Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pulsara, с 300 зора изврънкахме човека в пловдивския магазин и той каза, че имали две копия в наличност в София, днес доставят, уговорени са, утре с колегата ги взимаме! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ауе хора ай някой да ми каже как по дяволите мога да се сейвам в играта Metal Gear Solid 3 Snake Eather ли какво беше(забравих подзаглавието).Че така на края на сяка мисия е убииствено.Снощи играх 4 часа докато мина една мисия :lol:

звънеше на един от хората на радара.там става сейфа след разговора.

и не играе 3: snake eater ,а mgs3: subsistence .тя е на 3 двд-та ,но има куп промени и бонуси.имаш пълен контрол над камерата,можеш да я въртиш от всички възможни страни и да се оглеждаш,докато на обикновения snake eater можеш само съвсем леко да я движеш.

 

Честито! Но според мен си направил грешка, защото вече са на ход конзолите от ново поколение. Според мен новите игри ще спрат да излизат за PS2 след 1 година скигурно. Има много излезли заглавия разбира се, но ако се надяваш на бъдещите не те виждам...

Тва е относително.Верно времето да се вземе ps2 беше преди 6-7 години ,но като една конзола има добър каталог си е вечна. Добрите игри не остаряват.

За ps3 - да ,на този етап е рано и безумно.Аз лично ще изчакам до лятото на 2008 да излязат tekken 6 и mgs4 и тогава се мятам на ps3.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Аз 2008 ще вземам X360 и много се кефя. Вече разбрах колко по-напред е Gaming-а на конзолите. А иначе аз точно това и казах. Че игри има много и може да играе на много неща, но ако се надява на нови заглавия няма да има късмет още много време. И все още не мога да разбера хората, които ще взимат PS3, ако не са богаташи разбира се...

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Абе Хбох360 почна да излиза по евтино от ПЦ...ПЦ-то всяка година поне минимален ъпгрейд а Хбох-а си баца на сякви игри...докато от Майкрософт не изкарат нов вид Хбох де , смао трудно се свиква с Джойстика особенно на състезателни игри :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не намирам X360 Elite в България. А и струва със средно от около 100$ по-скъпо от където и да е другаде. Баси кефа... Май ще си внесa след няколко месеца от UK.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Сега като намерих линк за дефектите по ексбокс , изобщо не смятам да барвам такава конзола , а да не говорим за купуване , но незнам дали е точно така и дали микрософт са си оправили повредите .

Купувам си пс2 и мълча .

Те микрософт нарочно са е направили такава конзолата , за да не си е хакват ... благодаря все пак на хората от форума за светването по въпроса .

ЛИНК

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни каква е разликата между PAL и NTSC игрите.Примерно в арената качиха една игра с НТСК вариант и с ПАЛ вариант.Как да разбера дали ТВ-то ми поддържа НТСК вариант?

Link to comment
Share on other sites

Абе Хбох360 почна да излиза по евтино от ПЦ...ПЦ-то всяка година поне минимален ъпгрейд а Хбох-а си баца на сякви игри...докато от Майкрософт не изкарат нов вид Хбох де , смао трудно се свиква с Джойстика особенно на състезателни игри :lol:

Джакпот! И не забравай, че Box-а произвежда максималната графика, която може да се изтиска от играта и то без капчица лаг или нещо от рода. Някой беше казал, че да ъпгрейдваш PC-то е като да сипваш вода в кофа без дъно :blink: Само да те светна, че управлението на race игри е много по-лесно и забавно от колкото с клавиатура. Виж FPS-тата TPS-тата (GTA) вече са доста сложники поне за мен, но Lil_Scrappy твърди, че се свиква и в неговите ръце наистина изглежда доста лесничко.

 

Нещо не намирам X360 Elite в България. А и струва със средно от около 100$ по-скъпо от където и да е другаде. Баси кефа... Май ще си внесa след няколко месеца от UK.

Запознал съм се с нещата и повярвай ми Elite не си заслужава инвестицията. Плюсовете му са, че има HDMI, но почети всеки нов модел вече е с HDMI. Има 120GB-тов Hard, който според мен е напълно ненужен. 20 са предостатъчни. Все пак това е конзола, а не PC. Какво толкова ще слагаш на нея?! И е черна, което е готино, но за 200+ лв. отгоре...

 

Сега като намерих линк за дефектите по ексбокс , изобщо не смятам да барвам такава конзола , а да не говорим за купуване , но незнам дали е точно така и дали микрософт са си оправили повредите .

Купувам си пс2 и мълча .

Те микрософт нарочно са е направили такава конзолата , за да не си е хакват ... благодаря все пак на хората от форума за светването по въпроса .

ЛИНК

Дефектите са отстранени. Конзолите с проблемно охлаждане са изчезнали. Дори и да получиш RROD (Red Ring of Death) той се поправя за незначителните (според мен) 50-60 лв. и нямаш грижи. Аз смятам да зимам Halo 3 Special Edition, която е с новия процесор, подобрено и безпроблемно охлаждане, HDMI и доста по безшумна.

 

:love :love :love :love :love :love :love :love :love :love :love :love

ilmhalo3console.jpg

 

Някой може ли да ми обясни каква е разликата между PAL и NTSC игрите.Примерно в арената качиха една игра с НТСК вариант и с ПАЛ вариант.Как да разбера дали ТВ-то ми поддържа НТСК вариант?

Това няма нищо общо с TV-то ти. NTSC са игри за америка или Япония (тогава е NTSCJ) и можеш да подкараш игри само на конзоли предвидени (или купени) от САЩ или Япония, а PAL са европейските издания, които вървят на конзоли закупени от Европа и съответно от тук.

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Абе за конзоли винаги трябва да се отделят кинти ;)

Притеснява ме пиратството за ps3,дано да измислят нещо,ако ще 1 фалшива игра да е 20 лв заради скъпите празни дискове,пак е нещо...Не ми се кара само на най-хитовите заглавия

 

Някой може ли да ми обясни каква е разликата между PAL и NTSC игрите.Примерно в арената качиха една игра с НТСК вариант и с ПАЛ вариант.Как да разбера дали ТВ-то ми поддържа НТСК вариант?

Ми pal игрите са за европа.Графиката им е малко по-добра от ntsc игрите ,но са с 10 фпс по-малко.

Тва ако ги играеш със кабелът с чинчовете на ps2 де.Ако имаш rgb кабел графиката става еднаква защото сигналът вече не е av и виждаш графиката в най-пълната й красота,без назъбвания ,снежинки,замазани букви и тнт шитс.

Link to comment
Share on other sites

Сега като намерих линк за дефектите по ексбокс , изобщо не смятам да барвам такава конзола , а да не говорим за купуване , но незнам дали е точно така и дали микрософт са си оправили повредите .

Купувам си пс2 и мълча .

Те микрософт нарочно са е направили такава конзолата , за да не си е хакват ... благодаря все пак на хората от форума за светването по въпроса .

ЛИНК

ми като стане това я пращаш на майкрософт и ти дават нова

Link to comment
Share on other sites

Абе за конзоли винаги трябва да се отделят кинти ;)

Притеснява ме пиратството за ps3,дано да измислят нещо,ако ще 1 фалшива игра да е 20 лв заради скъпите празни дискове,пак е нещо...Не ми се кара само на най-хитовите заглавия

Ми pal игрите са за европа.Графиката им е малко по-добра от ntsc игрите ,но са с 10 фпс по-малко.

Тва ако ги играеш със кабелът с чинчовете на ps2 де.Ако имаш rgb кабел графиката става еднаква защото сигналът вече не е av и виждаш графиката в най-пълната й красота,без назъбвания ,снежинки,замазани букви и тнт шитс.

А балгодаря ти :punk .Аз си цъкам с rgb кабел :) .Благодаря за отговора-спести ми похабяването на 1 DVD :P

 

 

П.П.Сега свалям The Golden Compass от арената-дано се окаже добра :punk

Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да играеш само ntsc игри,или pal версии ,които имат избор на 60 hz.Просто на 50 хз има черни ленти отгоре и отдолу на екрана и върви с по-малко кадри.На повечето pal версии ,които имат 60 hz изборът е в началото.Само tekken 5 прави изключение,там изборът е от options,после display

Всичко ntsc игри пък са си заковани на 60 hz и е идеално

Link to comment
Share on other sites

Абе за конзоли винаги трябва да се отделят кинти ;)

Притеснява ме пиратството за ps3,дано да измислят нещо,ако ще 1 фалшива игра да е 20 лв заради скъпите празни дискове,пак е нещо...Не ми се кара само на най-хитовите заглавия

 

Ми pal игрите са за европа.Графиката им е малко по-добра от ntsc игрите ,но са с 10 фпс по-малко.

Тва ако ги играеш със кабелът с чинчовете на ps2 де.Ако имаш rgb кабел графиката става еднаква защото сигналът вече не е av и виждаш графиката в най-пълната й красота,без назъбвания ,снежинки,замазани букви и тнт шитс.

Абе малко не разбрах какво имаше предвид за пиратството при PS3. Имай предивд, че ще направят чип, но заслужава ли си 50 лева за празен диск и 1000 лева за Blu-Ray писачка? Пък и чесно казано никъде не виждам игри за PS3? Може би още не са открили начин да рипват такъв тип игри.

 

И малко не ми стана ясно работата с PAL, NTSC и каблеите. Можеби при PS нещата стоят при по-различен начин от колкото при XBOX.

Link to comment
Share on other sites

Оххх вие ме успокоихте вече , ама пак няма да си взема нещо , което е правено от микрософт за толкова пари .

Иначе за пс3 всеки предполага , че ще излезне исо лоадер за да се качват пиратките компресирани на харда и да се играят от там .

Говорих с един човек , който само твърдеше , че с преработен линукс за ос на конзолата ще може да се играе , но трябва да се направи виртуално цд устройство с поддръжка на блу рей дискове .

Link to comment
Share on other sites

горе каза, че PAL имат по-добре графика от NTSC? Така ли е и каква е логиката

Така е ,защото pal е телевизионен стандарт,нтсц също,но при пал има повече редове.резолюцията на ntsc е 83 % от тази на pal,но е с 10 фрейма по бърза скоростта.Като се играе с rgb кабел обаче вече не е в телевизионен стандарт ,а в rgb стандарт,и там вече графиката е еднаква.Ако се играе с hd или компонентен кабел пак е така.Тоест при конзолите разликата между pal и ntsc се вижда само ако са включени с телевизионен кабел с чинчове,с който се продават повечето конзоли.От там идват и тези снежинки, за които писа в толкова твои постове :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оххх вие ме успокоихте вече , ама пак няма да си взема нещо , което е правено от микрософт за толкова пари .

въобще недей да се успокояваш,33% от боксовете брикват рано или късно,тъй че пиратлъка си е на твой риск.

Link to comment
Share on other sites

От там идват и тези снежинки, за които писа в толкова твои постове :lol:

не знам за какво говориш, аз съм вързал бокса с HDMI кабел. Говоря за снежинки при старите конзоли, където няма HD

Link to comment
Share on other sites

знам че говориш за тия снежинки.шото си ги виждал включени на ав сигнал...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намерих в Плесио Елит http://www.plesio.bg/product.php?product_i...amp;section_id= но след малко разучаване реших, че не си заслужава. Не ми пука за цвета, а ако след време ми трябва повече хард мога да си го купя отделно. Нямам телевизор за ХД все още, скоро може и да нямам затова мисля, че много много ХДМИ не ми трябва (предполагам, че ще мога да си взема нужните аксесоари ако си купя такъв тв някога).

Сега се чудя само дали единственото място където мога да взема X360 е Плесио и дали да взема премиума с HALO 3 или някакво РГБ4. Но това са неща, които ще доизмисля след няколко месеца. Малко ме притеснява това с firmware-а, защото обмислям когато си я купя да си платя и за Live, а не искам да ме баннат, но пък от друга страна нямам възможността да си купувам всички игри, да не говорим, че много сигурно няма и да ми харесат.

Link to comment
Share on other sites

Ае тия от М$ скоро и микровълнови печки ще почнат да правят.Ненаядоха са ей!!!

Още повече се кефя на хора който наливат $ в "яките" им творения като xbox и новия вин :)

 

"or enough to replace every third Xbox 360 ever made."

"and that the largest repair shop in Britain, (Micromart) stopped repairing Xbox 360's because they were unable to fully repair the defective systems. Because of the nature of the problem they could only repair them provisionally, resulting in the situation that many of the "repaired" systems failed again after a few weeks.At that time Micromart received 2500 defective consoles per day, from Britain alone."

"The Xbox 360 scratched disc problem....... Microsoft denied the problem and refused to replace affected Xboxes."

 

Ех че весело... :punk :punk :punk

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...