Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Кое е ясно, за мен компютъра вади по-добра графика от старите конзоли - PS2 и XBOX, просто новите конзоли са много по-напред графично от старите (High Definition е само една от причините)

e всеки си има мнение...

Но за мен применро пс2 на един добър телевизор изглежда много по-добре от някоя компютърна игра :)

Въпреки ,че всичко зависи и от самата игра де ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

чисто технически може би,но ти чувал ли си за арт,левъл дизайн и тнт ?

Link to comment
Share on other sites

това са най-добрите игри за ps2.има още много,но тези всичките са задължителни,не съм ги подреждал в класация,просто пишех всички добри за които се сещам. И само да предупредя- gamespot и ign са супер смешни сайтове,въобще не ги ползвайте за справки !!! единствените места,където конзолните играчи гледат оценки са списание famitsu и списание edge ,а в нета може да се види коя игра ква оценка има там. иначе ей ви списък, имате да ги играете толква време тея игри че ще е излязъл ps4 дотогава.... и това са само част, има и още много други добри.

 

Okami

Final Fantasy XII

Valkyrie Profile

Dragon Quest VIII

Shadow of The Colossus, ICO

Devil May Cry 3 Special Edition, Devil May Cry, Devil May Cry 3

Virtua Fighter 4: Evo,

Disgaea, Phantom Brave, Makai Kingdom, La Pucelle Tactics, Disgaea 2 ,Nomad Soul

Shin Megami Tensei: Lucifer's Call

Soul Calibur 2 ,Soul Calibur 3

Dark Cloud 2

Persona 3

Metal Gear Solid 3 (задължително теглете subsistence версията,а не обикновения mgs3 snake eater) ,Metal Gear Solid 2

Resident Evil 4

God of War ,God of War 2

Capcom vs SNK 2

Final Fantasy X

Suikoden 5

Viewtiful Joe, Viewtiful Joe 2

Gradius V

Yakuza ,Yakuza 2 (засега само в Япония)

Street Fighter III: Third Strike (само в Япония)

REZ

Ikaruga (само в Япония)

Shadow Hearts 2, Shadow Hearts 3

GTA: San Andreas, GTA: Vice City, GTA3

Street Fighter 3rd strike Samurai Spirits Tenka Ichi Kenkakuden, Street Fighter Alpha Anthology, King of Fighters XI, Marvel vs SNK 2, Garou: Mark of the Wolves (само в Япония), Fatal Fury Battle Archives 1(само в Япония)

Tekken 5, Soul Calibur 3

Amplitude

Psychonauts

Godhand

Onimusha, Onimusha 2, Onimusha 3, Onimusha: Dawn of Dreams

Kingdom Hearts, KIngdom Hearts 2

Silent Hill 2, Silent Hill 3, Fatal Frame 2, Fatal Frame 3

Persona 3,Odin Sphere ,Jak and Daxter,Jak 2,Jak3 ,Sly 1,sly 2,sly 3

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

моля помогнете донесоха ми playstation 2 модел: SCPH 77001 NTSC/ UC .Телевизора ми е samsung hitron black пуснах си 1 игра в случая GT4 оригинална американската версия и я дава черно бяло, това е при стандартния кабел какъв да си взема за да се орпави

Link to comment
Share on other sites

значи телевизорът ти е супер стар и не поддържа ntsc. тва е много лошо.

някои такива телевизори ако им сложиш rgb кабел вадят цвят и на американски (ntsc) игри,но вървят с 10 fps по-малко .

вземи си ново тв,тва не става за конзоли...

Link to comment
Share on other sites

Някой ще може ли да ми препоръча яки игри за 2-ма за ПС2? :) Спортни, коли, файтъри и каквото се сетите.

 

Ааа искам още един път да благодаря на EazY-E за помощта! ! !

 

Аз списъка го видях и някои си ги свалих. Тези които нищо не ми говореха (като имена) ги оставих. :D

Които ги намеря ще си ги смукна. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

fibaman,погледни списъкът който съм дал в тази тема,само няколко поста нагоре

дръпни си всички тези игри ,пък после му мисли

от аркадните рейсъри препоръчвам burnout revenge (най добрият е )

а от симулаторите - gran turismo 4 - велика ,колосална игра

Link to comment
Share on other sites

значи оправих проблема ,залъгах конзоалта с 1 стар кабел NTSC/PAL от стария PS1 и тругна светно,имам 1 въпрос играта ще чети ли PAL дискове ако и сложа чип или евентуално Swap Magic .Защото е по US стандарт дори е на 125 V но си зех преходник и сичкио е наред

Link to comment
Share on other sites

нямам идея,но те съветвам да не играеш с този pal-ntsc конвертор.замазва ужасно картината, и на практика виждаш половината от това което може да покаже ps2 като графика.вземи си rgb ,единствения нормален начин на вързване на ps2 към телевизор. и не го мисли swap-а,ми направо слагай чип.тва е от мен

Link to comment
Share on other sites

да.поръчваш си го от сайта и ти го носят на вратата до 2 дни. няма нужда от кредитна карта.има риск обаче щом тв-то е старо,скарт буксата му да не поддържа rgb сигнал и да извади обикновен av сигнал.но този риск не е толкова голям.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

а относно четенето на дискове "PAL" при игра тип NTSC смисъл дали ще чете оригинални "PAL" дискове

 

edit:въпрос към Easy колко според теб е чипа в Пловдив 1 приятел каза 170 лева в сервиза на сони до магазина на пулсар и малко ме отказа

Edited by dxl666
Link to comment
Share on other sites

а относно четенето на дискове "PAL" при игра тип NTSC смисъл дали ще чете оригинални "PAL" дискове

 

edit:въпрос към Easy колко според теб е чипа в Пловдив 1 приятел каза 170 лева в сервиза на сони до магазина на пулсар и малко ме отказа

160лв.

Link to comment
Share on other sites

Sony сваля цената на PlayStation 3 от 2.11 на $499 с 80гб хард диск и на модела с 40гб на $399

И още ще им пада цената въпрос на време е

при пускането се очакваше голям интерес от ПС3 но нещо не им тръгна много добре конзолата

но завбъдеще като намалят още малко цената и изкарат стойносни заглавия ще им тръгне като топъл хляб сигорен съм ( пък ако се чипоса или хакне до няколко месеца или година също ще пожъне голям успех )

но за сега както се вижда от към брой заглавия и продажби Х360 бие от всякъде ПС3

Link to comment
Share on other sites

А става ли да кажете някой места кдъето се чипира пс2 ...

интересува ме също цената за чипиране на ексбокс и места където правят тази услуга..

мерси :)

 

някой няма ли да помогне?

Link to comment
Share on other sites

ми мисля че в тая тема го писах над 10 пъти след като 10 човека питаха и на 10-мата трябваше да пиша по отделно ...

Link to comment
Share on other sites

ми мисля че в тая тема го писах над 10 пъти след като 10 човека питаха и на 10-мата трябваше да пиша по отделно ...

предполагам ,че е така

но реших ,че ще е по-лесно някой д ми каже наново отколкото да чета всички страници

а и също...цените на чипирането не спадат ли?

Link to comment
Share on other sites

....Но го има и другия момент, една преносима конзола никога не става за сериозен гейминг.

 

хех...грешка!

...в този случай, по-подходящия избор на думи би бил: '...според моят вкус, една преносима конзола не става за сериозен гейминг'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...