Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Red Ring of Death е, ще ти я сменят ако не си си прецакал гаранцията ако ти се случи, не са толкова чести особено ако се постараеш да са добре охладени, а ако вземеш такива с BENQ са и доста по-тихи(така и не разбрах обаче кои са най-добрите), на всичкото от горе има повече излезнали игри, не е безбожно скъпа за всичко това. Нямам идея в България как хората могат да си взимат PS3 (толкова пари изцяло и само за игри), че даже и да ги препоръчват (а сигурно, както и с хбокс-а, са по-скъпи от чужбина).

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.xbox.com/en-US/support/systemse...rantyupdate.htm

http://www.llamma.com/xbox360/news/Xbox-36...c-Scratched.htm

Лошото е, че освен фен на ралита и ФПС съм голям почитател на игри тип God of War/Devil May Cry/Assassin's Creed, а до колкото разбирам такива са рядкост за бокса.

За момента поне изглежда 360 е по-добра инвестиция от ПС3 (макар, че ПС3 20ГБ да не изглежда лошо, но пък проблема с пиратките си остава на лице). Като гледам цените на ПС3 и хбокс в амазон и ми се плаче като ги сравня с нашите...

 

Всъщност, това са горе-долу цените тук:

 

PS 3 - 60GB - 660$

PS 3 - 40GB - 580$

X360 Premium + Halo3 - 609$

 

Х360 пак излиза по-добрата инвестиция, предвид това, че ПС3 игрите струват по 130лв, а вече около година след излизането на конзолата няма измислен начин да се подкарват пиратски игри.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

От това, което прочетох по темата останах с впечатлението, че хората предимно работят върху начин да се подкарат игрите от харда на ПС3 с ISO Loader, а не да се чипоса и да се записват на BR дискове.

От друга страна ПС3 е по-добре защото чете и БР, а това си е добре за бъдеще, спестява отделно пари, а може да си взема и такъв телевизор (планирано е в далечното бъдеще), да не говорим, че в близките поне 5 години игрите за ПС3 ще стават все по-добри, защото сега, до колкото разбирам, въобще не доближават възможността на хардуеъра на ПС3-то с мощния процесор и др. джаджи и самите разработчици тепърва започват да пишат така, че игрите да използват възможно най-много този хардуер. Каквото и да си приказваме, най-добре е комбо- X360+PS3 и ти е мирна душата, ама нали сме в България и ще си мизерстваме.

Link to comment
Share on other sites

В момента нещата за x360 са по-розави.Освен това една от най-новите новини е че великата фирма разработчик на конзолни игри Atlus ще си вади игрите само за x360 вече,а доста голяма част от ps2 класиките бяха от atlus

Link to comment
Share on other sites

Не я знам тази фирма и игрите и, но от 3 сайта четох, че стават official third party ала-бала, но никъде не пише, че ще са X-BOX 360 exclusive. Може би ще вадят първо игрите за Х360, съмнява ме да си затворят пазара, доста нелогично ми звучи.

Link to comment
Share on other sites

В момента нещата за x360 са по-розави.Освен това една от най-новите новини е че великата фирма разработчик на конзолни игри Atlus ще си вади игрите само за x360 вече,а доста голяма част от ps2 класиките бяха от atlus

нали се сещаш само къде точно е хардкор фенбазата на атлус и колко са продадените боксове в япония?

ако игрите им са ексклузивки за кашона ше фалират доста бързо :)

 

иначе личното ми мнение е,че в момента не си заслужава нито една от конзолите на пазара.

сумарно трите конзоли имат не повече от 3-4 игри,които заслужават някакво внимание,останалото е плява

Link to comment
Share on other sites

Е, съмнява ме това да е така. Само в уикипедия има списъци и за двете конзоли, които съдържат по над 300 заглавия. Нима от 300 само 3 си заслужават? Нямам кознола, но шансъхт това да е така както казваш ми се струва отчайващо малък :).

Link to comment
Share on other sites

гледаш заглавия от миналата генерация ;)

 

актуалните игри за пс3,копи пейст от пс3фенбойче

 

Resistance: Fall of Man - мултиплейър шутъра за пс3.айде нема нужда

MotorStorm - колички.читави конзолни рейсъри колкото искаш.

Heavenly Sword - 4 часа съмнително добър геймплей от типа god of war.

FolkLore - изглежда интересно

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - старите ретчет и кланк с по-добра графика.

WarHawk - мулти ориентирано.уж била добра игра,но не оправдава покупка на пс3.

Eye of Judgment - това дори не разбрах какво е,няква игра с кари ли,какво?

Stranglehold Collector's Edition (With Hard-Boiled on the same disc) - дори не го знам какво е.

Virtua Fighter 5 - тупалка,такива с лопата да ги ринеш

Oblivion (Graphically superior to 360 version) - мултиплатформено

Call of Duty 4 - мултиплатформен шутър,при това 4-та част на една до болка позната ми боза

Unreal Tournament 3 (In a few days anyhow) - ънриил.за конзола.....мъка,мъка.при това май е мултиплатформено това чудо.

Time Crisis 4 - некъв аркейд?

Rock Band (Doesn't even need a USB hub, unlike the 360 version) - ъъ,тва ще е подобно на guitar hero може би,тотално безсмислен жанр по мое лично мнение.

Ninja Gaiden Sigma - нинджа гайден блек с неква по-хубавка графика и добавени екстрички към оригиналната версия.направо е грехота да искат пари за това чудо

Uncharted: Drakes Fortune - dude rider,играта получава добри отзиви,само дето е кратичка,а и мен тоя жанр нещо не ме влече.

 

за кашона има малко повечко игри,но повечето добри са също мултиплатформени,а като се добави и към това 33% шанс да ти изпуши конзолата - не мерси ;)

 

уии-то няма да го коментирам,таргет аудиторията на тая конзола са предимно децата и кежуъл геймърите,библиотеката от игри е съставена предимно от разни мини-игрици и ако не си някъв ултра върл фен на марио спокойно можеш да я пропуснеш.

 

 

след година-две ще се понатрупат добри игрици (освен ако сони не изхвърчи от конзолната надпревара),а до тогава - ше събирам пари за 40 инчове лцд :punk

Link to comment
Share on other sites

Virtua Fighter 5 - тупалка,такива с лопата да ги ринеш

Незнам,ама тва беше титанична глупост. Това е може би най-добрата 3d fighting игра излизала някога...

Link to comment
Share on other sites

гледаш заглавия от миналата генерация ;)

 

актуалните игри за пс3,копи пейст от пс3фенбойче

 

Resistance: Fall of Man - мултиплейър шутъра за пс3.айде нема нужда

MotorStorm - колички.читави конзолни рейсъри колкото искаш.

Heavenly Sword - 4 часа съмнително добър геймплей от типа god of war.

FolkLore - изглежда интересно

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - старите ретчет и кланк с по-добра графика.

WarHawk - мулти ориентирано.уж била добра игра,но не оправдава покупка на пс3.

Eye of Judgment - това дори не разбрах какво е,няква игра с кари ли,какво?

Stranglehold Collector's Edition (With Hard-Boiled on the same disc) - дори не го знам какво е.

Virtua Fighter 5 - тупалка,такива с лопата да ги ринеш

Oblivion (Graphically superior to 360 version) - мултиплатформено

Call of Duty 4 - мултиплатформен шутър,при това 4-та част на една до болка позната ми боза

Unreal Tournament 3 (In a few days anyhow) - ънриил.за конзола.....мъка,мъка.при това май е мултиплатформено това чудо.

Time Crisis 4 - некъв аркейд?

Rock Band (Doesn't even need a USB hub, unlike the 360 version) - ъъ,тва ще е подобно на guitar hero може би,тотално безсмислен жанр по мое лично мнение.

Ninja Gaiden Sigma - нинджа гайден блек с неква по-хубавка графика и добавени екстрички към оригиналната версия.направо е грехота да искат пари за това чудо

Uncharted: Drakes Fortune - dude rider,играта получава добри отзиви,само дето е кратичка,а и мен тоя жанр нещо не ме влече.

 

за кашона има малко повечко игри,но повечето добри са също мултиплатформени,а като се добави и към това 33% шанс да ти изпуши конзолата - не мерси ;)

 

уии-то няма да го коментирам,таргет аудиторията на тая конзола са предимно децата и кежуъл геймърите,библиотеката от игри е съставена предимно от разни мини-игрици и ако не си някъв ултра върл фен на марио спокойно можеш да я пропуснеш.

след година-две ще се понатрупат добри игрици (освен ако сони не изхвърчи от конзолната надпревара),а до тогава - ше събирам пари за 40 инчове лцд :punk

По писимистичен коментар не съм виждал от месеци. Искренно се смях с коментарите ти в/у дадените заглавия. Мога ли да попитам теб какви игри те влечат? Майче никакви или може би си фен на бозавите RPG-та? За кашона не знам, но смятам да поем този "33%"-тов шанс. Лично аз най-потривам ръце за PGR4!

Link to comment
Share on other sites

Лично аз най-потривам ръце за PGR4!

ми лошо няма,потривай си,щом те влече :)

 

горното си е лично мнение(даже излишно съм го споменал),не ангажирам никого с него.

няма да тръгна да ви отказвам да си купувате конзола я :lol:

Link to comment
Share on other sites

ми лошо няма,потривай си,щом те влече :)

 

горното си е лично мнение(даже излишно съм го споменал),не ангажирам никого с него.

няма да тръгна да ви отказвам да си купувате конзола я :lol:

Да, така е! Извинявам се за по-острия коментар! Иначе да racing жанра ми е любим, най-вероятно, защото обичам автомобили като цяло. Иначе играта е просто велика. По-красиво и страхотно и изпинано нещо не бях играл до сега. Лично според мен новото NFS не може да и стъпи и на малкия пръст, въпреки че притежателите на X360 смятаха PGR4 като загряфка преди "ГОЛЯМОТО" NFS...

Link to comment
Share on other sites

Да, така е! Извинявам се за по-острия коментар! Иначе да racing жанра ми е любим, най-вероятно, защото обичам автомобили като цяло. Иначе играта е просто велика. По-красиво и страхотно и изпинано нещо не бях играл до сега. Лично според мен новото NFS не може да и стъпи и на малкия пръст, въпреки че притежателите на X360 смятаха PGR4 като загряфка преди "ГОЛЯМОТО" NFS...

А какво точно значи-PGR съкращението :rolleyes: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

само малко оффтопик : Моля ви се престанете да критикувате НФС-то тва сигурно 3/4 от хората които имат лошо мнение за играта не могат да я дадат на абс. мах от графика и не им харесва поради тази причина...

 

и да не е изцяло оффтопик :

 

Тая игричка(PGR4) само за Конзоли ли е ?

Edited by Herbye
Link to comment
Share on other sites

Първо искам да си извиня, че не съм казал PGR от какво е съкращение. Просто съм изключил. Иначе играта е само и конзоли и то само за XBOX. 1-цата и 2-ката са за XBOХ, а 3-ката и 4-ката са за XBOX 360. Иначе Hyrbie, нямам нищо против NFS поредицата и ти го знаеш много добре. В skype съм броил дните поредната част, но чесно казано тази нещо не ми направи впечатление, но просто ако пробваш PGR4 ще се побъркаш (поне така си мисля де). Иначе ProStreet-а го играх на HD Samsung 32' 720p (това ще рече по-добра графика от колкото и си мечтаеш да видиш), но пак не ме впечтли толкова. PGR-а си е PGR...

Link to comment
Share on other sites

rgb кабела ли е най-добрият вариянт(графика) за пс2 с лсд телевизор?

пс2ката няма хдми нали?

Не rgb ,а компонентния.За ps2 има и компонентни кабели.С тях някои игри могат да се пускат със прогресив скан

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...