Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От къде в Пловдив да си купя РГБ кабел? Не искам по интернет, а от магазин. :) И на всякъде ли са една цена или може да се намери по-евтино в някой магазин?

 

МЕРСИ! ! ! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Ми зад халите в магазина на пулсар има по 13 лв ,но качеството на картината се вижда ,че е по-лошо от това от тоя от 30 .Имам и от двата ,с единия съм вързал psx-а,с другия ps2-ката.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Оффф изключително много ми писна от идиоти пълнещи коментарите на игрите за конзоли с глупости... Наистина? "Как да го подкарам т'ва?", "Т'ва има ли го за PC?", "Т'ва е суперк яко, ама аз нямам конзола", "Дайте емулатор" и т.н. Няма ли начин да се спре т'ва безумие не мога да разбера?! Явно има наистина много тъпи хора, които тия работи така и не ги разбраха...

 

ПС: Най-свежия, който прочетох беше днес за една игра за PSP. Един умник се беше изказал, че на PSP не може да се качват пиратски игри и това в торент за пиратска игра! :lol: :lol: :lol: LINK

Link to comment
Share on other sites

Еми това е защото повечето "геймъри" у нас имат интелект на талибани ,кво да се прави :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми това е защото повечето "геймъри" у нас имат интелект на талибани ,кво да се прави :lol:

:lol: :lol: :lol: "Талибани" :lol: :lol: :lol: Ами за съжяление си е така и освен за кошници за друго не са чували. Няма да спре т'ва безумие никога. Дори и след изчерпателния коментар (подрепен със снимков материал) пак има коментари от рода на "Дайте го за PC" :blink: Up-овете се опитват да отговорят на тези въпроси преди да са зададани в описанието на играта, но кой ли чете...

 

м/у другото продавам NFS CARBON OWN THE CITY(версията за PSP)по магазините е 100 лв,обаче понеже моята няма кутията а е само играта я давам за 60 лв

М/д на това мястото не му е тук. Пуснал си си темата в Buy/Sell и ако има желаещи ще ти отговорят!

Link to comment
Share on other sites

По-полека, това, че играеш на конзоли не те прави по-добър или по-каквото и да било. Изживяваш се все едно си от друга, по-висша, социална класа, а не си.

"Кошници"? Моля ти се, не ставай смешен.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

ти остави тва, "кошниците" са резултат от цялата им култура и виждане за живота.съчетават фешън визията,обикалянето на чалга заведения със цъкане на dota или пък някакви бози

Link to comment
Share on other sites

По-полека, това, че играеш на конзоли не те прави по-добър или по-каквото и да било. Изживяваш се все едно си от друга, по-висша, социална класа, а не си.

"Кошници"? Моля ти се, не ставай смешен.

Първо на първо нямам никаква конзола. единственото подобно нещо, koeto imam вкъщи е Gameboy Color, ако това може да се нарече кой знае каква конзола и ми е от 7-8 години исгурно. Става въорос за това:

 

gameboy-color.jpg

 

Работата е, че осъзнах конзолната култура, но добрече не е много късно. НИе сме една от малкото държави със заблудени геймъри които наливат или наливат в бездънната кофа наречена PC. Алп се поразровиш и поразучиш ще се обедиш как е в Америка или Япония и т.н. Това, че са кошници ами кошници са си. Не са ли? Големи колкото се искаш, но всеки има право на избор и аз правя избоеа си да продължа да практикувам най-голямото си удоволствие на конзола, а не на PC. Аз протестирам с/у друго. Не защо нямате конзоли и защо всички играете на PC, а че има много тъпи хора, които така и не се научиха да не си врат носовете в игрите за конзоли като нямат такива и да пълнят торентите и темите на игрите с тъпи и малумни въпроси.

 

ти остави тва, "кошниците" са резултат от цялата им култура и виждане за живота.съчетават фешън визията,обикалянето на чалга заведения със цъкане на dota или пък някакви бози

Е това чак пък за културата не съм много съгласен да ти кажа. То може да има същите малумници, които и да играят на конзозли. Аз чесно казано най-много се дразня на полуделите WoW-аджии. Всички момчета от класа ми с 2-3 изключение (аз съм един от тях) играят WoW и само за т'ва говорят. По цяло междучасие седат отзад на некфи олигофрени и кой къф ръш напраил и нз си къф файърбол и нз си колко критикъл...

Link to comment
Share on other sites

Не се занимавай да им обясняваш няма смисъл.

Иначе относно това :

То може да има същите малумници, които и да играят на конзозли.

Не е така,само в мойта махала още едно време всички имаха sega md,а в последствие и psx и всички са смислени типове. Освен това познавам повечето конзолни геймъри от София и Варна,както и tekken,soul calibur и vf играчите от Пловдив,събирали сме се да цъкаме,правили сме си турнири и тнт,всички са инересни и смислени хора с добра култура не само в игрите,то само и факта че са зарибени по конзолите и имат 7-8 ги прави гийкове и различни от мейнстрийма поне за българските условия.

Link to comment
Share on other sites

Е как може така да наредите всички хора , които имат компютър и играят игри .

Вие малко се изхвърлихте с тези конзоли ... вярно , че при тях е истината вече ама още се пускат игри за пцта .

Сега като съм бил зарибен по някои игри обаче вече не ме кефят и искам да си взема конзола минавам към умните хора явно .

Извинявам се за тези сравнения като цяло , но вие лепнахте уникално определение на хората тука .

Е кво пък толкова , че някой нов потребител не разбира и е питал тук за нещо .

п.п. Сега ако може да прочетете какво сте написали и да видите колко абсурдно изглежда .

Link to comment
Share on other sites

Е, Eazy, не така де, не може да слагаш нито всички конзолни типове под една шапка, нито всички PC играчи в един кюп. Аз въпреки че обичам страшно много конзолите съм по принцип PC играч, любимите ми жанрове или ги няма за конзола (adventure), или просто са безбожно сакати на конзола (first person shooter, first person rpg). Сега, нека да не се лъжем, Doom 3 или Quake 4 на X360 е като да играеш футбол с патерици.

 

Та казвах, въпреки че много обичам конзолите, съм по принцип PC играч. Да, наистина огромната част хората у нас, които играят PC игри циклят DotA или Counter Strike докато мозъка им изпадне през носа. Но разбира се има и хора, които играят много по-смислени и интересни неща. Също както има и конзолни играчи, които по цял ден пушат масури и цъкат Tony Hawk докато и техния мозък изпадне през носа им, и хора, които играят Ico, Shadow of the Colossus, Suikoden, Tekken и т.н.

Link to comment
Share on other sites

любимите ми жанрове или ги няма за конзола (adventure)

Е тва нещо направо ме УБИ :shocked:

 

Иначе за последната си част на поста си прав.Playstation 1 и 2 макар да са СУПЕР ХАРДКОР конзоли, има и 1н тон мейнстрийм заглавия ,заради които много хора си ги взимат ей така за купонджийско цъкане и едва ли биха седнали да играят нещо толкова хардкор колкото persona 3 или shin megami tensei nocturne например . дриймкаст ,геймкуб и тнт вече са си конзоли за ценители,тях кежуъл геймъри не ги купуват

Link to comment
Share on other sites

Е какви адвенчъри има за конзоли бе? :blink:

Ico си е adventure,Shadow of the colossus също.Ratchet and clank,jak ,sly сериите ги брой за платформър адвенчъри.Всички томб райдери ги има за конзоли също.Beyond good and evil и тнт.Даже escape from monkey island го има портнато за ps2.Okami (категорично най добрата игра евър за мен)- екшън адвенчър с елементи на калиграфия.Не забравяй и Zelda сериите.Мога да ти изброявам до утре и то само най-известни,да не говорим за по-малко известни.Гаранция ,че адвенчърите при конзолите са ДЕСЕТКИ ПЪТИ повече от тези за пц.Тва си е откровено невежество,дори погледни само за ps3 и x360 за нула време колко адвенчъра излязоха.

Адски много има ,не ми се изброява,да не говорим колко има дето аз не ги знам...

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Eazy, ти си в някаква голяма заблуда за жанровете. Adventure е Monkey Island, Myst, Syberia, etc. Адвенчъра е ходене насам-натам, цъкане по предмети, събиране и комбиниране на предмети.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Adventure_gam...adventure_games

 

И моля ти се не ми давай гаранции за ДЕСЕТКИ ПЪТИ без да знаеш за какво говорим. Още повече не ми говори за невежество, а си прочети линкчето от Wikipedia.

Link to comment
Share on other sites

Това са КУЕСТОВЕ ,а не адвенчъри ! Не се изразяваш правилно.И да се водят адвенчъри,поне уточнявай ,че имаш предвид куест-адвенчъри.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

...т`ва да седнеш да обясняваш на някой, как истината е само в това което което ти слушаш, четеш, играеш и да лепиш разни етикети е мноого меко казано тъ-по

...и бтв за конзоли, колкото и добри адвенчъри да има, още толкова липсват напр. Sanitarium, Grim Fandango, Gabriel Knight + почти всичко олд на Сиера и Лукас Артс етц етц, а много от съществуващите са си чист ПЦ порт

 

Освен това познавам повечето конзолни геймъри от София и Варна

..лол ве :laughing:

...нали не мислиш, че хората от sega.ludost са единствените конзолни геймъри?!

Edited by Kreideiky
Link to comment
Share on other sites

Не се занимавай да им обясняваш няма смисъл.

Иначе относно това :

 

Не е така,само в мойта махала още едно време всички имаха sega md,а в последствие и psx и всички са смислени типове. Освен това познавам повечето конзолни геймъри от София и Варна,както и tekken,soul calibur и vf играчите от Пловдив,събирали сме се да цъкаме,правили сме си турнири и тнт,всички са инересни и смислени хора с добра култура не само в игрите,то само и факта че са зарибени по конзолите и имат 7-8 ги прави гийкове и различни от мейнстрийма поне за българските условия.

Сигурно си прави. Работата е там, че PC геймрите са 100 пъти повече и нормално утрепките сред тях да са много повече. Не можеш да твърдиш, че всички конзолни геймъри са умни и перфектни. 100% има идиоти или някакви задръстение геймъри, които нямат никакви приятели , седат само в тях и цъкат докат мозъка им излезе през носа както се изрази колегата. Иначе е вярно, че културата на конзолния гейминг и малко по-различен. Аз примерно като зема конзола няма да се пиша на никакъв и не си я зимам, за да съм хардкоре геймър, защото съм с конзола или нещо от рода. Просто съ се отказал от бездънната кофа (PC-то), преценил съм, че ще ми е много по-удбоно, ако играя на конзола, а и смятам, че заглавията са доста по-добри.

Link to comment
Share on other sites

Оффф гледам по сайтове топ игри, жанрове, картинки и бла бла ама нищо не става.

Някаква игрица за 1 или 2-ма в която да се ходи да се бие да се събират разни работи, оръжия, брони и такива глупости. Или пък след дадено ниво да можеш да си купуваш (The Red Star). Няма значение дали ще е ново или по-старо, важното е да става за губене на време и за разпускане. :)

Link to comment
Share on other sites

Mortal Kombat : Shaolin Monks

 

Baldurs Gate : Dark Aliance

 

Onimusha : Dawn of Dreams ( за да отключите двойната трябва и двамата да държите L1+L2+R1+R2 и да натиснете start ,тва в началния екран). После единия трябва да поиграе към 30 мин сам докато стигне момента в който главния герой се среща с едно момиче.после тръгвате двамата.

 

Ratchet : Deadlocked - една от най-зарибяващите за превъртане двойна,скоро я изиграхме с 1 приятел

 

Contra : Shattered Soldier ( пак 2д като класическата contra за nes,но осъвременено)

 

Obscure 2 (хорър за двойна)

 

Timesplitters Future perfekt (има превъртане двойна на разделен екран)

half life ( освен цялата част на играта както за пц има и мисии които се играят двойна кооператив на разделен екран) - поддържа pc мишка и клавиатура които се пъхат в usb-тата на конзолата,тествах и бачка перфектно

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...