Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Здравейте, днес се сдобих с Playstation 3 и имам няколко първоначални въпроса.Мога ли да го вържа с компютъра, мога ли да свалям файлове от интернет на харда на конзолата.Да ъпдейтвам ли до последната версия, защото се притеснявам да на стане нещо като на ПСП-то?Конзолата за съжаление е американска и вървят само NTSC дискове, ако някой от тук има NTSC дискове да обажда.Еми това е като за начало благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За твое щастие ps3 е регион фрий,тоест вървят и PAL - европейски игри,както и NTSC- J ,игри с регион Япония,тоест всичко.

Link to comment
Share on other sites

Супер, благодаря ,много за информацията.Преди малко вкарах едно ДВД и ми изписа че не може да го пусне защото е ПАЛ, така че предполагам регион фрее-то е само за игрите.Моля ако някой може да ми услужи с една игра само за проба нека да ми пише.За съжаление мога да дам в замяна само спайъдърмен филма, който май е NTSC.

Link to comment
Share on other sites

Регион фрий е за игрите,да. Блу рей филмите също не са регион фрий всичките.Около 70 % от тях обаче са регион фрий

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами би трябвало да ги чете , но много хора казват , че имало лаг , а ти сам може да погледнеш в гуугъл (търси пс3 мкв) и да разучиш нещо , защото това трябва да се пробва .

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам нещо .

Скоро един приятел ми каза , че играе пиратски игри на пс2 без чип , а с една програма , която се буутва от мемори картата , но аз потърсих малко и е намерих .

Някой пробвал ли го е това за да каже дали работи ... има клипчета в ютуб ама може и да не е вярно .

Memento Team - Unlock Your Playstation 2

Memento is a software solution to provide the same comfort as a PS2 modchip

Plays import games and backups of your original games

Runs hombrew software

Easy install - No need to open the PS2

Does not void the warranty of your PS2

Works on all PlayStation2 models

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Заменям Uncharted:Drake's Fortune за ПС3 за някоя друга игра за ПС3.За предложения на ЛС или на skype: supertifo

Погледнах ревюто на играта в gametrailers.com и наистина изглежда невероятно. Страхотна красота. Предполагам си я изиграл с голям кеф. Аналогична на нея за 360 само Gears of War ли е?

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем...днеска поиграх на God of War II и след като убих третия бос ( Barbarian King )

fight контролите ( X,O... ) не бяха активни.Пуснах и другия контролер,но и там същата работа. :blink: Някой има ли идея от какво може да бъде..

 

ЕДИТ:Играта е оригинална

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Orb ще доведе конзолите при нешето PC

 

WildTangent анонсираха Orb - първата PC гейм конзола, предназначена за истински ентусиасти. Тя ще излезе на пазара през април и ще позволи на всички, които имат желанието, да играят конзолни игри, както за Xbox 360, Sony PlayStation 3, така и за Nintendo Wii, директно на своето PC.

Компанията се похвали, че Sierra Online, подразделение на Vivendi Games, THQ, както и много други компании, ще пуснат своите високобюджетни заглавия и за WildTangent Orb, когато конзолата се появи на пазара през идната пролет...

 

PC Mania

 

Какво ли пък трябва да рече това?!

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Намерих нещо по-странно от твойто ... на 21 тоя месец е постнато в сайта ! (Източник на информацията gamerzhut.com)

WildTangent обявиха доста странна услуга, наречена Orb, която ще предлага конзолни игри за игра на PC. Те ще могат да бъдат сваляни и играни или чрез своеобразни "жетони", или безплатно, ако сте навити да зяпате реклами. THQ и Sierra вече са се ангажирали да пускат свои заглавия по този начин и то още в деня на конзолните им премиери.

CEO-то на WildTangent, Ст. Джон, е споделил с Joystiq, че таксите за платения вариант на услугата ще зависят от конкретните игри, но ще бъдат достатъчно "народни". Въпреки това компанията очаква почти всички да играят безплатно и да прежалят някак рекламите. Освен онлайн, игрите ще могат да се пращат на клиенти и по пощата.

Orb-ът ще бъде пуснат в действие още утре на осем езика.

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

хммм странна работа. Въпреки доста написаното пак нищо не вдявам каква ще е хавата. Как така най-добрите им заглавия ще могат да се изграят безплатно смао с някакви си реклами?! И това нещо направят ли го конзолите ще бъдат унищожени в голяма част. Според мен това е нелогично и тъпо. Предполагам, че ще има някакъв гъдел, който не ни се съобщава. Аз лично съм тврдо против!

Link to comment
Share on other sites

Еми те няма да пускат всички заглавия , най-новите и търсени игри сигурно ще си ги има само за конзола без да са достъпни за безплатна игра .

От рекламите се печелят много пари .

Какво да не можем да мислим ... не те разбрах .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някаква идея как стоят нещата с Red Circle Of Death при боксовете произведени през 2007?

Кои драйвове не се флашват? Нещо ме блазни примоцийката в Плесио дето е за 420 лева ама е с жичен пад и няма хард, пък за 50 кинта повече ще взема безжичен пад и хард.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея как стоят нещата с Red Circle Of Death при боксовете произведени през 2007?

Кои драйвове не се флашват? Нещо ме блазни примоцийката в Плесио дето е за 420 лева ама е с жичен пад и няма хард, пък за 50 кинта повече ще взема безжичен пад и хард.

RROD вече почети не се среща. Мисля, че са се справили с проблема. Всички драйвове се флжват по софтуерен път без Hitachi v79 при който трябва да се сложи pass чип, който залъгва някои историики. Прави се при специалисти. В София в "Бушона" го правят и в един сервиз във Варна. Core/Arcade пакета капка не си струва. Жичния контролер е напаст, не можеш да пуснеш игри за XBOX 1 на него, а Hard-а е задължителен. Ще ти се прииски да поиграеш някое демо все пак да видиш дали си заслужава играта, а няма да можеш. Safe-овете също искат място от което следва, че ще можеш да пазиш safe-ове на 2-3 игри максимум. Premium-а е в пъти по-добър за 50 лева. Аз съм се насочил към Elit специално.

Link to comment
Share on other sites

Като се влашне конзолата предполагам, че пак трябва да се гледат регионите на игрите, или? Има ли някой, който флашва в Плд. Аз мисля, че ще се справя и сам, ама не ми се рискува :)

Link to comment
Share on other sites

Като се влашне конзолата предполагам, че пак трябва да се гледат регионите на игрите, или? Има ли някой, който флашва в Плд. Аз мисля, че ще се справя и сам, ама не ми се рискува :)

Разбира се че трябва да се гледат. Има и игри, които са region free, но повечето и по-хубавите са закодирани. В Arena.BG се качват игри, които са само PAL каквито са и конзолите, които се продават тук в България. kainy (пича, който качва игрите в арена) е супер бърз и супер точен. Докато се усетиш, че играта е качена в чуждите тракери той вече я е качил тук. Аз се познавам с него такаче ако има нещо ще ти говоря с него. Хакването щи ти го оредя ;)

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

V4era vzeh zaplatata :) I 6te pory4vam kato se vry6tam kym Plovdiv predi velikden, 4e ako q vzema nqma kak da q mykna po vlakovete pyk dostavkata e kym 15 leva, abe kato se zamislq moje i da q vzema i da si q donesa, ama trqbva da oblepq kutiqta s ne6to da ne se gleda, 4e ako nqkoi mi sko4i 6te trqbva da se biq do smyrt. Trqbva i da re6a mejdu:

 

http://plesio.bg/product.php?product_id=21...section_id=1290

i

http://plesio.bg/product.php?product_id=23...section_id=1290

 

V multirama vtoriq bundle e 699 leva. Basi razlikata. Hmm

 

Ama imam kym 3 sedmici da go doizmislq.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...