чрез чип. Мога да ти дам кординати на човек във Варна, за който гарантирам изрядност. Той е межеби най-добрия конзолен специалист в България. Щом е първия човек, който хакна новия уж "нехакваем" DVD-Rom на X360-то та няма да се оправи с едно PS2. Ако си заинтересован ми кажи и ще те свържа. ;)

Link to comment
Share on other sites

От няколко месеца съм собственик на PS2 слим внесен от Италия ,но проблема е че не е чипната. Не мога да си позволя да давам пари за оригинални игри и сега ми стои за красота. Искам да я чипна ,но ме притеснява евентуалната некомпетентност на майстора или последсвията върху лазера след слагането на чипа. Ако някои може да насочи къде мога да сложа качествен чип и за какви пари ,ще му бъда ного благодарен.

 

 

Поставяне на чипове ( chip modchip ) на :

 

 

 

PlayStation 2

 

 

Чипа работи отлично за абсолютно всички произведени конзоли Playstation2

без значение дали са внесени от чужбина или купени в България. С негова помощ

могат да се играят всички видове PS1 i PS2 игри PAL И NTSC независимо от модела на конзолата.

Фурмуера на чипа е MATRIX INFINITY v.1.93 - най-добрия до момента!!!

 

 

Повече инфо за чипа : http://chipi.ru/ps2/modbo4.html

 

 

Контакти :

Skype www.gsmdoktor.com

ICQ 299911808

тел 0888197084

Link to comment
Share on other sites

"Modbo 4.0 MATRIX INFINITY v1.93 работи ПЕРФЕКТНО". Сложил съм лично аз над 100 броя на всички видове ПС2. Няма нужда от каквито и да е други чипове. Нямам оплаквания от нито един клиент че някоя игра не му е тръгвала. Хора, не си давайте парите на обирджии. Чипа си има BIOS меню. Цената не е определяща за качеството.Работата която върши е важно. От чипа се изисква да върши определена работа , надежно на възможно най-ниска цена нали така? Отмина времето в което ПС2 чипосването беше мит и мистерия. Всеки може да си сложи чип стига да умее да запоява добре с поялник. А и 25$ за чип е прекалено много. С какво 25 доларовия превъзхожда 5 доларовия? Само с цената му. Нищо повече. Геймърите искат да играят свободно. Нека тази свобода им се даде на възможно най-ниски цени. Всички знаем какво е очакването от един чип за ПС2. Е , тези очаквания вече не струват много. тези очаквания може да намерите в фирмуера на MATRIX Modbo 4.0 . ПС конзоли чипосвам от както излезнаха чипове на ПС1. Първия чип на ПС2 поставих в 2001 на 220 лева. Тогава бяха други времената. Сега е края на 2008. Мисля че дойде времето в което няма какво да се иска повече от един чип . Той предлага всичко необходимо.

 

Искам да обърна внимание и по често задавания въпрос относно това дали може да се гледа DivX s PS2. ПС2 е над 200 лева. Не си струва да се ангажира конзолата с работа която може да я върши и най-евтиното DVD от 50 лева. Филмите само ще натоварят оптиката . PS2 е за геймъри а не за киномани.

Смея да твърдя че имам дългогодишен опит в областа на електрониката като TV, VIDEO а сега GSM специалист колкото и нескромно да звучи - вече 17 години. Слушайте ме и пестете парите си.Бих изслушал и всеки един от вас.

 

Благодаря ви за вниманието. скайп www.gsmdoktor.com

Link to comment
Share on other sites

NeRoX мисля,че познавам човека за когото говориш,защото преди няколко дни си взех Xbox 360 Premium с чип.Аз също гарантирам изрядност! ;)

LiteOn-ка ли беше?

Link to comment
Share on other sites

Ауе браточки гледах из интернет се продават "skin-ове" за PlayStation2 .Примерно Simpsons skin,или HALO skin и т.н.Обаче не видях да има за PS 2 Slim...таа продават ли се такива и за Slim или са само за дебелата версия ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ауе браточки гледах из интернет се продават "skin-ове" за PlayStation2 .Примерно Simpsons skin,или HALO skin и т.н.Обаче не видях да има за PS 2 Slim...таа продават ли се такива и за Slim или са само за дебелата версия ;) :wacko:

Дори не знаех, че има скинове за PS2. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къде от Пловдив/София мога да се сдобия с xbox 360 и сътветно игри като Halo/FEAR/Guitar Hero/Rock Band? Из търсачките нищо не намирам.

В Пловдив конзолата и игри можеш да закупиш от Мултирама или Пулсар. В София на същите 2 места и в Плесио също. От интернет можеш да поръчаш от ozone.bg ;)

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте!От скоро съм притежател на xbox360 :P.Конзолата е добра, но имам само 2 игри, които ми омръзнаха, а както разбирам може да се направи така, че играта да чете пиратски игри. Та бихте ли ми обяснили какво трябва да се направи, за да тръгват тези игри, къде трябва да се занесе машнката и да дадете някакви координати на човек, които може да го направи това флашване или каквото е там :) и какви пари ще струва .Същите въпроси важaт и за стария Xbox :confused Благодаря предварително :)

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте!От скоро съм притежател на xbox360 :P.Конзолата е добра, но имам само 2 игри, които ми омръзнаха, а както разбирам може да се направи така, че играта да чете пиратски игри. Та бихте ли ми обяснили какво трябва да се направи, за да тръгват тези игри, къде трябва да се занесе машнката и да дадете някакви координати на човек, които може да го направи това флашване или каквото е там :) и какви пари ще струва .Същите въпроси важaт и за стария Xbox :confused Благодаря предварително :)

Конзолата се отваря и фирмуера на DVD-то се сменя с флашнат такъв като се свързвам към PC. Знаеш ли с какво DVD си?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Незнам дали тук е правилното място, но случайно някой да знае дали Myst 5 End of ages я има за XBOX или XBOX360. И ако да - от къде мога да я дръпна?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Не тръгва на Виста?

 

Platform(s) Windows, OS X

 

Само Pc и Mac. Не съжалявай, аз много обичам всички предни части, а тази ми доскуча и ме подразни още в първата половина, така и не я довърших.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!От скоро съм притежател на xbox360 :P.Конзолата е добра, но имам само 2 игри, които ми омръзнаха, а както разбирам може да се направи така, че играта да чете пиратски игри. Та бихте ли ми обяснили какво трябва да се направи, за да тръгват тези игри, къде трябва да се занесе машнката и да дадете някакви координати на човек, които може да го направи това флашване или каквото е там :) и какви пари ще струва .Същите въпроси важaт и за стария Xbox :confused Благодаря предварително :)

 

Първо провери какъв Philips е - BenQ или Lite-On.Флашването можеш да си го направиш при kainy или при NeRoX.Двамата са много добри и се занимават само с такива неща.

Edited by GeNaTa*
Link to comment
Share on other sites

Конзолата е Lite-on.Благодаря за помоща момчета и най вече - @NeRoX :) .Сега остава да се свържа с майсторите :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...