Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хубава игра за PS2 (както и за xbox 360 , wii , psp , gba и ds) е Crash Of The Titans , което е продължение на краш бандикуут .

Аз сега е играя на компа с 24 фпс ама се играе .

Голяма зарибявка е .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хубава игра за PS2 (както и за xbox 360 , wii , psp , gba и ds) е Crash Of The Titans , което е продължение на краш бандикуут .

Аз сега е играя на компа с 24 фпс ама се играе .

Голяма зарибявка е .

:laughing:

Да и аз днес си я записах и я разцъках малко на PS-a.За мен Crash определено е едно от най-добрите Jump and Run заглавия за всички времена-тая игра просто няма да остарее :)

 

 

Хора кажете ми нещо подобно на God of War???Цъка ми се някакъв такъв тип игра.Може и да не е точно такова но пак в такава насока :P

Link to comment
Share on other sites

E тая игра ще ме накара да си купя xbox360 хах .

Абе и без това сме се запитали тука ... колко струва едно боксче 360 и всички игри от старото боксче тръгват ли на новото 360 ?

Четох някъде за бокса 360 , че давал дефекти и това има ли истина (примерно за 1 година няколко пъти на сервиз) или да не се притеснявам . :laughing:

Link to comment
Share on other sites

E тая игра ще ме накара да си купя xbox360 хах .

Абе и без това сме се запитали тука ... колко струва едно боксче 360 и всички игри от старото боксче тръгват ли на новото 360 ?

Четох някъде за бокса 360 , че давал дефекти и това има ли истина (примерно за 1 година няколко пъти на сервиз) или да не се притеснявам . :laughing:

Понеже не разбрах за коя игра точно става въпрос ако говориш за God of War-ми че нея си я има и за PS бе :unsure: :D

 

 

Едит:Ааааааааа.Дааам.Аз още от преди години си знам за Crash и също много ме радва.Първата игра която си записах за PS-a познай коя беше-Crash of the titans :lol:

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

За краша говоря ... аз съм луд фен на тая игрица и ще си е играя вечно .

Така се надявам да излезне нова част от поредицата и да е портнат за компютър ама не ми излезе късмета .

Гледам пс2 не е скъпа ама те тея цени не мърдат от когато са си излезнали конзолите .

Ей ся ако паднат цените по коледа , някви намаления да изкочат и ще си купя едно боксче или в краен случай пс2 за да е играя тая игра .

Покрай нея ще играя и други де .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

...Четох някъде за бокса 360 , че давал дефекти и това има ли истина (примерно за 1 година няколко пъти на сервиз) или да не се притеснявам . :laughing:

Става въпрос за "The Red Ring of Death" (RROD) Бокса прегрява и са бриква и до там. Ако не си го отварял, за да го хакнеш (ако не ти се дават 100 лв. за игра разбира се) им го въщат и те ти пращат нов, който също се цака и така докато се откажеш. А ако решиш да го отвориш гаранцията отпада и ако се брикне гризваш дръвцето... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Начи по-хубао едно пс2 да си зема .

Абе глеам в пулсар едно пс2 е 280 лв от слимките ама си няам и на понятие кое е добро или не при тея конзоли .

Иначе за бокса ако се види къде прегрява мога да му лепна един супер бърз вент и ще кротува ама не си заслужава .

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Начи по-хубао едно пс2 да си зема .

Абе глеам в пулсар едно пс2 е 280 лв от слимките ама си няам и на понятие кое е добро или не при тея конзоли .

Иначе за бокса ако се види къде прегрява мога да му лепна един супер бърз вент и ще кротува ама не си заслужава .

PS 2 Slim до колкото съм запознат няма разлика с PS 2.Единственото е,че има интернет адаптер и можеш да цъкаш игри онлайн :) .Май май само това е различното :unsure:

 

И само да те предопредя-ако си взимаш чисто нова слимка си приготви още 100 кинта за чип(ако искаш да я чипираш де :) )

Link to comment
Share on other sites

Crash Of The Titans - някой може да каже, че е детска ама мен много ме зариби! :) Бях си я свалил отдавна ама чак днес я играх.

Link to comment
Share on other sites

Tо ревюто за играта в ексбокслайв го е правил някакъв 41 годишен и беше писал , че играта много го е зарибила .

п.с. Нещо не разбрах за адаптера ... тънката версия на пс2 ли им адаптер и май тя беше до колкото прочетох в пулсар ама може и да не слагам чип за сега и чакам някоя коледна промиция да изкочи за конзолата и тогава ще си я купя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Sony сваля цената на PlayStation 3 от 2.11 на $499 с 80гб хард диск и на модела с 40гб на $399

те от сони хубо я свалят ама защо в пулсар цената е 899лв без екстри питам аз :bgrin:

това са над 600 долара :blink:

ако знаете къде наистина са я свалили кажете, че по нова година мисля да си направя подарък :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен вмомента няма смисъл от покупка на ПС3

едно че няма кой знае колко добри заглавия

второ че още не хакната ( чипирана )

трето че и да стане това ( отделно трябва Blu-Rey писача, и един празен диск 50 лева :wacko: )

докато не паднат цените до що годе нормалния джоб не виждам смисъл

Х360 вмомента се купува и харесва много повече от потребителите поради куп причини :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен вмомента няма смисъл от покупка на ПС3

едно че няма кой знае колко добри заглавия

второ че още не хакната ( чипирана )

трето че и да стане това ( отделно трябва Blu-Rey писача, и един празен диск 50 лева :wacko: )

докато не паднат цените до що годе нормалния джоб не виждам смисъл

Х360 вмомента се купува и харесва много повече от потребителите поради куп причини :)

Подкрепям колегата! А това с игрите определено е така. Там освен един Ridge Racer 7 и едно MSG 4 какво има повече? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако се направи исо лоадер ще може ли на пс3то да се играят няколко игри качени на блурей писачка .

Дисковете са много по-големи и ще поберят няколко игри , а ми е чудно дали може да стане нещо такова .

Все пак козолата си има биос и на практика емулаторите се правят по това , но четох някъде за шанс да се записват по няколко игри на блурай и да се играят чрез програма за виртуален блурай ... ся дали ще могат да го направят си е отделен въпрос .

Link to comment
Share on other sites

Баси посраната държавичка!

 

От месеци се опитвам да си купя Guitar Hero и отвсякъде ми дават средни пръсти, въпреки че или първо са ми казали, че го имат, или в онлайн магазините им пише, че е в наличност.

 

Писна ми, от толкова време събирам нерви и се навивам, че вече само мога да псувам и да крещя. :blowup:

 

Колко сложно е майна! Като виждаш, че колкото бройки си заредил са се изкупили, вземи па зареди още 2-3, ей така, да има! Баси, искаш да си похарчиш парите някъде и няма кой да ти ги вземе, щото никой не иска да си мръдне пръста!

Link to comment
Share on other sites

Баси посраната държавичка!

 

От месеци се опитвам да си купя Guitar Hero и отвсякъде ми дават средни пръсти, въпреки че или първо са ми казали, че го имат, или в онлайн магазините им пише, че е в наличност.

 

Писна ми, от толкова време събирам нерви и се навивам, че вече само мога да псувам и да крещя. :blowup:

 

Колко сложно е майна! Като виждаш, че колкото бройки си заредил са се изкупили, вземи па зареди още 2-3, ей така, да има! Баси, искаш да си похарчиш парите някъде и няма кой да ти ги вземе, щото никой не иска да си мръдне пръста!

К'во ги интересува тях? Нали са си продали боройките, а това, че има желаещи... Кво лиси викат еми да бяхти търсили по рано :lol: :lol: :lol: Просто нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

те от сони хубо я свалят ама защо в пулсар цената е 899лв без екстри питам аз :bgrin:

това са над 600 долара :blink:

ако знаете къде наистина са я свалили кажете, че по нова година мисля да си направя подарък :D

това са цените за САЩ. В Европа сигурно са същите числа, само че в евро.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

А , тея от пулсар да ги питам от къде са .

Май не са от европа нито от Българиа и си лепят тяхни цени .

Еми си е купиш за 600 и ще се кефиш .

Link to comment
Share on other sites

Пулсар са официален представител за България нааа...убии ме но не мога да си спомня на кои фирми :bgrin: .Но основният вносител на оригинални игри са те :)

 

Хора кажете ми добрите рейсинг заглавия за Play Station 2.Аз знам само Gran Turismo 4 ,а знам че за Play Station има невероятни рейсинг заглавия :) .Айде който се сеща да казва :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора кажете ми добрите рейсинг заглавия за Play Station 2.Аз знам само Gran Turismo 4 ,а знам че за Play Station има невероятни рейсинг заглавия :) .Айде който се сеща да казва :punk

На ме EazY-E ми беше препоръчал "Burnout Revenge". Добра е, особено ако си фен на трошенето на коли и блъскания и подобни изпълнения. :) Виж 1-2 клипчета за да видиш за какво става въпрос => Едно; Две.

 

Ааа това като го гледах и си умрях от смях... :D :D :D

Rayman Raving Rabbids 2. Дали лесно се гребе на асфалт... :) (изгледайте го докрай)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Ауе хора ай някой да ми каже как по дяволите мога да се сейвам в играта Metal Gear Solid 3 Snake Eather ли какво беше(забравих подзаглавието).Че така на края на сяка мисия е убииствено.Снощи играх 4 часа докато мина една мисия :lol:

Link to comment
Share on other sites

На ме EazY-E ми беше препоръчал "Burnout Revenge". Добра е, особено ако си фен на трошенето на коли и блъскания и подобни изпълнения. :) Виж 1-2 клипчета за да видиш за какво става въпрос => Едно; Две.

 

Ааа това като го гледах и си умрях от смях... :D :D :D

Rayman Raving Rabbids 2. Дали лесно се гребе на асфалт... :) (изгледайте го докрай)

Мухахахахх "аааааааааа" ... ей ти напрао ме размаза с това клипче .

Нищо , поне е надъхано пък и дори да е на асфалта пак не се отказва .

Аз до колкото знам , в темата за нфсто се обсъждаше някакво рейсинг заглавие .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...