Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ми като си купиш PS2-ка ако искаш да играеш на пиратски игри трябва да си сложиш чип

но до колкото знам в Пловдив взимат бая кинти за тази услуга за това те съветвам да сабереш пари за някоя от новото поколение конзоли PS3, Xbox 360

ПС3... ако не ме лъже паметта беше около 1000-ка :) За ХБ нз... Значи тези новите и с пиратски игри вървят. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ПС3... ако не ме лъже паметта беше около 1000-ка :) За ХБ нз... Значи тези новите и с пиратски игри вървят. :wacko:

за сега най изгодно е Х360 и не остъпва по нищо на ПС3 които е бая по скъп и няма много заглавия

а и предимството на Х360 е че можеш сам да си хакнеш ДВД-то firmware и да си записваш новите игри

а не да даваш по 140 лева

Link to comment
Share on other sites

xbox 360 е горе-долу 700лв.

Аз се замислих дали да не си взема нея, вместо догодина да дам 300-350лв за видео карта, но все пак 700лв са си много пари и ще изчакам да паднат. Дано това стане до средата на другата година.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

интересното, че играх fifa 2007 и няма нищо общо с версията за PC. Коренно различни игри и като меню и коментар и графика и gameplay. При PES не е така, защото ги портват, но fifa-та е съвсем различна игра, и за xbox-a е много по-яко направена. Смятам, че за конзола FIFA е по-добра от PES, но при PC PES е по-як от FIFA

Link to comment
Share on other sites

просто за xbox360 играеш некст ген фифа, а версията на pes която имаш е същата като за старите конзоли ,с леко барната графика и висока резолюция. а от японския winning eleven 10 ,първата от многото версии- която излезе април 2006-та,досега няма по-добър футболен симулатор. с класи над всички останали е,може би до излизането на вече изцяло нови версии за 360 и пс3.

 

между другото разбрах че ps3 в америка е към 780 лв наши пари. знам че там всички конзоли са много по-евтини от в европа,така че като взимам ще е от някой познат който се връща от там.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Гледам линка, който си дал в hardwarebg към Амазон- голям кеф. Тук конзолата е с 200лв по-скъпа :). Направо се чудя дали (когато си купувам) да не си я импортна от някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

ps3 става от уса,защото е регион фрий,обаче x360 не е, и ще трябва задължително флашване

Link to comment
Share on other sites

е,все някога може да измислят нещо...аз си викам при тва поколение конзоли да съм си чист и да играя само оригинални.общо взето единственото което ме спира да се насоча към 360,е че mgs4,ff 13,tekken 6 и gran turismo 5 ще са ps3 ексклузив .притеснявам се за бъркането за оригинални ,но няма как.якото е ,че тоя път, майкрософт имат конзола със страхотен каталог,за разлика от стария бокс,който отстъпи значителни на ps2 и gamecube

Link to comment
Share on other sites

Сега чета в доста форуми, че доста игри на PS3 вървят с 30fps, леко забавено, докато същите на xbox360 вървят гладко с 60fps. Хората, които имат и двете конзоли предпочитат да купуват дадената игра за 360

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Може и да си се объркал нещо.Някой хора бъркат херците с fps-тата. Много(да не кажа почти всички) 60 hz игри са на 30 fps .При конзолите игрите са или 50 хз или 60 хз според региона и от това дали все пак имат тази опция.Няма логика една ps3 игра да е с 2 пъти по-малък фремрейт от x360 игра.

Link to comment
Share on other sites

i have the honor of having both systems (xbox360 and ps3). i purchased nhl 08 for the 360 cause i like the controller better. i recently downloaded the nhl 08 demo for the ps3 to compare it to the 360. it is so slow and choppy that for me its virually unplayable. not to mention it didnt look as good either. i guess there really is a reason why the only game i own for the ps3 is a ps2 game.
From what I hear its choppy on the PS3 because of lower FPS where the PS3 has 30 while the 360 has 60 fps.

и за други игри има оплаквания

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Понеже не ми се рови, някой може ли да ми каже каде мога да си сложа чип за пиратки за PS1 и PS2?

Link to comment
Share on other sites

За PSP пак ли ще трябва чип за да вървят пиратските игри? Btw то с какви дискове бачка и пц-то може ли да записва такива?

 

За PS2 когато ми казахте как стоят нещата и ми убихте желанието да си взема... да видим дали и с това ще е така! :) Хаха!

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

За PSP пак ли ще трябва чип за да вървят пиратските игри? Btw то с какви дискове бачка и пц-то може ли да записва такива?

 

Мисля, че за PSP не е нужен чип (ако греша, моля за извинение). Игрите се качват чрез USB на Memory stick pro duo (която е доста скъпа м/у другото: 1ГБ е 65-70 лв., 2 ГБ - 85 лв. и т.н., но може да я ползваш още и за лаптоп, цифров фотоапарат).

Дисковете (UMD - Universal media disk) изглеждат така с такива размери. Не съм срещала да се продават, пък и ще изискват специално устройство за записване предполагам, а не просто CD/DVD Rom

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали е за тука въпроса, но искам да попитам на какво се равнява PS2 спрямо компютрите. Купих си вчера процесор, видео карта и рам, изръсих се почти 700 кинта и пак не мога да подкарам Street Fighter III 3rd Strike. Купих си я играта, емулирах я, но не ми тръгва(дава ми едва 15 fps), от компа ли е или просто не могат да се емулират игри за PS2?

Link to comment
Share on other sites

тва е защото конзолният хардуер е различен.шината на пс2 е 128 bit-а,а е на 7 години конзолата,а за пц не следя хардуер ,но преди около 2 години 64 битовите процесори на amd бяха някав хит.

Street Fighter III 3rd Strike по принцип е игра за dreamcast и е от 2000-ната. ps2 версията е порт от дриймкаст.

иначе дори конзоли от 12-13 години като psx,sega saturn и nintendo 64 не се емулират добре,смятай какво остава за ps2/gamecube/xbox

Link to comment
Share on other sites

XMD, свали си емулатор за Dreamcast и свали DC версията на Street Fighter 3, под Dreamcast се емулира отлично, а на същия емулатор ще можеш да играеш и Capcom VS SNK 2, което е друга фантастично добра игра.

Link to comment
Share on other sites

дриймкаста не е с добра емулация в никакъв случай ! може би sf и capcom vs snk 2 да вървят щото са 2д файтинги и са леки

Link to comment
Share on other sites

мани я ,пълна глупост е ,само ядове ще имаш с нея, някой игри въобще не тръгват.в София сигурно вече чиповете ги слагат даже под 100 лв,а едва ли swap magic ще е много по-евтина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...